Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Laleczka

Cały czas są do was przyjęcia dlaczego nie da się skompletować pracowników to jest dziwne.. Pewnie coś tam jest nie tak... Na necie ciągle ogłoszenia...

@Laleczka

Bo ulter to układy i romanse, z tym że teraz juz chyba po romansach xD

Malinowaa

Jak wygląda praca na produkcji warto atmosfera zarobki jest to praca szlifowanie może ktoś się wypowie z góry dziękuję czy warto

Tata
@Malinowaa

Słaba atmosfera i słabe zarobki. Warto samemu sie przekonać:)

Lala
@Tata

Szlifiernia ? Wyobraz sobie kopalnie wegla kamiennego i górnika . tak bedziesz urobiony i brudny ze na twarzy bedzie widac tylko oczy. No i nie zarobisz tyle co na kopalni tylko 2 tys i nie pojdziesz na emeryture po 25 latach pracy tylko bedziesz w tym (usunięte przez administratora) za marna kase siedzial do 65 tego roku życia jak ci zdrowie pozwoli wiec zapraszam w szeregi

@Lala

A jeśli nie wykonasz normy albo pójdziesz do kibla to masz po premii także tego

Pomidor

śpieszcie sie szanować pracowników... tak szybko odchodzą

tak

A jak wygląda praca inżyniera lub project managera? Zarobki, atmosfera, zespół?

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pomidor

Tak to wygląda jesteś dla kogoś swinią to sie odbije na tobie nikt nie stanie za kims kto sie z ludźmi trzymac nie umie

Kat

A (usunięte przez administratora)na wszystkich donosi czy tylko na koleżanki z myjek??

Asia

Na wszystkich ????

Bożena

Oczywiście, na wszystkich.

Dawid

Lepiej nie całujcie. Zarazić sie można :)

Też bym nie ryzykowal

Felek

Hahaha kuzwa hit! Brawo

Hrabia

Panowie ile moze zarobic u was spawacz z doswiadczenie tig i mag bez nadgodzin ?

@Hrabia

2000 tys zł, na więcej nie licz

Hrabia
@Adam

2 tyś ? Nie. To ja odpadam

Xddd

Xd

młody

z dedykacja do bossa wielkiego pana k.p, oto co sadze o panu (usunięte przez administratora) pozdrawiam, trzeba lepszego generała w ulterze żeby sprawę załatwił uczciwie.

młody
@młody

ps: w linku jest poezja nic obrazliwego.

pomidor
@młody

idealnie trafione

Życzliwy

"Drogi Oko" Jesteś Myślący to wiesz, że nikt za Tobą nie płacze, nie chodzi w żałobie - produkcja w toku - Ulter stoi jak stał. A o Tobie już nikt nie pamięta...

@Życzliwy

Tylko kolego ty przy tym ulterze to do miski nie masz co wlozyc bo ja nie wyobrazam sobie życia za 2 tys to jest egzystencja na rower nie starczy a co dopiero na samochod czy dom

O proszę... na forum w końcu pojawili sie (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)bo przecież trzeba chronić honor firmy żeby czasem ktoś nie przejrzał na oczy i nie wziął sie za największych cwaniaczków. Tak sie żalicie, że nikt sie nie podpisze tylko wymyśla pseudo - a Wy? Wiadomo w tym zakładzie sie nic nie zmieni, bo górze pasuje ktoś taki jak szef produkcji i inni kapusie. Lepiej posmarować takim niż tym co uczciwie sie angażują. Proponuje tylko faktycznie sprawdzać kto ile w kibelku siedzi a także zakupić alkomat i kontrolować nocki. A co do tych co sie zwolnili, nie dziwie im sie. Zluzujcie bo szkoda du*e truć

Junior

Nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii i jadu. Ludzie którzy zwolnili się w ostatnim czasie to najzwyklejsi lenie, którzy nie poradzili sobie w normalnej pracy. Jak w każdej pracy należy PRACOWAĆ, a nie migać się od roboty. Pozdrawiam normalną ekipę która przychodzi do pracy i robi co do niej należy!

Senior
@Junior

Czyli ekipa śpiąca w toalecie i kontrola jakości zwolniła się ? No to rzeczywiście postęp. Rozumie, że ty wszędzie gdzie przychodzisz do pracy to od razu wszystko załapujesz? No to wyobraź sobie,że każdy człowiek jest inny i jednemu pójdzie lepiej to drugiem to,jeden bardziej pojętny, drugi mniej niesamowite prawda? O jakiej pracy mówisz przy której w ulsterze nie można sobie poradzić?? Takim ludziom o których piszesz firma dziękuje szybko,powinieneś to wiedzieć skoro tam pracujesz więc o których leniach piszesz?O tych z przyzwoleniem na spanie w kiblach czy o tych którzy mają (usunięte przez administratora) bo pracują tam już XX lat? Ja ci powiem o których piszesz o tych którzy tam zostali i robią i wydaje im się że (usunięte przez administratora) ciężko . Nie pisz bzdur bo przypomniał mi się moment w którym, przyszedł praktykant 16 latni i zrobił więcej niż 5+ letni pracownicy. Nie masz pojęcia skąd tyle negatywnych opinii i jadu? Pewnie jedna osoba uparła się i wypisała te wszystkie opinie tutaj na złość i z nudów. Nie wypisuje (usunięte przez administratora).

Junior
@Senior

Skoro masz taki problem z osobami które śpią oraz z kontrolą jakości to dlaczego nie zgłosisz tego tam gdzie należy tylko wypisujesz swoje żale na tym forum? Najłatwiej jest oczywiście nic nie robić, aby polepszyć swoją sytuację tylko tkwić w jednym miejscu. Tacy jak Ty potrafią tylko narzekać i mają problem z 16 letnim praktykantem który zarabia więcej, a jednocześnie nie robisz nic, aby zmienić swoje miejsce. To potrafisz, jako stereotypowy polak narzekać i przepadać przez innych. Zrób sobie prosty rachunek sumienia. Ile jesteś wart na rynku pracy skoro osoba która nie potrafi kompletnie NIC, przychodzi i na "dzień dobry" dostaje więcej? Odpowiedź prosta jak 2 + 2 choć wiem, że niektórzy w tej firmie nawet z taką matematyką mają problem, a później zdziwieni gdy oglądają kwitek.

@Junior

Pierwsze slysze zeby w ulter dalo sie zarobic uczciwa i ciezka praca . wszyscy co sie zwolnili to nie lenie to ludzie myslacy. Pytanie jedno dlaczego sami sie zwolnili a nie firma im podziekowala ? Widocznie takimi leniami nie byli

Prawda
@Oko

Akurat ludzie którzy sie zwolnili po prostu w większości dostali lepszą pracę w normalnych warunkach. A że niektórym żal pupke ściska, że dalej muszą tam gnić i dać sobą pomiatać za grosze to piszą o leniach. Niestety, największe lenie i lizpdupy zostały. I uwierz mi, gdyby sie ktoś mógł lenić jak niektórzy całą zmiane w kiblu, to raczej by sie nie zwolnił. Pozdrawiam :)

Nikodem

co jescze wymyslicie pisac i narzeksc. Tylko umiecie zadajcie sobie wewnetrzne pytanie dlaczego pracuje w tej firmie skoro jest mi tu tak zle , morze to wlasnie ty jestes tym nieudacznikiem narzekasz na caly swiat a sam nie umiesz nic wymyslic aby polepszyc swuj byt. Tylko biadolisz i obgadujesz w necie wszystko i wszystkih bo tu najlatwiej jesli jestes taki kozak to miej jaja i podpisz sie a nie wymyslaj glupawyh pseudonimuw

