Spomasz Pleszew

Pleszew

Opinie o Spomasz Pleszew

Przemek 2012-11-15 22:37:08
No cóż, może nie jest to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki jest na Fabrycznej, ale zmierza powoli ku temu. Zarobki, na hali jako tako, ZUS jest opłacony a po godzinach można u szwagra spawać drzwiczki do kotłów (przynajmniej widać jakiś za co się pracuje). W biurze, no tutaj trzeba być desperatem lub wazeliną, których też nie brakuje. Za Giezka, było inaczej szanował inżynierów. Teraz towarzysz \"broda\" albo laluś z akwarium, to kukły są i maksymalne wazeliny. Co lepsi wachowcy odchodzą. Nawet jeden z większych kontrachentów ostatnio trafił ze swymi, trzema pytaniami, to było dobre i celne! Oczywiście że zakład upadnie jak nie będzie się szanowało i doceniało ludzi. Tak więc, firma dobra jak po szkole chce się doświadczenia troszkę zdobyć i praktyki. Wypłaty są cienkie ja (es)kadra zarządzająca. No, taki jest rzeczywisty obraz.
Rychu 2012-11-16 20:44:53
U nas na dole też laluś próbował zrobić ewolucję, ale wyszła rewolucja (żołądkowa) i dał sobie spokój. Chłopiec jak siedział w kontroli jakości to jeszcze w miarę normalny był. Teraz jak porobili tych zaganiaczy managierami, to im się w głowach poprzewracało. Ten drugi latawiec mógł siedzieć jak siedział w dziale gl energetyka a teraz to nerwy zżerają facecika, niedługo skóra i kości zostaną. No po co to wszystko pytam się? Wystarczy uszanować doświadczonych pracowników, płacić normalne pieniążki, to i robota pójdzie. Teraz tych kamer poinstalowali i myślą że człowiek jakiś nienormalny jest. Zabawa w kotka i myszkę nikomu na dobre nie wyszła. Jak się idzie na górę to jak w ulu siedzą wszyscy na kupie, czyste zoo. Jeden się zamknął w akwarium, reszta na wybiegu luzem - no jak nie zoo? Ja to widzę, że wystarczy że kilka kontraktów nie wyjdzie w czasie i pozamiatane. Rok, dwa i ... do kotlarzy panowie! Słyszałem, że w Kaliszu coś nowego powstaje i będą spawać w kwasówce.
Klient 2013-01-08 13:30:44
Obsługa klienta - beznadziejna!
... 2013-05-05 17:17:02
Maksymalna wazelina - [usunięte przez moderatora]
XYZ 2013-08-09 21:08:13
Bogata firma:-)
nara 2013-12-16 09:59:45
Praca dobra dla chłopo-robotnika albo dla kogoś kto ma dodatkowe zajęcie na boku. Pracowałem tam w konstrukcji 4 lata, szczerze mówiąc, za płace niewiele większą niż pomocnik murarza. Może konkretni spawacze potrafią coś wydusić z Raka resztę stać tylko na cienką herbatkę.
PPPPPPPPPPPPPP 2015-06-16 15:09:19
Tylko im wycieczki w głowie, za służbową kasę.
gfcg. 2015-09-01 20:56:08
Kto bogaty to bogaty⛳
Bartez 2015-11-11 13:14:26
firma która w całym Pleszewie niby dobrze prosperująca a tak naprawde większość sprzętu pobiera ze środków unijnych,motto pracowników''my udajemy że pracujemy oni udają że płacą''spomasz to typowy zakład dla leni tam się nie orobisz i nie zarobisz,brak możliwości na awanse bo te już obstawione przez synków brygadzistów. chocbyś miał nie wiem jakie kwalifikacje i kursy, staż pracy,to tam startujesz i tak od zera. czyli najniszcza krajowa i mydlenie oczu :-)nie polecam szkoda czasu i życia na tą firmę.
Bartez 2015-11-17 17:58:44
pieniądze z unii nie tak trudno zdobyć,widać mało znasz właściciela tej firmy i całą ekipę która ma robić tak żeby pracownik był tańszy od Chińczyka,poczytaj trochę o właścicielu a się dowiesz (KOMUNA)związki zawodowe w tym zakładzie to tylko przykrywka,nie rozwiążą sie puki jest ręka która je karmi w resztę spraw się nie wtrącają :-)
magda 2016-05-13 12:25:02
Nie martw sie oni pewnie maja odpowiednie osoby do pisania wnioskow unijnych o dofinansowanie srodkow na sprzety. Zastanwaim sie czy sami nie poszukuja tez ludiz na produkcje do skladania sprzetu,słyszał ktoś?
Zostaw swoją opinię o Spomasz Pleszew - Pleszew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomasz Pleszew