pphu WÓDKOWSKI

Łopuszno

Opinie o pphu WÓDKOWSKI

anonim 2010-09-28 12:54:28
POPIERAM TEN ANONIM. TO JEST JEDEN WIELKI CYRK. OD ZESZŁEGO ROKU DUŻO SIĘ TAM ZMIENIA I TO BARDZO CZĘSTO, CO JEST ZASTANAWIAJĄCE DLACZEGO. PRACOWNICY WYLATUJĄ....HMMM.....CZEMU......? CZYŻBY WSZYSCY ICH OKRADALI? A MOŻE ZŁODZIEJ JEST WŚRÓD NICH.....
KOLO 2010-09-28 14:07:08
to prawda. najpierw wyleciły dwie, póżniej jedna i teraz znowu dwie. szkoda mi tych 3 dziewczyn co ostatnio pracowały. wkładały dużo siebie w tę pracę aż miło było przyjść tam na zakupy. właściciele powinni im podziękować za taką wspaniałą pracę i trzymać jak najdłużej. a tu widzę że jest inaczej....
Klientka 2010-09-30 20:46:03
Dziewczyny te dwie ostatnie ta czarna i ta młoda były bardzo miłe i uprzejme...teraz jak ich nie ma ....nie ma po co iść do sklepu...
Klient 2010-10-01 15:45:07
Zgadzam si
gfhdgf 2010-10-28 15:37:05
popieram wszyskie wypowiedzi na ten temat, nie tylko w łopusznie tak sie dzieje, w bukowej tez potrzebuja juz nowych pracownic.
anonim 5252 2011-02-09 18:04:35
dziewczyny strzeszcie sie sklepu pana W.[usunięte przez moderatora] poniżanie, wykorzystywanie i traktowanie jak "zmiana codziennych skarpet". Obiecywanie pełnego wynagrobzenia a dostaje sie ochłapy.
aga 2013-01-18 00:12:23
[usunięte przez moderatora], tu jest normalny stosunek do pracy i do pracownkow a co do przetermnowanego towaru to dostawy sa codziennie i wszystko jest ok
doda 2014-02-19 22:43:27
firma jest ok.da się zarobić.szef jest wymagający , ale też sam jest bardzo pracowity.moim zdaniem złe wpisy są podyktowane zazdrością , że komuś sie udało!
i jeszcze jedno - jak ktoś jest niechlujem to nie powinien pracować w sklepie spożywczym.
warzywniak 2014-03-21 18:46:03
Jestem ciekaw gdzie podziały się opine na temat przeterminowanych towarów i praktyk "odświeżania" produktów i dat???
lenot 2015-01-31 15:46:35
Zamiast jakiejś nagonki tutaj o której @super man wspominasz to może ktoś by powiedział jak wygląda sprawa z zarobkami w pphu wódkowski wygląda co? super, a wręcz idealnie byłoby gdyby ktoś podał mi tu konkretne kwoty, chociaż jakiś przeciał pieniędzy też by zaspokoił moją ciekawość i moze zdecydowałbym się na składanie cv do nich
serw 2015-05-10 19:31:42
Nagonka? Zapraszam do ich sklepów, na przykład do tego pod szyldem "Care..." do Krasocina, gdzie przeterminowane o wiele miesięcy produkty nie chcąc zniknąć z półek mimo obniżonej ceny. To są jawne kpiny ze swoich klientów. Sanepid twierdzi, że nie można utrzymywać w obrocie produktów przeterminowanych, nawet po niższych cenach ale właściciel sklepu wie lepiej.
Ciekaw jestem kiedy moja opinia zostanie usunięta przez państwo W?
Bartek 2016-05-27 11:21:08
Witam! Ile można zarobić na produkcji w Zefir Krasocin.
fgh 2016-06-22 16:19:53
@tan pewnie ze tak..dobrze by bylo jakby ktos cos konkretnego napisal
Zostaw swoją opinię o pphu WÓDKOWSKI - Łopuszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphu WÓDKOWSKI