Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

atok

nie widać rożnicy

linia 104j

Kiedy rusza linia 104 na dwie zmiany? Bo bylem raz na 4 i chcialbym tam wrocic, a dzwonili do mnie z kadr i kobity podobno nie wiedza kiedy 4 rusza :DDDD

Rownież sezonowa
@linia 104j

Prawdopodobnie od 16 sierpnia Mieli ruszyć od 1 sierpnia

Pytanie :)

Czy jest ktoś tutaj może kto dojeżdża do pracy z Myszkowa Światowitu? Lub czy ktoś się orientuje z którego dokładnie miejsca jeździ autobus?

Irek
@Pytanie :)

Autobus jedzie z dworca w Myszkowie potem zatrzymuje sie na przystanku kolo kamiennego kregu nastepnie na gorce kolo cmentarza, kolo domu kultury. I wyjazd. Z Myszkowa...

cer

zabawne jest to, że stali pracownicy piszą o ambicji:) faktycznie bardzo ambitna jest praca w elektro do emeryturki:D:D:D

Kamil
@cer

Mam umowe na czas nieokreślony, nikt mnie nie wyciska jak cytrynę i goodbye po kilku miesiacach. Widzisz roznice?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sezonowi

Jak się pracuję na lakierni? Nie piszcie, że szybko, bo to jest pewne. Jacy liderzy i współpracownicy?Pozdrawiam

zizzy
@Sezonowi

na lakierni nikt nie chce pracowac dlatego tam zawsze brakuje ludzi i praca nawed po 10 godz a puzniej do odbioru a jak chcesz cos sie dowiedziec to wejdz na strone praca do kitu elektrolux siewierz

Szymon

Umowa zostaje podpisana w dniu badania lekarskiego czy dopiero w pierwszy dzień pracy?

Rownież sezonowa
@Szymon

W pierwszy dzień pracy, tak właściwie szkolenia

Miki

No i skonczy sie latanie na fajke???? Liderzy tez beda sie odbijac na palarni? Pewnie znow zacznie sie palenie w wc.

Krycha

Może mala podpowiedz ????

Tomasz

Znalazłem ogłoszenie do Velvet Care w Kluczach ale na cztery brygady. Ktoś kiedyś tam pracował lub pracuję - jaka pensja i ogólnie proszę o rekomendacje.

Dorota
@Tomasz

Kolego to jest forum electro a nie velvet.

Kaśka

Witam Czy ktoś coś wie jak wygląda spotkanie w zakładzie? Jestem umówiona na jutro i nie wiem czego mam się spodziewać. Wie ktoś jakie stawki są w Electrolux ?

ola boga
@Kaśka

jesteś zdrowa, masz dwie ręce to już jesteś zatrudniona. umowa do konca roku i wypad.!!! jaką stawkę ci zaproponowali? podobno teraz na dzień dobry dają 2800

2100 to max dla niebieskiego z 3 poziomem smieszna kasa

@ola boga

Komu???

jola

netto czy brutto ?

Bezimienny

101 już ruszyła na 2 zmiany ? Kiedy reszta ? Wiadomo już coś może ? Kurde w tamtym sezonie był tutaj gość o nicku "ele" i zawsze był poinformowany co i jak na zakładzie, ale widze że teraz go brak :C :D

TinTin
@Bezimienny

tak 101 ruszyła już w tym tygodniu na 2 zmiany z tego co planują 102 będzie ruszać prawdopodobnie 24 lipca 104 od początku sierpnia niestety o 103 nic mi do tej pory nie wiadomo

Nie sezonowa

Zauważyliście że kroi się romansik na 101

weee
@Nie sezonowa

zadna nowosc...

nie sezonowa
@weee

wee. Chyba nie jesteś w temacie gdyż jest to świeży romansik mężatki hehe.

electro
@nie sezonowa

Miał na myśli że nie pierwszy i nie ostatni w tym zakładzie ;-) zacznie się sezon to takich romansikow będzie sporo

ech kobiety
@nie sezonowa

Jestem kobieta i wstydzę się za te które nie szanują własnych mężów jak też siebie nie zdając sobie sprawy ze są tylko zabawką na chwilę która bardzo szybko się znudzi.

Alan
@ech kobiety

Ale skąd masz pojęcie czy te kobiety są szanowane przez swoich mężów bez powodu niema zdrady zawsze jest wina obu stron zresztą to jest sprawa tych osób a nam nic do tego zdrady były i będą a w tak dużym zakładzie przy tyłu pracujących niestety rodzi się to czy tamto i nie nam to oceniać każdy niech się zajmie sobą

@ech kobiety

Żal i zazdro (usunięte przez administratora) ciska. Musisz być wyjątkowo piękna:) skoro tak to Ci przeszkadza. Wsadź głowę w bęben i nie patrz. Nie interesuj się kimś. To są dorośli ludzie odpowiadają za swoje czyny nic Ci do tego. Ich będą rozliczać mężowie (o ile się dowiedzą) nie Ty. Twoja troska jest zbędna.

Megi
@Były@ pracownik

Gdybyś czytał ech kobiety ze zrozumieniem i myślał głową nie f......na pewno byś zrozumiał ze kobieta kocha własnego męża i szanuje samą siebie. Niestety widocznie jesteś tym który nie ma szacunku dla kobiet i dlatego proponuje wloz swój własny pusty do bębna. Kobieta zasługuje na szacunek . Kazda ma uczucia i nie chce być raniona przez takich którzy karmią je klamstwami w jednym celu i co dalej.............

sexi sexi
@Megi

nic nikomu do tego kto kogo bzyka. ja mam męża i dorosłe dziecko ale czasami lubie się wypiać żeby nnie ktoś dobrze wy...ruchal i tyle. mąż to mąż i nie mam zamiaru tego zmieniać ale pipka to nie mydlo

Kaśka
@sexi sexi

Rownoznacznie mogłaś się podpisać jako ...... . To świadczy o Tobie i kim jesteś. To obrzydliwe ????

