Star -Typ Sport sp. zoo

Opinie o Star -Typ Sport sp. zoo

karmen 2011-03-08 13:44
Nikomu nie radzę podejmowania pracy w tej firmie. Wykorzystuje się tu ludzi za marne 1000 zł do ręki. Odpowiedzialność za to jest ogromna praktycznie za wszystko. O podwyżkach można tu pomażyć od wielu lat. Ludzi zwalnia się z dnia na dzień z zaskoczenia wymyślając co popadnie. Nie wspomnę o narażaniu życia w razie napadu co zdarzało się w punktach tej firmy wielokrotnie istnieje wtedy obawa jedynie o piniądze czy nic nie zginęło, a nie o pracownika.
anonim 2011-06-06 19:30
Zgazam sie z Toba Karmen. Ja dostalam wypowiedzenie z dnia na dzien zaraz jak wrocilam z L4 mialam zapalenie zoladka i nadal mam masz prawo do urlopu na zadanie ale nie mozesz z niego skorzystac bo Cie wywalaja za to. W dodatku pracowalam na punkcie gdzie nie ma kibla ludzie kto dopuszcza takie miejsce do pracy.
anna 2014-07-18 15:38
Straszny wstyd, że dziewczyny pracujące w STSie nawet 5-7 lat nadal zarabiają NAJNIŻSZĄ krajową, tyle co dostaje się na starcie, podwyżek firma nie uznaje po prostu. Praca jak praca, kiepskie są godziny, czasem pracujesz 4-5 dni po 12 godzin, później dzień przerwy i znowu. A później tydzień wolnego pod koniec trzymiesięczego okresu rozliczeniowego, dość niekorzystny układ oparty na wyzysku pracowników. Częste rzucanie na różne punkty, nawet w innych miastach. Telefon w dzień wolny i trzeba iść do pracy. A tłumaczenie menadżerki, że praca nie jest trdna, nie tłumaczy poniżająco niskich zarobków i braku podwyżek. WSTYD.
Zyrafka 2015-04-30 12:32
Pracowalam tam prawie 2 lata. Gdyby nie fakt, ze potrzebowalam pieniedzy, by oplacic studia, w zyciu nie podjelabym sie tej pracy. Brak szacunku ze strony pracodawcy. Klienci robia co im sie zywnie podoba a jak zglosilam, ze pija alkohol w lokalu lub tuz przed i sa agresywni to nic to szefowej nie obchodzilo, bo przeciez pieniazki do kasy wplywaja a to jest najwazniejsze.
Na dodatek dziewczyny same miedzy soba walcza. Bylam raz na zmianie z dziewczyna, ktora kradla utarg i potem to ja musialam z wlasnej kieszeni manko wyrownywac. Nawet po udowodnieniu zlodziejce winy, pieniedzy nie odzyskalam.
Bylam ofiara napadu i szefowa martwila sie tylko o to ile z kasy zostalo zabrane. Kolezanka powiedziala mi pozniej, ze szefowa smiala sie za moimi plecami, ze plakalam i bylam wystraszona bo i tu cytat: "Zabral marne 1300zl?! To zaden napad!". A przeciez wiemy, ze tyle mniej wiecej wynosi marna pensja w tej firmie!
Nie daj Boze mieszkac zbyt blisko puntku, to w dni wolne od pracy beda wydzwaniac, ze masz sie na punkcie w zastepstwie stawic. A sprobujcie drogie Panie nie odebrac telefonu...brak mi slow na to jak STS traktuje swoje pracownice.
I jeszcze fakt, ze STS zatrudnia tylko kobiety (przynajmniej tak bylo jak ja tam pracowalam) bo niby sa bardziej godne zaufania, ze nie beda grac. Guzik prawda! Dziewczyny obstawialy gry mimo zakazu w regulaminie. O wpuszczaniu niepelnoletnich osob do lokalow juz nie wspomne!
Bardzo jestem zawiedziona podejsciem szefowej, ktora przeciez wczesniej tez pracowala na stanowisku takim jak my. A jednak jak zostalam zaatakowana (ale nie okradziona) przez klienta i chcialam godzine wczesniej punkt zamknac bo nie bylam w stanie sie otrzasnac z szoku, to spotkalam sie z wielka dezaprobata.

Pozdrawiam wszystkie kobiety i dziewczeta, ktore mimo tylu niedogodnosci dzielnie pracuja w firmie STS.
Anonimka 2015-07-23 16:38
Dobrze powiedziane, zapomniała dodać ze premie dostają tylko punkty z których jest manager. Ciągłe pretensje o byle co typu dlaczego spadły obroty? Słyszałam też że my jako pracownice wcale źle nie zarabiamy! Śmiechu warte odpowiadamy za wszystko materialnie,same prowadzimy rachunkowość,same musimy szkolić nowe pracownice, jeśli na urlop chcemy to zastępstwo za siebie trzeba szukać. Paranoja NIE POLECAM PRACY w STAR-TYP SPORT Sp. ZO.O.
upieczona 2015-08-14 02:36
Pracuję już trzeci rok i ciągle tak samo a nawet gorzej! Upały? Spoko, macie dziewczyny dwie zgrzewki wody, w oknach granatowe rolety i trzy wiatraki, które ledwo działają. A jak Wam gorąco, to sobie nogi do wiadra z wodą włóżcie, to nic, że woda po 10ciu minutach jest gorąca. Za to macie darmową saunę -> brak klimy. Za długie godziny pracy, brak premii, brak sensownych managerów. I zwalniają ludzi jak popadnie, nikt nie wie za co i się nigdy nie dowiedzą.. śmiech na sali!
anonimono 2015-12-10 13:53
Pracuje tutaj już 2 lata , premii na oczy nie widziałam , mimo dużego zachwalania klientów i świetnych obrotów nie dostałysmy ani grosza ! Menager ma nas gdzieś asystentka ma wiecznie okres , nie da się normalnie porozmawiać bo juz są pretensje i podniesiony ton ! Pretensje o byle co , kłamstwa i zastraszanie.
hellooco 2016-02-08 21:23
co tu taka cisza ??? co słychać dziewczyny??
ilka 2016-05-21 18:12
a czy ta firma jeszcze istnieje i czy w ogóle macie jakąś swoją stronę internetową w sieci obecnie?
Qwerty 2016-12-09 11:50
Nie polecam tego pracodawcy. Odpowiedzialność jest za wszystko, zarabiasz marne grosze a musisz być na zawołanie. Managerów nie wiem skąd biorą ale to jest jakaś kpina, w niczym na rękę nie idą, nie chcą pomóc, a o cokolwiek potrzebnego do punktu trzeba się prosić miesiącami. Ciągłe zastraszanie, że zamkną punkt bo niby obroty małe, ale prawda jest taka że ile by punkt nie zarabiał to zawsze jest mało. Na szczęście już się pożegnalam z tą firmą i nie polecam jej nikomu.
Qwerty 2016-12-09 11:51
Natalia 2017-07-23 23:35
Czy aktualnie dostępne są nowe oferty pracy w Warszawie? Może ktoś z Was ma doświadczenie z pracą w Star -Typ Sport sp. zoo i mógłby udzielić informacji na temat warunków zatrudnienia w tej firmie? Informacje na ten temat będą bardzo pomocne dla osób zainteresowanych pracą.
niepozdrawiam 2017-07-27 21:22
Panie na rozmowie kwalifikacyjnej (która rozpoczęła się niemal minutą ciężkiej ciszy, ciągnąłbym ją dalej, gdyby nie to, że wypada być poważnym w takiej sytuacji) były dość szorstkie (po zerwaniu kontaktu wzrokowego, aby spojrzeć na bar pizzeri gdzie miała miejsce rozmowa usłyszałem 'co pana tam interesuje', przywodzące na myśl sebixowe 'co się patrzysz') i nieprofesjonalne (pierwsze pytanie było o pozytywne i negatywne cechy charakteru, to chyba coś mówi o rekrutującym, a informacje o posadzie na siłę trzeba wyciągać). Rozumiem, że można być niemiłym dla rekrutowanej osoby, aby przetestować zachowanie pod wpływem stresu, ale nie należy zapominać, że reprezentując pracodawcę na rozmowie nie robi się łaski potencjalnemu pracownikowi. Posady nie dostałem i dobrze, bezpodstawnie przypuszczam, że i tak była z góry przeznaczona dla kogoś z kręgów rodziny lub znajomych.
taktak 2017-07-27 21:36
Dodam tylko, że panie rekrutantki z tego co mi wiadome NIE były powiązane z serwisem GOWORK.pl, po prostu zostawiam przestrogę na przyszłość.
anonimowy/a 2017-08-21 02:29
praca na umowę zlecenie, jako dorobienie do pensji
Nie mogę niczego złego powiedzieć o przełożonych, działach w centrali itp. Pieniądze na umowie zlecenie to podstawa, ale specyfika pracy pozwala wyciągnąć dość ciekawą wypłatę. Jest jedno ale - żeby iść do pracy potrzeba całego wolnego dnia, co zdyskwalifikowało pracę dla mnie. Klienci to inna bajka, niestety, taki sektor. Doświadczenie można jakieś nabrać, dodatkowe benefity są wystarczające. Niestety praca samemu, nudna i liniowa. nie dla mnie
Natalia 2017-08-24 14:15
@anonimowy/a - wspominasz o dodatkowych benefitach - czy możesz je wymienić? Czy jest możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
anonym 2017-09-08 22:47
multisport z bardzo dobrym dofinansowaniem, z tego co wiem to ubezpieczenia dość korzystne. Do tego pakiet premii, jednak do wyrobienia w dobrym punkcie, na umowę o prace. Dobry punkt to słowo klucz, bo na niektórych nie ma prawie wcale ruchu. Ale na pewno są osoby, którym praca się spodoba. Jeżeli chodzi o uczciwość pracodawcy to na wielki plus, wypłata zawsze na czas, przełożeni mili, centrala również. Sama specyfika jest niestety do oceny własnej. Stężenie alkoholu w powietrzu w punkcie takie, że aż przykro siedzieć. Ale klienci też bywają mili, a nawet na napiwki można liczyć : ) Dla studenta, który nie lubi pracy z ludźmi, ew. kobiety, która potrzebuje mieć całe dni wolne w ciągu tygodnia, a nie chce siedzieć w markecie - okej. Aha i jeszcze jedno, nie można grać i szczerze tego odradzam : )
Zostaw swoją opinię o Star -Typ Sport sp. zoo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star -Typ Sport sp. zoo