Opinie o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aldik Nova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aldik Nova Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldik Nova Sp. z o.o. w Lublin

ola

No ale ja tego nie rozumiem. Mnie nie interesują ani związki ani jakieś rady. Chcialabym po prostu w spokoju pracować i dostawać pieniądze za prace. Marne bo marne ale co komu przeszkadza wrzucić do pralki fartuch czy koszule? Te 20 zlotych to zawsze jakiś tam dodatek do pensji. A ta rada pracowników co uwaza o fartuchowym? Bo jak związki to zabiorą to już nam tego nikt nie odda.

@ola

No widzisz jak związki decydują za nas wszystkich zaczyna się od fartuchowego a na czym się skończy tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Aby powstała rada potrzebne jest wasze wsparcie- chodzi o podpisy to nic nie kosztuje /niema składek/ , musimy mieć alternatywę dla nieprzemyślanych działań solidarności. Rada jeżeli powstanie będzie przeciwna zabraniu fartuchowego ale to wszystko jest w Waszych rękach. Sami chcemy decydować o swoich sprawach /cała załoga/ a nie garstka związkowców.

Kasjerka28

Czy to prawda że związki chcą żeby pieniądze za pranie ciuchów roboczych były nam zabrane i w części przeznaczane na składkę na związek zawodowy i w drugiej na firmę która będzie prać? My wtedy tego nie bedziemy dostawać? Bo mi się opłaca prac ta koszulkę raz na jakiś czas razem z innymi rzeczami a jak mają to zlikwidować to czy to dla nas jest dobrze? Bez sensu to wszystko i widzę że każdy tylko myśli jak nas zwykłych pracowników wykorzystać.

kola
@Kasjerka28

Nie no jak to? Nawet jak ktoś nie chce być w związku to zabierają?

@Kasjerka28

Nie chcecie płacić składek dobrowolnie to zabiorą wam na siłę jak należysz to masz płacić , słyszałem składki płaci bardzo mało związkowców. Szybko znaleźli sposób jak was oskubać z kasy.

gość
@Nygus

Co za brednie tu wypisujesz? Nikt nikomu na siłę nic nie zabiera, a tym bardziej składek na związki zawodowe!! Zwłaszcza pracownikom, nie będącym w związkach!! Chyba jesteśmy dorosłymi ludźmi i ktoś, decydując się na wstąpienie do związku, musiał liczyć się z tym, że składkę powinien opłacać. Widać gołym okiem,że komuś bardzo zależy na zdyskredytowaniu ZZ i pisze takie bzdury, że każdy rozsądnie myślący czytelnik tego forum to zauważy. Istna wojenka podjazdowa. Jednostronna, skierowana przeciwko ZZ.

Michal
@gość

Co za brednie piszecie to ma być zabrane fartuchowe i ubrania maja być prane w pralni a piszecie o zz i skladkach ten co nalezy to niech placi a czy reszta zalogi sie zgodzi o zabranie kasy za pranie pralysmy same co robi związek w tej sprawie a ja swojeubrania lubię prac i prasować sama a kasy nie będzie .Co zrobi związek wtej sprawie nie wszyscy się na to zgadzamy

@gość

Jak można nie zauważyć forum, ludzie mają prawo do pisania swoich opinii nawet tak krytycznych dla związków . Bardzo nie lubicie czytać prawdy o sobie.

serek
@gość

Gościu obrażasz wszystkich ,którzy piszą na forum ale to specjalność związków .

