Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Global Dienstleistungen?

Monter Nowy wpis

Jest to Niemiecka agencja tylko osoba ktora jest rektuterka doprowadzila do tego ze kazdy unika tej agencji to prawda ze brak wszystkiego rozwalone mieszkania, brak kluczy, brak ubezpieczenia ubezpieczony/a jestes tylko nie mozesz isc do lekarza bo nie masz numeru, klopot z dojazdem do pracy kombinujesz na wlasna reke a kase ci potraca unikajcie z daleka nie probujcie sie przekonac na wlasnej skorze

Aga Nowy wpis

Dziś skończyłam " przygodę " z tym (usunięte przez administratora) Uciekajcie jak najdalej.(usunięte przez administratora) Wypłata 900€..

Agnieszka Nowy wpis
@Aga

Tu już kiedyś pisali o 900 euro, a jakiej kwoty się spodziewałaś?

Realia

Same minusy odnośnie tej firmy

Agnieszka
@Realia

Mówisz? :/ A masz jakieś aktualne? Bo widzę, że parę miesięcy temu to padło, więc do dziś może coś się zmieniło?

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

logo firmy Kierowca ciężarówki CE bez znajomości języka obcego
Münster
ASMO Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik - monter instalacji
Münster
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Wszyscy dotychczasowi

Najgorsza,, firma "jaka istnieje, mam nadzieję że to kwestia czasu aż ja zamkną. Stanowczo nie polecam brak jakich kolwiek odpowiedzi o pomocy to już nie wspomnę. Nikomu nie życzę tu trafić bo napewno się zawiedzie.

Obywatel

Ludzie to porażka nie dajcie się nabrać. Za miesiąc 900 euro śmiech na sali. Zero pomocy zero nic. Nie polecam, nie dajcie się nabrać. Agencja wałek

Witam ta firma global to wielka porażka. Nie polecam najgorsze miejsce w jakim bylem. Bad Fallingbostel!!!!! Nie dajcie się oszukać zero pomocy od koordynatora ćpuna, dzień w dzień melanze. Zero pomocy zero załatwienia czegoś. Ludzie omijajcie to miejsce bo to jeden wielki wałek.

Broda

A wiec firna global inaczej (usunięte przez administratora) nie dotrzymuje żadnych zobowiązan dziś powinna byc wypłacona zaliczka niestety dalej nul na koncie jeszcze wiele innych tak jak brak numeru podatkowego po prawie 2 miesiącach pracy. To (usunięte przez administratora) uciekajcie z tej firmy I niebęde żucał nazwiskami rekruteròw to lipa poszukajcie normalnej pracy I biòra. Global (usunięte przez administratora)

Krzysztof
@Broda

Minął tydzień od twojego wpisu, dostałeś po tym czasie zaliczkę czy dalej czekasz?

Ogólnie to melina zaszczane materace brud meble z wystawki. Zdarzają się wypadki gdzie ludzie z nożem wyskakują osobiście nie polecam

Pokój 210

Albo czasami brak mebli czy łóżka jak w 210 Też byłem przy akcji z nożem

Pokój 210

Byłem tam za czasów akcji z nożem kiedy jeden nacpany kolega pseudo kierownika rudego wyskoczył z nim do mojego kolegi. W pokojach (usunięte przez administratora) i rozwalone łóżka i pełno Rumunów w hotelu. Szefostwo kłamie i okrada z wypłat. Niektórzy dostawali 700 euro za cały miesiąc pracy. Cały kierownik rudy udaje wielkiego cwaniaka a zachowuję się jak niedorozwój raz sam nawet uderzył w twarz jednego pracownika podczas libacji w mieszkaniu. Normy w pracy bardzo ciężkie do wyrobienia i za jeden dzień nieobecności zabierają dietę ktora się należy. Ludzie przyjeżdżają tam i tracą czas i pieniądze, często nie mają nawet jak wrócić. Jednego wyrzucili zaraz pierwszego dnia jak chciał pobić tego typa co z nożem biegał,chłopak spał na dole w korytarzu pod koniec zimy na brudnej kanapie. Byłem tam kilka miesięcy a tyle ze sto takich historii napisać. Ludzie omijacie tą pseudo firmę jak najdalej

Dlaczego piszecie ze szkoda zdrowia? Co jest nie tak

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Global Dienstleistungen?

Globalsrobal

Trzymaj się od tej firmy jak najdalej. Szkoda zdrowia.

Kocurek

Mariusz szukałeś mnie na ostatnią wypłate

Majkel peikert

2 dni pracujące za darmo., zabieranie diety za jeden dzień nieobecności paranoja warunki mieszkaniowe tzw melina za dużo wszystkiego żeby wyliczać a szef?? Nawija makaron na uszy i tylko obiecuje

Ludzie omijajcie tą firmę jak tylko możecie wypłaty marne. Po całym miesiącu pracy dostałem 830 euro co to jest??! praca na akord zero pomocy z strony koordynatora

Pola

Kwatera to zwykła meta koordynatorzy pozwalają tu na samosady. Na ścianach strugi krwi poniszczone rzeczy brak ciepłej wody i dwa razy w tyg interwencję policji a w kuchni to same butelki po alko porażka

Szefie bez Firmy, nie jest wstyd wrócić bez pieniędzy do Polski, wstyd jest wrócić na wózku, gdy się nie ma ubezpieczenia w Niemczech!!!!!! Proszę mi wypłacić zaległe pieniądze!!!!!! Teraz tu przez forum będę się z Panem komunikował.

Wiesiek
@Michał

Zobacz na stronę firmy JADO z Gorzowa. Mogą ci pomóc. Pozdrawiam . Wiesiek

Filtr

Ludzie zastanówcie się 6e /h 300e pokój od osoby pokoje kilku osobowe i 20 osób na hotelu tragedia wypłaty 700e

Ze mną postapili malinowo.Miałam wypadek w pracy dostałam wypowiedzenie.A Koordynator zamiast pracownikom diety płacić to w śmieciach grzebie i paragony wyjmuje ale łach.

Maja

Czy ktoś z osób korzystających z pośrednictwa firmy Global Dienstleistungen wie coś na temat zmiany miejsca działalności tej firmy. Jak sygnalizuje @Anita w miejscu dotychczasowym siedziba jest zamknięta. A być może oznacza to coś więcej? Zachęcam do podzielenia się informacjami jakie macie na temat tej agencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen