CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

xxx

Szanowni Państwo. przedstawiane przez Państwa opinie bardzo mijają się z prawdą. Prof jest jednym z autorytetów laseroterapii....miałem zaszczyt być studentem Prof przez 2 lata, gdzie wykładał fizykoterapię z akcentem na laserterapie biostymulacyjną. Państwa rozczarowania prawdopodobnie wynikają z nierzetelności , braku doświadczenia, nie pełnej kompetencji , niedokładności..... Profesor jest osobą nad wyraz wymagającą w kwestiach merytorycznych i dlatego prawdopodobnie wynikają takie dysonanse.

Alicja

@Norbi Wawa, z uwagi na to, że Twój wpis jest najświeższy na tym forum, mógłbyś napisać jakim w Twojej ocenie pracodawcą jest CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o? Czy warunki zatrudnienia odpowiadają Twoim wymaganiom?

Hiska
@Alicja

Znalazłaś odpowiedź na swoje pytanie?

Kazik

A ja zaryzykowałem i się opłaciło. Pracuję tam juz 4,5 roku i jestem mega zadowolony

pokula

w marcu 2018 ludwik poszukuje inżyniera po metaloznawstwie, czym może się zajmować w CTL taki specjalista?

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Alicja

@byk, czy mógłbyś rozwinąć swój post i opisać swoje całe doświadczenie będące wynikiem współpracy z CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przed rozpoczęciem swoich obowiązków w tej firmie?

Serdecznie polecam tego pracodawce

Ruda

Czy ktoś pracował w CTL na stanowisku "fizyk medyczny"?

Najlepiej zadzwoń i umów się na rozmowę :) Ja tam jestem zadowolona, ale kazdy ma inne oczekiwania

CTL

Szanowny Panie zachęcamy do osobistego zapoznania się z firmą i warunkami współpracy, a także do dokonania osobistej oceny atmosfery w pracy oraz samej pracy. Opieranie się na wpisach osób anonimowych, w szczególności w kwestii pracy nie jest najlepszych sposobem podjęcia nowej pracy.

Olszewiak

Też mi się tak zdaje, że konkurencja. Również polecam tego pracodawce ! Najwazniejsze, że kasa na czas

rookie

Ja dostałem dziś odpowiedź na przesłane CV. Byłem już tam raz na rozmowie, ale mnie nie przyjeli. Jakieś 2 lata temu. Stanowisko to Specjalista ds. obsługi klienta. Dlaczego tak odradzacie tę firmę?(usunięte przez administratora)Co jeszcze?

Vanessa
@rookie

Ja tam pracowałam tam sporo czasu nigdy nie narzekałam. Praca jak praca, pracować trzeba, ale atmosfera w porządku i ludzie mili

Kazikos

I to był błąd, bo ja pracuje teraz jako grafik i zarabiam tak, że stać mnie na wakacje z rodziną co pół roku za granice.

Szejkuś

Nie wiem jak kiedyś, ale pracuje tutaj od 2 lat i jest super. Atmosfera fantastyczna, pieniadze na czas :)

CTL

Wszelkie kwestie związane z pracą i wynagrodzeniem reguluję indywidualna umowa. Za wykonaną pracę CTL zawsze wypłaca wynagrodzenie w całości. CTL tak jak większość firm w Polsce prowadzi system rekrutacji, w którym należy okazać swoje umiejętności.

ABC
@CTL

Coś jakieś bajki tu piszesz Cad/Cam - może tak słuchasz, bo ja też byłem na rozmowie i szkoleniu i wszystko wiem i dostałem wynagrodzenie za pracę od razu.

Janusz

Byłem przed świętami na rozmowie kwalifikacyjniej. Po rozmowie na następny dzień miałem 2 dni szkolenia, oczywiście płatnego. Całe dnie opiekował się mną Pan Maciej, który wszystko pokolei mi tłumaczył. Robił to bardzo dokładnie dzięki czemu mogłem sobie wszystko zapisać - tak już mam, zapisuje wszystko, bo lepiej zapamietać.

Alicja

@AS, jeżeli Twój komentarz został usunięty, to tylko ze względu na to, że nie przestrzegał zapisów regulaminu tego forum. https://www.gowork.pl/regulamin wchodząc w ten link, zapoznasz się z nim. W tym miejscu powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o firmach jako pracodawcach. Nie mogą m.in. zawierać niecenzuralnych słów, obrażać konkretnych osób itp.

Mila

Jest kilka rzeczy do poprawy, bo w firmie panuje lekki chaos a tak to nie ma co wymyslac na sile czegos do przyczepienia

Rejent

ja tam nie bede owijał w bawełne ze jest cud miód i orzeski bo trzbea mieć nerwy do tej roboty ale to czego sie nauczylem w trakcie tej pracy to moje

orzeł

NIe ma co siać fermentu. Atmosfera NORMALNA ani to zła ani jakas (usunięte przez administratora) i rodzinna,. Praca konkretna, wymagająca sporej wiedzy, więc na nudę nie ma co narzekać.

Adek

pewnie nie :D nudzą się albo coś im nie podpasowało to wymyślają

MAZI

Po lekturze opinii wyglada na to, że zdania są bardzo podzielone . Te same sprawy są inaczej odbierane, czyli norma.

Rabbit
@MAZI

każdy ma inne oczekiwania - to co jest normalne dla pająka jest chaosem dla muchy :) dlatego nie warto wierzyć opiniom i próbować na własnej skórze

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.