Beczka Śmiechu
@Nikodem

To do wszystkich nakręconych czytających takie strony!!! Aby zająć sobie czas, jeden z drugim pisze (usunięte przez administratora). Opowiada wszem i wobec jaki z niego zawodowiec, biedny mały ulterowiec - co na pracę nie ma chęci, więc swe żale opowiada myśląc, że to kogoś kręci. Pseudonimy wymyślone dominują na tej stronie, dzisiaj podam trzy najlepsze beczka śmiechu mi uwierzcie. Realista - Daję słowo (usunięte przez administratora)ściska odruchowo Tata - Sratatata pokrzywdzony dyplomata Stachu - Pełno strachu,(usunięte przez administratora) A Pomidor patrząc zdrowo, już się zrobił na bordowo, internauta z tępą głową :) I na innych przyjdzie pora dzisiaj tyle - Żegnam, Cześć aż napiszę nową treść...!!!

Inżynier

Ulter w Węgierskiej Górce to świetna firma zarobki są super a naiwni ludzie którzy tam pracują są wspaniali.Mam nadzieję,że będę wami poniewierał aż do emerytury:)

Tata
@Inżynier

Trafione w sedno... podziekowania(usunięte przez administratora) I innych cudownych ludzi przez których nikt już tam nie chce pracować. Brawo! Oby tak dalej :)

Stachu
@Tata

O tak! Szkoda, że nikt tego nie powie prezesowi. A przydałoby sie!

Taka prawda

(usunięte przez administratora):) zakład dla zdesperowanych ludzi których nie przyjęli nigdzie więc sie dają poniżać za mniej niż najniższą krajową

Pomidor

Nic sie nie zmieni bo nie bedzie podwyzek a faceci zarabiaja po 2 tys :D trzymaja sie tylko lizodupy co pewnie za podp....ieedalanie dostają premie. A panie k.p. wiecej szacunku do ludzi bo za chwile bedzie pan je..ac za wszystkich

Oko

Widze że dalej sie nic nie zmieniło w tym zakładzie . Jak dobrze że kilka lat temu podjołem decyzje żeby odejść. I nie zmarnowac mlodosci za nedzne 1900zl

Allah

Ta firma to sie powinna brudel sport nazywać. Tak poniewieraja ludźmi za (usunięte przez administratora) a nie pieniądze. Zero szacunku a zarobki jak w obozie. Ludzie sie zwalniają bo nie wytrzymują czepiania sie o nic w momencie gdy inni siedzą w kiblu i tego sie nie widzi a wypłatę mają lepszą ale tak to jest jak ma sie znajomości innych sie gnoi

wykrojnik

co prawda pracuje kilka lat na produkcji i powiem że praca całkiem spoko na tłoczni zarobki średnie na spawalni chyba największe za to na polarni pracują pasjonaci bo zarobki nie adekwatne do warunków pracy miałem okazje popracować kilka dni i powiem że masakra praca ciężka końcówek dużo do wyszlifowania i wszem ogarniający pył ale ludzie spoko

Realista
@wykrojnik

Praca byłaby spoko gdyby tam ktoś inny produkcją zarządzał i gdyby zarobki były większe. Na spawalni nie wszyscy mąją te same stawki, a na polerni to już w ogóle przegięcie. Nikt nie patrzy na tych co w kiblu pół dnia przesiedzą, bo najlepiej sie uczepić tych których sie nie lubi i gnoić bez powodu.

Firma to dno i odradzam prace tam zmarnowalem kilka lat życia nic sie nie nauczylem i tez nic nie zarobiłem . Zaluje ze to powiem ale trzeba byc nieudacznikiem zeby tam pracować . Dzis jest rynek pracownika i ci ktorzy tam nadal pracuja liczac na lepsze jutro przesypiaja gruszki w popiele ale chcecie dac sie wyzyskiwac wasza sprawa

Realista
@Paweł

Prawda jest taka że nic sie nigdy nie zmieni w tej firmie. K. P**a k zawsze bedzie takim ch***em a oni beda go trzymac bo ludzie sie go boja... podwyżek też nie bedzie ani teraz ani pozniej więc jak liczycie na lepsze jutro to lepiej poszukajcie innej pracy bo co to za robota z której ledwo starcza do 10 nie mówiąc o odkładaniu bo to już raczej nie możliwe

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.