Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Agata

@arti czy powiesz coś więcej dlaczego polecasz pracę w firmie Electrolux Poland? Na jakie warunki pracy można liczyć? @Ele to nie wszystko. proszę nie obrażać nikogo na forum. Radze zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim napiszesz kolejny post.

Sami
@Agata

A co tak się interesujesz pracą w ele?ja już długo tam pracuje i co do pytania to jedynie norma ,bhp,porządki są ważne A ludzie już nie.Zabrać premię to oni najlepiej potrafią jak to się stało w tym miesiącu.Pracujemy jak woły cały miesiąc A tu niespodzianka część premi zabrania.Ale ja jak i większość starych pracowników to nie dziwi zaczęły się nocki trochę lepsza wypłata by była Ale nie bo by za dużo zarobili to im część zabierzemy i tak wkoło Wojtek

@Sami

Premie zabrali tylko liderom za wypadek

arti

dobra firma nie ma co narzekać praca wcale nie jest taka zła i ciężka jak to nie którzy opisują na tle innych zakładów w jakich się już pracowało :)szczerze polecam

Red
@arti

Powiedz jeszcze o dobrych zarobkach XD

Lili
@arti

No czysto to może i jest warunki ....tu bym się zastanowiło.Dobrze to jest tym co potrafią wejść tam gdzie słońce nie dochodzi bez mydła

Linia 104

Jak to jest ,że każda linia zgłaszała już parę razy swoim liderom problem z bramą na końcu i nadal problem jest nierozwiązany? Wózkowi chyba na złość ludziom z sektorów drugich rozpakowywują podstawy z rosy w bramie i pizga strasznie. Wystarczy, że jakieś auto przejedzie blisko tego czujnika i bramą się otwiera. Przecież tak nie da się pracować...co chwilę zmiana temperatury ciała. Po plecach ciągnie strasznie !!! Dodam tylko,że zaraz zima.

Ele to nie wszystko.

Sezonowy najlepiej gdy tylko byś założył obsrane swoje majciochy na swój durny łeb to może poczuł byś swój własny smród tak samo jak czują ci co pracują w tym przeciągu. Problem anonimowo zgloscie do Pippi. Wewnątrz nic nie wskazanie gdyż Liderzy są powiązani wspólną pepowina . Dla pracodawcy liczą się słupki produkcji i zbytu. Juz dawno poznali się na was i dlatego jesteście tylko robotami dla produkcji z różnicą że nie jesteście zasilani napięciem choć tak samo wami sterują jak mechanicznym. Macie Związki i problemy wam się nawarstwiaja, może warto ich zrujnowac wypisująć się bo nie są ambitni w tym co robią. Gadka za dolary a problemy pracownicze tkwią w miejscu. Budzimy się ludzie budzimy bo praca jest wszędzie. Powodzenia.

kojak

Witam. Ile zarobi tutaj wózkowy na "dzien dobry"?

@kojak

Tyle co niebieski z 3 poziomem ale wiekszy zap....ul poczatkowi maja luzy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bezimienny

Linia 103 nie rusza w ogóle na 2 zmiany.

Pracownica

Dlaczego od nas zawsze wymagano? Nie siadać nigdzie tylko i wylacznie na krzesle. Pracuje na podmontazu i widze jak ukrainiec ubrany na zolto siedzi na czym popadnie, na platformie, na paletach itd. Nikt mu nie zwroci uwagi. I non stop w telefonach z nosem siedza. Skonczy sie sezon to znow dyscyplina wroci. Dzieki nim obserwacji niebezpiecznych bedzie ponad target i zegnaj premio.

