Opinie o P.P.H.U. Alima-Bis w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U. Alima-Bis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. Alima-Bis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Alima-Bis w Środa Wielkopolska

Czy w P.P.H.U. Alima-Bis występują paczki/bony świąteczne?

Ala

Nie nic takiego nie ma tu miejsca.

Rajmunda Nowy wpis

Zażąd wesołe ŚWIĘTA MA,jak pracownicy nie dostają nic na święta

Rajmunda Nowy wpis

Dział numer 8 ,psudo brygadzista "zostali tylko zaufani pracownicy" "bez zaufania " mówi reszta pracowników .

Czy w P.P.H.U. Alima-Bis występują paczki/bony świąteczne?

Rrrrr

Ha,ha,ha. 200 Brutto na gwiazdke i -10% z wypłaty na wielkanoc

@Rrrrr

Kurcze i to podkreślenie, że brutto... A na wielkanoc czemu ucięta wypłata?

Paranoja
@Sylwia

-10% z wypłaty dowiadują się pracownicy na koniec miesiąca ponieważ pracodawca szuka oszczędności na pracownikach a nie na swoim portfelu.To że pracownicy odczuwają również podwyżki wszystkiego to dlaczego pracodawca musi ,on może zabrać innym

@Paranoja

Hipokryzja totalna. No ale jakby nie patrzeć koniec końców studnia w końcu się wyczerpie, to co wtedy niby zrobią?

Ala

Nie nic takiego nie ma tu miejsca.

TOMEK

A jak wygląda przyznawanie premii co miesięcznej? Jest zawsze cała czy zabierana bez powodu?

Były Pracownik Nowy wpis
@TOMEK

To zależy od kierownika czy dostaniesz całą premię czy nie. Ale ogl firma szału nie robi. Z tego co wiem to teraz roboty nie mają. Mi (usunięte przez administratora) wypowiedzenie z (usunięte przez administratora) powód likwidacja stanowiska a na rozmowie mówili że pracy mają na kilka lat.

TOMEK Nowy wpis
@Były Pracownik

A na jakim dziale pracowałeś?

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła pomyślnie.. jestem zadowolony i cieszę się, że dostałem prace. w Alima Bis.

Czy odpowiadają mi warunki pracy, które mi zaproponowano

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
TOMEK

Witam, jestem zainteresowany pracą w tej firmie i mam pytanie jak wygląda system premiowania i czy jest często potrącany, jeżeli tak to za co ?

Xnxx
@TOMEK

Odradzam pracy w tej firmie. Polecam startować do Spaw Stalu lub Stadler lepsza kasa i lepszy socjal. W AB nie ma wgl socjalu i nie masz żadnej premi na święta ani nic. Pozdrawiam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.P.H.U. Alima-Bis?

cichy bob

Stary dostał nagrodę Hipolita a pracownicy na hali siedzą w mrozie bo nie ma na ogrzewanie i ciuchy dla pracowników. Pracowałem rok i nawet butów nie dostałem roboczych, nie mówiąc o reszcie. Wszyscy srają w gacie jak zobaczą że prezes idzie przez hale, a najbardziej starszy pan przy wiertarce.

Johan

Jakie zarobki netto na dzień dzisiejszy są, jak wygląda praca na wózku widłowym?

Robol

Nie wiem czym się kieruje zarząd firmy, ale to co tam się dzieje to porażka..problem z odzieżą roboczą, problem z narzędziami, rękawicami ochronnymi. Pracownik traktowany jest jak zwykły robol, potrafią nie przyznać premi i to bez wyjaśnienia, pracownik wnioskuje o urlop w piątek lub poniedziałek to jest określony jako menel,żul i usłyszy ,że nie ma przedłużania weekendu. Zima temperatura na halach produkcyjnych jest w okolicy 0 stopni, na stołowce microfali nie uświadczysz bo sieć energetyczna tego nie uciagnie, ale klimy/ogrzewanie biur i resztę dadzą radę... Latem problemy z zakupem wody do picia ,a w halach cieplej niż na zewnątrz. Plusy są tylko dwa praca jedno zmianowa i wynagrodzenie na czas.

