Opinie o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DECOSTAYLE Pro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DECOSTAYLE Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Zmora

Moja opinia jest taka ,że ogólnie gdyby nie te normy to by było super..ogólnie pracownicy naprawdę wporzadku , mistrzowie...hhmmmm....też..ale tak jak pisała jedna osoba niestety normy normy i jeszcze raz normy ...może nie ma takiego mocnego parcia na 100% No ale już od 90 % wzwyż to musi być co czasem graniczy z cudem..zarobki jak na te czasy niskie biorąc pod uwagę ceny nie tylko w sklepach..mogłoby być lepiej No ale jak się to mówi? - Lepszy rydz niż nic ...

@Marcela

Warunki pracy raczej nie są takie złe w innych firmach jest naprawdę dużo gorzej ..a jak będą podwyżki to tylko się cieszyć

Magazynier widzę, że pracuje u was na dwie zmiany, a godzinowo jaki maja układ? Akurat w tej mojej ofercie nie piszą. Nie widzę też wzmianki o nadgodzinach, czy występują?

Xyz Nowy wpis

Cześć, bywają nadgodziny, praca na dwie zmieny 6-14 i 14-22

@Xyz

To chyba nieczęste jeśli o nich nie piszą. Dzięki za podanie godzin, bo nie ma ich w ofercie. Ale teraz myślę o tych dodatkowych godzinach. One się zdarzają jedynie na tej drugiej zmianie? są dobrowolne?

Niko Nowy wpis

Jedna wielka ściema!! Układy i zawracanie du...y ludziom, którzy szukają poważnej pracy. Nie polecam, uciekajcie ludzie stamtąd, bo powiedzą Wam po pierwszym dniu, że Was zwalniają bez żadnego wytłumaczenia (a tak naprawdę chcą wsadzić kogoś na to miejsce - znajomego czy kumpla) i zostajecie bez niczego. Wielkie cha..stwo, nic więcej. Pani Dyrektor to niech już lepiej w lustro rano nie patrzy, bo pęknie. Ale trzeba wierzyć chociaż w to, że karma wraca, jeśli nie w pracy, to w życiu prywatnym ...

Wika

I jak myślicie, czy pracownicy od tego roku już mogą się cieszyć? Ktoś jeszcze w ubiegłym pisał, że jak wystąpią podwyżki to można mieć takie odczucia, ciekawi mnie jak w praktyce to wyszło? Interesuje się zwłaszcza pracą jako logistyk do obsługi produkcji. jak widać parę miesięcy temu była dodawana oferta w tym zakresie. na jakie wynagrodzenie można przy tym więc liczyć? Jest okres próbny?

Natalia
@Wika

Witaj. Nie wiem jak jest teraz obecnie z wypłatami bo ja skończyłam swoją kadencję w Deco w połowie marca a od stycznia byłam na chorobowym. Jedyne co mogę powiedzieć o samej firmie i o atmosferze to w głównej mierze same pozytywy. Mi się pracowało naprawdę dobrze,bo byłam na naprawdę zgranej zmianie ,towarzystwo naprawde fajne ,koleżanki pomocne ..mistrz tez- czasami????ogólnie gdyby nie fakt że podupadłam na zdrowiu to dalej bym pracowala- tak myślę. Być może jak dojdę do zupełnej sprawności to znowu złoże tam CV? Któż to wie???????????? Ogólnie mi się tam podobało i mile wspominam te 1,5 roku. Pozdrawiam całą ekipę Deco.

Nie-zmora
@Zmora

Jeśli nie ma parcia na 100%, to chyba nie jest tak źle? Do pracy chodzimy po to, by realizować powierzone nam zadania według naszego zakresu obowiązków. W większości firm produkcyjnych praca jest normowana. To nic nadzwyczajnego. Ważne, że jest praca, że atmosfera w pracy jest dobra i że płacą na czas.

Przyszła
@Zmora

Witam.....jak wygląda sytuacja z ludźmi.Czy relacje są ok?Jak wygląda współpraca?

@Przyszła

Ogólnie praca jest naprawdę spoko szczerze , ludzie tymbardziej ...nie mogę złego słowa powiedzieć..coprawda są pojedyncze wyjątki ale nie ma co zwracać uwagi.. jak się chce pracować to się będzie pracować...ja jestem zadowolona...

Gośka
@Zmora

Co masz na myśli pisząc o tych wspomnianych wyjątkach? Jeśli już dochodzi do jakichkolwiek konfliktów to kto jest odpowiedzialny za ich rozwiązywanie? Kto tym zarządza?

Ala
@Zmora

A co z tą kasą? Padło stwierdzenie wyżej wprost, że jakaś słaba chyba jest i nikt się już nie odniósł, dlaczego? dacie mi znać w liczbie, bo lubię konkret? I czy są mimo wszystko sposoby, by nieco sobie wypłatę podbić?

@Gośka

Tak naprawdę nie ma konfliktów, jakiś sprzeczek między pracownikami też nie zaobserwowałam..ogólnie ludzie są naprawdę bardzo spoko...ale wiadomo że w każdej firmie znajdzie się ktoś ŻYCZLIWY ..ale ja osobiście nie zauważyłam jakiś kwasów między pracownikami czy mistrzem lub kimś innym z biura

@Gośka

Zarobki są jakieś są..podstawa to najniższa krajowa a reszta premiowana wydajnością...biorąc pod uwagę inflację jaka mamy to zezcywiscie mogłoby być lepiej ale to już nie nasza wina w jakim Państwie żyjemy...to bardziej wina partii rządzącej niż firmy w której pracujemy

Marcela
@Zmora

Co do tej wydajności to jakie są teraz wymagane obroty? Jesteście w stanie jakoś na przykładzie to przedstawić, żeby było mniej więcej wiadomo? I nawet jeśli o inflacji mowa to chyba te podwyżki od stycznia będą, myślicie ze warunki pracy także się poprawia?

@Marcela

Logistyk

Pani wymaglowała mnie strasznie, ale rozmowa była prowadzona w miłej atmosferze. Wyczułem jakiś straszny problem w tym że wlazłem innymi drzwiami, którymi należy wchodzić, ale nie wiem czemu jest to tam poczytane za zbrodnię :) Pracy nie otrzymałem. Zostałem o tym poinformowany następnego dnia.

...

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Ten zwany spełnieniem

Oj xx(xl)men, dał byś sobie już spokój. Ogólnie to słabe wytykać komuś wagę kiedy samemu nie jest się wiele chudszym. A głównie o to ci chodzi w twoich wypocinach. Byle tylko dowalić grubemu bo wg Ciebie i tak nie będzie wiedział kto to zrobił. No cóż my się domyślamy Adrianku. Jesteśmy w stanie zrozumieć, że komuś idzie trudniej nauka, że nie każdy się nadaje na daną maszynę, ale jeśli ktoś się mota po kilku tygodniach pracy maszynie i ma pretensje do wszystkich wokół to raczej nie jest nasza winą. A twoje wcześniejsze stwierdzenia na temat naszego zakładu są wziete z tej części ciała której nazwy nie mogę tu użyć. Bo 1.o tym kto idzie na jaką maszynę decyduje Planista Kierownik lub Mistrz a lider nie ma tu nic do gadania. Są operatorzy z uprawnieniami do obsługi więc oni pracują 2. Maszyny się psują ale tak jest w każdej firmie. Nie psuje się tylko taka której nikt nie używa. Maszyny są naprawiane na bieżąco bo firmy nie stać na przestoje z powodu awarii(i tak jest chyba w każdej firmie w której pracowałem) 3.Nie znam firmy w ktorej "ZARZĄD" powiedział by jakiemukolwiek pracownikowi że nie może naprawić maszyn bo firma ma zagraniczne pochodzenie. Albo wgl że nie mogą naprawić maszyny. bo.... Śmieszne stwierdzenie nie ma co. 4 normy jak normy jedne gorsze inne lepsze... Są... Czasami zrobisz czasami nie. Jak w wielu zakładach pracy. Ale jak już mówiłem jak ktoś się mota w najprostszych rzeczach to cóż... Pretensje można mieć tylko do siebie. Jak ktoś się p... urodził kanarkiem nie zdechnie

Xxmen

UWAGA!! szkoda czasu!! Pracownik ma po paru dniach gdy nawet jeszcze nie potrafi w pełni obsłużyć maszyny robić 100% normy. Liderzy chodzą jak święte krowy i na łatwiejsze maszyny dają swoich (usunięte przez administratora) Firma jest holenderska. Z(usunięte przez administratora) Znakomicie za to potrafią pracowników stresować. (usunięte przez administratora). Nie trać czasu, nie idź tam.

@Xxmen

Xxmen a kiedy u nas pracowałeś i jak długo? I na jakiej maszynie? Nie jest tak, że po paru (ilu??) dniach Pracownik ma wyrabiać 100% normy. Bo każdy na początku dostaje czas na szkolenie i naukę. To jak długo zależy głównie od tego na czym pracujesz. A z kim z "zarządu" rozmawiałeś na temat maszyn? Z tego co mi wiadomo, jak maszyna się psuje, to czasu na naprawę nie dolicza się do czasu od którego liczy się realizacja normy. Poza tym, to chyba normalne, że każdy sprzęt ma swoją żywotność. Czy się mylę? No i przede wszystkim obrażasz naszego kolegę!

Pracujesz w firmie DECOSTAYLE Pro? Jaką masz umowę?

Kandydatka

Cześć, czy polecacie stanowisko specjalisty ds logistyki? Ile na tym stanowisku logistyk jest w stanie wyciągnąć wynagrodzenia?

@Kandydatka

4000 - 5000 PLN netto

Aleksandra
@pracownik

I to wszystko na umowie o pracę?

Ewelina
@pracownik

No dobra czyli znamy zapłatę a za jaką konkretnie pracę? w jakim stopniu zakres obowiązków z ogłoszenia pokrywa się z tymi rzeczywistymi? jak praca jest zorganizowana?

Piotras
@pracownik

Co ty człowieku za głupoty wypisujesz 4-5tys chyba że dwa miesiące w miesiącu zrobisz ...! Najnisza krajowa w umowie z premią wychodzi ci 2700zl MiLem tam pracować jako operator cnc z doświadczeniem jak mi zaproponowali najnisza krajowo to było do widzenia oni chyba głupków szukają a nie rąk do pracy Teraz pracuje w Holenderskim oddziale tej firmy i zarabiam średnio 15 tys minus opłaty a nie tu naj isza brutto ....

...

praca w firmie sama w sobie nie jest taka zła,wszystko do ogarniecia,plusy to bardzo fajni ludzie zgrane ekipy chetne do pomocy,co do wynagrodzenia nie mozna narzekać,co do minusów sam pracownik od pierwszych dni jest juz obserwowany pod względem norm,jezeli jej nie wyrabiasz (jest ona czasami duza i wrecz nieosiagalna) to albo beda wzywac cie na rozmowy albo dostaniesz wypowiedzenie za słaba wydajność, jak dobrze pamietam na rozmowie o prace było mówione ze norm nie trzeba robic i nie zostanie sie wyrzuconym z pracy,jak widac rzeczywistość jest inna,czasami traktuja cie jak robota i oczekują ze wszedzie musisz ta norme zrobic na 100% a wiadomo nie kazdy jest dobry we wszystkim...jeżeli sam podasz im pomocna reke uwierz nie beda nawet na to zwracać uwagi,bardzo czesto sa robione nadgodzinny na ktore musisz przychodzić a w ostatnich dniach tych nadgodzin nie ma pracy i albo stoisz godzine i czekasz az "wymyślą"dla Ciebie prace albo jestes zwalniany do domu,bardzo słaby przepływ informacji pomiedzy biurem a produkcją,nawet czasami winna leci na pracownika mimo ze problem był zgłaszany kilka razy,Pani Kadrowa to złota Kobieta chętna do pomocy,jezeli Cie przenosza na inne stanowisko nie dowiesz sie prawdy dlaczego tak sie stało albo jakie błedy popełniłeś wiec naprawde musisz sie postarac zeby tej prawdy sie dowiedzeć nawet jezeli sie bardzo starasz z norma to i tak jest to niedocenione bo przecież 60/75 % to i tak słabo.wiec jezeli chcesz ciagle słuchac i chodzić na rozmowy na temat normy to musisz robic na wszystkich stanowiskach 100% jezeli ci sie nie uda bo na jakims stanowisku nie jestes dobry to przygotuj sie na gadanie nawet codziennie o twojej normie,nie widza tutaj ze sie starasz,wiec podsumowujac praca okej,atmosfera w pracy super,normy i przepływ informacji katastrofa

@...

To prawda, praca na stanowiskach produkcyjnych jest u nas normowana. Normy są różne w zależności od tego kto czym się zajmuje. Przy zmianie stanowiska Pracownik jest szkolony i ma też czas, by dojść do wprawy na tyle, by normę wypracować. No chyba, że sobie nie radzi. O tym, że produkcja jest normowana miałam informacje już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli Pracownik osiąga wydajność na poziomie min. 90% otrzymuje za to premie. Potwierdzam, że atmosfera w pracy jest dobra. Na przepływ informacji nie narzekam.

Ewelina

Czyli tak naprawdę na nic nie jesteś w stanie tutaj narzekać? piszesz że info o tym że produkcja jest formowana pojawiło się już na samej rozmowie, co jeszcze istotnego na niej mówią? na coś szczególnego trzeba się nastawiać czy to tylko wymiana informacji będzie, niczego nie sprawdzają? Padło 90% a co w przypadku gdy się robi mocno ponad, da w ogóle radę?

Zaciekawiona

Hej jak wygląda praca na obecną chwilę w firmie,jakie są zarobki i jak z zmianami.?? Ja słyszałam że od pon-pt na 2 zmiany,a tu czytam jeden komentarz że 3 zmiany.

Elżbieta
@Zaciekawiona

Sama się zastanawiam też z tymi zmianami jak jest. Też szukam pracy. Mógłby ktoś dać jeszcze znać czy to jest tak, że pracownik musi robić wszystkie zmiany? Czy można się dogadać by np. robił tylko 1?

Zaciekawiona
@Elżbieta

No ciekawe, jestem zainteresowana ale boję się wpieprzyc,żeby po miesiącu nie szukać znów czegoś????????

Obecnie są 2 zmiany :)

Gabriela

I jak godzinowo to wygląda?

8 h ( 6-14,22-6)

Zuzanna

A da się dogadać, aby pracować na jedną zmianę ?

Olga
@Zaciekawiona

I co tam? Zdecydowałaś się jednak rekrutować do firmy?

Sara

To jest Presonal Pro z Torunia ? tak mają na faceeboku

Gabriela

Trochę mi się gryzie punkt, w którym piszesz że często nie ma co robić z punktem, że trzeba robić nadgodziny. Nadgodziny w nic nie robieniu?? To nie ma sensu.

Asia
@Gabriela

To nie był mój wymysł - nie ma co robić a kierownik zleca nadgodziny :)

Piszesz że pracowałaś 6 miesięcy jednocześnie że po 4 miesiącach "tylko wyjątkowe osoby dostają wyróżnione"-nagrodą jest szafka w szatni , zatem można wywnioskować że firma doceniła cię jako pracownika. Ponadto do minusów zaliczasz to że inni pracownicy chcą ci pomóc- nie zbyt uczciwe wobec już byłych ludzi z zgranego zespołu.

@Gabriela

Dlaczego ktoś podpisuje się moim imieniem?

Zuzanna

A czy jak się człowiek uprze że w umowie były 2 zmiany a nie 3 i będzie chciał chodzić tylko na 2, to ma szansę że takie coś wejdzie w czyn?

Zainteresowana

Jak wyglądają zarobki w tej firmie? Ile się wychodzi na rękę i na ile zmian

Agata
@Zainteresowana

Niestety nie wiem, ale mam nadzieję, że ktoś powie nam coś na ten temat, zachęcam pracowników do wypowiadania się. Jakie stanowisko pracy w DECOSTAYLE Pro Cię interesuje, bo nie napisałaś nic na ten temat? Daj proszę znać.

Zainteresowana
@Agata

Pracownik produkcji

Bąbel
@Zainteresowana

Najniższą krajową, 2 zmiany 5-13, 14-22.

ktoś
@Zainteresowana

z tego co ja sie orientuje to najniższa krajowa może dadzą ci 20% premii ale na to trzeba zasłużyć

ktoś2
@ktoś

z tego co ja się orientuje na premię zawsze trzeba zasłużyć, ale stawkę najlepiej sprawdzić u źródła pytając w firmie

Agata
@ktoś

Co dokładnie masz na myśli? Premia jest uznaniowa, czy zależy od wykonanych norm? Jeśli chodzi o grafik w DECOSTAYLE, to czy istnieje możliwość pracy tylko na jedną zmianę? Jest jakieś szkolenie wprowadzające w obowiązki?

P

Czy osoba bez doświadczenia na produkcji również poradzi sobie w decostayle ?

