brak logo

Phonemark sp. z o.o.

Legionowo

Opinie o Phonemark sp. z o.o.

blee 2015-01-31 01:35:14
smiech na sali, premia jest jesli wyrobisz plan i kilka wspolczynnikow, ale oczywiscie wszystko rozgrywa sie "pod stołem" wszystko na lewo!!! tylko podstawa jest do ZUS-u zgłaszana reszta na reke, maskara...
3
Polecam 2015-02-24 23:55:54
ia każdemu kto szuka zatrudniania w uczciwej i szanującej pracownika Firmie. Naprawdę warto podjąć z Tą Firma współpracę .
2
Polecam 2015-02-24 23:59:06
Godna Polecenia każdemu kto szuka zatrudnienia w uczciwej i szanującej pracownika Firmie.Naprawdę warto podjąć z tą Firmą współpracę.
3
poniżej krytyki 2015-04-08 10:49:33
hehe. to podsumowuje całe spotkanie rekrutacyjne (kierownik), na którym panowie sami siebie określający jako megamenadżer i megaszef świetnie się czuli w swoim towarzystwie co chwila żartując do siebie, a pani siedząca miedzy nimi miała za zadanie tylko kręcić nosem w scenkach sytuacyjnych. na koniec rzut info n/t ile to można u nich zarobić i jak ważne są imprezy integracyjne. żenua. godzina wyjęta z życia. oddajcie mi ją.
2
aaa12 2015-07-08 16:06:03
Zastanawiają mnie wpisy osób, które negatywnie się wypowiedziały ale jest jedno podstawowe pytanie - czego oczekujecie Szanowni Państwo od pracy w sprzedaży ? Braku realizacji planu czy tam współczynników jak pisał blee ? Za przyjście do pracy pracodawca ma Wam zapłacić premię ? Czy może za zaangażowanie i wyniki pracy ? Znam osobę, która tam pracuje i nigdy nie było tematu, że coś jest nie tak... Co do rekrutacji nie wypowiadam się bo nie wiem jak wyglądała ale mam za sobą kilkanaście spotkań z rekruterami w garniturach, których na uściśnięcie ręki nie było nawet stać.. Ogarnijcie się i zastanówcie co z Wami jest nie tak, skoro chodzicie na rekrutacje jak mniemam jako idealni kandydaci a mimo to jesteście wiecznymi bezrobotnymi..
2
657ythg 2015-09-02 15:56:21
poszukują właśnie konsultanta sprzedaży w salonie Play w Łodzi oraz Warszawie , wymagają wykształcenia co najmniej średniego, doświadczenia w sprzedaży,nastawienia na cel,dyspozycyjności, wysokiej odpowiedzialności i kultury osobistej, oferują między innymi umową o pracę,pracą zmianową (również w soboty i niedziele);
Odradzam! 2015-09-11 08:50:54
Firma BARDZO nieuczciwa! Na rozmowie rekrutacyjnej obiecują umowę o pracę, której nie dają (!), a o którą później trzeba się długo prosić. Nie wypłacają całego wynagrodzenia.
Na rozmowie obiecują cuda wianki, żebyś tylko podjął z nimi współpracę , a później wychodzi zupełnie co innego ! Szczerze odradzam !
1
owieczka 2015-10-02 23:26:05
@Odradzam! - jak to jest możliwe, że co innego jest proponowane na rozmowie rekrutacyjnej, a co innego okazuje się w praktyce. Skoro obiecana jest umowa o pracę, to przecież powinna być ona podstawą zatrudnienia. Dziwna sprawa. Kiedyś to szukali nawet konsultanta sprzedaży, ale ostatnio dosyć cicho, a szkoda.
1
zdziwiony 2015-10-03 10:50:57
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Firma Phonemark bardzo docenia pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie, premie wysokie oczywiście uzależnione od wyników sprzedaży- ale zawsze na wysokim pozsiomie. Firma całkowicie przestrzega Kodeksu pracy, na każdej płaszczyźnie- umowy, pensje, urlopy czy zwolnienia- nie ma z tym żadnego problemu. Wiadomo że jako człowiek odpowiedzialny należy urlop zgłosić odpowiednio wcześniej- i zawsze jest akceptowany. Przyznam szczerze że współpracuje z Firmą juz długi czas i nie zdażyło się abym nie został odpowiednio doceniony za wkład pracy, czy żeby moje prawa jako pracownika były kiedy kolwiek naruszone- wręcz przeciwnie.
Uważam również ze zanim ktoś wstawi post negujący Firmę niech pierw zastanowi się jakie zaangażowanie włożył w swoją pracę oraz jaka była i czy była chęć współpracy. Niestety w dziejszych czasach ludzie nie szanują pracy i nie umieją docenić szansy jaka jest im dawana. Firma Phonemark jest idealnym przykładem tego że gdy rozpoczynasz z Firmą współprace- zostajesz na lata, a szczególnie gdy szanujesz swoją pracę i dajesz z Siebie 100%.

Pozdrawiam
1
fifka 2015-11-02 12:22:03
Cześć wszystkim. Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Sam tu nie pracuje jednak z pracownikami miałem już nie raz możliwość się spotkać. Rzeczywiście tak jak pisze @zdziwiony kasa głównie zależy od tego jak danemu człowiekowi idzie sprzedaż. sa również zadowoleni
zdziwiony2 2015-11-04 15:25:09
@Zdziwiony, skoro współpracujesz długo z tą firmą, domyślam się że pamiętasz jak byłeś wzywany na policję ze swoimi RMUA jak firma nie odprowadzała składek do ZUSU! Co do kodeksu pracy to wystarczy sprawdzić grafiki i porównać je z dobową i tygodniową normą czasu pracy bo w tej kwestii PIP miałby dużo do powiedzenia!
1
Zdziwiony 2015-11-08 00:58:56
Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz lub nigdy nie miałeś okazji współpracować z firmą a jedynie co to opowiadasz wybujałe opinie wyssane z palca. Akurat czas pracy jest absolutnie zgodny z kodeksem pracy i wytycznymi ustawodawcy, mało tego grafik jest ma tyle elastyczny aby uwzględnić wszelkie sugestie lub potrzeby pracownika.
Naprawdę trudno mi zrozumieć ludzi którzy nie mają pojęcia o Firmie a jedynie na co ich stać to na bezzasadną krytykę.

Rozumiem ze w dobie internetu i możliwości publicznego wyrażania opinii jest się w tym temacie swawolnym i bezkarnym ale nawet wydając opinie wypadałoby mieć trochę rozsądku i uczciwości. Pisać zgodnie z prawdą a nie wymyślać brednie byle by uskutecznić "hejt"
Pozdro
płotka 2015-11-17 13:04:25
to bardzo ciekawe co piszecie, ja jednak i tak chętnie skorzystam z ich oferty pracy na konsultanta sprzedaży w salonie p-lay. przekonuje mnie ich oferta skoro wymagają najbardziej jak widzę dobrego nastawienia i poczucia humorów. to dla mnie coś w sam raz żeby złapać jakąś fuchę od razu po studiach.
romke 2015-11-19 16:18:33
wymagają dobrego nastawienia i poczucia humoru, to chyba tylko dodatkiem? czekam na nowe informacje.
faca 2015-11-21 20:02:05
Dobre jest to, że generalnie rzecz biorąc w pracy dają podstawę + jakąś tam prowizję od sprzedaży, nie wiem ile dokładnie.
gihg 2015-11-23 23:04:32
prowizja nigdy nie będzie podana do publicznej wiadomości, bo to tak jakby tajemnica firmowa, handlowa, ale w playu na pewno są wysokie
były pracownik 2016-01-23 01:13:04
Bardzo zastanawia i dziwi mnie to, co niektórzy tutaj napisali. Ja pracowałem dla tej firmy kilka lat i bardzo ceniłem i nadal cenię sobie współpracę z tą firmą. Podstawa taka, jaką mi zapewniali, umowa o pracę (wbrew temu co napisali niektórzy) była i to od momentu podjęcia współpracy - tylko trzeba zrobić wcześniej badania lekarskie, które niektórzy potrafili robić nawet dłużej niż miesiąc (?), z urlopami również nigdy nie miałem problemu, z premią tym bardziej. Premia, która do niskich na pewno nie należy, jak w większości firm zajmujących się handlem, uzależniona od wyników sprzedażowych, logiczne.
Jeżeli chodzi o rozmowy rekrutacyjne, to domyślam się o kogo chodzi, a zachowanie tych osób może świadczyć o tym, że w firmie jest fajna atmosfera i ludzie tam pracujący nie są sztywniakami w garniturach, ale normalnymi ludźmi, którzy mają poczucie humoru i dobrze czują się w swojej pracy, ponieważ zapewne są z niej zadowoloni (wow, można mieć pracę w której człowiek nie narzeka, a wręcz się uśmiecha i żartuje - niebywałe). A atmosfera faktycznie w tej firmie była i pewnie nadal jest świetna, bo atmosferę tworzą ludzie. Imprezy i integracja faktycznie były (bawiła się cała firma mająca swoje punkty w różnych miastach w jednym miejscu i to było mega fajne, że właściciel potrafi wyłożyć zapewne nie małą kasę, aby wynająć część klubu dla swoich pracowników, aby się zintegrowali i oderwali się na chwilę od zwykłej dziennej rzeczywistości) i stypy na pewno one nie przypominały, ale jak widzę niektórzy preferują chyba takie formy spotkań firmowych lub ich całkowity brak, bo po co się integrować, lepiej przychodzić do pracy i udawać, że się nie zna.
Ktoś tu napisał, że kiedyś szukali ludzi do salonów a teraz cisza. To spowodowane było pewnie tym, że przez długi czas w punktach pracowały stałe składy, a świadczy to o tym, że nie jest aż tak źle jak tu czytam.
"dostałem maila z podziękowaniem, chociaż miał ktoś zadzwonić" - dobrze, że się odezwali będąc nawet na "nie", niektóre firmy w ogóle nie dają informacji zwrotnej.
Widzę, że wszystkie plusy tej firmy pesymiści potrafią przedstawić jako największy negatyw. Ludzie zastanówcie się najpierw nad sobą i nad swoim podejściem do pracy, a dopiero później piszcie anonimowe komentarze w necie, używając nicków "blee", "poniżej krytyki", "rozmowa kwalifikacyjna", "odradzam!" itd… jeżeli jesteście tacy dobrzy w swojej krytyce to przynajmniej podpiszcie się swoim imieniem i nazwiskiem.
Na pewno pytacie "skoro taka fajna ta firma to czemu już w niej nie pracujesz?". Odpowiadam: pracowałem tam kilka lat, ale trzeba iść dalej, ile można pracować w jednym salonie..., zmiany są niestety konieczne, aby dalej się rozwijać i nie stać w miejscu. Natomiast bardzo miło wspominam tamten czas i nadal mam kontakt z niejedną osobą ze "starych składów" i często wspominamy stare dobre czasy. Jeżeli ktoś jest ambitny, sumienny i szuka POWAŻNEJ PRACY a nie wiecznej umowy zlecenia, o dzieła, na zastępstwo albo konieczności założenia działalności - bo w dzisiejszych czasach wiele firm tak właśnie rozumie zatrudnienie, to POLECAM tego pracodawcę, bo NAPRAWDĘ WARTO. Wybaczcie, że podpiszę się również anonimowym nickiem, ale ja nie krytykuję ;) Powodzenia życzę w szukaniu pracy osobom z takim nastawieniem, jakie tu dziś spotkałem.
ihaaaa 2016-01-23 08:54:21
Dobrze, że ostatecznie zapewniona jest umowa o pracę i współpraca zapowiada się dobrze. Są przecież również szkolenia, a że praca zmianowa jest, to przecież można sobie dopasować resztę dnia.
uytr 2016-03-10 19:38:30
hej ciekawei wlasnie czy moze w najbliszym czasie bedzie u nich ajaks rekrutacja na przyklad na konsultanta sprzedazyb w Łodzi bo podobno oferuja umowe o prace
kalis 2016-03-12 20:13:02
wiesz @uytr jak to czasem jest. Raz firma daje tu ogłoszenie a innym razem załatwia sprawę na miejscu. Będąc dobrym pracownikiem możesz kogoś polecić. Może lepiej się z nimi skontaktować?
salomon 2016-03-15 09:25:28
@kalis może masz rację. Wysłać lub zanieść cv zawsze warto, bo otwartej rekrutacji na stanowisku sprzedażowe nie widziałem już od dawna. Ogólnie w Łodzi dobrze się słyszy o tej firmie, a umowa o pracę w dzisiejszych czasach to duży atut zatrudnienia. Wszędzie te śmieciówki...
witno 2016-03-17 11:17:15
Konsultant Sprzedaży w salonie PLAY to na pewno u nich dobrze zarabia, ale jednak stres przy pracy też jest na pewno, bo na różnych klientów wpadniesz.
żab a monika 2016-03-19 11:20:25
@witono potwierdzam, klienci bywają bardzo roszczeniowi i potrafią kłócić się o grosz, ale ten dreszczyk emocji sprawia że ta praca jest taka pasjonująca:)
kasia 2016-04-18 12:32:41
Cyz ja wiem czy konsultant dobrz zaraiba. Podejrzewam, że najniższa krajowa, w sumie to może jakieś premie sa pracownicze wiec na premiach można nadrobić. Ale nie każdy jest stworzony do Obsługi Klienta, ludzie sa różni ,wymagający. Wszystkim nie dogodzisz. Ale nie widizałąm,żadnych ofert tera.
rena 2016-05-11 09:41:07
oczywiście @kasia że praca konsultanta nie jest łatwa. Trzeba mieć odpowiednie predyspozycje. Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi i przekonywania do swoich racji. Ale o ile wiem w Phonemark mają szkolenia co pomaga
Zostaw swoją opinię o Phonemark sp. z o.o. - Legionowo
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phonemark sp. z o.o.