BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Agata

@misk skąd taka opinia? Pracowałeś w Bartex- Bartol sp.j. ? Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą?

Milka

Najgorsza firma ma świecie!!! Pracowałam tam krotki okres czasu bo to co sie tam dzieje to jakas pomylka . Na rozmowie obiecuja super zarobki a przychodzi wyplata i zabieraja kase za byle co :o szok normalnie . Teraz wiadomo na czym i na kim caly ten prezes sie dorabia !!! ODRADZAM KAZDEMU !!!!!

on
@Milka

Ci co tak pisza tak jak ty ,to nieudscznicy,ktorzy przychodza posciemniac, ja pracuje tutaj 6 miesiecy i nic mi nie zabrali , przez pierwsze 3 miesiace placa wieksza podstawe i tylko podstawe, a pozniej trzeba zaczac sie dobrze orientowac w systemie zadaniowym . Wiadomo szalu nie ma ,placa przecietnie ale dla poczatkujacego ph ,to i tak niezle . Napisz co ci niby zabrali ,bo ja pierwszy slusze o takich praktykach.

gaga
@Milka

Czesc ,nigdy nie wchodzilem na forum ,ale kolega powiedzial mi o wpisach. Zgodze sie ze szalowych zarobkow tu nie ma , ale nikt mnie tu jescze nie osxukal!ja pracuje ponad rok i wkurzaja mnie goscie ktorzy pracuja w Bartexe ,jak sami pisxa "krotko" pewnie w kazdej firmie pracuja krotko ! Podpisz sie imieniem i nazwiskiem napisz w jakiej firmie pracowales dluzej niz 2 lata .system premiowy jest faktycznie archaiczny ale jest pewien powiew dobrych zmian , i jeszcze jedno atmosfeta w pracy jest ok

ABC

Szanowni ukazało się ogłoszenie o pracę Menedzer ds.sieci handlowych Czy ktoś może wie na jakich warunkach.....

Phphph

Ten system 20 wizyt to fikcja, realnie przez wiekszość robione jest te 10-15 wizyt, a reszta to doklepanie "nowy klient" i wizyta 3minutowa, przy ich systemie GPS nawet nie są w stanie tego weryfikować, lub po prostu tego nie robią, I nie ma wytycznych ile czasu masz być w sklepie, i nikt tego czasu nie mierzy. Przy malej miejscowosci i wizytach po 5/10 minut... wystarczy policzyc a co do Fv to ja wiele razy dostalem informacje na jaka kwote mam wystawić FV dopiero 9tego lub 10tego, wystawialem Fv, wyslalem, ksiegowosc to ksiegowala i w kolejny dzień dopiero wychodził przelew czyli de fakto za zusy musiałem sobie płacić z oszczędności, zeby nie robić opóźnień. A jak chcesz sie rozstać z tą firmą, to wypłate otrzymuje sie w okolicach 20-25 :) i okrojoną o nagle odnalezione jazdy prywatne, przekroczone rozmowy na tel lub porysowany stary telefon (wartosc 200zl goclever)

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

phphph

Jak na pierwszą prace polecam, jeżeli poprzednicy na danym terenie nie wiele robili to plany są niskie i przy tym systemie płacowym który jest, można na własnej dzialalnosci z małym zusem wyciagnąc te 2.5 na reke, max 3. Ale Predzej czy później wrzucone zostaną takie plany na garb że z tych wyliczeń systemowych nawet najnizsza krajowa nie pozostanie i wtedy czasem dają sztywne "2500" netto faktura (z ktorej oplacasz zusy) to zostanie te 1800-1900. ale to tylko uznaniowo przez dyrektorów. Ogolnie dobre dla osób bez doświadczenia,albo jako druga praca bo nie jest czasochłonna. Mając nieduży teren -4 godzinki dziennie wystarczają na obskoczenie klientów, w koncu nie ma tu mercha ani zadnych umów ze sklepami wiec tylko sprzedaż interesuje handlowca. Jako minus można dać niestetematyczność z przelewami, raz wypłaty są 4tego, raz po 10tym. A zusy trzeba przelać do 10tego. Patrząc na całokształt ja przez jakis czas byłem zadowolony , ale dużo zależy też od terenu. Duże miasta (wawa/poznan/szczecin) są spalone, klienci nie chcą nawet podejmować rozmowy.

Ph
@phphph

4 godzinki dziennie?? 8 godzin pracujemy i robimy 20 wizyt.

