brak logo

SPHW Oddział-Wola.

Warszawa

Opinie o SPHW Oddział-Wola.

anonim 2008-11-11 12:36
Słowa kojarzące się z SPHW Oddział-Wola. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w SPHW Oddział-Wola.:
Najbardziej nie podobało mi się w SPHW Oddział-Wola.:
Były pracownik 2009-05-12 23:40
Pracowałem w tej firmie i jedno co mogę ci powiedziec to marna pensja 1400zł brutto miesięcznie+ 20promili od sprzedaży mebli jeśli uda ci się coś sprzedac, kiepska atmosfera , praca w godzinach 11:00 - 19:00 albo i dłużej także w soboty. Do ręki dostaniesz na czysto jakieś 1040 zł ( od tej kwoty odlicz na dojazd) I CO CI ZOSTANIE !!!!!!!
Maximum pracy minimum zysku.Szkoda czasu.Ta praca inaczej wygląda z perspektywy klienta. Życzę powodzenia i szukaj pracy gdzie indziej bo tu rządzą układy i znajomości.
ebob 2009-07-03 14:31
nie ma od lat takiego oddziału jest SPHW ,które handluje meblami i moim zdaniem reprezentuje interesy mebli i nikt już nie pamięta genezy powstawania tej firmy w skład której weszły wszystkie przedsiębiorstwa handlujące tzw,artykulami przemysłowymi np.złoto.kajaki.odzież. obuwie pralki,żyrandole
jerzy 2016-04-21 11:59
naprawdę @anonim ciężko o jakąkolwiek atmosferę w pracy bo firma jest zlikwidowana.
Zostaw swoją opinię o SPHW Oddział-Wola. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPHW Oddział-Wola.