effector S.A.

Kielce

Opinie o effector S.A.

wlad 2010-10-24 01:55
Czy coś się poprawiło. Mam chęć popracowaćw tej firmie czy warto starać się opracę w tak renomowanej firmie jak effector bo czytam żę to okropny bałagan czy ten niekompetentny kierownik już odszedł czy rodzina też ma mniej do powiedzenia. Dajcie znać.
anonim 2011-08-11 20:27
Mnie tam zarobki nie odpowiadały i zamieniłem Pilkingtona na Oknoplast - zagwarantowali mi stałe wynagrodzenie i zostałem od razu brygadzistą po tym jak opowiedziałem im o moim wieloletnim doświadczeniu w pracy przy obróbce szkła. Oknoplast uruchamia produkcję szyb zespolonych i potrzebuje doświadczonych pracowników którym jest w stanie zapłacić więcej niż Pilkington. Myślę że to jest szansa dla wszystkich tych którzy nie mogą się przebić z różnych względów w takich korporacjach jak Pilkington, a mają potencjał i predyspozycje żeby coś osiągnąć (na pewno można osiągnąć lepsze zarobki).
ja 2011-10-07 11:13
Nic się nie zmieniło dalej jest brud. Pomimo wykonywanej pracy każdy odpowiedzialny jest za sprzątanie. Oni udają że płacą my udajemy że pracujemy.
Aaa 2013-07-23 22:35
firma jakich wiele. to normalne każdy chce dużo zarabiać a zakład płaci podobnie jak inne w okolicy, ani mniej ani więcej. Jak się przykładasz do roboty, to masz efekty ja nie narzekam
karny 2013-07-28 16:56
na chwilę obecną firma niereformowalna kierownictwo wywala pracowników o byle co zarobki wachają się 1700 - 2000 3 zmiany na l1 szyby o masie ponad 160kg ładowane we dwóch (gorzej to zdjąć z lini) debilne pomysły kierownictwa są szybko przyjmowane najogólniej mówiąc wyzysk pracownika po kilku latach przepracowanych w tej firmie mogę powiedzieć jedno z braku laku i tak ludzie przyjdą i kierownictwo to widzi najlepiej żeby jeszcze pracować w niedziele być pod telefonem na każde wezwanie jaśniepanów (12h) a jak chce się wziąć wolne to mój boże co za tragedia szkoda więcej słów o pracy w tej firmie a zwłaszcza o PANU PREZESIE
Aaa 2013-08-02 17:37
Zmiany są tak jak piszesz ale mam też kilka słów to kolegi co pisze o zarobkach pracowałem w kilku firmach i jest tak ze nigdzie nie ma różowo czasem trzeba wargi zagryźć i to mocno. Co do pana prezesa to nie mogę jednego złego słowa powiedzieć bo bym skłamał. Mnie pomógł i to bardzo kiedy inni odmawiali i nie miałem żadnych widoków na stałą robotę i wielu jest u nas takich.
Aaa 2013-08-06 17:08
do ideału to dużo jeszcze brakuje. To nie jest tak ze dają papiery na stałe ale robie jakiś czas, jest w miare stabilnie można coś zaplanować i względny spokój. Dla kogoś może to być za mało, ale ja jestem z tego zadowolony.
Aaa 2013-08-12 18:34
z umowami jest tak, że z tego co wiem, to głównie zlecenie
xyz 2013-08-14 18:29
mozliwosc to zawsze jest ale to zalezy od różnych czynników i nie możesz zakladać że akurat dla ciebie bedzie czekała umowa na stałe
obecny 2013-08-20 16:19
Jaka jest stawka zaszeregowania nowego pracownika?
pracus 2013-08-28 18:16
proponuje zeby nie ograniczać się do stawki dla nowego pracownika, podajcie też stawkę dla pracownika z trzyletnim stażem, mistrza, kierownika zmiany no i dyrektora produkcji też by się przydało, przecież jesteśmy ambitni i wytrwali, no nie?
rozsądny po fakcie 2014-01-24 12:31
Nie polecam firmy(usunięte przez administratora)
pracownik 2014-02-24 16:36
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak w kazdej firmie sa plusy i minusy ja nie narzekam.
ktos 2014-04-27 22:32
Ogólnie jak chcesz się zrobić kaleką i dostać na koniec kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapraszam.
Jesteś tam tylko maszynką do pieniędzy a jak ci cos nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo za brama jest 100 chetnych na twoje miejsce.
aa 2014-05-16 14:17
Każdy patrzy po swojemu. Ja się wyrwałem z takiej kompanii że tu według mnie jest w miare dobrze. Pracuje sie cieżko to fakt ale chociaż da sie wytrzymać nie to co wczesniej. Ale widze ze kazdy ma swoje doswiadczenia.
były pracownik 2014-06-23 16:13
Szkoda gadać co tam się dzieje .Niekompetentni kierownicy. Pensje tak niskie, że to co płacą jest śmieszne za dużo by umrzeć a za mało by ŻYĆ!!! ... Ogólnie nie polecam i radze wiać z tego miejsca tym którzy maja taka możliwość ... żal tylko tych którzy nie mają perspektyw na lepszą prace i póki co muszą jakoś tam wytrzymać.
pracownik 2014-06-28 21:02
nie jest tak jak pisze były pracownik. atmosfera ogólnie jest w porządku. z kierownikami różnie,ale generalnie da się żyć.
praca 2014-06-28 21:04
ja uważam że nie jest źle. da się wytrzymać. prawda ze zarobki mogliby podwyższyć ale nie ma co narzekać.
robotnik 2014-06-30 22:39
Szału nie ma, ale dajemy rade.
pracowity 2014-07-02 20:28
Roznie jest . Najważniejsze że do przodu. pracuje się. Ja przez kilka miesięcy szukałem roboty. Lekko nie ma.
robot 2014-07-03 19:17
Nie ma co przesadzać. Strach ma wielkie oczy. Jest praca a to najważniejsze.
Marian 2014-07-05 15:21
Zgadzam sie. Dajcie wreszcie spokój z krytykowaniem na potege. jak się nie podoba to wiadomo możesz sobie zmienić otoczenie. Nikt cie nie trzyma na siłę droga wolna.
Roman 2014-07-05 21:40
No właśnie. Ja wiem co tu jeszcze robie i wcale nie zamierzam szukać nowej pracy. Wcześniej pracowałem w kilku innych zakładach i jakoeś też nie było super.
marek 2014-07-10 23:08
ja robie na produkcji i robota ciezka. Nie wiem jak mają przedstawiciele ale dobrze chyba.
cichy 2014-07-16 19:08
niech baron i prezes czarny haha, niech wreszcie ruszą się i będą szanować ludzi
mario 2014-08-23 21:09
ja też pozytywnie patrze na firme. jest nie tylko producentem, ale też inwestuje w siatkówkę. patrzy dalej niż czubek własnego nosa. w swietokrzyskim przydalo by sie wiecej takich firm.
Siatkarz 2014-12-15 21:09
Wreszcie drużyna Effectora Kielce zaczęła grać. I to jak: tzry mecze i tzry zwyciestwa! Oby tak dalej.
robotnik 2015-01-07 21:25
Zaraz, zaraz napisz może coś najpierw o kwalifikacjach, jakie masz predyspozycje i doświadczenie, a nie tylko ile kasy dają.
granat 2015-02-02 22:00
od tego co masz w CV zależy bardzo wiele. Od tego i od faktu jak bardzo potrzebują nowej osoby do pracy. Jeśli nie masz czym się pochwalić w CV to dostaniesz najniższą możliwą stawkę którą na danym stanowisku mogą w effectorze zaoferować. I sam nie będziesz mógł wiele powiedzieć, bo nie będziesz miał żadnej karty przetargowej
xy 2015-05-27 20:48
hahahaha śmiech na sali ;) zarobki dno, system 4brygadowy, szanujmy się ;) normy często nie do wyrobienia. Jedynym plusem jest sympatyczna atmosfera wśród pracowników i niektórych brygadzistów. Ludzie o podwyżki proszą się od X czasu i dalej nic. Przychodzą nowi ludzi i już na starcie mają o złotówke więcej od starych pracowników. Jeśli chodzi i fan to polecam, jeśli ktoś chce się czegoś doroić to odradzam bo tutaj dorobisz się jedynie garba.
xy 2015-08-03 23:03
nie licz na 2000 moze po 10 latach, ale jak nie jestes nikim z rodziny Tylków albo tym podobnych to możesz pomarzyć o czym kolwiek. Sprawdź to sam się przekonasz :D układy Układy i jeszcze raz układy :D
Adonis 2015-08-25 18:05
i jak ludzie z ta praca w tej firmie teraz??
Adonis 2015-08-25 18:06
i jak ludzie z ta praca w tej firmie teraz??
Gonazalez 2015-12-01 12:15
Firma to istny cyrk, zwłaszcza ta we Włoszczowie, po kilku miesiącach wyzysku tam na umowę zlecenie dałem sobie spokój. Kto chce wiedzieć co tam się wyprawia proszę o priv. Podam maila jak coś.
Krawat 2015-12-07 21:40
Przedstawiciel handlowy w zakładzie w Kielcach ma ok. 7 tysięcy na rękę do tego samochód, komórka i laptop. Wszystko na pełnym etacie.
Walczcie.
bla bla bla 2016-01-13 17:57
Piszcie jak jest z tymi zarobkami bo jeszcze nikt nie podał jakiegoś sensownego przedziału
Krzysztof 2016-03-02 21:56
Mój wpis usuneli bardzo dobrze mam print screen i wykorzystam to w sądzie
wiola 2016-03-04 07:38
Tak jest dobrze,że jak się potniesz to ręka może odlecieć a najważniejsza jest szyba,a ludzie zaczynają składać wypowiedzenia,bo kamer jak w Big brader
Krzysztof 2016-03-04 14:21
Chodzi o sam fakt, jak ludzie maja poznać firmę skoro to co niewygodne jest usuwane!
xyz 2016-03-10 19:33
Ktoś powie jak jest w obsłudze klienta we Włoszczowie? bo jest ogłoszenie...
czip 2016-03-12 19:22
Kierownictwo we Włoszczowie uważa że jak nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; a tu trzeba biegiem latać Takie podejście do pracownika
byk 2016-03-13 13:10
Od kiedy są kamerki to szefuńciu tylko tyle ma do zajęcie i dzwoni że to nie jest praca tylko łażenie,ale tego że nie ma organizacji to już na kamerkach nie widzi
rex 2016-03-13 22:03
A Ty jakie masz wykształcenie? ale z tego co można sądzić po Twoim wpisie to podstawowe. Mieszkasz w Warszawie czy w Warszawej? Do pracy nikt nie chodzi posiedzieć tylko pracować ale nie biegać !!!! Najlepiej to by wszystkim pracodawcom pasowało żeby pracownik jeszcze w czasie pracy z kijem od szczotki w D...e mógł zamiatać i zarabiać 1500 zł i całować buty szefowi że może u niego na chleb zarobić
mix 2016-07-03 20:55
Myślicie że ile zarabia się na produkcji ,za cały miesiąc dziewczyny dostały 1300 i nie piszcie że ,,to pewnie tak pracowały''
ali 2016-07-10 22:09
Pewnie że jest możliwość,mogą na siódemce być na zawieszaniu jeżeli wiesz co to znaczy ,wtedy zarobią 1800
smk 2016-07-10 22:11
O prawdziwości niektórych komentarzy najlepiej się przekonać w taki sposób, że można u nich po prostu podjąć zatrudnienie i wtedy wiadomo jak to wygląda z tymi zarobkami. I tak miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, więc jest o co walczyć.
naughty 2016-12-28 11:22
przepracowałem naście lat w firmie we włoszczowie. NAWET NIE CHCE MI SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT FIRMY I WŁAŚCICIELA. TOTALNA KOMPROMITACJA POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Cieszę się że uwolniłem się od nich.
darko 2017-06-22 09:15
Witam wszystkich czy ktoś może podzielić się informacją jakie warunki mają przedstawiciele handlowi no i jaka atmosfera pracy jest w firmie? Z góry dziękuję za pomoc
Styrany 2017-06-27 20:30
Atmosfera? tak gęsta że można palcem kroić, szefostwo wymaga ciągle więcej i więcej a wózkowy jest jeden na ten przykład , pracownicy przynoszą materiał w rekach bijać kilometry dziennie, ale nikogo to nie obchodzi, za mało robią pewnie się opierdzielają. Do pracy powinno się chodzić by moc godnie żyć, a tutaj jak wszędzie w Polsce żyjesz by pracować na szefa, na jego porsche itd, a zarobki powiem tak sam spróbuj jedyne czego możesz się spodziewać to to iż ciągle będą próbowali Cie ocykać. Po 8 godzinach jedyne na co masz ochotę to łózko i sen... 6 dni w tygodniu w pracy darmowe soboty i niedziele... Peace idę spać
Karolina 2017-07-20 14:31
@Styrany co oznaczają darmowe soboty i niedziele? To, że jesteś wtedy w pracy i za to nie płacą bo nie do końca rozumiem?
Zostaw swoją opinię o effector S.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie effector S.A.