effector S.A.

Kielce

Opinie o effector S.A.

były pracownik 2009-10-30 21:35:23
Nie polecam firmy. Ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej nie są dotrzymywane. Wszyscy mają umowy na czas określony, pomimo że na rozmowie mówią co innego. Dyrekcja z każdej strony wymyśla jak obciąć wypłatę, np konfigurując premię, tak aby była zależna od wskaźników na które nie mamy wpływu. Jak ktoś się upomni o swoje zostaje zwolniony w trybie natychmiastowym, resztą wszyscy tam są zwalniani z dnia na dzień. Prezes bardzo często przeklina i wyzywa ludzi podczas zebrań. Firma całkowicie niereformowalna. Ogólnie odradzam tę firmę jako potencjalnego pracodawcę.
PAWEŁ 2010-02-27 11:33:12
dolanczam sie do wypowiedzi wyzysk za kazda cene firma niewarta zachodu
szkiełko 2010-05-15 17:34:22
Jako dyrektor można pracowac na Linji zespalania szkla najlepiej jest na jedynce można szybko poznać swoje mozliwosci takich wielkich szyb jeszcze nigdy nie widzialem przydał by sie Pudzian on by podołał
faken cziken buraken 2010-10-23 20:46:40
masz racje kolego. firma ta patrzy zarabiac nie na tym co produkuje tylko na pracownikach. chodzi o to by jak najwiecej wykorzytac i zedrzec z pracownika.prezes czyli suchy nie ma co go bardziej opisywac bo poprosru brak slow do takiego hama. ulubiona piosenka prezesa?_ RYSA NA SZKLE
wlad 2010-10-24 01:55:21
Czy coś się poprawiło. Mam chęć popracowaćw tej firmie czy warto starać się opracę w tak renomowanej firmie jak effector bo czytam żę to okropny bałagan czy ten niekompetentny kierownik już odszedł czy rodzina też ma mniej do powiedzenia. Dajcie znać.
anonim 2011-08-11 20:27:23
Mnie tam zarobki nie odpowiadały i zamieniłem Pilkingtona na Oknoplast - zagwarantowali mi stałe wynagrodzenie i zostałem od razu brygadzistą po tym jak opowiedziałem im o moim wieloletnim doświadczeniu w pracy przy obróbce szkła. Oknoplast uruchamia produkcję szyb zespolonych i potrzebuje doświadczonych pracowników którym jest w stanie zapłacić więcej niż Pilkington. Myślę że to jest szansa dla wszystkich tych którzy nie mogą się przebić z różnych względów w takich korporacjach jak Pilkington, a mają potencjał i predyspozycje żeby coś osiągnąć (na pewno można osiągnąć lepsze zarobki).
ja 2011-10-07 11:13:59
Nic się nie zmieniło dalej jest brud. Pomimo wykonywanej pracy każdy odpowiedzialny jest za sprzątanie. Oni udają że płacą my udajemy że pracujemy.
Aaa 2013-07-23 22:35:00
firma jakich wiele. to normalne każdy chce dużo zarabiać a zakład płaci podobnie jak inne w okolicy, ani mniej ani więcej. Jak się przykładasz do roboty, to masz efekty ja nie narzekam
karny 2013-07-28 16:56:46
na chwilę obecną firma niereformowalna kierownictwo wywala pracowników o byle co zarobki wachają się 1700 - 2000 3 zmiany na l1 szyby o masie ponad 160kg ładowane we dwóch (gorzej to zdjąć z lini) debilne pomysły kierownictwa są szybko przyjmowane najogólniej mówiąc wyzysk pracownika po kilku latach przepracowanych w tej firmie mogę powiedzieć jedno z braku laku i tak ludzie przyjdą i kierownictwo to widzi najlepiej żeby jeszcze pracować w niedziele być pod telefonem na każde wezwanie jaśniepanów (12h) a jak chce się wziąć wolne to mój boże co za tragedia szkoda więcej słów o pracy w tej firmie a zwłaszcza o PANU PREZESIE
Aaa 2013-08-02 17:37:38
Zmiany są tak jak piszesz ale mam też kilka słów to kolegi co pisze o zarobkach pracowałem w kilku firmach i jest tak ze nigdzie nie ma różowo czasem trzeba wargi zagryźć i to mocno. Co do pana prezesa to nie mogę jednego złego słowa powiedzieć bo bym skłamał. Mnie pomógł i to bardzo kiedy inni odmawiali i nie miałem żadnych widoków na stałą robotę i wielu jest u nas takich.