@Kasjerka28

Jakim prawem zz solidarność podejmuje decyzje za większość załogi,nie wszyscy chcą mieć prane fartuchy wpralni i mieć zabrane fartuchowe . Do związku nie należy około500 osób czyli związek podjął decyzje za wszystkich i nas ubezwłasnowolnił jakim prawem.

aldik
@gość

Nikt nie jest przeciwny zz ale dzialacie 6 miesirvy zastępca sie wypisala wyborów nie bylo zarzad 4 osobowy wybrany podejmujecie decyzje za cala zaloge wiec piszemy co nas boli czy wam to sie podoba czy nie. zz nie lubi być krytykowany to może zmieńcie politykę dziamania zacznijcie dzialac a wy obserwujecie forum i spoczywacie na laurach i sie nad sobą irzalacor dzięki za takie zwiazki.

pracownicy
@gość

Gościu jako związkowiec masz prawo bronić związki ale nas jest kilkakrotnie więcej niż związkowców,a wy chcecie całą sieć zawłaszczyć dla siebie i na to naszej zgody nie ma. SWOIMI wpisami chcieliście skłócić załogę już straciliście poparcie ,zaufanie i wiarygodność. Co będzie dalej czas pokaże my już nie damy się omanić waszymi obietnicami ,których nigdy nie jesteście w stanie spełnić.

pracownicy ALDIKA

Biuro i koordynatorzy nas nie interesują. Jakim prawem nas obrażasz. Jak masz takie zdolności dedektywistyczne to zmień zawód. Nasze pytania pozostają bez odpowiedzi . A więc jeszcze raz pytamy ,kiedy będą wybory może ktoś z zarządu raczy odpowiedzieć.

XXL

Wiadomo kim jesteś Bednarski ,kogo stać na pisanie takich wypocin to ja wiem. Tonący i brzytwy się chwyta .Parodia.

Monia

Za kogo ty sie masz ze wypisujesz brednie na osoby które piszą prawdę jak masz problem z koordynatorami to powiedz to na spotkaniu z prezesem bo widzę ze związek z takimi priorytetami daleko nie zajdzie a wyborów jak nie bylo tak niema i to jest wazne?

serek

Co teraz czepiliście się biura i koordynatorów ,kto będzie następny - Prezes .Chcecie wprowadzić zamęt i dopiero pokażecie na co jest stać związki ale to nigdy się wam nie uda.

Kasjer

Brawo związki pokazały na co je stać.

zochna

Związek zzsolidarnosc w aldiku zachowuje sie jak dzieci we mgle zamiast zajac sie konkretnymi sprawami to wypisują glupoty na temat koordynatorów i biura . Wstyd jest tyle ważnych spraw do zalatwienia ale przez 6 miesięcy nic Przewodniczaca nie zrobila ale ma zato swoje priorytey odejście p.Ani Koordynatorami i biurem Wstyd dzialacze!!

Nygus

Piszesz ,że pracownicy lubią/niecenzuralne słowo/ kim ty jesteś i kto cię do tego upoważnił abyś ubliżał ;pracownikom,biuru i koordynatorom pewnie piastujesz jakieś wysokie stanowisko w związkach.Czym wy się zajmujecie ; niczym oprócz zbierania składek i debatownia na temat P.Ani ,dobrze zrobiła że rzuciła to (usunięte przez administratora) Tylko patrzeć jak Prezesa zwolnicie nie tędy droga - chcieliśmy związków a mamy cyrk za 14 zł miesięcznie.

zochna

Co nie macie nan nic do powiedzenia?

alfred

Podpisałeś się taka prawda ,ale to co piszesz z prawdą nie ma nic wspólnego. Związki nie robią dla nas nic a więc trzeba zebrać podpisy aby powstała RADA PRACOWNICZA /podpis nic nie kosztuje/ , nie dajcie sobą manipulować i nie wierzcie w bajki które opowiadają związki.

Malgos

Związkowcy waszym glownym celem jest manipulacja ludźmi i obiecywanie nierealnych postulatów a najważniejsze jest tp żeby zapisalo sie dużo ludzi to wy dopiero pokażecie swoje pazury a co zrobiliście przez 6 miesięcy vice sie wypisala wyborów nie bylo ale dużo ha ha ha tylko obiecanki? Ha ha

max
@Malgos

No co ty popisala sie na forum poobrazal ludzi i schowala glowe w piasek struś ?

@Malgos

ŚWIĘTA PRAWDA TAK TRZYMAJ.

