Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Ciekawy

Witam. Widzę ogłoszenie na magazyniera ew. pracownik produkcji. Warto się zgłosić? Jaka stawka na dzień dobry. Jakie warunki pracy i atmosfera?

Jacek

Ulter szuka spawacza, jaką firma oferuje stawkę w brutto i czy jakieś dodatki są. Będę wdzięczny za konkretną odp.

Czy angielski komunikatywny jest wystarczający?

miki

W firmie niestety panuje mobbing, pracownicy się nie liczą , fizyczny jest nieszanowany , no chyba że " swój ". Ostrzegam i proszę Dyrekcję o zainteresowanie się "zarządzającymi" i zajęcie stanowiska a nie chować głowy w piasek bo może być za późno . Przecież są instytucje które mogą sprawdzić warunki , nomy , itp.

Ala

Zgadzam sie ztym!

Mateusz
@miki

Również się pod tym podpisuje.

Olo
@miki

Dyrekcja o niczym nie chce wiedzieć, udaje że coś robi, firma sama się zarządza -:) zero dyscypliny, dziwię się że właściciel również tego nie zauważa i nie słucha tych którzy są mu przychylni i brzęku monet wypadających mu z kieszeni. sukces w budowaniu przedsiębiorstwa to otaczanie się "dobrymi" ludźmi a nie tymi którzy drenują przedsiębiorstwo i przygotowują sobie tzw. "emeryturkę". no i to jak traktujesz swoich pracowników, pytając i wsłuchując się w ich problemy, starając się im jakoś stworzyć szansę wyjścia z impasu, za wszystkim stoją jakieś historie, czy osobiste tragedie... w ten sposób nigdy nie zbudujecie miana "solidnej firmy" i wkrótce nikt nie będzie chciał z Wami pracować. a na koniec, może to i słabe pocieszenie ale wszystko do nas wraca, czasami wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy czego z całego serca Wam życzę -;) Pozdrawiam na szczęście były już pracownik

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

Ukryta Prawda

Nick chyba najlepiej definiuje Ulter. Moi Drodzy, omijajcie tę firmę z daleka, ludzie którzy tam pracują mają dodatkowe "zajęcia weekendowe" na których niejednokrotnie lepiej wychodzą a Ulter potrzebny im tylko do składek ZUS. zero BHP, ręczniki w toaletach wielorazowego użytku, impreza wigilijna to koszt 100 zł :) itp. atmosfera do niczego, przeciąganie obiecanych podwyżek i brak decyzyjności to chyba największa bolączka, kadra zarządzająca jeżeli tak to można nazwać pożal się Boże

Riki
@Ukryta Prawda

Pracowalem w Ulter kilka ładnych lat i powiem tyle jako dla mlodej osoby bez doswiadczenia praca oki placa chyba najgorzej z okolicznych firm i maja ogromne wymagania co do kadry ale za to warunki pracy sa znosne oczywiscie oprocz polerni bo tam to juz jest bardzo ciezko. Dzis na stanowisku gdzie w ulter sport zarabialem 2tys zarabiam 3.8 tys ale gdzies trzeba bylo doswiadczenie zdobyc

Jak się pracuje z ludźmi z ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Daniel

Jak? Musisz uważać co robisz i co mówić, bo niektórzy i niektóre tylko patrzą kog(usunięte przez administratora)

Janusz

Czy w firmie Ulter są organizowane imprezy integracyjne ?

@Janusz

Oczywiście, że nie : )

Polak
@Janusz

Są tylko musisz sobie sam wszystko przyniesc

supervisor

Piszę ze swojego doświadczenia, byłem na spotkaniu rekrutacyjnym, na stanowisko Specjalista ds. wdrożeń. Atmosfera spotkania była dziwna, pytania zadawane przez Kierownika nie miały odzwierciedlenia z rzeczywistością. Na stanowisku biurowym proponują prowizję i śmieszne wynagrodzenie. Dobrą praktyką jest, aby dać informację zwrotną kandydatowi. Do dzisiaj cisza. I tak po dłuższym przemyśleniu nie przyjąłbym tej propozycji. Bynajmniej zastanówcie się dwa razy nad wysłaniem cv, bo jak widać opinie niżej potwierdzają się co do wynagrodzenia.

Witold

Pracowałeś w ULTER - SPORT? Dlaczego masz takie zdanie o firmie i co sprawiło że Twoja opinia jest negatywna? Na jakie zarobki można liczyć w tym miejscu? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać koniecznie!

Siema
@supervisor

Witam? Również byłem na tym spotkaniu. Atmosfera była miła ,nawet zostałem zaproszony do 2 etapu. Na kolejnej rozmowie był już sam prezes.Powiedziano mi że odezwą się początkiem przyszłego tygodnia. Do dzisiaj nie dostałem nawet maila zwrotnego z odpowiedzią (minęło ponad 2 tyg.) totalnie mnie zignorowano pomimo tego że na prośbę pana rekrutującego wykonałem dodatkową pracę po 1 etapie dla firmy ulter, która zajęła mi kilka godz. a nie musiałem tego robić. Totalny tumiwisizm w stosunku do kandydatów i brak profesjonalizmu ze strony firmy Nie polecam!!!

Lok
@Siema

Myśle, ze po prostu to co zrobiłeś było słabe i sie dziwisz, ze cię nie przyjęli

Siema
@Lok

Ty już tyle nie myśl bo widzę że ci to słabo wychodzi. Tu nie chodzi o to czy to się podobało czy się nie podobało, bo to zupełnie nie miało nic wspólnego ze stanowiskiem pracy. Chodzi o wychowanie oraz kulturę osobistą ludzi tam pracujących. Wystarczyło dać kandydatom odpowiedź zwrotną tak jak obiecali, a nie zignorować ich kompletnie, bo z tego co się orientuję to nic nie kosztuję.

plica

A ty pewnie z biura Ulter skoro przeszkadza ci każda konstruktywna krytyka jej lub jej pracowników? Wojownik :)))))

Chlopy
@Lok

Dajcie se siana chłopaki - tutaj się o większych problemach pisze niż to ze ktoś do kogoś nie zadzwonił

Wypłata zostawia wiele do rzyczenia jeszcze żeby ladne dziewczyny byly a tu ani tyle

@Marek

Wspomniałeś o wynagrodzeniu, dlatego chciałbym w tym miejscu zapytać Cię, ile dokładnie można zarobić, pracując w tej firmie? Daj znać, czy pensja składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków.

młody
@Witold

1500-2200 zależy od humoru gestapowca.

Zoe
@Marek

@Marek jak można takie rzeczy pisać? Żeby chociaż dziewczyny ładne... Tekst jak z chłopaków do wzięcia... Może tam szukaj miłości, a w pracy zajmij się robotą. Ręce opadają poziomem komentarzy.

jakiś

Napiszcie ile można zarobić w Ulter Sport na magazynie,bo ponoć (jak słyszałam) to 3200 na rękę.Czy to prawda

Magazyn
@jakiś

Tak to prawda jeśli zliczyć wynagrodzenie z dwóch miesięcy to może 3200 by się uzbierało????

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Spawacz

Na dole na szlifierni to teraz bardziej Gruziński się przyda.....

Senior
@Spawacz

hahahahahahaha, wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk,prawie jak wszędzie zresztą, ale w ulter dochodzi jeszcze duża dawka chamstwa,ze strony BIG BOSSA.

Jano

Ukraincy w innych zakladach na produkcji zarabiaja lepiej jak spawacze w ulter spor. Trzeba byc naprawde zdesperowanym alby niszczyc oczy za takie pieniadze

Norma

ULTER SPORT w Węgierskiej Górce to firma , która ciągle poszukuje pracowników , ludzie chcą pracować więc się zatrudniają ale po pierwszej wypłacie , czy po pierwszej umowie odchodzą - żeby nie mieć porzucenia pracy . Tam się nie da pracować- są tak wyśrubowane normy i małe stawki godzinowe , że ludzie nie wyrabiają i odchodzą a właściciel tego nie widzi ?. Nie sprawdził ile tam jest zatrudnień na krótki okres , przecież to również są koszty dla zakładu przyjecie . przyuczenie a przede wszystkim wspomnienia i opinie o zakładzie Tych Ludzi - .Jest zbytecznie dużo zatrudnionej kadry kierowniczej brygadzistów ,majstrów , kierowników itd , którzy stoją z "batem"czyli swoimi normami , że ten fizyczny i "nie-pociotek " może się za....ć . Zakład który nie szanuje i nie traktuje swoich pracowników po ludzku sam może mieć problemy , ponieważ pamiętajcie krzywda ludzka to jest jak bumerang .

Pawel
@Norma

Niestety, ale to prawda. Trudno zrozumieć, że trzyma sie ludzi którzy sie opie rda laja w kiblu a pomiata tymi co uczciwie pracują

@Norma

Z Twojej opinii wynika, że sytuacja pracownicza w tej firmie jest niebywale ciężka. Jaka jest właściwie stawka godzinowa, że jest tak źle oceniana?

Serek

Czy zatrudniają do was z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności??

