Pargot Mosaic

Legnica

Opinie o Pargot Mosaic

tynk 2010-01-16 20:46:17
prezes firmy totalny gamoń nie traktuje ludzi poważnie oraz jest nie odpowiedzialny a już napewno nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu wydaje mu się że jest bogiem a jest tylko szarym człowiekiem w każdym razie nie polecam usług firmy pargot ani ich wyrobów ze względy nie poszanowania klijenta 100x NIE na pargot
ja 2010-05-04 21:44:16
jakiś niedowartościowany klient.. moim zdaniem: szef- profesjonalista, pracownicy- świetni, towar rewelacyjny jakościowo, do porównania z materiałami z najwyższej polki. pogratulować tylko tak prężnie rozwijającej się firmy
on 2010-05-04 21:55:10
zapomniałaś-eś dodać - konkurencyjne ceny. naprawdę rewelacja. jakość świetna. polecam !100XTAK
pozdrawiam "niedowartościowanego"
2013-10-03 19:56:41
popieram. 100% tak dla pargot mosaic. Pracodawca naprawdę super, porostu ludzki nie kpi z pracowników, nie jest tyranem równy gość konkretny i rzeczowy. każdy pracownik jest szanowany i na równi traktowany. Materiał powiem że godny polecenia i w 100% lepszy jakościowo od wiodących producentów. Panowie tak się nie robi-konkurencja lepsza to kłody pod nogi brawo dla was.
chyba pomogłem 2016-04-19 17:44:13
Wszystko zależy od wykonywanego stanowiska i tego jakie się ma kwalifikacje i doświadczenie @terresa.
Zostaw swoją opinię o Pargot Mosaic - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pargot Mosaic