Caelum Development

Opinie o Caelum Development

finanse i księgowość w Caelum 2011-08-30 08:28:27
Jeśli chcesz się przekonać czym jest(usunięte przez administratora), układy i dyskryminacja młodych zadowolonych z życia kobiet to zapraszam do finansów i księgowości w Caelum, działu kierowanego przez wielbicielkę procedur i jej dwie pomocnice megalomanki. Jedna nie zawaha się przed zrobieniem Ci awantury za najbardziej nieistotny drobiazg w obecności kilkunastu Twoich koleżanek, w trosce o Twoje dobro i rozwój zawodowy, rzecz jasna, druga, mistrzyni delegowania obowiązków, udowodni, że można przychodzić do pracy po 10, wychodzić zaraz po 17, nie orientować się w tym co się dzieje w firmie i przepracować w niej kilka lat na eksponowanych stanowiskach. Zapatrzona w nie szefowa tak bardzo polega na opinii nieocenionych pomocnic, że o rzetelnej ocenie Twojej pracy możesz sobie pomarzyć. Zresztą, doceniana czy nie jedyne czego możesz się spodziewać od nich to ciągle nowe obowiązki.
Zdecydowanie nie polecam.
finanse i księgowość w Caelum 2011-09-10 11:14:36
Smutne, ale prawdziwe. Według mnie nieciekawa sytuacja w tym dziale wynika przede wszystkim z połączenia bezsensownie rozbudowanej struktury (dla przykładu samodzielna księgowa ma nad sobą dwie kierowniczki, dwie starsze kierowniczki, kontrolerkę finansową i dyrektora finansowego) oraz braku kompetencji menedżerskich opisanych wyżej pań starszych kierowniczek oraz kontrolerki.
gość 2012-03-14 23:07:47
Omijać spółkę szerokim łukiem - jedynie dla zdesperowanch. Słabe zarządzanie, fatalna atmosfera, problemy z urlopami i ciągły stres to jedyne czego można się spodziewać. Pracownicy działu finanse/księgowość są traktowani jak w folwarku zwierzęcym Orwella. Przestrzegam przed nabraniem się na miłą atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jedyne czego można się nauczyć to wystawiania faktur na czas i skanowania dokumetów również na czas. Zdecydowanie nie polecam!
Finanse i księgowość Caelum 2015-02-21 11:09:59
Nie polecam!
Kierownictwo w księgowości nie potrafi zarządzać, nie potrafi rownież wykorzystywać programu, który posiada... wszystko obliczane ręcznie. Dramat ... Ciagle te same raporty do uzupełniania, nic się nie nauczycie. Szefowe nie mają dostatecznej wiedzy aby ją przekazać. Wszystkiego trzeba uczyć sie samemu, zero szkoleń. W zamian tylko pretensje i mobbing. Jedyna pomoc to informacja podatkowa bezpłatna oczywiście no firmę na nic nie stać. Kondycja firmy stawia wiele do życzenia... Odradzam kategorycznie!! Zreszta ciągła rotacja pracownikow w tym dziale sama mówi za siebie...
Caelum pracownik 2015-02-24 13:05:39
Tak zgadzam się z powyższymi. Żałosne kierowniczki w dziale finansowym bez życia prywatnego, dlatego swoje frustracje przerzucają na innych i bez wiedzy. Ta firma to jedna wielka porażka... Nie polecam!
norbert 2016-04-18 23:52:16
witam, a moze orientuje sie ktos tutaj na forum, czy firma zapewnia multisporta lub inna karte na siłownię?
Zostaw swoją opinię o Caelum Development - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caelum Development