Anioł
@Serek

Bo to taka firma

Olek
@Serek

To że masz stopień niepełnosprawności nie znaczy że bedziesz pracować lżej niż inni

@Olek

A czy firma ULTER - SPORT Sp. z o.o. chętnie zatrudnia osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności? Czy takie osoby mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

Jaki dress code obowiązuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Olek

Dostajesz ubrania. Ogrodniczki, bluzki i koszule

Karolinka

Na produkcji panuje niezły wyzysk... Zarobki groszowe...

Jacek
@Karolinka

Masz na myśli, że praca jest ciężka i jest jej dużo? Podpisując umowę na pewno miałeś wyszczególnione warunki zatrudnienia, więc zakres obowiązków nie powinien być zaskoczeniem. Czy wynagrodzenie można podwyższyć pracą na akord lub premiami? Liczę na odpowiedź

Kszyś dyrektor
@Jacek

Tak. Można. Ale nie swoje. Ta firma to dramat w ładnym opakowaniu.

Anarchia
@Jacek

Pracy jest dużo wszedzie się pracuje, zyski zakładu w stosunku do zarobków.... Płacą śmieszne pieniądze wql przemial ludzi ogromny ciągle przyjęcia, czysty wyzysk.... Chyba zacznę w sklocie mieszkać (usunięte przez administratora) the system precz z wyzyskiem

@Anarchia

Co masz na myśli, pisząc "śmieszne pieniądze"? Być może istnieje możliwość negocjowania wypłaty z przełożonym ULTER - SPORT Sp. z o.o., daj znać, co uważasz na ten temat. Ciekawi mnie też, jak wyglądają premie, na jakich zasadach są przyznawane i czy pracodawca oferuje jakieś dodatki pozapłacowe?

Olgaaa
@Łucja

Przyjdź do zakładu i negocjuj kasę i podwyżkę a potem wróć na forum...

Sidzin

Dziecko, opuścimy cię jak tą szma :) polecona podobni

Xxx
@Sidzin

Tzn kogo i kto?

@Sidzin

Nie do końca zrozumiałam Twoją wypowiedź. Byłoby dobrze, jakbyś powiedział mi coś na temat warunków, na jakie można liczyć, podejmując zatrudnienie w ULTER - SPORT. Czy nowy pracownik od razu podpisuje umowę o pracę, czy może jednak obowiązuje go kilkumiesięczny okres próbny z umową zlecenie?

Mily

Ja się tylko zastanawiam czy ta firma coś komuś daje, bo z tego co widać i słychać łatwo zabrać premie pracownikom bez możliwości odwołania ponieważ dowiadują się o tym już po fakcie jak odbierają kwitek. Ciekawe czy istnieje wgl możliwość dostania premii albo jakiejś nagrody motywacyjnej bo tego też dawno nie było chyba że te premie przysługują tylko głowa firmy, taka lekka sugestia.

Waldi

Jeśli tak pracujecie jak traktujcie to forum to nic dziwnego, że jest narzekanie. Ja polecam!!

Alankaa

Ja pierdziele byłam na rozmowie tam..... Ale raczej nie pójdę tam do pracy porażka po tym co tu piszecie.....

Stary
@Alankaa

Idz koleżanko..... będziesz kolejnym obiektem zainteresowania u panów ... ciekawe czy żony wiedzą co panowie tam wyprawiają ? Hmmm???

Elwira
@Stary

Pewnie romansy z młodymi dziewczynami..... Porazka

Tomasz

To chyba jakiś B.... Del

Stary
@Elwira

No w pracy zabawa a w domu mąż idelany heheheh

Pieczarka
@Stary

Skoro macie tam tak wysokie normy to kto masz czas na zabawę????.....

@Pieczarka

Koledzy z polerni na nockach i nie tylko

pasta
@byly szlifierz

jeśli masz coś do polerni to się przyjmij lub przenieś pracy w brud,a na razie nie pyskuj

@pasta

Już tam byłem i widzialem co robia wiec sorry ale albo ty nie pracujesz na polerni albo jestes jednym czy jedna z tych co sie stukaja po szatniach elo

pasta
@byly szlifierz

czyli TWOIM zdaniem to praca marzenie,jest TWOIM zdaniem czas na takie rzeczy i jeszcze za to płacą...

@pasta

Ciekawi mnie kim jestes bo jeśli pracujesz w ulterze to dobrze wiesz że są osoby które musza zap ierd alac całą zmiane i zrobić norme aby nie stracić premii a są ci ustawieni którzy pija śpią i robią inne rzeczy a nikt tego nie widzi i nie jest to praca marzenie dla ludzi którzy sie starają bo tam sie nie zarabia tylko dostaje jakieś śmieszne grosze

Tadeusz

Jakie romanse??? Lubię ploty

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.