selfemployment

Poznań

Opinie o selfemployment

anonim 2010-09-29 14:11:39
Byłem na rozmowie. Kiedy chciałem się bliżej przyjrzeć umowie, po czym zadać pytania grzecznie/cynicznie mi podziękowano - tłumacząc się brakiem czasu, bo kolejna grupa czeka na rozmowę. W umowie było mnóstwo niejasności. Brak ostrzeżeń w stosunku do pracownika, który np nie pojawi się na taśmie punkt 6:00, punkt 14:00 i punkt 22:00. Od razu kara finansowa. Ten kontrakt skierowany został bardziej dla osób zdesperowanych, szukających pracy na gwałt, od zaraz. W przypadku spóźnienia się autobusu pracowniczego są w stanie to zaakceptować, w przypadku MPK już nie. Chciałem dojeżdżać do pracy własnym samochodem i zebrać ekipę, która by mogła jeździć ze mną. Nikt nie jest jasnowidzem, czy przez korki nie spóźnisz się choćby 5 min, chyba że wyjedziesz 2h wcześniej.
Jest tu za dużo nieścisłości. Po rozmowie z kolegą, którego ojciec prowadzi jedną z agencji hrowskich powiedziano mi, że jest to niezgodne z Prawem Pracy, ale skoro jest to umowa zlecenie - to właściwie mają wolną rękę. Wystarczy przyjrzeć się tym złodziejskim stawkom: 2,50 za przelew (czyżby zlecane one były pani na poczcie?)
100 zł za spóźnienie, kolejna kara finansowa za nieusprawiedliwiona, lub spóźnioną absencję. Nie podpisałem z nimi umowy, ale pierwsze wrażenie po wyjściu z tamtąd - obóz pracy. Szukają debili, i naiwniaków, których będą w stanie na tyle zdyscyplinować że zapomną jak się nazywają...
Nawet w Holiconie na call center, musisz zebrać 3 ostrzeżenia aby odebrano ci premię.

Jestem ciekawy ilu spośród 220 pracowników HR Consulting nie dostało ani razu kary finansowej :-)
Zostaw swoją opinię o selfemployment - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie selfemployment