Opinie o Torex-Bud Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Torex-Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Torex-Bud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torex-Bud Sp. z o.o. w Gostyń

Gościu Nowy wpis

Torexbud jest w likwidacji od roku a jakieś głąby dalej piszą o firmie ....Ogłosili upadłość ...

windi Nowy wpis

to raczej jakiś mit, ponieważ nawet ostatnio rzucił mi się w oczy jakiś baner z ich logo przy budowie jakieś, chociaż nie mają teraz żadnych nowych ofert pracy i to może być mylące, ale już powoli zaczyna się ten królewski sezon dla budowlańców, więc pewnie i oferty się pojawią

BIG cyccc Nowy wpis

Firma upada jak wiele firm w tym kraju ...

wierzyciel

UWAGA!!!! Spółka upada!!! Torex-Bud sp.z o.o. z Gostynia złożyła 30.03.15r. wniosek o upadłość likwidacyjną, ostepowanie w toku sprawdzać Sąd Katowice-Wschód w K-cach Wydział Gospodarczy Upadłościowo-Naprawczy sygn Akt X GC 131/15

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Torex-Bud Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.
torex

ogolna kicha wyzysk firma upada

Monster gar

Torex-bud zajmuje się szeroko pojętą budową kolejową, rozbudową, modernizacjami. Gwarantują terminowość i jakość świadczonych usług. Zastanawiam się tylko ile w tym prawdy jest, bo po Euro 2012 w każdej działce budowlanej szacunek i zaufanie do firm czy podwykonawców zostały bardzo mocno nadszarpnięte.

CZACHA3333

Polecam wszystkim nowe ogłoszenie firmy Torex-Bud Sp. z o.o.. Szukają obecnie pracowników i warto się zainteresować tematem póki jeszcze trwa rekrutacja. Ktoś już ma doświadczenia na podobnym stanowisku w tej firmie? "TOREX-BUD" to prężnie rozwijająca się firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu budownictwa kole... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5670428?keywords=&region=

mario2015

Witam. Odpowiedz do gościa. Czy uważasz ,że oszukiwanie ludzi pod przykrywką pomagania sobie na różnych stanowiskach jest ok? Wiadomo i to jest ok , firma nastawiona na zysk to oczywiste. Ale jak może być ,że ludzie pracują a robi się wszystko aby im nie zapłacić. Tak to zysk , tylko w jakiej formie?

mario2015

Witam. Torex-bud , Infrator , to jedna wielka klika. Brak słów patrząc na tych ludzi. (usunięte przez administratora).

Gregor

Dostałem z Torex-budu ofertę pracy w zaopatrzeniu, może ktos sie wypowie na temat warunków pracy dla umysłowych ? jaka atmosfera pracy, jakie umowy dają ?

Stefan

Opinie towarzystwa (usunięte przez administratora)....albo konkurencja,żałosne teksty

janek

Polecam godna uwagi

Józek

To było najgorsze miejsce pracy jakie mogło się trafić! Bardzo duża rotacja pracowników(usunięte przez administratora)

AA

Odradzam wszystkim jakakolwiek współpracę z firma torex-bud. Paskudne szefostwo, paskudna atmosfera, po prostu tragedia.

zainteresowany

Witam. Szukam firm które wtopiły na Torex-budzie.

@zainteresowany

Witam ,ja też wtopiłem na znajomości z firmą torexbud. Odradzam wszystkim jaką kolwiek współpracę z tym podmiotem.

Adi_
@mario2015

raz jestes Heniek raz mario2015 mysle ze jestes zwyklym nieudacznikiem ..wszedze masz te same wpisy i o podobnej godzinie jestes ŻAŁOSNY:)

@Adi_

Odpowiedz do Adi. Może i masz racje ,że jestem nieudacznikiem. Bo z takimi palantami jak wy to nic innego nie pozostaje. Ale myślĘ ,że czas pokaże kto jest żałosny. Szczerze pozdrawiam.

ignacy Nowy wpis
@zainteresowany

witam. tez mnie oszukal proszę o kontakt (usunięte przez administratora)br /> tymbardziej ze gościu z torex budu wyprowadzil majatek do nowej firmy infrator i naciąga kolejnych dostawcow

robertos

stanowczo odradzam współprace z kazdą firmą KURZYWILKA i torex i infrator to to samo badziewie !!na rozmowie złote góry kursy obieca a pużniej....wielki [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Torex-Bud Sp. z o.o. - Gostyń

Torex-Bud Sp. z o.o.