Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Lucjan

Oj karaś karaś co ty wyprawiasz . Nie ładnie TO SZOK

Nikt nigdzie nie jeździ

Barbara
@anonymous

Ktoś ma coś na sumieniu :o

x

hahaha chyba załatwiane przed i po pracy bądź w :)

Nie_Istotny

Piszecie o zdradach o wymyslonych związkach ze ten jest z tamtą że tamta z tym bez jaj bo ktoś z kimś stanie porozmawia usmiechnie się to już się muszą stu...ać?ludzie wszędzie tak jest że ludzie ze sobą rozmawiają i co też się stu...ją??przestańcie niszczyć Nam i wam opinię bo jak tu wejdzie ktoś obcy to się ze smiechu po płacze.pamiętajcie ze każdy ocenia własną miarą więc to od was się biorą urojone związki zdrady i romansidla!!!

Toldi
@Nie_Istotny

Święte słowa Nie..istotny tylko czy to ludzie tam pracujący zrozumieją? Wątpię. Oni żyją życiem czyimś nie swoim bo jest bardziej ciekawe a oni no cóż tylko mogą z zazdrością patrzeć i komentować na tym ich rola się kończy. Bo nic więcej nie mogą . Żal mi ich.

Majka
@Nie_Istotny

Opisałeś sytuację dyplomatycznie i super. Dlaczego jednak nie wspomniałeś o faktach gdzie takie sytuacje miały i mają miejsce. To dziwne , a może starasz się wybielic by żona nie miała podejrzeń co do Ciebie.

B-da
@Toldi

Z kolegą macie widzę poważne problemy w związkach, czyżby druga połówka poznała cześć prawdy o tym co tutaj piszą pozostali. Nikomu nie jest zal i nikt nie żyje czyimś życiem lecz to wy dajecie temat . Nikt nikogo nie mierzy własną miarą bo warto wiedzieć że w każdej bajce jest też prawda. Opisujecie samych siebie więc jest temat i sensacja.

......

Dawaj...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
to już przesada

czy ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego dzisiaj na magazynie na umowę zlecenie byly prawie sami liderzy na czele z królem? zwykły pracownik dzisiaj nie miał szans się wcisnąć bo rzekomo nie ma potrzeby. pytam się po co dzisiaj w pracy byl król trzymający tylko ręce w kieszeni i bawi się tymi swoimi kinder niespodziankami. dlaczego ten człowiek siedzi w biurze zamiast być na swoim dziale. problemów mamy mnóstwo a on siedzi za biureczkiem i wali glupa. kolejna sprawa, każdy lider jest ubrany w pomarańczowa bluze lub kamizelke, dlaczego jego nie obowiązuja takie same zasady jak wszystkich innych liderów. jeśli jest kierownikiem to proszę o oficjalną informację jeśli nie to proszę aby jego przełożony zrobił z tym porządek

marek
@to już przesada

nie znam gościa a go nie lubie. po tym co czytam wychodzi na to że niezły (usunięte przez administratora) w organizacji magazynu jest. kto tam tak naprawde zarzadza?

Stała

Jesteś Wielki za prawdę i masz rację.

Marian
@to już przesada

Morze im nie dają to wola w robocie siedziec i nic nie robic pokrzyczec i dowartosciowac swoje ego. Nie raz to pokazali nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale tak jest.

Xxx

Wesoło i rodzinnie :) już niedługo

marian
@Xxx

Królewicz odkąd pamietam bawi sie ludzmi nie wiem po jakiego grzyba go tam trzymaja i grzeją mu krzesełeczko ale to jak pewnie wszyscy wiedza sprawa pieknej żoneczki szwagiereczki czy tam innej rodzinki ktora tylko kryje sobie tyłki . ale jak to mowią trzeba sie czuć w pracy jak w domu wiec domowe ognisko sie rozrasta .

klara
@marian

pięknej to jej kazdy pozazdrośći bardzo atrakcyjna z niej lisica. ale nie ma sie co dziwic ciagnie swuj do swego. ale w sprawie rodziny to nawet odbywaja sie rodzinne obiadki ;)