@BEDUIN
@Robol

Potwierdzam opinie, od siebie dodam że w tej firmie panuje atmosfera strachu i pomimo tego że kierownicy pod którymi byłem są naprawdę spoko to maja związane ręce i bez zgody generała nic nie mogą zrobić. Szef bardzo toksyczny i naprawdę w tej firmie wielu ludzi się marnuje.

adam
@Robol

Zgadzam się w 100% . Kompletnie nie dbają o zdrowie, a tym bardziej samopoczucie pracownika. Może ostatnia fala odejść da im do myślenia.

GIUL

Byłem na rozmowie o pracę jako operator lasera i wypalarki plazmowej i chyba moja propozycja stawki na początek przeraziła zarząd i kierownika bo żadnej odpowiedzi nie dostałem hehe. Najlepiej żeby przyszedł doświadczony operator, znający wszystkie maszyny od krawędziarek po lasery za 3600 hehe

@GIUL

Słabo, że przemilczeli temat, ale to lepiej niż gdyby mieli no nie wiem, wyśmiać prosto w twarz? :/ A powiesz ile zawołałeś? Bo aż ciekawa jestem tak szczerze

GIUL
@Sylwia

Moja propozycja to było 4500 netto na start. Myślę że dla doświadczonego pracownika to uczciwa stawka, tym bardziej że to tylko plus minus 100 zł więcej niż w moim obecnym miejscu zatrudnienia z mniejszym zakresem obowiązków

@GIUL

to faktycznie chyba jakoś słabo ludzi tu cenią. Możliwe, że oni nawet nie wiedzą jakie stawki rynkowe są, skoro mówisz otwarcie jak u Ciebie w pobliżu teraz jest? Przecież takie rzeczy powinno się weryfikować

RMH

Bardzo toksyczny pracodawca.

Ile

@Fiki po paru latach 3 tys na rękę, a na starcie ile?

Ile brutto na początek?

Fiki
@Zainteresowany

Po ładnych paru latach pracy 3 tyś na rękę. Czy to dużo?

Jacek

Jak jest dobrze to nie ma chętnych żeby tu zamieszczać opinie!

Miro

@Niezadowolony Może kiedyś nie było dobrze ale czas wiele zmienia i teraz warto tu pracować!

Niezadowolony

Odszedłem od tego pracodawcy już ładny kawał czasu temu. A dalej wspominam go jako najgorszego pracodawcę w całej swojej karierze. Można by tu długo opisywać historię bądź konkretne działania mające miejsce w AB, co czyniło tu wielu. Niestety większość postów na temat warunków w firmie znika z go work. Myślę, że w Alimie utworzyli osobne stanowisko do pisania wniosków o usuwanie niewygodnych komentarzy. A drugie stanowisko zajmuje się pisaniem tych sztucznych pozytywów. Ludzie nie wierzcie w to jak to jest fajnie. Był gość, który nie zdążył podpisać umowy próbnej a w połowie drugiego dnia pracy dziękował za współpracę.

Może ktoś opisać jak wygląda praca na serwisie maszyn i urządzeń? Jakie zarobki? Jak wygląda temat dyżurów pod telefonem?

P

Też mogę polecić tego pracodawce, praca jest ok. W Alima-Bis zarabiam całkiem nieźle. Nie narzekam na kasę jaką tam dostaję i jest całkiem, całkiem.

MM
@P

A Ile to jest to niezle? Brutto

Duchu
@MM

7 tys

Irek

Najwięcej do powiedzenia i to negatywnie maja osoby, które nie przykładają się do pracy. Fajnie, że chce sie pisać pozytywnie!!

tobby

ja pracuję już długi czas i nie mogę się do niczego przyczepić, wynagrodzenie jest dobre, praca jest i trzeba się cieszyć. Firma umie docenić dobrych pracowników więc jest duża motywacja

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Alima-Bis - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Alima-Bis?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Alima-Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Alima-Bis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. Alima-Bis?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. Alima-Bis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. Alima-Bis