Agencja ochrony Taurus

Opinie o Agencja ochrony Taurus

anonim 2010-10-04 22:12:59
UWAGA NA TAURUS GROUP Z BARTOSZKA W WARSZAWIE
płacą uczciwe wg umowy 250 pln za 250 godzin o reszcie można zapomnieć dziś było nas ok 40 nikt nie dostał kasy sprytnie umowa była napisana do końca września postawili nowych i są zarobieni telefony milczą biuro zamknięte jutro znów się spotykamy pod biurem
Sebastian 2012-10-11 15:02:43
Witam serdecznie przepracowałam w Agencji Ochrony TAURUS GROUP 4 lata, gorąco polecam, firma bardzo życzliwa pracownikom. No i wynagrodzenie zawsze na czas. Gorąco polecam.
Darek 2012-10-16 13:07:48
Pracowałem 3 miesiące i wszystko było ok.
Marek Z. 2013-11-12 13:34:58
Pracowałem w tej firmie. Uważam że jest wiarygodna i nastawiona bardzo pozytywnie do pracowników.
Tomek 2015-03-23 10:03:31
Solidna firma.
Michał 2015-05-27 12:05:25
Pracowałem rok, nie mam żadnych zastrzeżeń, wypłata na czas, możliwość zaliczek, miła atmosfera. Polecam.
Jarek z Bydgoszczy 2015-07-08 22:10:29
Podjąłem prace w Taurus Group w Bydgoszczy przy ul Skłodowskiej pracowałem tylko
2 dni po czym mnie zwolniono za rzetelną prace bez konkretnego powodu i do tej pory nie wypłacono mi za te dwa dni po czym zabroniono mi pokazywania się w markecie minęło pół roku i nadal bez echa nikt z kierownictwa nie raczył zadzwonić aby uregulować wynagrodzenie
Niezadowolony 2016-02-11 15:10:30
Witam!
Po zlozeniu dokumentow aplikacyjnych, zadzwonili do mnie z firmy Taurus. Przez telefon poinformowali mnie o warunkach pracy - monitoring, od czasu do czasu rundka po sklepie. Na miejscu okazalo sie, ze caly czas trzeba stac przy bramce.
tomek 2016-05-13 12:27:04
Niezadowolony' a jak myslalaes? Pzreciez to na tym polega ,nie siedzisz a stoisz.
Zostaw swoją opinię o Agencja ochrony Taurus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony Taurus