Seba
@klara

Klara ubierz okulary

Zdzisio
@klara

Klara na stolowce apetyt mi maleje

L_er

LENIE

Nikt

Praca nie jest zła jak komuś chce się pracować,ciepło 8h i do domu czasem ciekawi ludzie obok pracują można sie pośmiać na parkingu flaszke zrobić,jedyny minus to wyplata na poziomie 2000zl netto 300-400zl wiecej na rękę i znów bedzie wielu chętnych do pracy.

dziedzic z Niwek

Na 101 tez na przepakowke mnie nie wzieli tylko starych dziadów co na lini do pomocy są a bo ich wszystko boli a na przepakówke to pierwsze polecieli!!

pan kracy
@dziedzic z Niwek

sezon się kończy to teraz ludzi będą mieli za nic. ostatni sezon tutaj robię. zresztą jak dalej będą się zwalniali tacy liderzy jak sylwia czy agnieszka to tu do następnego sezonu zostanie tylko stara kadra zapyzialych zgredow

Stała
@pan kracy

Wrócisz jak większość i będziesz narzekał jak większość będziesz gonił normę jak większość więc po co ta durna gadka. Od lat tak mówicie i ciągle ten sam scenariusz. Wracacie jak bumerang i firma prosperuje z małą różnicą że Ukraińcy są lepiej traktowani i czują się jak u siebie. Tak wygląda prawda.

Nick123

Cześć,czy w tej firmie jest na zmiany,czy ciągle po prostu od rana do popołudnia?

Aneta

Czy sobotamoja 2grudnia jest robocza?

Sorry czytając te posty odnoszę wrażenie że w eluksie pracuje banda idiotow, a bynajmniej większość. Reputację macie po boku.

bajtel
@Problem

brawo brawo, tesz tak sondze. ciesze sie rze nie tylko jo tak mysle. problem jestes miszczu

Mądry
@bajtel

rze????kurde pisze się " że" takich mądrych u nas nie potrzeba

Wielki top model lider Sebastian to dopiero porażka.

@Tomek

Top modelka to z jakości pani lider wypinanie (usunięte przez administratora) na zebraniu jak najbardziej nie na miejscu. Ale panom z biura się podobało najwidoczniej ,tylko tam patrzeli . Za niedługo pewnie zostanie gwiazda biura poprzez łóżko jak to u nas w elektro bywa.

Śmieszka
@Tomek

A co Sebastianek top model się lansuje bo nic innego nie potrafi ???

Sanderka

Masz rację i przestaną oczerniac pozostałych na tym forum. Lenie i brudasy teraz będą drogi i chodniki odsniezac a sąsiedzi będą to samo robić z ich żonami co wypisują tutaj. Teraz całując własną żonę czy dziewczynę będą calowali sąsiada i pozostałych jej kolesi. Sami wypijecie piwo które tutaj warzyliscie lenie. PA PA.

Sanderka

Żegnamy się i proszę się dobrze wyszorowac jeżeli zamierzacie tutaj wrócić. Pa pa.

Sanderka

No widzisz inteligencja małpy jak to napisałeś przewyższa Twoją. Sam widzisz dlaczego jest jak jest.

paparapa
@Sanderka

wrócą wrócą. są żałośni i mało zdolni. mają tylko electro w swojej głowie a electro liczy na takich. bardzo dobrze, wracajcie wszyscy, dzięki wam ten zakład funkcjonuje a i premie w sezonie łatwiej dostać

romano

sezonowi do domu . . . . . . . . . . ....

Xxx
@romano

To kiedy ten sezon się kończy?

bartek

ciekaw jestem kogo w tym roku zostawia na magazynie. patrząc na tych pseudo liderów to sądzę że zostawia samych przyglupow. w koncu liderzy nie maja zwyczaju otaczac się ludzmi mądrzejszymi od siebie a magazyn jest idealnym tego przykladem. ten murzyn i koks to kompromitacja magazynu

michal
@bartek

murzynek i koksik to najwieksi donosiciele i czopki w (usunięte przez administratora) kierownika magazynu. cokolwiek sie nie stanie na linii to od razu donos do andrzejka.

Boże ludzie co się z wami dzieje to jest żenujące

@Gość

Zenujace to byc lajza i podp...dalac tak jak ten z hp

mariola

zenujace to fakt że na sezon ciągle wracają te same ofiary losu

figo fago

no niestety mnie i twoją żonę. sorki ze tak wyszlo ale bardzo sie starala. jak będzie jej walilo z paszczy sperma to sie nie martw. umyje zęby i wszystko wróci do normy

marek
@figo fago

mnie kiedyś prawie przylapali z jego żoną. wtedy chyba pierwszy raz wzięła z polykiem bo byla zaskoczona ze to takie dobre

U Mariusza na 104 dziadostwo laski ubrane na nockach jak chcą radio sobie gra a łysy saport chodzi z łapami w kieszeni i lansuje się

Ewela
@104

Pospieszyć gnoja wyżej i te które nie przestrzegają przepisów BHP. Najwyższa pora byśmy skończyli z tym dziadostwemna 104. Szargaja nam opinię na cały zakład.

Obserwator
@Ewela

Pierwszy raz pracuje w zakladzie gdzie liderzy nie przestrzegaja przepisow bhp.Pokazcie mi liderke ubrana w odziez robocza.A moze one nie dostaja bluzeczek tylko kamizelki?Skoro liderki maja gleboko przepisy to dlaczego pracownik musi je przestrzegac?Dopoki liderki nie ubiora sie jak nalezy chodzta jak chceta....hahahaha

Lala

Jaki Lider tacy pracownicy

mądrala
@104

na szczęście zaraz sezon się kończy i sezonowi pójdą na zasłużony osmiomiesieczny odpoczynek. może wezmiecie przyklad z Ukraińców i pojedziecie na wschód?

Elo elo

Słyszeliście o tej lasce z czwórki co robi przy windzie na końcu ze zmiany Mariusza. Podobno kurwiarstwo się szerzy , ciekawe ile juz gości ja miało. Patologiaa. Moze jeszcze w samych majtkach będzie robić ? ?

@Elo elo

To nie mydło nie zmydli się. Chłopaki z ripersa mają radochy.

ww

Burdel nie zakład sprzętu AGD

Gumisiak
@Elo elo

Ta z tymi dwoma worami? No cóż pewnie lubi ten sport. Tylko niech tyłem stoi bo z przodu to tylko zgasić światło.

@Gumisiak

Ktora to taka?

A oni wcale nie lepsi juz zapomnieli jak na 102 latami.

@Gość

Czy wam chodzi o Dagmare?

alan
@Elo elo

która to laska? ma ktoś jaki namiar na nia ?z checia ja poznam może być i brzydka nie przeszkadza mi to

@Elo elo

Ja z nią pracuje i chyba macie dość złe informacje.... To że dziewczyna raz zmienila sobie bluzkę to już się puszcza z każdym dobre.... Żałośni jesteście nie znacie człowieka a gadacie...

Zniesmaczony
@Anonim

Żałosna to Ty jesteś bo nie pierwszy raz jest w koszulce na ramiączkach ludzie to widzą. Na 104 fajne klimaty, dilerzy ,ku......y.

Sylwia
@Zniesmaczony

Zniesmaczony masz rację to totalna patologia na tej linii. Nawet nie zaprzeczają że sami mieszają się z gnojem. Bynajmniej na pozostałych liniach są dziewczyny które dbają o swoją reputację i są zdrowe psychicznie.

zizz
@Elo elo

że się biorą za taki pasztet ,szersza w (usunięte przez administratora) jak w plecach

Każdy nadaje na 4 bo jest na widoku przy wejściu i przy szatniach a jakby ktoś się przeszedł między innymi liniami to dzieje się to samo. Liderzy z 4 przynajmniej nie chodzą ciągle palić na palarnie

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland