Ryanair

Opinie o Ryanair

2008-11-11 12:29:22
MIAL PRACA MILI LUDZIE
stewardessa ryanaira 2010-07-21 14:39:51
niestety wszystko to co negatywne na forach apropo ryanaira okazuje sie prawda. pracuje juz dla nich kilka miesiecy i szczerze nie spodziewalam sie ze w dzisiejszych czasach jakas firma moze sobie bezkarnie tak postepowac z pracownikami. wszelkich dodatkowych info moge udzielic na gadu: 25095073. tutaj sie nie rozpisze bo miejsca by zabraklo na opisanie tego thrillera.
Roman 2016-03-05 10:56:06
Zdecydowanie ponizej standardow rynkowych jezeli chodzi o IT - odradzam. Pracuje jakis czas i stwierdzilem, ze jadnak nie - zmieniam. Gdzie indziej po prostu jest lepiej i nie chodzi tylko o klimat ale tez o to co sie dostaje od firmy.
tomasz 2016-04-23 20:11:28
firma Ryanair poszukuje pracowników na kilka bardzo dobrych stanowisk, brałem opd uwagę aplikowanie @Roman może napiszesz jakieś konkrety? To co napisałeś nic nie wnosi do tematu jak się pracuje w firmie
Zostaw swoją opinię o Ryanair - Nyköping
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryanair