Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Adi

A jak tam roboty na 104. Plotki i ploteczki głoszą ze pierwszy coraz mniej srub wkreca a ludziom coraz wiecej karza wkrecac A drugi jeszcze nie ruszyl i nie wiadomo ile srub będzie wkrecal czlowiek to czlowiek, widzi co robi i wie co robi.

@Adi

Po co robot skoro jak idą dziury to go wyłączają żeby nadrobic i wtedy sruby wkreca człowiek a robot jest nieaktywny. Żenada.

Grzegorz

Brakuje fachowców to firmy jednak podnoszą wynagrodzenie.

Marko
@Grzegorz

U nas w firmie wynagrodzenie nie wzroslo tak jak bysmy chcieli Pracownicy produkcyjni dostali 8%. Czy to jest wystarczajaco aby pozostac w tej pracy? Moja siostra pracuje w nowym lidlu w zawierciu i na start ma ponad trzy tysiace brutto plus mega bonusy socialne Praca oczywiscie ciezka i z ludzmi a jak wiadomo ludzie potrafia byc masakryczni

Mariusz
@Grzegorz

Osiem procent to wcale noe jest malo. Bardzo złą praktyka jest to ze sa wyliczane ilosci osob na poziom 3 i 4 Bardzo jest to niesprawiedliwe i ogranicza nasze mozliwosci rozwoju. Jesli zasady beda jasne i czytelne to nikt by nie kombinowal. Teraz ta nieliczna garstka ludzi musi pracowac tylko na najciezszych stanowiskach

Cella
@Mariusz

Wy naprawdę jesteście tepi i nie kuracje tych 8%. Elektroluks od siebie dał tylko 1% a pozostałe 7% wzrosła najniższa krajowa więc nie wypisujecie bredni. Wszystkie zakłady podnoszą o wiele więcej nie licząc podwyżki najniższej krajowej. Nie liczcie na kokosy ponieważ niebawem Ukraińcy wracają i będziecie pracować za dwoje otrzymując takie same wynagrodzenie jak oni z różnicą że to oni będą bardziej szanowani.

@Cella

za dwoje? robiąc 12h mogą robić maksymalnie za 1,5 osoby, ale oczywiście trzeba im pomagać i robią żeby było, nie oglądają komponentów prawie wcale

Tępak
@Cella

Cella najniższa krajowa wynosi 2100 brutto czyli gdyby było tak jak mówisz ze podwyżka była tylko ustawowa i 1% od electroluxu to na umowie miałabyś stawkę 2120 brutto. Jeśli masz taką włqsnie stawkę lub znasz kogokolwiek kto na takiej pracuje to masz racje. Jeśli zaś masz wyższą znaczy to ze powinnaś przeprosić ludzi że nazwałaś ich tępymi bo wychodzi na to że Ty nic nie rozumiesz.

Cella
@Tępak

Masz rację Twój nick mówi wszystko. Komentarz zbędny.

Tępak
@Cella

Proponuje Ci poczytać czym jest najniższa krajowa a potem dopiero wypisywać bzdury. Oczywiście nie spodziewam się że przyznasz się do błędu lub przeprosisz, ludzie tacy jak Ty nigdy sie nie przyznają, wolą zwyzywać. Miłego weekendu

Rafal

Brakuje Polakow a nie pracownikow. Prawda jest taka ze polacy sa o wiele wydajniejsci i o wiele dokladniejsi. Gdyby ktos policzyl jaki jest koszt utrzymania pracownika w nadgodzinach to szybko by zrozumial ze moze lepiej chociaz na sezon dac dodatkowa premie za prace niz utrzymywac wiecznie zmeczonego a czasami nawet niedozywionego pracownika robiacego po 12godz. Prosto i na temat Gdy zarobki będą wyzsze to ludzie na pewno przyjda a lepiej miec wiecej pracownikow po osiem godzin ktorzy nie sa zmeczeni niz takich co w srode po trzech dniach pracy po dwanaście godzin ledwo patrza na oczy i maja w (usunięte przez administratora) jakosc normy i produkcje Pracuja wydajnie tylko gdy lider lub kierownik patrzy Moze to bylby lepszy pomysl

Witam, wszystkich proszę informację są przyjecja lub będą do działu utrzymania ruchu

@Nowy

Nie wiem czy spełnisz oczekiwania i masz odpowiednie predyspozycje. Musisz palić minimum paczke fajek na osiem godzin i dobrze wkładać młotkiem. Jeśli masz te cechy to idealnie pasujesz do tej bandy brudasow z jeleniem i lachą na czele.

Wojtech
@Marcin

Robimy jak nam płacą. Przyjdź na fajkę to usłyszysz co w trawie piszczy. Zresztą co tu dużo pisać, jaki lider taka organizacja pracy.

chetny
@Marcin

kurde to sie nadaje :D a napisz jeszcze czy dobry zasięg sieci jest czy można na necie posiedzieć ??:D

M
@chetny

Nie ma przyjęć

Bartek
@M

Ja slyszalem ze jest rekrutacja do zespolu ktory ma zajmowac sie naprawami i poprawami stanowisk. Zadzwon do rekrutacji

zizz
@Nowy

raczej nie bo zostały przyjete ostatnio dwie osoby

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mati

Od kilku lat slyszy sie ze w innych fabrykach Electroluxa jesli przyniesie sie czyjes cv i ten ktos przepracuje kilka miesiecy to pracownik dostarczajacy cv dostaje jednorazowa premie. Czy w Siewierzu jest planowana promocja? Uwazam to za bardzo dobry pomysl, a do tego troche mobilizuje przychodzacego do pracy i podaja ego cv do wspolnego pilnowania sie.

Sloneczko

Dopiero dzisiaj jest wiosna czubku Wczoraj byla astronomiczna. Fajnie sie złożyło bo faktycznie jest ładnie Po pracy idziemy na struge topic Marzanne

@Sloneczko

Wreszcie. Juz zaczelo mi brakowac witaminy D. Nie moglam sie doczekac na to sloneczko

Marlena

A czy wiadomo juz kiedy jakie linie będą miały postoje? I czy i kiedy i ktora linia na ktora bedzie przechodzila. Nie chce juz isc na 101 bo tam dziwnie sie pracuje a z tego co wiemy za tydzień tam wyladujemy Czy jest mozliwosc aby pokazac ten plan?

@Marlena

Wiadomo, liderzy dzisiaj na spotkaniu mowili ze beda robione plany urlopowe i maja juz plan zaplanowanych postojow

Więc są przyjęcia czy nie ma do działu utrzymania ruchu

Nie

Dzial utrzymania ruchu kieruje sie swoimi prawami a rekrutacja najczesciej odbywa sie wewnatrz zakladu. A czym chcialbys sie zajmowac? Pracujesz w naszymm zakladzie?

Dorotka_magazyn

Podziękowania od Pań z magazynu dla panów z magazynu z bardzo miły gest z okazji Dnia Kobiet.

Darek

Idi.ota.

Magazyn
@Dorotka_magazyn

Tak w czerwcu jest start na 100% linii 101

Marian

Zgasze wasze entuzjatyczne podejscie do dnia dzisiejszego Dzisiaj na przystanku autobusowym ludzie z Rosy mowili ze oni maja dostac na swieta od 520 do 550 zl To juz jest na reke Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno kwota wolna od podatku to 1000zl Ktos cos wie na ten temat? Jak to możliwe że w rosie gdzie ludzie zarabiają mniej niz my skladki na fundusz socjalny pozwalają na wypłatę prawie dwukrotnie wiekszych swiadczen niz w naszym zakladzie Pomijam ze tam jest jakis nowy przewodniczacy zwiazkow zawodowych i chlopak chce sie wykazac ale robi robote

@Marian

Ja tez slyszalem jak wczoraj i dzisiaj tak samo mowili ze zwiazki wywalczyly im po 500zl na glowe i na reke tylko na najblizsze święta wielkanocne. Na wczasy pod grusza tez beda sie starac cos wiecej znaleźć w kasie funduszu Rosy Brawo zwiazki Rosa

Marian

Sorki za zasmiecanie forum ale to nie moja wina ze piec razy to samo sie pojawilo

Niedowiarek
@Marian

Tu i tak same smieci sa. Zadko jakieś wartosciowe rzeczy sa tu pisane. Zazwyczaj żale tutaj są wylewane. Szambo i tyle dlatego nikt tutaj nie wchodzi a na pewno nie wierzy w brednie tutaj wypisywane Rosa moze dostanie po 500 zl ale w ciagu roku. Oba swieta i wczasy pod grusza Nie wierze

Grupa rzeszow

Cześć wszystkim. Jestem z Rzeszowa Agencja pracy werbujaca ludzi z ukrainy poinformowala nas ze istnieje możliwość zatrudnienia sie u was na sezon i prace po 12 godz Dajcie znac jak wyglada sytuacja z wynajeciem jakiegoś pokoju w domu lub hotelu pracowniczym Czy jest mozliwosc przyjechamia np z całą rodzina na okres sezonu itp Tworzymy nasz wspolny adres mailowy na ktory bedziecie mogli wysylac numery tefonow do ludzi ktorzy beda mogli wynajac pokój w domu lub caly dom dla naszej grupy. Obecnie organizujemy grupe 60 osob ktore w okolicy sierpnia będą mogli podjac prace. Prosze o zastanowienie sie nad ta sprawa Za kilka dni podamy adres naszego maila

Zaneta

Wiosna to chyba 21 marca a nie 20? Ale fajnie ze wreszcie cos pozytywnego na naszym forum. Od jutra zapowiadają poprawe pogody więc usmiech moze bedzie goscil na twarzach wszystkich. Ja tez slyszalam ze plan urlopów bedzie robiony z wiekszym luzem niz zazwyczaj. Myslicie ze to zasluga naszego nowego dyrektora? Chyba ze problemy z ludzmi na rynku pracy nauczylo naszych kierownikow dbania o nasz komfort. Zawsze bardzo mi przeszkadzalo brak możliwości wykorzystania urlopu wedlug swojego planu a nie z gory zaplanowany przez kogos. Moj mąż pracuje w pkp i tam plan urlopu jest z góry na caly rok robiony i bardzo skrupulatnie dbają o to zeby byl realizowany Oczywiście zmiany w niewielkim stopniu są mozliwe. Juz zaczelam marzyć o urlopie ale poczekam az cala ta akcja okaze sie nie plotka tylko prawda Ten zaklad wiele by zyskal wprowadzajac luzniejszy plan urlopow

Jol

Temat H Jest Taki Zamknąć To Forum Przeprosić wszystkich Koniec tego Szkoda Edytki ze 110

XX
@Jol

DRUGI PAJAC

Jx
@XX

Trzeci...

Gośka
@Jol

Podpbnp ma sie bardzo dobrze

Marlena

Wiecie moze kiedy będą wyplacone zapomogi swiateczne? Mam nadzieje ze w tym tygodniu .

Gośka
@Marlena

Do konca przyszlego tygodnia maja byc na naszych kontach. Taka informacja jest na tablicach Liderzy tez tak mowili jak sie pytalam

Bartek
@Gośka

Ja tez slyszalem ze dopiero przed swietami maja wyplacic Mam nadzieje ze jednak wczesniej

dolar
@Marlena

Jaka kwota ma byc wyplacona? Ktos cos wie?

Marlena

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny Chociaz temperatura na to nie wskazuje wreszcie zima sie skonczyla. W ten weekend po raz ostatni zaznamy zmiany czasu.

Mirek

Ja tez slyszalem ze urlopy beda swobodnie planowane Oczywiscie wszystko w granicy rozsadku Nikt nie pozwoli na to zeby dziesiec osob poszlo na urlop. Kto pierwszy bedzie ten lepszy

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland