Domo-Meble Sp. z.o.o - Śrem

Psarskie

Opinie o Domo-Meble Sp. z.o.o - Śrem

anonim 2010-09-29 13:51:22
z Ksiąza to [usunięte przez moderatora]? a Ci ze śremu jeszcze wieksi. kompletna paranoja!! brygadzisci i Ci co maja placona godzinowke siedza poowijani pianka i nic nie robia a reszta [usunięte przez moderatora]. prawda jest taka ze ta firma to jedno dno! a w biurach to chyba maja okreslone ile kto ma normy wyrobic . bo masz za malo to zwrot kart masz za duzo to zwrot kart. to ile do [usunięte przez moderatora]. mamy wyrabiac? kazdy pracownik ma przypisane % ile wyrobi i [usunięte przez moderatora] po drugie to wezcie zatrudnijcie lepsze osoby do biur z wyksztalceniem bo jak narazie to sa tam nieroby i tuki ktore nawet liczyc normy nie potrafia a syf maja tam ze szkoda slow!! z reszta cala firma to jeden wielki syf!!!!!!!!!!!! brygadzisci do roboty!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Domo-Meble Sp. z.o.o - Śrem - Psarskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domo-Meble Sp. z.o.o - Śrem