GA COREN

Opinie o GA COREN

anonim 2009-04-07 15:32:51
porazka (usunięte przez moderatora)na pensjach urlopach uwaga
anonim 2009-04-13 18:00:55
uwazajcie na nich...porażka na wszystkim Ci kase przytną, a najbardziej na urlopach, zero obeznania w prawie Polskim i umowa co roku na rok :( , lepiej potraktuja Cie na stadionie niz w Ga Coren.
Antonina 2009-04-13 19:15:32
nie tylko oszukija na tym!! naj gorsze jest to jak cie traktuja jak ostatniego smiecia a zwlaszcza jesli chodzi o reklamacje zeby klientom przekazac bo oni umywaja rece a personel musi sie tlumaczyc i sluchac od ludzi roznych rzeczy a przeciez to nie ich wina!!!! zaden pracownik w tej firmie nie poleci tych "panstwa" na najlepszych pracodawcow roku
Oszukana 2016-02-20 17:11:43
Przestrzegam! zarówno firma jak i towar to porażka- klientów traktują jak śmieci, w ogóle nie liczą się z prawem, a gdy przychodzi ktoś z reklamacją towaru to wzywają ochronę, wszelkich swoich praw trzeba dochodzić przed sądem! Inspekcja handlowa to u nich główny gość!
witek 2016-04-24 10:51:43
każdy ma prawo do reklamacji i jak najbardziej możesz przecież reklamować, ja nie miałem z tym problemów
Zostaw swoją opinię o GA COREN - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GA COREN