Karya

Lublin

Opinie o Karya

kylo 2010-09-28 21:22:01
Firma tragiczna,mają ala majstrów po studiach wielkich inżynierów co na wiaduktach i mostach nie pracowali nigdy i się szarogęszą.Swoim pracownikom którzy pracują na budowie jako cieśle w papierach wypisują ze są zwykłymi pracownikami budowlanymi i dają od 9 zł/h a starzy pracownicy co po kilkanaście lat pracują to maja 11 zł/h.I do tego żadnej delegacji rozłąki itp.Podwykonawcom co pod nimi pracują obcinają po 1 godzinie za to że jak któryś z tych inż.zobaczy że staniesz na chwile i odpoczniesz to obcina z dniówki,przerwy każą robić nie dłuższe niż 20 bo muszą płacić za przestój itp.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE DZIADOWSKIEJ.
domek 2014-05-07 13:27:31
Dziadowska firma, pseudoinżynierowie pobudowali sobie domy za kasę ciężko zarabiających robotników, obcinają godziny, (usunięte przez administratora) żal było tam pracować...
żal 2014-05-14 08:22:31
Oj żebyś wiedział, że żal.
Oczywiście dlatego,że się tam kiedyś pracowało. (Do tej pory ma się żałosne wspomnienia).
anonim 2014-05-15 07:17:57
Oczywiście,
że nie była najgorsza, bo idealnej to chyba nie ma.
Jeżeli gdzieś jednak istnieje, to trzeba jej ze świecą szukać.
stan tutaj 2015-07-27 21:19:33
To firma Karya jeszcze funkcjonuje na rynku?
Bo doszły mnie kiedyś słuchy, że zbankrutowała?
lokq 2016-04-23 12:03:22
nie ma pisać co jakiejkolwiek działalności zawieszeniu bo firma ma się dobrze, strona internetowa działa, Inżynieria i Technologie się trzyma mocno nadal
Zostaw swoją opinię o Karya - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karya