logo ETC Group Sp. z o.o.

ETC Group Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o ETC Group Sp. z o.o.

admin 2015-07-26 13:19
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie ETC Group Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
elo2 2016-05-17 15:02
Pewnie zalezy na jakim stanowisku, bo ofert pracy teraz maja bardzo duzo i pewnie na każde panują inne wymagania inne obowiazki oraz inne kwestie finansowe, wiec jezeli jestes zainteresowany praca u nich w firmie to mozesz poprzegladac oferty pracy i aplikować
Andrzej 2016-11-16 19:37
Nie polecam,kiepskie mieszkanie (tak wyszło ,musimy to przetrzymać)
i oszukują na wypłacie bez podania jakichkolwiek powodów.

Koszmar I Nieudolność
1
Andrzej 2016-11-21 21:55
Pozdrawiam wszystkich i proszę o uwage na agencje ETC GROUP /Power jobs
oni wysyłają ludzi na kiepskie warunki mieszkaniowe i jeszcze okradają z kasy na wypłate
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam ; A Łątka
2
Budowlaniec 2016-11-25 08:38
pracowałem u nich dwa miesiące w Francji. Wypłatę wypłacili. mieszkanie mogło być choć trochę daleko do budowy. Może bym popracował dłużej ale 'kolega' z ekipy przyszedł pijany na budowę i nas francuz wywalił. Pech. Ale teraz szukam Norwegii tam podobno lepiej.
Julita 2017-08-12 08:36
@Budowlaniec, to jest nie dopuszczalne by pracownicy przychodzili pijani na miejsce pracy. Dobrze, że firma to kontroluje bo to zasady bezpieczeństwa. Obecnie poszukiwani są pracownicy do Francji, czy ktoś z obecnych osób aktualnie pracował tam? Napiszcie coś na temat warunków zakwaterowania, na jaki czas jest praca i coś o wynagrodzeniu.
Zostaw swoją opinię o ETC Group Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETC Group Sp. z o.o.