BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

grek

Na forum pracowniczym powinny znaleźć się jedynie opinie o pracy a uwag klientów tu nie powinno być

@grek

Teoretycznie tak, jednak opinie klientów są również ważne, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku oraz klienci mogą ocenić jakość obsługi w danej firmie. Chciałbym, jednak dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma BARTEX Bartol. Wiesz może coś na ten temat?

Buli

Witam serdecznie dostałem ofertę pracy jako kierowca na własną działalność jakie są tam zarobki ? prosze o opinie czy jest sens jechać całe miasto na rozmowę ? miasto Wrocław

Lidia

Koledzy zastanawiam się nad pracą jako PH sieci,czy coś wam wiadomo ja tam jest ....

ph

Pracuje tu 9 miesięcy wystawiam faktury na 3400-3900 po opłatach zostaje mi około 3 tys, pracowałem poprzednio w innych firmach na umowę tyle że od 7-19 tabele telefony od szefów codziennie do 20-stej na i weekendy tabele,analizt,raporty, dramat i to za 2600-3000 zł. A tutaj do 16-stej bez tabelka, spokojne weekendy no ale trzeba się narobić w terenie. Ci co tak narzekają niech napiszą w jakich firmach robią karierę.

smolny
@ph

No to ci kolego odpowiem, pracowalem jakis czas w Bartexie, teraz robie kariere u jednego z czolowych producentow lekow na etacie i zgarniam co miesiac wyplaty 5 cyfrowe. Pracuje od 8-16 plus 1-2h tygodniowo na tabelki. Auto premium w automacie bez GPSa bez limitu km bez zakazu tankowania w weekendu, najnowzsze jablko itd... Bartex jest dobry dla ludzi ktorzy zaczynaja jako ph na gora rok jak ugrzesniesz nabijasz kase nie sobie tylko im, tyle

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

ewka

praca na umowe, 2500 netto w podstawie, premia do zrobienia min 250 max 1500 w sumie co miesiąc na koncie min 3000 netto. kiedy chce dostajesz wolne. Żadna działalność....tylko umowa 1. na 3 miesiace, 2. na rok. 3 na stałe... 8 godzin pracy, od 7 do 15...co tu narzekać

ona
@ewka

w jakim miescie daja takie warunki?

@ona

wielkopolska

@ewka

nie pisze bzdur, pracuje juz ponad rok i jestem zadowolona, rejon wielkopolska

@ewka

jezeli potrafisz walczyc i się odezwać to dostajesz umowę

@@ewka

Po jakim czasie otrzymałaś umowę o pracę od firmy BARTEX - Bartol? Czy na początku zatrudnienia zatrudniona byłaś na podstawie umowy zlecenie? Przedstaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

@Grzegorz

od samego początku, najpierw na okres próbny, potem na rok , i na stałe. Pełen etat. ile do ręki tyle na umowie

@@ewka

Możesz napisać coś na temat możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie BARTEX - Bartol Sp.J.? Czy zatrudniony pracownik ma w przyszłości szansę awansować na wyższe i lepiej płatne stanowisko?

xxx
@ewka

Ewka gdzie takie warunki pracy w jakim oddziale ….. to składam cv...

@xxx

Rozważasz zatrudnienie w firmie BARTEX? Mógłbyś uzasadnić, co sprawiło, że akurat ta firma Cię zainteresowała? Siedziba firmy mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy mają może na to wpływ inne czynniki? Podziel się z nami, jak to wygląda.

paprykarz

A jak tam szczecin ? ten oddział jeszcze żyje? kierowcy magazyniera - jednoosobowej kadry logistycznej nie ma, to chyba znowu szczecin leży? Nic sie ta firma nie uczy na błędach tylko ślepo dalej swoje wyzysk i rotacja osób z przypadku oderwanych od pługa

@paprykarz

Jeżeli chciałbyś uzyskać jakieś informacje na temat obecnej sytuacji firmy BARTEX Bartol w miejscowości Szczecin, to zachęcam, abyś założył, bądź znalazł wątek, który dotyczy akurat tej miejscowości. Wątek, w którym odpowiedziałeś, dotyczy opinii o pracy w miejscowości Nowy Tomyśl dlatego, proszę, aby dodawać wpisy zgodne z lokalizacją danego wątku, aby uniknąć opinii z innych lokalizacji, które mogą być mylące dla czytelników.

Wolna
@paprykarz

A jak tam na Bartex sobie radzi na Sieciach Handlowych hmmm...co tam tak cicho...

@Wolna

Pracowałaś kiedyś w tej firmie? Ciekawi mnie, dlaczego zapytałaś akurat o sieci handlowe, w których działa firma BARTEX Bartol. Masz jakieś doświadczenie, którym mogłabyś się podzielić? Sprecyzuj, proszę swój wpis, abyśmy mogli poznać jego motyw.

jagoda bartol
@paprykarz

tak żyje a co......??????????

Grzegorz

Co chciałaś przekazać swoim wpisem? Próbowałem go zrozumieć i znaleźć ukryty przekaz, jednak w żaden sposób nie mogę. Mogłabyś sprecyzować swój wpis, abyśmy mogli zrozumieć, jaki ma związek z pracą w firmie BARTEX Bartol? Oczekuję uzasadnienia.

najlepsze wina

Bartex Bartol to firma o której mówi się głośno.Pan Bogdan i Grzegorz Bartol są najlepszymi szefami w tej pracy

Grzegorz

W swoim komentarzu zawarłeś poważne zarzuty wobec pracodawcy, mianowicie chodzi mi o rzekome okradanie zatrudnionych pracowników. Możesz podać przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Bezpodstawne komentarze zwykle uznawane są za pomówienie w stosunku do opisywanych osób. A najlepiej będzie, jeśli opiszesz nam, jakie warunki zatrudnienia firma oferuje zatrudnionym pracownikom - można liczyć na godziwe warunki?

Grzegorz

Jak długo pracowałeś na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie BARTEX Bartol? Czy Ty również współpracowałeś z firmą na podstawie własnej działalności gospodarczej? Jeżeli tak, to mógłbyś przedstawić, jak w Twoim przypadku kształtowały się zarobki po odliczeniu kosztów związanych z prowadzeniem firmy? Opisz proszę szczegółowo, jak to wyglądało.

Jacek
@Grzegorz

A szukają nowych osób na to stanowisko może?

Lepiej w biedrze

W 2016 roku miałem tu przyjemność być 2 tyg, wtedy teoretyczna podstawa była 2,5k wiec z wiadomości przedmówcy wynika ze dają już więcej. Problemy te same, rotacja i nikt nie chce tu pracować. 20 wizyt to jest ciężko zrobić wokoło małego miasta, nie mówiąc już o dużych miastach. Aaaa no ba chyba ze podejdziesz pod sklep usłyszysz wypad i odjedziesz do następnego sytuacje powtórzyć to może może.... jestem w szoku jak takie firmy funkcjonują... w 2016 w miarę ogarniętym terenem był Ciechanów. Warszawa i inne okolice odbijałem się od klientów (jesteś pan 8 w tym kwartale)

jagoda bartol

Moje sugestie dla BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.: mają smaczne wina. wiem bo prubuje

suwalki ph

Witam - Suwałki mialem rozmowe i zaproponowano mi albo swoja dzialalnosc, albo prace na etat. na dzialalnosc sie nie zgodzilem wiec ich propozycja to - praca na etat- najpierw 1800netto na czas probny, telefon, auto nawet do celow prywatnych po pracy, a pozniej jak sie sprawdze praca na czas okreslony. takze czytam wasze komentarze i nie wierze ze o tej samej firmie rozmawiamy

Karol
@suwalki ph

Jak ja pracowałem to więcej nie było.

najlepsze wina

Firma Bartex Bartol jest najlepsza Moje sugestie dla BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.: jak najlepsze, Lubię atmosferę w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. za: wszystko