@Pracownica

Puki sa ukraincy to pramii nie wezna, sami by sobie w stope strzelili mimo tego i tak odchodza bo kasa marna i to przywiazanie do linii zadnej sfobody jezeli ten sezon ich niczego nie nauczy to nastepny nie wypali a zeby robili tam sami ukraincy to by musieli obnizyc normy o polowe i dzwignac kase o polowe i tak by buble szly ale mialby wtedy kto tam robic

Dorota

Pracuję bardzo dlugo, ponad 10lat. Może nie bede porywac sie na wspominki. Wiele widzialam i chyba juz nic mnie nie zaskoczy w tym zakladzie :)

@Dorota

Ukraincy smierdza i sie nie wyrabiaja a my musimy im pomagac w tym smrodzie a potem za nich robic za ta sama kase jedyna deska ratunku im raczej nie pomoze jakbym robil po 12h tez mialbym w du..e normy wiec sie im nie dziwie ciekawe co bedzie po sezonie pewnie zacznie sie dmuchanko i zabieranie premii nagany za byle co dopuki sa ukraincy jest optymalnie bo by spie...lili a o dogadaniu sie z nimi juz nie wspomne nawet lidezy nie potrafia cala nadzieja w stalych bo naucza za darmo gratulacje firmo na upadku

Były@ pracownik
@Nikodem

Śmierdzą? A Wy nie śmierdzicie ? Wiele razy na zebraniach było by Polacy się myli bo smród był nie do wytrzymania. Jeszcze Ukraińców nie było. Czy ktoś zastanowił w jakich warunkach oni mieszkają po kilka osób w pokoju i jedna łazienka na kilkanaście osób w dodatku zimno. Ludzie trochę empatii . A to ze przesiaduja i jedzą na lini to tak samo postępują Polacy tylko udajecie ze nie widzicie. Ukraińcy czy Polacy to sa tacy sami ludzie niczym się nie różnimy pracując w jednym zakładzie. My i oni pracują bo musimy nie ważne czy to elektroluxu czy inny zakład wszędzie jest tak samo. Zawsze będziemy narzekać albo na pracę albo na ludzi nam się nie dogodzi.

Kaska
@Były@ pracownik

Sorry, ja nie siadam gdzie popadnie, nie sądź według siebie. Mam wbite do glowy ze nie wolno siadac nigdzie poza krzeslem. Mysle ze Polacy jadac na zarobek za granice nie maja takiego przedszkolnego wrecz traktowania. Sa trzymani pod kloszem, tu nie bedzie robic, tam nie bedzie robic. Wybieraja sobie stanowiska, co to ma byc? Polak za granica robi najgorsza robote ktorej tubylec nie chce wykonywac i za mniejsza kase a tu? Im tylko zyc nie umierac. Przeslizgac sie przez sezon na plecach innych.

Gosia44

O widze ze kolega znerwicowany. Co? Elux nie zadzwonil na sezon?' Pewnie slaby pionek byles tylko w gebie anonimowo mocny. To i nie wzieli na sezon:)

@Gosia44

Polska tylko dla polakow. Za granica zapi..dalalem i nikt sie ze mna nie obchodzil jak z jajkiem a tak wlasnie jest w ele z ukraincami jeszcze sie nie wyrabiaja nie myja siadaja byle gdzie na lini jeszcze nazekaja ze za malo kasy zarabiaja jak na takie poblazanie maja zaje..ste warunki no przynajmniej w pracy bo w mieszkaniach (usunięte przez administratora) nie urywa

Aurelia

Zawsze znajdą się osoby,które tu wrócą a oni na tym bazują niestety...

Dorota
@Aurelia

Coraz mniej tych wracajacych osób.

Firma Electrolux jak sama nazwa wskazuje, jest firmą prestiżową i wiodącą w rynku produktów AGD. Trzeba się cieszyć iż takowa firma ulokowała się w naszym regionie, dając pracę tylu ludzią bez względu na to czy jest to praca stała czy sezonowo. I to się chwali !!! Gorzej z wynagrodzeniami za nasz nakład pracy i poświęcony czas. Minęły te czasy kiedy Electrolux wiódł prym pod względem zarobków w regionie. Obecnie nie mogę powiedzieć iż zajmuje ostatnie miejsce, ale zapewne któreś od końca pod tym względem. Firmo Electrolux Poland Sp. z o.o. oraz przedstawiciele Zarządu Electrolux Poland reprezentujący firmę na arenie międzynarodowej OBUDZCIE SIĘ!!!!!! Już w obecnej chwili macie problemy z pozyskaniem pracowników, a co będzie dalej?