Nikt nikogo nie obraza tylko stwierdzamy fakty a w robicie nawet sie na was nie mozna krzywo spojzec bo zara donosicie myslac ze dzieki temu zostaniecie pozdro dla 110

Bezimienny

Więcej zarobisz jak zdasz egzamin , że potrafisz pracować bodajże na 3 stanowiskach. Inaczej przysługuje Ci kasa jak zwykłemu sezonowcowi co przyszedł pierwszy raz

piotrek
@Bezimienny

No a jak na przykład przychodzę 1 raz i sie sprawdze na tych stanowiskach to jaka kase mogę zarobić i czy jest możliwość pracy na słate bo z tego co wiem to dużo osób pracuje przez cały rok

Sezo-nowy

Dlaczego tu nas obrażacie, a gdy pracujemy wśród was jesteście dla nas mili i koleżeńscy ??? Powiedźcie nam w oczy za kogo nas macie a nie tu na forum jako incognito ..będziecie mieli okazję bo sezon się zaczyna więc przestańcie już robić z nas nieudaczników tylko powiedzcie nam prosto w twarz co do nas macie

oszukany
@Sezo-nowy

pierwszy dzień pierwsze rozmowy i wyszło kolejne klasmtwo electrooszustow. liderzy na koniec sezonu obiecywali że jak wrócimy to z wyższymi stawkami niz calkiem nowi pracownicy. i co (usunięte przez administratora) ostatni raz dalem sie tak wyje.... bać przez ten obóz pracy. szukajcie pracy bo electrooszust sie nie zmienil. uucieeekaaaaamyyyyy

Były@ pracownik

Od poniedziałku sezon zaczyna się na jedynce. Aż żal tych ludzi którzy kolejny raz wracają . Są to osoby bez ambicji i jakiegokolwiek celu w życiu. Nic poza elektroluxem nie widzą. Przecież jest tyle zakładów tyle ofert pracy , proszą się o pracownika . Ale gdzie będzie lepiej jak nie w luxie kilka miesięcy przerobią z pomocą stałych pracowników i w dodatku za pensje taką jak expert. Potem l4 i tak w kółko. Tylko pogratulować ambicji .

ktoś ktoś
@Były@ pracownik

Czyli Ty kiedyś też bez ambicji byłeś. Nie znasz nie oceniaj nie komentuj żyj swoim życiem swoją pracą nie wchodź w sprawy innych...

@ktoś ktoś

Ja pracowałem jeden sezon i widziałem co się dzieje. Szukałem innej pracy i bez problemu znalazłem a nie czekałem na luxa bo to chore. A głupio to jest Tobie bo na ambicje Ci wjechano.

ktoś ktoś
@Były@ pracownik

I tu się mylisz bo na ambicję mi nie wjechałeś... skąd pewność że jestem sezonowym a nie stałym? Skąd wiesz czy ewentualnie wracam czy nie wracam? Nie wiesz tego wiec głupot nie pisz

Gaja
@ktoś ktoś

Wszyscy wracacie jak bumerang ha ha

zdolny
@Gaja

wracamy bo tak nam pasuje fiu...cie. będzie okazja na ochotnika zglosze się do pracy po 12godz. wracam bo mam pelne składki, kasę zawsze na czas i zimę w cieplej hali. wracam wtedy kiedy mnie pasuje i pracuje do kad mi pasuje, jak coś się zmienia to L4. piszecie o honorze - żal mi nie sezonowych tylko stałych co tylko narzekają i nic nie robią żeby sobie poprawić. to jest dopiero banda nieudacznikow

@zdolny

A rob i po 24 co nas to obchodzi znajdz inne forum na taki temat i znien login bo zdolny nie pokrywa sie z tym co piszesz proponuje nieudacznik

linia

Chyba po to służy te forum sam sobie znajdź! prawdę napisał to w oczy kole prawda jest taka że boicie się sezonowych żeby was z stanowisk nie wygryzli jak to mówią selekcja naturalna :-) i nie mówię tu o wszystkich stałych pracownikach bo są tam fajne też osoby ale niestety i zdarzają się takie balu....y jak na tym forum że oczerniaja sezonowych i wyzywają od nieudaczników popatrzcie na siebie bo jedynie do burakowa się nadajacie!!!

@linia

Koles powracaja sami nieudacznicy a wygrysc to sobie mozesz pchly z gaci stali caly czas mysla zeby stamtad spie...lic jest coraz gorzej

JJJA

A co z linią 102 ?? Podobno ciężko im sezonowych uzbierać żeby chociaż na dwie zmiany ruszyć? To prawda??

Bing

Czwórka rusza w polowie sierpnia na druga zmianę.

@Bing

chyba w połowie lipca

Na zewnatrz 35 w cieniu i jest chlodniej niz na zakladzie w szatniach na dole jest odpowiednia teperatura az milo tam wajsc

Dorota

Milo? Jak smrod skarpet i spoconych ludzi jest ci mily to nie mam pytan.

sezonowy

Wie ktoś kiedy rusza 102?

Ren
@sezonowy

Jak liderzy wrócą z palarni to może ruszą

Pozdro dla dziewczyny z linii 101 z testu funkcjonalnego. Masz śliczny uśmiech.

ja2

tylko ze na funkcjonalnym masz trzy dziewczyny ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland