PANalytical B.V.

Toruń

Opinie o PANalytical B.V.

Na szczęście były pracownik 2015-11-25 20:29:05
Omijać szerokim łukiem. Tragedia w zarządzaniu, dyktatura, ciągle jakieś pomysły pseudo "szefa", które tylko wbijają gwóźdź do trumny i przyśpieszają decyzję o odejściu. Nigdzie nie było tak źle jak w tej firmie. Traktowanie pracownika jak niewolnika i umiejętne dostosowywanie prawa pracy aby wyzyskać pracownika. Nawet za lepszą kasę się nie opłaca tam pracować bo się wyda w przyszłości na psychiatrę! Urządzenia firmy bardzo fajne i dobre ale sposób prowadzenia firmy poniżej oczekiwań. Miły człowiek na rozmowie o pracę a później to już tylko nóż w plecy co chwila, ciągłe pretensje, brak komunikacji a już o atmosferze w pracy nie wspomnę bo jest poniżej zera :-( Przykre ale prawdziwe. Dużo osób odchodzi to coś to znaczy.
Tragedia 2016-01-13 08:44:59
Nie da się tam pracować ze względu na sposób zarządzania firmą i osoby, które tam pracują tzw. święta trójca, która nie chce się narobić a zarobić. Inżynier serwisu najgorsze stanowisko, które robi wszystko i za wszystkich. Rotacja w ostatnim roku to -3 osoby czyli prawie 50% firmy. Odchodzą bo szkoda nerwów.
Jak bym mógł cofnąć czas to w sumie nigdy bym się tam nie zatrudnił a zarabiałem dużo więcej niż obecnie tam mają nowi pracownicy.
ciekawy 2016-01-18 10:49:28
Ciekawe, a na rozmowach mówili, że nikt z firmy nie odszedł, bo takie super warunki. Ktoś powie jak się pracowało czasowo, dużo wyjazdów?
Tragedia 2016-05-08 10:42:59
Ja znam 4 osoby, które odeszły z serwisu. Wyjazdy się zdarzały np. w sytuacji jak byłem w biurze a telefon zadzwonił przed 17tą i było polecenie "jutro o 8:00 masz być w na drugim końcu Polski więc lepiej wyjedz dzisiaj albo nie interesuje mnie może być 3 w nocy". Tak było za moich czasów ale z tego co wiem mało się zmieniło. Raczej spodziewaj się tygodnia w delegacji i umawianie u klienta z samego rana gdzie trzeba wyjechać 5-6 :-(
Zostaw swoją opinię o PANalytical B.V. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANalytical B.V.