Lolo
@Problem

Electrolux to już nie to co było kiedyś.Każdy chciał tam pracować A teraz mało kto.Zarobki jak na taką markę marne.Szacunek dla pracownika żaden.Mają nas za tanią siłę roboczą.Niech się wstydzą bo to żadna firma wiodąca na rynku.Tylko dzięki nam są górą.Niech dadzą ludziom zarobić to i ludzi do pracy będą mieć.A nie będą zatrudniać obcych

SezonOwiec

Prawda to że zakład się wam palił? Hehe kara za to co tam się teraz wyprawia :)

Przemek

Służbowo pytaj się w pracy może numer też poda :)

Miki

Może by nie narzekać i być zadowolonym z pracy warto zakumplowac się z Liderem he he.

problem

To zacznijcie dbać sami o siebie. Nie wytykajcie sobie, tylko błędy pracodawcy. Argumenty są najważniejsze. A tak góra śmieje się z was. I w dalszym ciągu jest tak jak jest. Piszcie z sensem.

@problem

Jest jak jest dopuki pewna pani z biura decyduje za dyrektora

*sezonowy*

Dokładnie...oni mają lepiej niż my...a my jak jedziemy za granicę to jak jest.."sprawiedliwość" :(

@*sezonowy*

Dbaja o nich bo to oatatnia deska ratunku jak uciekna bedzie plajta

Michal

Dlaczego ukraincy siedza na paletach, pudelkach itd., jeżdżą wózkami w sluchawkach? Ich nie obowiazuja przepisy bhp?

Bezimienny

Electrolux, ale w kabinach to moglibyście zmienić papier na bardziej gładki. Kto to widział w tych czasach podcierać się papierem ściernym....

Bgfi

To nie zakład matrymonialny.

Sozonowy

Faktycznie zakład z sezonu na sezon coraz gorzej funkcjonuje .... Niech się wezmą za tą całą rodzinkę z biura .... A nie tylko chodzą na obiadki codziennie bo nawet im się gotować nie chce skoro po co mąż czy żona zje w pracy ... Odnośnie magazynu też coraz więcej ludzi się zwalnia nic dziwnego jak KRÓL chodzi i tylko wszystkich opieprza...

Gosc
@Sozonowy

Zna ktoś numer do Krola

gosc
@Gosc

pytam w sprawie sluzbowaj a nie matrymonialnej.

@gosc

Ale to jest wlasnie pytanie matryminialne a nie sluzbowe za to mozna beknac sadowo

Koksz
@Sozonowy

Najpierw zwalniali tych którzy jeszcze chcieli pracować a teraz sami odchodzą z magazynu i to wszystko w tym temacie. Może KRÓL sam wzią by się do roboty bo nas starych pracowników została garstka na magazynie

@Koksz

Nie tylko z magazynu odchodza a bedzie coraz to gorzej jak o nas dbaja tak maja ciekawe co bedzie po sezonie, powstanie biedronka, m1 a moze jakas galeria szkoda takiej hali zeby sie zmarnowala

Pomysł
@Nikodem

Spoko Spoko dadzą podwyżkę 100 zł brutto na otarcie łez i zostaniecie z nadzieją na następną za pięć lat. Hala się nie zmarnuje bo Myszków rządzi i będą zelowki do butów robić. Norma będzie 5 tysi bo ktorz inny tam będzie pracował. Źenujące prawda? . Z drugiej strony zawsze mogą się przekształcić i rozpocząć produkcję grili bo bębnów raczej mają pod dostatkiem.

@Pomysł

Zwnujace to prawda

Przemek

Potwierdzam w 100% do niczego

Agata

@Były@ pracownik czy nadgodziny były płatne? Czy były jakieś dodatkowe premie? Jak długo pracowałeś? Co najbardziej nie podobało Ci się pracując w Electrolux Poland? Czy tylko zarobki Ci nie odpowiadały?

Bezimienny

Od przyszłego roku w zakładzie odbywać się będzie kurs języka ukraińskiego dla wszystkich pracowników z Polski ,bo Ukraińców będzie więcej niż Polaków:D

Sezonowy
@Bezimienny

To raczej Ukraińcy powinni się uczyć polskiego bo to oni pracują u nas nie odwrotnie. No chyba ze za rok zakład przejmie Ukraina i to wtedy my będziemy się uczyć Ukraińskiego jak będziemy chcieli pracować to zmienia postać rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland