Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Pracuje w aldiku juz 5 lat i to co sie teraz dzieje to koszmar malo ludzi do pracy bo odchodza a oni bie chca nikogo zatrudniac tylko kaza sobie radzic tylko jak to juz sie robi (usunięte przez administratora) kasjerka jest czesto tylko jedna nawet z toalety nie moze kozystac bo nie ma kto jej zastapic i jeszcze sie czepiaja ze cos jest nie zrobione moze ktos sie w koncu tym zainteresuje bo koordynatora to nie obchodzi kaze nie dawac urlopow a sam dopiero wrocil z urlopu ludzie sa juz przemeczeni nalezy im sie odpoczynek niech ktos sie zastanowi jak tak mozna traktowac ludzi koordynatorowi daje sie nowy drogi samochod a nam kaze sie (usunięte przez administratora) zs najnisza krajowa

K.

Ja pracuje prawie 10 lat i tak malo pracowników na sklepie nigdy nie było. Ja niewiem oni niewidzą że starzy pracownicy zaczynają się zwalniać jest coraz gorzej 2 osoby na taki sklep? To śmieszne ,nawet klienci sie dziwią .Żeby przynajmniej pensje troche od siebie podnieśli zmotywowali czymś pracownika , nawet niema chętnych do pracy za takie pieniądze zasuwać za 3 osoby tragedia. A koordynator przyjedzie pouśmiecha się i powie że wszystko jest pięknie i ładnie i po co ludzi do pracy jak 2 osoby mogą zrobić wszystko za 4 super tylko pogratulować takiego myślenia.

Danka

ALDIK popsuło się wszystko,jestem tylko klientem ,ale towar ktoś zamawia i najlepiej najtańszy aby zarobić,i jest jak jest ,wcześniej chociaż ciasto było pyszne a teraz gniot ,stare! jakieś z lamusa,niesmaczne,popakowane już w pudełka,pozaklejane,ZENADA,kto broni,na stronie ,to ma swój cel bo normalny klient wie najlepiej kiedy wcisną śmierdzące mięso!..Kierownictwo pozdrawiam i nie udawajcie że pracujecie!

Adam Z

asystent kupca,kierownik do spraw,, dyrektor do spraw,,prezes,, lewa ręka,, prawa ręka,,koordynator,menager,tzw.punkcikowa,,,ludzie po co ?ile to kasy a i tak nic nie pomagaja tylko szkodza,przewaznie te dwa ostatnie stanowiska,tylko duza kasa na to idzie a mozna by zatrucdnic kogos kto obslugiwal by klienta i ten byl by zadowolony,Planogramy ha to jest strzal w dziesiatke ,siedzi taki i ustawia i bierze kase i prezes mysli ,,no dobrze bo jak nie tu nie znajdzie to bedzie szukal i jeszcze po drodze cos wrzuci do koszyka,nic mylnego ,cytat,#k...a,,,wiecej tu nie przyjde jestem za stara i schorowana zeby szukac ,pojde tam gdzie mi podadza do reki nikt nie bedzie glupka ze mnie robil.pani chce papierosy mowi mi w ktorym podajniku ale nie ,nie sa juz w tym pani dziekuje,kupi se w kolporterze,ludzie ogarnijcie sie ,jak chcecie zatrudniac nowych mlodych to prosze bardzo,bedzie tylko L 4 co chwile,po co te planogramy.towar sie kisi na zapleczu bo jakis duren se wymyslil ze nie ma dla niego miejsca na sklepie a klienci o ten towar pytaja,a jesli juz to zabierzcie ten towar.nie robcie balaganu o ktory nas oskarzacie

xxx

Jeżeli jest to Twoja pierwsza praca to jeszcze możesz startować, żeby zdobyć doświadczenie, jeżeli nie to nie radze - prawie najniższa krajowa i mega chaos i nie pewność - możliwy awans to na Kupca, ale to jeszcze większe (usunięte przez administratora) nowy Prezes robi czystki i pozbywa się aktualnie dobrych pracowników

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Edyta

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Asystent kupca w dziale handlowym. Co możecie powiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na tą ofertę pracy?

Plm
@Edyta

Nie zastanawiaj sie nawet nad ta praca. Jeden wielki balagan za 1500zl. Zadnych perspektyw na lepsze stanowisko i podwyzke.

Adam Z

Związki zawodowe to maja zamiar coś robic zeby nam sie lepiej pracowalo i zylo czy beda tylko skladki pobierac?

Minionek
@Adam Z

Związki tylko będą pobierać składki a od Ciebie 3 krotnie więcej .Ty będziesz leżał i czekał ! Człowieku poczytaj o związkach ,bo chyba nie masz bladego pojęcia ! Myślisz ,że zwiąki nic nie robią?? Zmień tok myślenia nie od razu wszystko ale co taki cebulak jak Ty wie ?

Malkontent
@Minionek

Sorry ale związek zawodowy Solidarność to już niestety historia teraz pozostała tylko Solidarność jako część PIS a że związkami zawodowymi nie ma nic wspólnego i zapomnijcie że oni wam pomogą oprócz opłacania składek na nic innego nie liczcie

ANNA
@Malkontent

Dzieki,za opinie o solidarnosci- nie wyrazimy zgody aby garstka ludzi zNSZZ , decydowala w imieniu reszty załogi .A wiec trzeba zalozyc ,, ZWIAZEK PRACOWNIKOW SIECI ALDIK,, - oczywiście bez placenia jakichkolwiek składek, wybrać 3-4 osoby ,które bylyby przedstawicielami całej załogi.Glownym celem byłoby dobro nas wszystkich jak i zakładu dla którego pracujemy. nie pozwolimy na to , aby za 14 zl miesięcznie chodzic na sznureczku solidarnosci i powstającego opzz-tu . PROSIMY O WYRAZENIE WASZYCH OPNII.

MIRKA
@ANNA

Bardzo dobry pomysl ,nareszcie ktoś chce cos zrobić dla całej załogi.

pracownicy ALDIKA
@ANNA

Bardzo dobry pomysl , po co mamy nbijac kase solidarnosci .Solidarnosc to relikt przeszlosci ,musimy w końcu sami zrobić cos dla siebie .Czekamy na dalsze informacje.

pracownicy
@ANNA

Pani ANNO , solidarnosc - niwypal/liczy się tylko kasa z naszych składek/,opzz nigdy pewnie nie powstanie , a wiec powstanie związek pracowników ALDIKA ,bardzo dobry pomysl czekamy na dalsze informacje i zyczymy powodzenia.

Awanse

Kozaczenie, najgorsze wyniki z regionów, powielanie tych samych e-mail na sklepy, wożenie czterech liter tu i tam, zdaje się że to wszystkie cechy uprawniające do awansu ze stanowiska koordynatora na dyrektora. W sieci pracują osoby z dłuższym stażem i bardziej niż ktokolwiek zasługują na to stanowisko. Na szczęście dyrektorzy dyletanci nie piastują zbyt długo swoich funkcji w tej firmie.

zwykły sprzedawca :*
@Awanse

wieje zazdrością !!! ale to już na wyższych szczeblach i nas szarych pracowników aldika to nie interesuje , więc gryźcie się między sobą ;)

mika

K+M+B brawo Wy tylko pogratulować inteligencjii

majka

Ludzie nie stresujcie się tym co pisze "najlepszy aldik wawa". Z daleka widać, że to podpucha i próba skierowania tematu w inną stronę. Śmierdzi mi tu nowym grubym koordynatorem. Ciekawe jak ten cały cyrk będzie działał przez wakacje. Zaczynają się urlopy a już w pełnym składzie był problem z obsadzeniem zmian na niektórych sklepach. Teraz będzie niezła gimnastyka z grafikiem. W razie problemów pamiętajcie żeby nie dawać się wykorzystywać tym ze wschodu i nie rezygnujcie ze swoich planów. Zawsze zostaje urlop na żądanie, kto ma dzieci to opieka no i L4. Za te śmiesznie pieniądze nie ma się co wysilać.

gonia
@majka

nowy pan koordynator jest całkiem w porządku,pracuje z nami ,rozmawia z nami ,może pani koordynator wzieła by przykład a nie tylko mówi co ma być zrobione i nie chce słyszec to co klient mówi i to co my mamy do powiedzenia,przeciez ona stoi na stoisku 8 godzin dzien w dzien i wie lepiej,niby normalna babka ale z koordynatorem to nie ma nic wspólnego a szkoda bo gdy by z nami wspolpracowala i tworzyla zespol to bylo by calkiem przyzwoicie a ona tylko zniecheca ludzi do pracy,moze by sie w koncu wykazala i pokazala jak zrobic w 15 minut to czego ona ŻĄDA,mając trzy osobową załoge na sklepie,a pro po u nas trzeba umyc okna ale naprawde nie ma jak ,moze by przyjechala i umyla?

gonia
@majka

ala
@gonia

to fakt mają szczęście te sklepy w których zmienią koordynatora , bo Pani która sprawuje tą funkcje zupełnie do niczego się nie nadaje , chyba ze ktoś waha się czy sie zwolnić z pracy to wtedy na pewno wzmacnia w pracownikach decyzje o odejściu

Ona

O kogo chodzi bo na 19 jest kilku panów???

brunetka100

Nie tylko słabi pracują w Aldiku głupia mentalnośc ludzi /praca w handlu jest ciezka i ja trzeba lubiec.Poza tym jak ktoś nie chce tak pracować to kto kogo zmusza niech się zwalnia nawet i kierownik każdy jest dorosły i każdy odpowiada za siebie .Zagranica tez trzeba pracować i tak nie narzekaja jak tutaj .Tu lepiej siedzieć na 500plus jak się ma 2 lub 3 dzieci i nie trzeba w ogóle pracować .Obecnie jest tyle pracy w handlu ze szok !!!!!!!!!!!!W sklepie gdzie pracuje tez nie ma ludzi pomimo ze zle nie płaca ludzie po prostu nie chcą pracować a ten kto chce pracować zawsze będzie pracować a zawsze się znajdzie osoba która będzie narzekac!!!!!!!!!!!!

Asia
@brunetka100

pracowac za godne wynagrodzenie, a tyrac za trzy osoby i byc wykorzystywanym za nędzne wynagrodzenie to jest różnica,ludzie chcą pracowac ale zeby ich wysilek doceniano

on

u nas na 19 mamy Pana który drapie się po genitaliach i chadza ciągle w jednej koszuli

najlepszy aldik wawa
@on

jego genitalia to drapie może sobie ogolił i go swędziały ja np dłubie w nosie i pracuje na najlepszym aldiku buraki lubelskie bo pracuje w Warszawie

zdegustowany
@najlepszy aldik wawa

szkoda ze tylko ze poziom waszego profesjonalizmu w Warszawie jest dość niski

Wkurzona
@najlepszy aldik wawa

Lecz sie warszawiaczku dłub sobie ,w nochalu i zjedz najlepiej te swoje łowy na przerwie . Jeszcze jedno zmień lekarza ????????????

Sandra

Ta Pani chyba pomylila sieci,moze ona w Aldi pracuje...a skad ona kierownika regional.u nas znalazla...sa tylko kordynatorzy ale oni jedynie na wyplate kier. moga miec wplyw wiec szkoda nawet tych jej glupot sluchac.

@Sandra

Ta Pani pracuje od miesiaca pierwsza umowa na okres 3miesiecy.A Pani kierownik regionalna prowadzila ze mna rozmowe o prace i zaproponowala taka stawke.Ale widze ze ludzi serce sciska ze dostalam wieksza stawke .Lata praktyki i szkoly mam w handlu.Ja nie kaze Pani mnie sluchac podobno to strona gdzie sie wypowiadaja pracownicy kazdy ma prawo napisac nie prawda.Nie moge zapytac ludzi z ktorymi pracuje wiec zapytalam tutaj bo tu ludzie nie podaja swoich danych tyle w temacie .A niech kazdy sobie gada co chce.Jutro wracam pracowac 2dni byly wolne.

jaaaaaa

To dalej bełkot. Myślisz, że ilością tekstu przykryjesz temat? Podoba mi się ta dyskusja ponieważ wiem, że to mój ostatni dzisiaj post a ty będziesz się spinać co tu by napisać żeby mi odpowiedzieć. Masz całą noc do popisu. PRZYPOMNĘ TYLKO, ŻE PŁACA W ALDIKU TO 1460 ZŁ NA RĘKĘ. Dobranoc robaczki.

@jaaaaaa

Dobrze ze nie napisalam skad jestem wow to jesli tak piszerz to ja nie wiem dlaczego kierowniczka regionalna dala mi tyle brutto a ja jeszcze sie zastanawialam czy ta prace wziasc.Noca to ja spie z mezem a nie telefonem:)napisalam do ciebie bo robisz siebie dupka narzekasz na robote a pracujesz dalej nie rozumiem tego wcale.A ze napisales ze idioci tez musza byc to mi rece opadli.Pisz sobie dalej i narzekaj a ja pilnuje roboty dzieki za informacje co do zarobkow .Nikomu nie moge powiedziec jak ktos zapyta. Bo tez mi powiedza ze lize (usunięte przez administratora) kierownikowi a ja jego widzialam pare razy.Narzekajcie dalej tyle waszego tutaj ja juz wszystko wiem o tej stronce i wiem ze jest nie wiarygodna Dobranoc.:)))))

anna
@brunetka100

no niestety moja pensja za kwiecień wyniosła 1456 no oczywiście - ubezpieczenie wiec byłoby ciut więcej a za maj 1496 więc o twoim 2500 to zaczaj zapomnij no chyba ze jesteś kierowniczką miłej i spokojnej pracy bo tego nam wszystkim potrzeba

@anna

Jestem zwyklym pracownikiem ze slaska zobaczymy co bedzie dalej. W tej pracy zycze wszystkiego dobrego.

anna
@brunetka100

Śląsk ? to chyba nie w aldiku pracujesz bo to głównie lubelskie ,mazowieckie ,podkarpackie ... no i faktycznie warszawa ma ciut większe zarobki niż lublin ale i to bez rewelacji

seniorel
@anna

kiedys byłem na romzowie w tej smiesznej siecióweczce z Litwy, rozmowa odbywała sie w kanciapie nowo wybudowanego sklepiku na Białołece w Wawie, a dokładnie, w kuchni, z jakąś przepitą Litwinką i jakąś siksą z kadr, cholera wie kim ona była, ale kompetencji zero i jedna i druga, z tym , ze ta druga - to taka typowa awersja do Polaków, co za idiotka oczywiscie zero konkretów finansowych, zero czegokolwiek, dno! mam nadziej, ze zbankrutują!

kokos
@seniorel

kiedyś byłeś na rozmowie i teraz nagle wpadasz tu żeby napisać? chyba cie kopnęli w (usunięte przez administratora) i teraz żale wylewasz. A ta śmieszna siecióweczka z Litwy to Maxima - poczytaj w necie czy taka "śmieszna" bo tutaj ty wyglądasz na śmiesznego.

K-ry
@kokos

Ta siecióweczka jest naprawdę śmieszna, większość osób tu bzdur nie pisze tylko prawdę...Skoro jest tu tak pięknie to dlaczego tyle osób się zwalnia od koordynatorów, kierowników po pracowników,są sklepy gdzie jest ciągły brak personelu. Dochodzą głosy, że jest oszczędność na wszystkim, nawet na ścierkach na stoiskach( tak to prawda), płyny rozrabia się z wodą albo wcale nie ma, wystarczy z kierowcami porozmawiać to też człowiek dużo się dowie o sytuacji finans.firmy z hurt.. Dlaczego Ci co tak sobie chwalą pracę w Aldiku nie powiedzą jaka jest prawda, tylko żyją pracą tak jakby życia poza nią nie było...wiadomo, są po prostu słabi i wiedzą że nic lepszego ich już nie spotka. Bądźcie dalej śmieszni razem z Litwinami i tak wam nikt nie podziękuje. Nie wiem czego tu bronić wykorzystywania, pracy ponad swoje siły???? Ludzie to tylko praca a nie ósmy cud świata.. Kokos broń ich dalej, ciebie też kopnął...i to prędzej niż się spodziewasz,szykują się zw. w kadrach.

brunetka100

2.500brutto na caly etat to jest minimalna haha ja nie narzekam.A jestem na okresie probnym.Warto sprobowac samemu a nie czytac od leniwych i glupich ludzi to co pisza nie wiadomo czy prawda sam sprubuj a jak nie to szukaj co innego

brunetka100

Moje zdanie jest takie praca nie odpowiada szukam innej a nie siedze na forum i narzekam a po co narzekam co to da ???Każdy market ma swoje minusy i plusy praca w handlu nie należy do łatwych nie odpowiada zwolnij się a nie mecz się po co to robisz?????

jaaaaaaa
@brunetka100

ha ha ha żal mi takich ludzi. ktoś cię prosi o udzielanie się? jak ci praca odpowiada to dalej siedź cicho. każda sieć potrzebuje takich pożytecznych idiotów. to, że piszemy tutaj oznacza, że chcemy kogoś uświadomić lub przestrzec tych którzy będą chcieli się zatrudnić w tym b..... zjedz kiełbaskę z grilla i spadaj.

@jaaaaaaa

Spadaj to sam spadaj zreszta jak napisales idiotow potrzebuje a kto to taki potrzebuje idiotow hahaha tak glupiego tekstu nie czytalam.Uswiadomic a kogo chcecie uswiadomic jak sam jestes idiota .To raczej idiota nie jest wiarygodna osoba aby mu wierzyc prawda.Powodzenia w glupich tekstach:)))

jaaaaaaaa
@brunetka100

tak, tak. zarabiasz tyle i oczywiście z nudów tutaj wchodzisz i piszesz komentarze. nie pogrążaj się. teraz już widzę, że to kolejna podpucha. może nowi koordynatorzy się wykazują w przykrywaniu niewygodnych faktów? szkoda wysiłku. jutro zebranie związków. kto ma wiedzieć to wie. wszystkich nie zwolnicie ;-)

@jaaaaaaaa

Podpucha usmialam sie teraz hahahaha a czy ja napisalam ze tu wchodze z nudow hmm tak samo jak ty wchodze tutaj.Ja napisalam ze mam na umowie2.500 ale brutto ja nie wiem od czego jest uzaleznione wynagrodzenie.Pracuje 1miesiac wiec malo sie moge wypowiedziec.Ale po twoim narzekaniu tutaj piszerz ze jeszcze pracujesz jak wiesz ze ma byc zebranie.To ciekawe czemu tam jeszcze pracujesz????potrzebuja idiotow aby wypisywali na forum hahahahahaha.Ja przychodze do pracy mowie ludziom dzien dobry lub czesc i robie prace ktora chca nie rozmawiam z pracownikami o byle czym nie mam czasu.Rozmawiam jedynie z klientami jak cos pytaja .Mam pracy20lat w handlu i wiem na czym praca polega.Ale tutaj co nie ktorzy wola pisac brednie a potem ida do pracy rozum dziecka a nie doroslego czlowieka.I jak tu ma byc cos wiarygodne???hmm pozostaje wiele do zyczenia:)))

jaaaaaaaa
@brunetka100

co za bełkot. teraz już wiem z kim rozmawiam. dobry jesteś koleś. żyj dalej w swojej rzeczywistości. ciesz się, że ciągle możesz nabierać ludzi. spokojnie, mimo niskich pensji pracownicy jakoś sobie poradzą ;-) nara

@brunetka100

A jeszcze mnie cos zastanawia piszerz ze jutro zebranie i wszystkich nie zwolnicie a co boisz sie ze ciebie zwolnia???przeciez sam lub sama napisales ze praca do (usunięte przez administratora) itp.to czego sie martwisz hmmm.Po twoim pisaniu widac ze to mloda osoba pisze tutaj nawet nie wiem czy jestes kobieta czy mezczyzna nie chcesz wiele o sobie pisac boisz sie ze stracisz prace na ktora narzekasz na wszystko.W zyciu widzialam w pracy roznych ludzi nawet takich co do kierownikow lizali malo (usunięte przez administratora) jak to sie okresla.Nie nawidze takich ludzi ale sa oni wszedzie czy to market czy biuro w kazdej pracy tacy sie znajda.Prace w handlu trzeba lubiec lepiej sie pracuje na tym markecie tez juz zauwazylam lizactwo ale mam to w (usunięte przez administratora) robie swoja robote i ide do domu.Lepiej sie na tym wychodzi.Jestem ciekawa ile dostaja inne markety wynagrodzenie nie gadam z nikim to nie wiem jakie sa place.Poza tym ty masz prawo tu pisac a ktos nowy nie ma prawa to za kogo ty sie masz to wolny kraj:))))

@jaaaaaaaa

Wow ty wiesz kim jestem wow .Twoj styl do pisania jak gowniarz!!Jak malo zarabiasz to czemu nie szukasz lepszej pracy i jeszcze piszerz ze wszystkich nie zwolnicie to co narzekarz na robote a boisz sie ze ciebie zwolnia to jest wiarygodna strona o pisaniu na temat pracy hahahahaha sama jestem ciekawa ile inne markety zarabiaja tylko tu mozna sie dowiedziec przeciez w pracy obowiazuje tajemnica.Jak ty mowisz ze wiesz kto ja jestem to pisz nie widze problemu ja tu nikogo nie znam nawet na swoim markecie ledwo znam wszystkich bo chodze tylko na popoludniowki a ty mnie znasz wow:))))))))))

Zadowolony
@brunetka100

Pewnie korpolutkiem jestes z dzialu marketingu

co za bełkot wyżej

jeszcze napisz , że w Afryce murzynów biją....

Jowita
@co za bełkot wyżej

Zadaniem handlowca jest skuteczna sprzedaż (nawet gdyby to było gó.....no), więc nie dziwie się że wpis został uznany za bełkot. Jak spojrzy się w skład zakupionej wędliny to przed oczami ma się tablicę mendelejewa. Im gorsza jakościowa, tańsza wędlina tym więcej konserwantów i sztucznych ulepszaczy. Nawet te tradycyjne wędliny dziś potrafią mieć chemie. Naukowo już dawno zostało udowodnione że pewna część substancji może zwiększyć ryzyko zachorowania na nowotwory. Niestety prawo dziś nie zakazuje ani sprzedaży, ani też reklam tych produktów.

margaritta
@Jowita

Ok. Zastanawia mnie tylko co wspólnego ma z tym aldik? Każda sieć sprzedaje to samo. Nawet w wędlinach które reklamują się jako naturalne jest pełno ulepszaczy i konserwantów. Mam wrażenie, że to po prostu sposób na odciągnięcie uwagi od głównego wątku tej dyskusji. Wątku który mówi najwięcej o tej firmie. Mianowicie jakie pieniądze się tutaj zarabia. Tydzień temu były wypłaty i w moim sklepie 70% osób nie dociągnęło do 1500zł. To mówi wszystko o rozdzielaniu premii i o tym jak to się szanuje tych co najbardziej pracują.

Jowita

Azotyn sodu uznawany jest za substancję niebezpieczną dla zdrowia. Maksymalne dzienne spożycie azotynu sodu nie powinno przekroczyć 0,06 mg/kg masy ciała. W dużych stężeniach azotyn sodu może nieść efekty uboczne, przede wszystkim reagując z hemoglobiną (ogranicza transport tlenu do krwi), może wywołać zatrucie organizmu. Konsekwencją może być astma, bóle i zawroty głowy, zapalenie nerek i problemy behawioralne. Stąd też produkty zawierające azotyn sodu nie są dozwolone do użycia w przygotowaniu żywności dla dzieci do 1 roku życia – niemowlęta mają inny rodzaj hemoglobiny, która niestety zachowuje się reaktywnie w stosunku do azotynów. Reklamowane wędliny i inne produkty zawierające tę substancję w Aldiku nie podają informacji o zagrożeniu rakotwórczym i innych dolegliwościach w przypadku przekroczenia stężenia.. Reklamy powodują zwiększoną sprzedawalność produktów reklamowanych nie wspominają o ich zagrożeniach w przypadku nadmiernego spożycia E250. Wnioski pozostawiam dla was samych.

gelt

Syf i kiła, zasuwanie za minimalną krajową. Trzymajcie się z daleka od tej "firmy".

@gelt

Oj przestań... Przecież jest pakiet medyczny... możliwość awansu (ha ha ha)... praca w dynamicznym i młodym(?) zespole... atrakcyjne wynagrodzenie (minimalna krajowa)... Do tego mamy silne związki zawodowe o których wszyscy słyszeli ale nikt ich nie widział. Same plusy. Składajcie CV póki możecie bo niedługo ukraińcy zajmą wasze miejsca.

Ludek

Nie ma to jak płacić za straty jak to jest na A9 co z tego że sami kierownicy decydują o ilościach towaru słabe to....

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.