Monia

Związkowcy kiedy będą wybory zarządu to kto nas w końcu reprezentuje?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jurek

Związki istnieją już pół roku ,pytamy co zrobiliście przez ten okres - nic. Potraficie tylko zbierać składki w zamian nie dając nic. A co będzie jak przestaniemy płacić.

Zochna

Mamy prawo zalozyc rade pracownicza i jako pracownicy prowadzc rozmowy Z zarzdem onaszych problemach i wszyscy podejmować decyzje co jest dla nas wazne Zochna

Rob
@Zochna

A jak się zapisać do tej rady? Rozumie że nie ma tam składek?

@Rob

Wystarczy wpisać sie na listy ktore powiesiliśmy w sklepach będą jeszcze wisialy 3 tygodnie możecie sie wpisywać.

warto wiedzieć

@warto wiedzieć

Uważasz nas za niedouczonych pracowników sieci - podając adresy gdzie możemy przeczytać o radach pracowniczych.Jesteś w błędzie dobrze wiemy jak funkcjonują rady pracownicze i jak się je powołuje . Czy związkom się to podoba czy nie RADA PRACOWNICZA w ALDIKU POWSTANIE ,aby patrzeć na ręce solidarności.

Grześ
@warto wiedzieć

Rada powstanie legalnie i wybory odbędą się zgodnie z prawem/sami będziemy decydować o swoich sprawach/.

pracownicy

Związkowcy chcą rozdysponować fundusz socjalny na dopłaty do wczasów i wczasów pod gruszą a fundusz jest dla nas wszystkich.Z funduszu mamy wykupy na święta,paczki dla dzieci,czy zapomogi w wypdkach losowych/ śmierć lub wypadek osób najbliższych/.Jeżeli związki tak podzielą fundusz to pieniądze dostanie garstka ludzi,a gdzie reszta załogi. A więc związki zafundują nam Święta bez wykupów bez paczek dla dzieci ,dopłaty do wczasów są dla związków tanim chwytem reklamowym aby zebrać jak najwięcej członków . Doputy funduszem dzielił zakład pieniądze były dla nas wszystkich a teraz pieniądze będą dla wybrańców ze związków i na to naszej zgody nie ma.

ANNA

Wdniu dzisiejszym w sklepach naszej sieci ,zostały wywieszone inf. o zalozeniu RADY PRACOWNICZEJ.Zwracamy się z prosba do załogi o wpisywanie się na listy,razem możemy dużo zyskac -wszystk zależy od WAS.

alfred

Kolejne zebranie związkowe - polowa zebrania dyskusja na temat ALFREDA , natomiast druga czesc tłumaczenie się dlaczego to Pani ANIA wypisala się ze zwiazkow /trzeba było zaprosić P. ANIE i wsluchac jej wersji/,nieobecnych się nie sadzi- brak wam kinderschtuby. ALFRED był/la wśród was i poraz kolejny jest rozczarowany/na działaniem zwiazkow. A gdybym się ujawnil /la to co dokonalibyście na mnie linczu,w Polsce jest wolność słowa ,ale wy o tym nie wiecie- wstyd ,nikomu nie ublizylem -pisałem prawde ,ale wasza prawdajest inna. Pozdrawiam i zycze sukcesow.

Związkowiec
@alfred

Panie Alfredzie czy Pani Alfredo ? Proszę nie wypowiadać się o Pani Alicji! To dobra kobieta!

@Związkowiec

Szanowny Zwiazkowcu,ja wypowiadam się oP.Alicji jako o przewodniczącej ,a nie osobie prywatnej /prywatnie jej nie znam/. Piszesz , ze to dobra kobieta być może tak jest - mnie to absolutnie nie interesuje- dla mnie liczy się to co robi dla zwiazkow ./ jak się tak interesujesz to poczytaj sobie co związki narobily na onkologii /.A prawo do oceny przewodniczącej ma każdy związkowiec i ja wlasnie z tego prawa korzystam ,to gwarantuje mi konstytucja tym bardziej ze moja opinie podziela wiele osob z sieci. POZDRAWIAM.

