F.H.U. Sanex Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o F.H.U. Sanex Sp. z o.o.

pracownica 2010-11-02 14:56:36
Witam radze się poważnie zastanowić nad wyborem tego pracodawcy. Jeżeli chcecie pracować od 5 rano za minimalne wynagrodzenie i codziennie słuchać że zarobki zależą od was i dlatego są takie niskie ponieważ się nie staracie (tj nie wciskacie klientom towaru który zalega na półkach lub jakiś świetny handlowiec sprowadził "super okazje"(towar nietrafiony jakością bądź w takich cenach że taniej będzie kupić go w żabce:) ) to oferta jest dla was!! [usunięte przez moderatora] i gnojenie pracowników przy każdej okazji ,a ludzie pracujący tam po 10 lat nie są pewni ,czy następnego dnia nie dostaną wypowiedzenia.
mike 2011-12-30 14:44:42
potwierdzam, atmosfera napięta i koneksje.[usunięte przez moderatora] to zazwyczaj pracownicy ze długoletnim stażem pracy w tej firmie i bez kierunkowego wykształcenia czy choćby... . i zgadzam się każdy z nich nie zna dnia ani godziny ;) to chyba o czymś świadczy, ludzie ambitni czy błyskotliwi szybka uciekali i tak chyba pozostało
wito 2012-12-04 23:12:13
nie polecam tej firmy, same układy i tylko lizusy się liczą a[usunięte przez moderatora] to już bez komentarza....co jedna to lepsza i ważniejsza się robi. A [usunięte przez moderatora] to nie wiem za co wybrani. Ocena mierna jak i cała firma. Ale cóż robić gdzieś trzeba.
allllllllto 2016-04-19 18:21:51
Mnóstwo pytań zadałeś @anonim. Atmosfera w pracy jest okej, nie liczą się lizusy, teraz się liczą ci, co pracują, a nie co się obijają. Weź to do serca gdy będziesz chciał sie zatrudnić.
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Sanex Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Sanex Sp. z o.o.