Aaa 2013-08-06 17:08:16
do ideału to dużo jeszcze brakuje. To nie jest tak ze dają papiery na stałe ale robie jakiś czas, jest w miare stabilnie można coś zaplanować i względny spokój. Dla kogoś może to być za mało, ale ja jestem z tego zadowolony.
Aaa 2013-08-12 18:34:44
z umowami jest tak, że z tego co wiem, to głównie zlecenie
xyz 2013-08-14 18:29:13
mozliwosc to zawsze jest ale to zalezy od różnych czynników i nie możesz zakladać że akurat dla ciebie bedzie czekała umowa na stałe
obecny 2013-08-20 16:19:10
Jaka jest stawka zaszeregowania nowego pracownika?
pracus 2013-08-28 18:16:51
proponuje zeby nie ograniczać się do stawki dla nowego pracownika, podajcie też stawkę dla pracownika z trzyletnim stażem, mistrza, kierownika zmiany no i dyrektora produkcji też by się przydało, przecież jesteśmy ambitni i wytrwali, no nie?
rozsądny po fakcie 2014-01-24 12:31:37
Nie polecam firmy(usunięte przez administratora)
pracownik 2014-02-24 16:36:13
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak w kazdej firmie sa plusy i minusy ja nie narzekam.
ktos 2014-04-27 22:32:55
Ogólnie jak chcesz się zrobić kaleką i dostać na koniec kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapraszam.
Jesteś tam tylko maszynką do pieniędzy a jak ci cos nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo za brama jest 100 chetnych na twoje miejsce.
aa 2014-05-16 14:17:29
Każdy patrzy po swojemu. Ja się wyrwałem z takiej kompanii że tu według mnie jest w miare dobrze. Pracuje sie cieżko to fakt ale chociaż da sie wytrzymać nie to co wczesniej. Ale widze ze kazdy ma swoje doswiadczenia.
były pracownik 2014-06-23 16:13:02
Szkoda gadać co tam się dzieje .Niekompetentni kierownicy. Pensje tak niskie, że to co płacą jest śmieszne za dużo by umrzeć a za mało by ŻYĆ!!! ... Ogólnie nie polecam i radze wiać z tego miejsca tym którzy maja taka możliwość ... żal tylko tych którzy nie mają perspektyw na lepszą prace i póki co muszą jakoś tam wytrzymać.
pracownik 2014-06-28 21:02:06
nie jest tak jak pisze były pracownik. atmosfera ogólnie jest w porządku. z kierownikami różnie,ale generalnie da się żyć.
praca 2014-06-28 21:04:34
ja uważam że nie jest źle. da się wytrzymać. prawda ze zarobki mogliby podwyższyć ale nie ma co narzekać.
robotnik 2014-06-30 22:39:28
Szału nie ma, ale dajemy rade.
pracowity 2014-07-02 20:28:53
Roznie jest . Najważniejsze że do przodu. pracuje się. Ja przez kilka miesięcy szukałem roboty. Lekko nie ma.
robot 2014-07-03 19:17:33
Nie ma co przesadzać. Strach ma wielkie oczy. Jest praca a to najważniejsze.
Marian 2014-07-05 15:21:08
Zgadzam sie. Dajcie wreszcie spokój z krytykowaniem na potege. jak się nie podoba to wiadomo możesz sobie zmienić otoczenie. Nikt cie nie trzyma na siłę droga wolna.
Roman 2014-07-05 21:40:17
No właśnie. Ja wiem co tu jeszcze robie i wcale nie zamierzam szukać nowej pracy. Wcześniej pracowałem w kilku innych zakładach i jakoeś też nie było super.
marek 2014-07-10 23:08:37
ja robie na produkcji i robota ciezka. Nie wiem jak mają przedstawiciele ale dobrze chyba.
cichy 2014-07-16 19:08:42
niech baron i prezes czarny haha, niech wreszcie ruszą się i będą szanować ludzi
mario 2014-08-23 21:09:02
ja też pozytywnie patrze na firme. jest nie tylko producentem, ale też inwestuje w siatkówkę. patrzy dalej niż czubek własnego nosa. w swietokrzyskim przydalo by sie wiecej takich firm.
Siatkarz 2014-12-15 21:09:26
Wreszcie drużyna Effectora Kielce zaczęła grać. I to jak: tzry mecze i tzry zwyciestwa! Oby tak dalej.
robotnik 2015-01-07 21:25:57
Zaraz, zaraz napisz może coś najpierw o kwalifikacjach, jakie masz predyspozycje i doświadczenie, a nie tylko ile kasy dają.
granat 2015-02-02 22:00:07
od tego co masz w CV zależy bardzo wiele. Od tego i od faktu jak bardzo potrzebują nowej osoby do pracy. Jeśli nie masz czym się pochwalić w CV to dostaniesz najniższą możliwą stawkę którą na danym stanowisku mogą w effectorze zaoferować. I sam nie będziesz mógł wiele powiedzieć, bo nie będziesz miał żadnej karty przetargowej
xy 2015-05-27 20:48:35
hahahaha śmiech na sali ;) zarobki dno, system 4brygadowy, szanujmy się ;) normy często nie do wyrobienia. Jedynym plusem jest sympatyczna atmosfera wśród pracowników i niektórych brygadzistów. Ludzie o podwyżki proszą się od X czasu i dalej nic. Przychodzą nowi ludzi i już na starcie mają o złotówke więcej od starych pracowników. Jeśli chodzi i fan to polecam, jeśli ktoś chce się czegoś doroić to odradzam bo tutaj dorobisz się jedynie garba.
xy 2015-08-03 23:03:42
nie licz na 2000 moze po 10 latach, ale jak nie jestes nikim z rodziny Tylków albo tym podobnych to możesz pomarzyć o czym kolwiek. Sprawdź to sam się przekonasz :D układy Układy i jeszcze raz układy :D
Adonis 2015-08-25 18:05:13
i jak ludzie z ta praca w tej firmie teraz??
Adonis 2015-08-25 18:06:10
i jak ludzie z ta praca w tej firmie teraz??
Gonazalez 2015-12-01 12:15:48
Firma to istny cyrk, zwłaszcza ta we Włoszczowie, po kilku miesiącach wyzysku tam na umowę zlecenie dałem sobie spokój. Kto chce wiedzieć co tam się wyprawia proszę o priv. Podam maila jak coś.
Krawat 2015-12-07 21:40:12
Przedstawiciel handlowy w zakładzie w Kielcach ma ok. 7 tysięcy na rękę do tego samochód, komórka i laptop. Wszystko na pełnym etacie.
Walczcie.
bla bla bla 2016-01-13 17:57:30
Piszcie jak jest z tymi zarobkami bo jeszcze nikt nie podał jakiegoś sensownego przedziału
Krzysztof 2016-03-02 21:56:19
Mój wpis usuneli bardzo dobrze mam print screen i wykorzystam to w sądzie
wiola 2016-03-04 07:38:15
Tak jest dobrze,że jak się potniesz to ręka może odlecieć a najważniejsza jest szyba,a ludzie zaczynają składać wypowiedzenia,bo kamer jak w Big brader
Krzysztof 2016-03-04 14:21:27
Chodzi o sam fakt, jak ludzie maja poznać firmę skoro to co niewygodne jest usuwane!
xyz 2016-03-10 19:33:09
Ktoś powie jak jest w obsłudze klienta we Włoszczowie? bo jest ogłoszenie...
czip 2016-03-12 19:22:25
Kierownictwo we Włoszczowie uważa że jak nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; a tu trzeba biegiem latać Takie podejście do pracownika
byk 2016-03-13 13:10:29
Od kiedy są kamerki to szefuńciu tylko tyle ma do zajęcie i dzwoni że to nie jest praca tylko łażenie,ale tego że nie ma organizacji to już na kamerkach nie widzi
rex 2016-03-13 22:03:44
A Ty jakie masz wykształcenie? ale z tego co można sądzić po Twoim wpisie to podstawowe. Mieszkasz w Warszawie czy w Warszawej? Do pracy nikt nie chodzi posiedzieć tylko pracować ale nie biegać !!!! Najlepiej to by wszystkim pracodawcom pasowało żeby pracownik jeszcze w czasie pracy z kijem od szczotki w D...e mógł zamiatać i zarabiać 1500 zł i całować buty szefowi że może u niego na chleb zarobić
mix 2016-07-03 20:55:58
Myślicie że ile zarabia się na produkcji ,za cały miesiąc dziewczyny dostały 1300 i nie piszcie że ,,to pewnie tak pracowały''
ali 2016-07-10 22:09:17
Pewnie że jest możliwość,mogą na siódemce być na zawieszaniu jeżeli wiesz co to znaczy ,wtedy zarobią 1800
smk 2016-07-10 22:11:04
O prawdziwości niektórych komentarzy najlepiej się przekonać w taki sposób, że można u nich po prostu podjąć zatrudnienie i wtedy wiadomo jak to wygląda z tymi zarobkami. I tak miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, więc jest o co walczyć.
Zostaw swoją opinię o effector S.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie effector S.A.