Opinie o Siro-Bielsko Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Siro-Bielsko Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siro-Bielsko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siro-Bielsko Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Chyba chce się zgłosić na pomocnika lakiernika, jeśli faktycznie tak jak patrzę po ogłoszeniu doświadczenie nie jest wymagane, bo jakoś tego nie podkreślają. Mieszkam niedaleko Strażackiej czy według was warto podejść nam z CV?

PolskiŁAD Nowy wpis

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w SIRO Bielsko na pracownik produkcyjny. Przyjmował mnie młody człowiek chyba kierownik który skończył kilka lat temu studia ( a może 2 dni temu skończył studia ), pracy nie dostałem ale na zakończenie rozmowy zaproponował mi żebym przyszedł następnego dnia do pracy na 8 godzin celem sprawdzenia moich umiejętności ( jak się sprawdzę mam pracę , jak się nie sprawdzę to pracy nie mam ). Zapytałem go czy dostanę jakieś wynagrodzenie za dzień pracy - niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, co oznacza że SIRO Bielsko bierze na 1 dzień do pracy i .................. Pozdrawiam PolskiŁAD

Renata Nowy wpis

W tym roku także lepiej dać sobie spokój z pracą w zakładzie jak ktoś kiedyś na forum sugerował? Jeśli tak to z jakich przyczyn tak konkretniej? staż na rynku mnie zaciekawił, bo ponad 20 lat do tego w miarę mam blisko a szukam pracy w Bielsku. widziałam też, że kiedyś było ogłoszenie dla Specjalisty ds. Sprzedaży czy taka osoba dalej jest potrzebna? mam doświadczenie, ile dostanę na start?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Siro-Bielsko Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

forest Nowy wpis

Daj sobie spokój z tym "zakladem " (usunięte przez administratora) i wodorosty

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Siro-Bielsko Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

To prawda z lejaca się woda na głowy gdy pada deszcz. Masakra jakaś. Dach dziurawy w wc smrod ze rzygac sie chce a jak chcesz siku to musisz isc do brygadzisty zameldowac o ktirej wychodzisz a pitem jak wrocisz. W szatni gnojowka i sredniowiecze. Kamera na kamerze a alkohol leje sie strumieniami. Sadza trawe na betonie zeby tylko przejsc audyt.

Samuel

Dobre opinie o firmie i to pod każdym względem bardzo przeszkadzają konkurencji która inspiruje do takich wpisów?

olo 2

(usunięte przez administratora), zastraszanie pracowników i agresja szefa,robić robić za najniższą krajową,najlepiej z sobotami. Przydałby się tu PiP i inspektor BHP taki prawdziwy. Klienci są olewani na polecenie szefa.. Praca bez zakresu obowiązków i najlepiej bez urlopu. Woda leje się pracownikom z dachu na głowę jak pada deszcz, mrówki i szczury, w szatniach śmierdzi. Kobietom z produkcji każą sprzątać i pracować na produkcji.

Olo

Bajzel to mało powiedziane, brak planowania, wszystko na wczoraj brak ludzi do pracy i głupie zasady ,nie realizowanie zamówień to norma, jeszcze nigdy takich dziwnych zasad nie widziłem

@Olo

Pracowałem tam 13 lat pozdrawiam stara załogę

@Puchaty1975

13 lat pracy na rzecz jednego pracodawcy to dobry wynik. Skoro miałeś okazję tak długo pracować w firmie Siro-Bielsko, to może mógłbyś podzielić się swoimi osiągnięciami zawodowymi w tym miejscu pracy? Ciekawi mnie, czy przez czas Twojego zatrudnienia zostałeś odpowiednio doceniony za wkład w rozwój tego przedsiębiorstwa.

@Paweł

Tak miałem okazję pracować 13 lat w tej firmie , można podzielić to na dwa okresy 1994- 1999 bardzo fajna atmosfera mimo średnich zarobków. Potem nadszedł czas Siro Bielsko coraz gorszą atmosfera żenujące zarobki .Nie pisze osiągnięciach bo w tej firmie przetrwać 13 lat to już osiągnięcie.Pawel o docenianiu też nie pisze bo nie ma o czym pisać.Na koniec nie polecam nowym pracownikom jest wiele piękniejszy miejsc .

Jolanta
@Puchaty1975

To od kiedy tam już nie pracujesz? Pytam, ponieważ chciałam zapytać o procedury, zasady panujące w Siro-Bielsko. Powyżej pojawia się stwierdzenie, że są one łagodnie mówiąc kiepskie. Wiesz, jak to aktualnie wygląda?

@Jolanta

Jolanta trzymaj się z daleka dobra rada

Witold
@Puchaty1975

W ciągu tego czasu zarobki się jakoś zmieniały ? Premie, dodatki pozapłacowe były jakieś?

gogo

moze i organizacja nie jest najlepsza ale atmosfera w pracy jak najbardziej jest ok. Polecam.

Janusz

Jakie są godziny pracy bo ostatnio sie ogłaszają?

Mela
@Janusz

Najlepiej jak najdłuższe i bez upomina się o kasę.

@Janusz

Takie jak sobie pan szef wymyśli, nieważne są twoje plany, weekendy, święta, choroby. Dobro firmy ponad wszystko. LOL

stolorz
@Janusz

Jak najdłuższe w tej firmie oczekwianie przez szefostwo jest takie aby zostawać dłużej niż szychta wymaga, a pytanie czy przyjdziesz do pracy np w święta to tutaj coś normalnego typowy kołchoz jestes robolem i masz zasuwac a to ze masz swoje zycie zupelnie sie nie liczy

jadwing

Jedno można zarzucić firmie, że nie jest idealna. Poza tym to dobre miejsce do pracy oczywiście dla tych co się nie boją pracować.

Nie polecam! "Bajzel organizacyjny" to najlepszy opis tej firmy. Poza tym szefostwo nie pozwala chodzić na zwolnienia lekarskie szantażując nie wypłaceniem premii rocznej.

Mon

A ja chciałabym pracować w SIRO tylko obawiam się ze nie mam odpowiednich kwalifikacji i mnie pan Stanisław nie przyjmnie

Nie polecam: bajzel organizacyjny

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie SIRO-Bielsko Sp z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Siro-Bielsko Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Siro-Bielsko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siro-Bielsko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Siro-Bielsko Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Strażacka 80
    43-382 Bielsko-Biała