logo IPK Sp. z o.o.

IPK Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o IPK Sp. z o.o.

admin 2015-07-26 13:42
Macie nowe opinie o firmie IPK Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.
narek 2016-05-08 10:21
tak to prawda, więc nikt raczej nie powinien powiedzieć, że to mało :) zwłaszcza, że do tego dochodzą również pakiety socjalne, np. dofinansowania do wczasów pod gruszą itp
anonim 2016-11-04 15:51
Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne (rekrutacje ukryte prowadzone przez firmę IPK):

Odradzam w całości lub przynajmniej zwracam uwagę na konieczność zastanowienia się nad aplikowaniem. Aplikując na jedno ze stanowisk okazało się, że celem rekrutacji nie jest zatrudnienie a jedynie wybadanie rynku pracy (ew. uzyskanie pomysłów na działalnośc firmy "rekrutującej").

Firma IPK nie posiada sprawnego systemu weryfikacji swoich klientów.
Dominika 2017-08-04 11:57
Czy ktoś może posiada aktualne informacje o firmie IPK ? Jak wyglądają procesy rekrutacyjne? Czy były w ostatnim czasie takie sytuacje jak u użytkownika @anonim? Osoby zainteresowane współpracą z firmą IPK na pewno się ciekawe świeżych informacji.
Zostaw swoją opinię o IPK Sp. z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPK Sp. z o.o.