Opinie o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Iwona

Szukałam ofert pracy od firmy i na ich stronie nic nie znalazłam, ale za to piszą tam że pracownicy posiadają najwyższe kwalifikacje. To możecie sobie takie nabyć poprzez możliwości rozwoju w firmie? Czy po prostu mają tu takie wymagania na start? Dajcie znać bo mało tu informacji na ten temat a nie wiem czy czekać na jakieś nowe oferty.

Ona
@felek

Ale to nie ma sensu trochę. Jak masz szkolenia i się dokształcasz to raczej oczekujesz wyższej stawki, a nie mniejszej. Mówisz, że najlepiej gdyby się nie upominać o swoje. To ciekawi mnie jak rozmowy o podwyżkę przebiegają np.?

Sebo Nowy wpis

Ostatnio mieli ofertę dla murarza z pracą na terenie Hamburga. Jak jest z zakwaterowaniem bo byłbym zainteresowany. Firma sama znajduje i pokrywa czy odciągają z zarobków? Mam nadzieję że odzież robocza i narzędzia są na wyposażeniu i nie trzeba się o to martwic. Takie kontrakty są zwykle załatwiane na jak długo?

Pracodawca Nowy wpis

Szanowni komentujący. Dość często piszecie że pracujecie więcej niż przewiduje to umowa o pracę, oraz otrzymujecie zaniżone wynagrodzenie a zwłaszcza gdy jesteście oddelegowani do pracy na terenie Niemiec. Należało by zwrócić uwagę na podpisaną umowę , czy nie ma w niej sprzeczności co do prawidłowego wynagradzania przez firmę, której siedziba jest w Polsce. Prawo pracy jest aktem nadrzędnym nad umową o pracę, która nie może być z nim sprzeczna. Jeżeli podpisałeś umowę nie świadomie pod presją z uwagi na nie do końca jasną treść zapisu , to masz prawo do roszczeń finansowych z powodu utraconego dochodu lub nie wypłaconych świadczeń, z w winy pracodawcy. Relacje po między pracodawcą a pracownikami nie należą do łatwych z uwagi na poziom wiedzy i wykształcenia, po między kadrą zarządzającą w imieniu pracodawcy a pracownikiem niskiego szczebla zawodowego, czasami odnoszę wrażenie czytając wasze wypowiedzi że powinniście popracować nad prawidłowością zwracania się do przełożonych, ponieważ sami budujecie negatywną interreakcję ze strony pracodawcy i waszych bezpośrednich przełożonych po przez własne zachowanie które w budownictwie nie cieszy się dobrą opinią. Pracownicy- Więcej pokory, a pracodawca - więcej wyrozumiałości i wsparcia dla pracowników.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak szefostwo w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. traktuje ludzi?

01jan01 Nowy wpis

normalnie za wykonaną prace (ilościową ) , nie za godziny spędzone na budowie do dziś nie oszukali

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Maly

Pracowałem w tej firmie tylko dziadki tam pracują gdzie zostało im 1rok lub mniej do emerytury kawał (usunięte przez administratora) z tej firmy obiecują wysokie zarobki a dostaniesz 1700eu a (usunięte przez administratora) po 11godzin i do tego 2-3godz jazdy

Iwona

bonus
@Iwona

kwalifikacje inteligencji to mają pracownicy. bo kierownictwo to muszą się długo uczyć jeszcze nie wiem czy będą tacy kumaci aby zdobyć kwalifikacje inteligencji ludzkiej bo zwierzęta mają większą od nich .oni najlepiej aby pracownik jeszcze zajmował się papierami bo oni nie mają czasu co miesiąc dawać bezety do podpisu dopiero po pul roku i to szybko aby się nie widziało dobrze co pisze się na bezecie i ile godzin

@bonus

Czemu tak surowo oceniasz tych kierowników? Mógłbyś napisać o tych szkoleniach o które pytali wcześniej? Firma organizuje jakieś dla pracowników?

felek
@Elżbieta

tok robią szkolenia abyś był wydajniejszy i więcej metrów muru robił takie są szkoleni a wypłaty mniej brał i się nie opominał o swoje i więcej

Ona
@felek

Putin

boją się prawdy o sobie i usuwają opinie ludzie już dobrze wiexza jaką jest firma calbud .złodziejska i rzyrowaniu się na ludzkiej krzywdzie i (usunięte przez administratora) na godzinach pracy i wynagrodzeniu ludzi za przepracowaniu 10 godzin dziennie a płacą za 8 godz .i soboty już całkiem za darmo brak diety dziennej

Firma zachęca na swojej stronie do składania swoich aplikacji. Jestem z zawodu księgową i rozglądam się za pracą. Może pracuje ktoś na tym stanowisku i podzieli się spostrzeżeniami? Jaka atmosfera w biurze, pozytywne relacje między pracownikami? Widełki zarobkowe to jakie granicę? Może jakiś system premiowania? Jak to u was wygląda?

Putin do Putina z Calbudu

(usunięte przez administratora)zastanów się jak ty płacisz ludziom i okradasz ich z pieniędzy i godzin pracy (usunięte przez administratora) Calbudoskie najbardziej złodziejska firma w Polsce która pracuje na budowach w niemczech dokładnie Hamburg .Ludzie wszędzie pracujcie tylko nie Calbud .a kierownictwo i majstry to pewnie nabywali kulturę w Peterze. ale i tam zwierzęta. aja więcej inteligenci jak to (usunięte przez administratora) z Calbudu

Wojtek
@Putin do Putina z Calbudu

dlaczego te wpisy usuwaja co wstydzą się własnej opinie prawdy jak traktujecie i płacicie ludziom.zachowanie się kierownictwa pracownikowi dać parę groszy i aby bylo do mnie bo niektórzy przyszli do firmy robić karierę na ludzkiej krzywdzie jak to powiedział (usunięte przez administratora).widzę że będzie musiał podwinąć jednak rękawy i (usunięte przez administratora) sam jednak jak to powiedział w Achim .ma dużo kierunków bo i jest w komisji lekarskiej pytając ludzi na co chorują. wykopać do domu na urlopy bo niema pracy czy mrozowe należy się zjazdówka i płacą minimalna pracownikowi w tym czasie (usunięte przez administratora)

Angelka
@Wojtek

Zdarzają się takie okresy, że nie ma pracy? A atmosfera pomiędzy sami pracownikami, jaka jest? Dogadujecie się? Znajdą się jakieś pozytywne strony zatrudnienia?

Jak w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Putin

jak to jest ze są tacy wybrańcy którzy za soboty odbierają wolne którzy są trochę wyżej posadzoni a pracownik który jest zwykłym szarakiem (usunięte przez administratora) soboty dość że zadarmo to jeszcze żadnego wolnego tylko urlop wtedy gdy mrozi i nie idzie pracować gdysz firma ma zysk z nas ulak płaci za jeden dzień urlopu w gra.150 Eu.a oni 80 euro .żadnej diety a należy się to jak (usunięte przez administratora)zupa podejrzewam 3. 4 lata i sami będą musieli rękawy podwinąć

@Putin

Dlaczego niektórzy odbierają a cała reszta nie może? To kwestia umowy, czy jak? Piszesz też, że za darmo te soboty. Dlaczego nie są dodatkowo płatne?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

putin

pracujesz 10 godzin a za 8 godz płacą i oczywiście soboty za (usunięte przez administratora) jeśli chcesz chorować to musisz się zastanowić czy warto bo później przeczymia cię po złości i nie szybko wrócisz do pracy gdysz jest taki jeden specjalista który wypytuje cię. na co chorowałeś tak jakby był w komisji lekarskiej który zna się na chorobach (usunięte przez administratora)

@putin

L4 to i tak wystawia lekarz, to co z wypytywania, chyba nie trzeba mówić co i jak? Że przetrzyma to znaczy, że opóźni się wypłata tego chorobowego czy o coś innego Ci chodzi?

Czy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

zainteresowany

Przydały by się szkolenia z kultury osobistej i uczciwości to wzniosło by calbud na wyżyny jakiej dotąd nie znali (oczywiście szkolenie dla kadry kierowniczej i pomniejszego nadzoru, ponieważ szeregowi pracownicy już je mają ....no może nie wszyscy)

Gosc

Dobra agencja pracy to oranjegroep

Aleksandra
@Gosc

A uważasz, że dobra z jakiego powodu? Nie wiem jesteś tam pracownikiem i zarobki są spoko czy jak? Czy może dzięki nim znalazłeś dobrą pracę?

Hm.
@Aleksandra

Zarobki ok. Kasa się zgadza. Pokoje 1 osobowe. Dojazdy do pracy firmowymi autami.

I jeszcze jedno
@Hm.