@P

tak, jeśli chcesz się nauczyć, pracujesz, angżujesz się to się wciągniesz

ktoś
@pracownik

Dlaczego wypowiada się osoba z biura na wszystkie pytania które sa zadawane i podpisuje się jako pracownik

Nowa

Czytam wasze opinie i nie wiem za bardzo co myslec jedne zle drugie dobre. Pracowalam tam w 2016 ale wiadomo ze wszystko z uplywem czasu sie zmienia. Jak wyglada praca na te chwile. Co z normami?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Na początek zatrudnia się na umowę zlecenia. Jest to czas, kiedy obie strony mogą sprawdzić, pracownik: czy miejsce pracy się podoba, zadania są ciekawe, atmosfera pracy miła. Pracodawca natomiast może zobaczyć, czy pracownik przychodzi do pracy, stara się, sumiennie wykonuje swoją pracę.

Była
@pracownik

Tak, obszywanie dywaników lub wklejanie dywaników do wzorników to bardzo ciekawe zadania. Z ciekawych zadań to jeszcze może czyszczenie powietrzem wzorników. Dobre ;) Ta praca to porażka, a traktowanie przełożonych to jakaś masakra.

@pracownik

Ok, ale po okresie próbnym mogę liczyć na umowę o pracę? Czy wszyscy taką dostają? Niekiedy firmy mają ograniczoną liczbę takich umów do rozdania, jak jest w DECOSTAYLE?

Ewelina, obecna
@Była

Obszywanie dywaników czy czyszczenie to tak samo ważne i potrzebne zadanie jak inne. Chodzi o jakość, estetykę wykonania produktu końcowego. Zadania są przedstawiane pracownikom w trakcie rekrutacji i wówczas można się zdecydować na rozpoczęcie pracy lub nie. Niezbyt ładnie jest mówić, że czyjaś praca jest mało ważna. A Ty jaką pracę wykonujesz?

Roman
@Hanna

jeśli chodzisz do pracy, nie robisz błędów, starasz się, to zostaniesz przyjęty na umowę

XXX

Nie polecam pracy w tej firmie. Będąc zatrudnionym na umowę zlecenie trzeba wyrabiać normy juz od pierwszych dni. W zespołowej pracy trzeba wykonywać robotę za pracowników którzy sie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) nie potrafi udzielić instruktażu na stanowisko, co chwilę zmienia zdanie. Pierwszego dnia każe robić 20sztuk a następnego dnia twierdzi ze to malo i trzeba więcej, a gdy osoba na zlecenie stara sie i robi coraz więcej zostaje i tak zwolniona.

@XXX

Po pierwsze: przykro mi z powodu Twoich doświadczeń z pracą w DECOSTAYLE. Chciałabym jednak dopytać: czy na umowie o pracę nie ma dokładnie opisanego zakresu obowiązków? Jeżeli przełożona podaje rozbieżne informacje, może powinieneś powołać się na zapisy z umowy?

Hanna

Jestem pozytywnie zaskoczona możliwością skorzystanie z opcji Aplikacji Spontanicznej w DECOSTYLE: https://decostayle.com/pl/Kariera/#1516714621214-a842aa09-813d. Czy ktoś z Was aplikował w ten sposób z sukcesem?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DECOSTAYLE Pro? Chętnie zatrudniają?

Jeśli tyko potrafisz połączyć pracę z nauką, to nie ma problemu.

Czy często w firmie DECOSTAYLE Pro zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zdarza się, ale nie ma reguł. Wszystko zależy od ilości wolnych wakatów, postawy i jakości pracy kandydata. W Decostayle chetnie dokonuje się zmian na stanowiskach w drodze rekrutacji wewnętrznej. Wynika to z faktu, że firma zna pracownika, jego umiejętności, sposób pracy. Z drugiej strony, pracownik zna firmę, więc szybciej wdraża się w zadania na nowym stanowisku. Obie strony czerpią korzyści z takiej sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o DECOSTAYLE Pro - Toruń

• Jak się pracuje w DECOSTAYLE Pro?

Zobacz opinie na temat firmy DECOSTAYLE Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECOSTAYLE Pro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DECOSTAYLE Pro?

Kandydaci do pracy w DECOSTAYLE Pro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DECOSTAYLE Pro
  • Polna 129 lok. 5