Były Pracownik

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Pracowałem tam 3 miesiące i dzięki Bogu, że nie dłużej. Wypłata co miesiąc nie wyższa niż 2000 tyś. Czyli goła podstawa mimo mojej ciężkiej pracy, ( która często była chwalona nie otrzymałem złotówki premi) i tak na prawdę żaden pracownik nie ma pojęcia jak te premie są przyznawane i czy w ogóle są. Auto tylko i wyłącznie do celów służbowych. Zrobisz jeden km więcej i jesteś z tego rozlliczany. Rozliczasz się z gotówki w banku albo na siedzibie i za każdy dzień zwłoki są naliczane odsetki. Mycie auta za własne pieniądze. Opóźnienia z dostawami przez co handlowiec nie zarabia bo nie ma zamówień na sklepach. Żenada. Nikomu nie polecam.

Agata

@suwalki ph, gdybyś otrzymał już odpowiedź, co do Twojego ewentualnego zatrudnienia w firmie BARTEX - Bartol to proszę, abyś podzielił się tym z nami. @ewka, przedstawione przez Ciebie warunki wyglądają bardzo przyzwoicie. Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Zespół pracowniczy zatrudniony w firmie BARTEX - Bartol dobrze ze sobą współpracuje i pomaga sobie nawzajem? @Natka, widzę, że masz nieco inne zdanie o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie BARTEX - Bartol. Mogłabyś opisać szczegółowo, jak to wygląda z Twoich doświadczeń?

Agata

@suwalki ph, przyjąłeś finalnie propozycję pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie BARTEX - Bartol Sp.J.? Czy poza podaną przez Ciebie stawką zaproponowaną przez pracodawcę można liczyć na jakieś premie bądź miesięczne bonusy? Napisz, jak to wszystko dalej wyglądało.

suwalki ph
@Agata

czekam na tel od nich ale widzialem ze osoba rekrutujaca byla zainteresowana moja osoba. oprocz "podstawy" mowiono i o premiach ale jezeli sprzedaz bedzie powyzej ustalonej normy. za duzo na raz bylo informacji aby to wszystko spamietac za co jest dodatkowa premia, ale ponoc ma byc

Agata

@Rafał, dziękuję za Twoją opinię na temat stanowiska pracy przedstawiciela handlowego w firmie BARTEX - Bartol. Czy możesz przedstawić, czy pracę w tym charakterze można traktować jako pełnoetatowe zajęcie, czy raczej jako dodatkowe? Średnio ile godzin dziennie zajmuje wykonanie obowiązków na opisanym przez Ciebie stanowisku? @PH, jak długo pracowałeś w firmie BARTEX - Bartol na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Agata

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale chcecie przekazać swoimi wiadomościami, że firma BARTEX - Bartol zatrudnia przedstawicieli handlowych tylko i wyłącznie na podstawie własnej działalności gospodarczej potencjalnego pracownika? Czy rzeczywiście wychodzi tak niskie wynagrodzenie, które przedstawia użytkownik @Anonymous? Ktoś może potwierdzić, czy rzeczywiście tak to wygląda?

Agata

@anonymous, czy możesz bardziej precyzyjnie przedstawić, jak wygląda praca w firmie BARTEX - Bartol Sp.J.? O jakich planach konkretnie piszesz? Czy firma współpracuje z pracownikami tylko i wyłącznie na podstawie własnej działalności gospodarczej? Przedstaw, jak to wygląda szczegółowo.

Anonymous
@Agata

Tylko na działalności i jak napisałem na PAPIERZE tylko 1250 NETTO mogę wysłać zdjęcie

PLANY czyli pozyskanie nowych klientów i np. Procent marży od obrotu. Dlatego każdy się sam zwalnia.

(usunięte przez administratora) nie odsyłają planów podpisanych przez prezeska. Płacą 2800 na działalności z czego zostaje 1200zł. Super płacą za 12h jazdy i rekordowy wynik obrotu w regionie w tym roku:-). Porażka. Dno firma dno i 10000000m mułu.

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.