Płatne za 8 godzin a pracuje się 10 plus dwie przerwy po 30min soboty płatne po uwaga 1h (usunięte przez administratora) mają nieco lepiej. A najlepiej to chyba kierownicy z majstrami każdy ma swoje auto jeśli kierownik ma 2-3 majstrów na jednej budowie to każdy przyjeżdża swoim służbowym autem , a pracownicy po 8 w busie w czasach covidowych. Jeszcze długa droga zanim będzie w Calbudzie ok.

Olga
@I jeszcze jedno

A to powodem tego nie jest to, że oni razie czego muszą być mobilni po prostu? Z tym pakowaniem ludzi do jednego auta to i tak chyba, spędzali między sobą sporo czasu to co to za różnica czy w aucie czy nie?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Wiedza

Pracowałem tam prawie trzy lata. I powiem tak kasa zawsze na czas. Kierownictwo to dobre jak po ich myśli wszystko idzie. Jeden sugerował że ludzie są niewolnikami i mają (usunięte przez administratora)Jak chodzisz dupę lizać (usunięte przez administratora) Innych to będziesz miał dobrze. Za soboty nie płacą a za 10 godzin masz 8 wpisane. Pupilki którzy pracują z innymi mają dużo więcej godzin wpisane niż to fizycznie możliwe. Jak ci brakuje do wypłaty to wyrównają ale musisz chodzić i się prosić. Składki i to że robisz na legalu daje duży plus. Ale z tamtąd ludzi odchodzą a nie przychodzą. Muszą zmienić mentalność co do ludzi, współpracy z nimi i kasa taka jaka miała by być. Niestety skończyły się czasy że jeden autobus z ludźmi przyjeżdżał a drugi odjeżdżał ale to akurat wiem z opowieści.

Fred

Jeśli chcecie pracować po 11godzin a za 8 płacone to tylko do Calbud i na hotelu już o 19 to tylko do tej firmy a podejście kierownictwa do pracownika to tak jak bylibyście niewolnikami Hitlera.

Czy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nikolas

Jaka luźna przyjdź tutaj to nie wytrzymasz tygodnia szkoda czasu człowieku szukaj innej firmy. Banda Cyganów. Nic więcej

Dorota

P.B. "CALBUD" istnieje od 1991 roku, a od wielu lat należy do grona największych i najbardziej uznanych firm budowlanych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim. Coś dawno nikt nie pisał tu o tamtejszych warunkach pracy, więc stwierdziłam, że czas to zmienić. Czy wobec tego ktoś mi powie, na jakim poziomie przedstawia się tam teraz wynagrodzenie? Chodzi zarówno o stanowiska kierownicze, jak i pozostałe.

Antek
@Dorota

Nikt niechchce nawet pisać o tych szumowinach bo tu jest uprawiany mobink ludzie nie wieście co piszą że tacy wajni są niema diety chociasz dieta powinna być wypłacana osobno a te skurwisy mówią że jest wypłacana w wypłacie. Cyganstwa na karzdym kroku robisz wszystkie soboty i 11godzin a masz płacone za 8 godz. I rzadnej soboty po prostu czujesz się jak w (usunięte przez administratora)

Kazimierz

Jestem, raczej byłem, podwykonawca na jednej z budów Calbud na 4 protokoły tylko jeden był zapłacony w terminie. Jak się upominasz o to że minął termin to odrazu okazuje się że protokół źle wypełniony i to wszystko w ostatnim dniu terminu płatności. Jak nie zmienisz to nie zaplacimy Czyli płatności przeważnie przeterminowane i tak według nich jest ok

Janusz

Super Firma

@Janusz

Czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika? Jeśli tak, podpowiedz, jak się pracuje w CALBUDzie? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? A może warunki finansowe są dla Ciebie szczególnie satysfakcjonujące?

#GMO
@Janusz

Gruby musi odejść!!!??????

Jak wyrabiasz 130 % normy i siedzisz cicho, przytakujesz kierownikowi i majstrom to masz spokój. A jak nie to reszty możesz się domyśleć. W sobotę robisz za darmo. Jakiś czas temu niektórzy z kadry kierowniczej, twierdzili iż zwrot podatku z Niemiec pracownicy powinni oddawać firmie.

Ktoś kto wie
@anonymous

Pewnie tacy pseudokierownicy typu (usunięte przez administratora) i podobne mu kalampki (usunięte przez administratora)

@anonymous

Mogłabym prosić o doprecyzowanie kilku kwestii? W jakim sensie "w sobotę robisz za darmo"? Czy firma nie płaci za pracę w weekendy? Co możesz powiedzieć o atmosferze, jaka panuje w pracy? Jak ją oceniasz?

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.