PLANIDIS

PRACA PO 8 GODZIN OD PON. - PIĄTKU
PRACA MAŁO WYCZERPUJĄCA,
WYNAGRODZENIA ŚREDNIE
anonim 2009-04-08 16:18:27
Jeżeli chodzi o tą firme to kierownictwo patrzy na ciebie jak na złodzieja , kłamią z wypłatami , nie dotrzymują słowa , po okresie próbnym nie dają podwyżek , a kierownik jest nieodpowiedzialny we wszystkich sprawach , jak kogoś zwalniają to szybciutko ucieka do domku żałosne , nieufajcie również koordynatorowi a jeżeli chodzi o prace to jest dobra
anonim 2009-04-08 16:52:51
chciałbym się odnieśc jeszcze do tej średniej płacy , niewiem ile wynośi średnia krajowa ale tam płacą 1200 netto i taka sama stawka obowiązuje po okresie prubnym acha jeszcze premia 100 zł z której średnio co miesiąc obcinają jakieś 10 - 15%. więc jak zrobisz jakieś 2 soboty i 20 nadgodzin to jak nie ocyganią przy wypłacie to dostanie sie 1700 netto
lulu 2011-01-27 16:27:21
Firma krzak !!krzak się wyrwie i po firmie!!Traktują ludzi jak błaznów!!
Na rozmowę rekrutacyjna czekałem jak pies dwie godziny bo Pan zarozumiały cwaniak pił kawę
Zarobki jak zasiłek z premią
NIE POLECAM
ritmo 2016-04-20 23:01:35
jeżeli do Ciebie dzisiaj zadzwonili to chyba wiesz czym się zajmują bo musiałaś się z nimi już jakoś kontaktować. Trochę poszukaj w starych archiwach.
Zostaw swoją opinię o PLANIDIS - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLANIDIS