CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Karim

Również uważam, że technologia z jaką można się tutaj zapoznać otwiera wiele drzwi, czasami trzeba pracować trochę ciężej aby to później zaowocowało.

witt

nikt za darmo tam nie pracuje

Kicek

pracowałem tam i totalnie się z tym nie zgadzam zarabiałem normalne pieniądze

bart

ja osobiście nie zgrałem się z szefem, ale praca sama w sobie bardzo rozwojowa i daje dostęp do nowych technologii

Tak

powiedzmy sobie prawdę - dla studentów nie ma lepszej opcji na pracę w tym zawodzie w czasie i po studiach

Christopher

trzeba znaleźć środek w tych opiniach, ale najlepiej isc, przepracowac minimum miesiac i samemu wyciagnac wnioski, bo dla mnie to byla bardzo dobra praca i wiele z niej wyniosłem

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bene

ja miałem typowe zgrzyty w relacji pracownik-pracodawca, ale nic nadzwyczajnego, czasem każdy ma gorszy dzień, w każdym razie ostatecznie zawsze sytuacja była wyjaśniona

Kevin

mi się na szczęście nigdy nic złego nie trafiło ze strony tej firmy, ale słyszałem różne rzeczy tyle, że połowa raczej mocno naciągana........................

Pyku

ciekawe czy ci wszyscy co tak chetnie pisza te negatywnie komentarze potrafili chociaz jedno zdanie powiedziec prosto w twarz, albo najnormalniej w swiecie isc i porozmawiac o tym co nie pasuje w firmie

Ferguson

ja przez rok który tam pracowałem zawsze dostawałem pieniądze w terminie

Student

Dla studentów to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, myślę, że trzeba wykorzystać to że mamy taką szanse, bo mało gdzie zatrudniają od razu po studiach, trzeba raczej zaczyna od czegoś innego i dopiero się uczyc

Justyna Katarzyna

jest kilka drobnych minusów w tej pracy, ale nie można z tego powodu obrażać szefa, bo stara sie jak moze żeby to wszystko jakoś zorganizować, a pracownicy byli zadowoleni, troche wyrozumialosci

K.M.

ja akurat dobrze wspominam spędzony tam okres :]

Kamil33

ludzie nie narzekajcie tak.. nie jest tutaj źle.. jak po dwóch tygodniach prcacy ktoś moze stwierdzić, ze nie ma wypłaty?? :D a od kiedy to jest taki system rozliczeń? z tych tutaj hejtujących mało kto miesiąc przepracował to co tak naprawdę można powiedziec o pracy... moim zdaniem nic.

ciekawski piotrek

Drogie Panie i drodzy Panowie, jak to w końcu jest z tą Firmą... Czy to konkurencja wypisuje bzdury czy też prawdziwe przeżycia absolwentów wyższych uczelni?

Norbi
@ciekawski piotrek

moim zdaniem prawda pewnie leży gdzieś po środku, więc najlepiej iść i się przekonać samemu

Tomasz

Zgadzam się, że jakościowo są bardzo dobrzy

Wojciech

Nie mam pojęcia jak wygląda praca w firmie, ale jeśli chodzi o lasery dla przemysłu to nie mają konkurencji

Dawid

ja może nie zrobiłem tam kariery, ale to czego się nauczyłem to moje i ułatwiło mi to znalezienie nowej pracy

może nowy

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej - całość przeprowadzona na poziomie, kulturalnie, ogólnie jestem zadowolony z jej przebiegu i teraz tylko czekam na kontakt z ich strony :)

Opti

Sporo laserów mają opatentowanych, więc warto tam popracować, bo doświadczenie jest najważniejsze, a tutaj go nie brakuje

Kermit

jeśli chodzi o doswiadczenie jakie mozna tutaj zdobyc to polecam z zamknietymi oczami

Hazel

pieniądze może nie wybitne, ale dobre, a z samej pracy można dużo wyciągnąć...

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.