logo Netia S.A

Netia S.A

Kraków

Opinie o Netia S.A

anonim 2009-05-27 00:48:30
Słowa kojarzące się z Netia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):malo rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... nieprofesjonalne
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...przyjazni i mili
Od jakiej stawki można negocjować pensję? stawka na godziny bez mozliwosci negocjacji
Najbardziej podobało mi się w Netia:atmosfera w pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Netia:nieprofesjonalne podejscie do pracownikow, sztucznie wytworzona atmosfera dyscypliny
vader 2009-12-29 22:40:34
ludzie, bardzo polecam miejsce pracy jakim jest biuro telemarketingu o nazwie "x", które mieści się w Krakowie na ul. M. Curie Skłodowskiej, gdzie można poznać niezwykle profesjonalnego, choć ciągle podpitego, konsultanta biznesowego (usunięte przez administratora)
barni 2009-12-31 13:12:45
hehe, to ten starszy pan z wąsikiem? nieźle pokręcony w dodatku łyka jak smok wawelski po spotkaniu z szewczykiem dratewką :)
dhfjl 2010-11-09 14:48:15
ani atmosfera ani zarobki porażka, uciekjce z tej pesudofiremki
oszukany 2012-11-24 16:16:21
DGM Kraków ul. Zapolskiej 38
(usunięte przez administratora) Obiecują podstawe na umowie i dodatkowo premie od sprzedaży, a po przepracowanych 2 miesiacach (gdyz wyplacają np za miesiac maj, dopiero po 20tym czerwca) okazuje sie ze na konto wpslywa 200-300zl :(( -czyli to co sie wypracowalo z podpisanych umow, albo i nie za wszystkie, bez żadnej podstawy-która tak obiecują przy przyjmowaniu do pracy!!
A pracownik jest w szoku, bo taka kase to wydal na dojazd/bilety do pracy przez ten okres.

Wielokrotnie pytalismy czy podstawa wynagrodzenia nalezy sie zawzse- odp byla zawsze TAK. Dopóki nie przyszło do wypłaty.
zwiazko 2016-04-23 22:39:01
nie no, netia to przecież bardzo znana firma, a szukają np. opiekuna klienta biznesowego netii w łodzi, trzeba mieć doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
Zostaw swoją opinię o Netia S.A - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netia S.A