FPL Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o FPL Sp. z o.o.

poirytowany 2010-07-01 17:44:41
Niestety muszę stwierdzić, iż moje zdanie na temat agencji FPL jest jak najbardziej negatywne. Byłem na rekrutacji do dużej korporacji, uczestniczyłem w żenującej rozmowie kwalifikacyjnej (pewnie tylko na sztukę) i po 30 minutach dostałem stertę testów do wypełnienia a rekrutujący opuścił pokój (całe spotkanie 3h). Dostałem odpowiedź, iż znaleziono kogoś kto miał większe doświadczenie, czyli testy można sobie [usunięte przez moderatora] włożyć, nie ważna wiedza tylko subiektywna ocena miernych HR-owców. Dla wszystkich zainteresowanych, odradzam tą firmę, gdyż mają kompletnie gdzieś kogo polecić i robią to niekompetentnie. Mam nadzieje, że moja opinia pomoże w nieskorzystaniu z usług tej firmy
maja 2013-03-16 01:25:53
ja tez nie polecam... niemiła atmosfera..
gość 2013-12-11 23:48:14
przestrzegam przed ową firmą wszystkich którzy mają zamiar wykonywać jakiekolwiek zlecenie dla FPL. wymagania są chore a pieniądze może będą może nie. Brak kontaktu z szefostwem które chodzi z głową w chmurach mając za nic resztę, stosują dziwną metodę spycha i na koniec nikt nic nie wie.
zufil 2015-02-24 23:50:45
Ostrzegam przed ta firmą. jedyną zaletą jest (była?) fajna atmosfera. Niestety szefostwo swoją chora polityką niszczy wszystko. Właściciele z gigantycznym przerostem formy nad (brakiem) treści, ciągłe spychanie, manipulowanie i szczucie ludzi na siebie.
hans 2016-05-19 17:29:34
wczesniej to jeszcze byla jakas szansa na zatrudnienie u nich, znajomi tam pracuja z tego co wiem to wczesniej oferowali umowy o pracę, nawecz czesto przyjmowali ludzi na dział sprzedaży, czy nawet na produkcje a teraz od dawna nikogo, nie wiem czy maja jakies problemy?
Zostaw swoją opinię o FPL Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPL Sp. z o.o.