Ph
@phphph

A wypłaty zawsze są na 10go chyba, że masz konto w innym banku to może ale nie musi być + 1 dzień

xxx

No to życzę powodzenia temu nowemu dyr. Tylko jak się zderzy z ich 19-wiecznym zarządzaniem ,czyli cała dobę w pracy i kontrola. No ale może mu się uda i czegoś ich nauczy Były pracownik

FUll

Jak ci dają umowę to bierz,ja te premie czasami wyrabialem a czasami nie i, poszedłem do konkurencji i było jeszcze gorzej, teraz pracuje w przemysłowe inna bajka :-) Znam tego nowego dyrektorka z innej firmy, wymagajacy i szkolony w zarządzaniu w koncernach,konkretny gość ale potrafi też nieźle opier.... jak mu macisniesz na odcisk i nie znosi sprzeciwu aaa i lubi rozmawiać na argumenty (to pamiętam) jak będziesz wciskać mu kit to cie zmieszać z błotem. Jak uczciwie pracujesz to potrafi wstawić się za swoimi ludzmi.

m

Witajcie, ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na PH z jakimś dyrektorem, facet mówił konkretnie i rzeczowo, widać że ma doświadczenie. ( z tego co mówił to krótko pracuje w tej firmie) . Nie zgodziłem się na działalność gospodarczą a on powiedział może być równie umowa o pracę. Zadania premiowe są dość przejrzyste +jakieś konkursy. Napiszcie czy te premie są do zrobienia!

gruby

Sos :można zarobić więcej ale trzeba zapierdz......ale można! Auto i tel dają.

sos

A narzędzia do pracy dają? Auto, telefon itp Rozumiem że działalność i 2500 tys na 3 miesiace+,prowizja? Czyli można zarobić więcej?!

gruby

Nie wiem dokładnie o co chodzi bo nie śledzę ogłoszeń, myślę że wielu PH nie może się uporać z tym że Bartex ma własną dystrybucję i nie można nic "rozpisac". sam na początku nie mogłem się do tego przyzwyczaić że mamy własne hurtownie.

gruby

Albo, ludzie wybierają firmy gdzie jest więcej bonusów, karty multisport,lepsze narzędzia itp i czasami wcale nie chodzi o wielkie pieniądze.

gruby

A ja pracuje 5 miesięcy i też nie zamienił bym tego na jakieś korporacje / wystawiłem fakturę na 3 tys moze w przyszłym miesiącu będzie lepiej, jedyne co mi doskwiera to mogli by zmienić kryteria używania aut w weekend no i logistyka dostawy towaru do sklepów.Wiec w porównaniu z korpo jest niezle

mayro

W tym tygodniu byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie... to co zaproponowali to jest jakaś kpina. Osoba rekrutująca już na wstępie powiedziała mi o warunkach finansowych, a wygląda to tak, 2500 na własnej działalności przez pierwsze 3 miesiące, później dochodzą prowizje od sprzedaży. Na tym etapie rozmowa się zakończyła wyszedłem i żałowałem straconego czasu i pieniędzy.

praca w tej firmie to żart , teraz wprowadzają nowe rozwiązania 200 klientów raporty topy , wymagania coraz większe a płace jak były na poziomie żenada tak zostały .23 oferty pracy na dzień dzisiejszy to już jest szczyt , jeszcze rok i przedstawicieli zabraknie na rynku bo wszyscy w bartexie już pracowali. Życze powodzenia firmie i gratulacje pomysłowości.

Phph

Nic nie pada, ktoś głupoty gada

były

,, Barteks" to kpina, nie firma, radzę omijać z daleka. Nie dziwie się że nikt w Warszawie nie chce tam pracować, co to dla Warszawiaka zarobki (usunięte przez administratora)zł? Więcej mają dostarczyciele pizzy. Na każdym regionie jest taka rotacja przedstawicieli i kierowników.

xyz

Tak masz racje to jest tylko wina pracownikow tylko zastanawiam sie dlaczego przyjmowani sa ludzie bez jakiegokolwiek doswiaczenia np.murarze,mechanicy samochodowi to oczyms swiadczy ze doswiadczona osoba omija ten zakład pracy .... Prosze przemyslec

ala

Szanowny Panie " Prezes Barteks" w firmie nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę 1500 dostają tylko fakturzystki, w dawnych czasach ph miał najniższą umowę, ale musiał wyrobić w premiach zus, który opłacał bartex. Czyli Jak wyrobił normę z premiami 2200 to dostawał 1200. Proste pracownik musiał zarobić na zus, który firma powinna płacić. Jak nie to na bruk.

jakas

Mam pytanie do obecnych i byłych pracowników tej firmy. Czy pracował u Was Dyrektor Regionu Warszawa Wojciech R? Jesli tak to kto to jest i jakim jest czlowiekiem? Z gory dzieki

Prezes Barteks

kolega mówił ze zarobki do wyboru dwie wersje 1. działalność własna 2500+vat przez 3 miechy potem tylko prowizja 2. umowa o prace 1500 prze z 3 miechy potem musisz zarobić na siebie w Warszawie wyganiają przedstawicieli ze sklepów, zniszczona reputacja - nie do odratowania przez ph , dostawy do 7 dni .

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.