Zochna
@Związkowiec

Zwiazkowcu P.Alicja jest przewodniczaca ,a wiec jest osoba publiczna i musi oswoic się z krytyka .Sama wybrala takie stanowisko i niech się liczy z tym ,ze będą rozne opinie nie tylko pozytywne .

OPZZ

INFORMUJEMY .ZE PROWADZONE SA ROZMOWY Z OPZZ. - POWSTANA NOWE ZWIAZKI ZAWODOWE,DALSZE INFORMACJE NIEBAWEM . KOMITET ZALOZYCIELSKI OPZZ.

Aldik
@OPZZ

W końcu jakaś alternatywa .Cieszymy się,że powstanie nowy związek .Bardziej liberalny niż Solidarność.Czekamy na kolejne informacje i gratulujemy.

@Aldik

Kolejne informacje już niebawem -obecnie załatwiamy sprawy formalne , chcemy aby wszystko było zgodne z prawem. Pozdrawiamy. KOMITET ZALOZYCIELSKI .

@Aldik

Sprawy ida w dobrym kierunku,znamy już procedury zarejestrowania OPZZ; statut,wybory zarządu stałego od 3 do7/my wybierzemy 7, składki to 1 zl miesięcznie a nie 14 .Dalsze informacje z tel. kont.niebawem . pozdrawiamy OPZZ.

Oponent alfreda

Świetnie :) Na zebraniu pójdziesz w ślady p Ani i też wystąpisz ze związków. I własnie o to chodzi naszym zarządzającym. Tzw "piąta kolumna" działa w ZZ i chce je rozwalić od środku. I dlatego jest taka nagonka na P Alicję i rozdmuchiwanie sytuacji,która miała miejsce pomiędzy obiema paniami. Dziwne,że poza Tobą nikt nie pisze nic więcej ani o jednej,ani o drugiej z Pań. Pewnie masz już coś obiecane za takie działanie:). Za parę złotych tańczysz,jak Ci prezes lub koordynator zagra:). Brawo,gratuluję ,tylko nie połam nóg w tym tańcu :).

@Oponent alfreda

A wiec prawda w oczy kole .Oponecie - nikt nie chce rozwalić zwiazkow od srodka ,te związki to fikcja która na czele z przewodiczaca,lamie prawo związkowe-WSTYD.Co do kasy ,która mam dostać od firmy to przestalbys się osmieszac po prostu piszesz bzdury- a ja pisze prawde,ktora dla Ciebie jest bardzo bolesna,brak Ci konkretów i zastanawiam się dlaczego tak bronisz P.Alicje może obiecala Ci stolek przy swoim boku- jeżeli wygra wybory / co byłoby bardzo niedobre dla nas wszystkich/.Zyczysz mi połamania nog to swiadczy oTwojej intelygencji lub jej braku. A dlaczego inni nie pisza,moze brak im odwagi /może niechca się narazić P.Przewodniczacej/,a może po prostu olwaja te związki.

antek

Ile zarabia kontroler finansowy w Aldiku?? Jest ogłoszenie o pracę

Bartek

Ile zarabia zastepca kierownika sklepu? Czy warto zostać w tym sklepie zastępca?

Marika
@Bartek

Najnizsza krajowa plus 200 zł funkcyjne i tyle w tym temacie - jakieś 1800 na rekę , a jak ktoraś z kierowniczek idzie na urlop , to pozostałe dwie ciągną ciurkiem 2 tygodnie , nie radzę startować na to stanowisko , bardzo duża odpowiedzialność .

@Marika

Potem mogą Panią zwolnić za byle co, nie ma się co przywiązywać do miejsca.

Edyta

@Ja to wiem to ważna informacja, że można liczyć na dodatkowe szkolenia, nawet takie odbywające się za granicą. Pracownicy z jakich działów firmy mogą na nie liczyć? @K. piszesz, że ludzie zaczęli z firmy odchodzić. Jaka duża jest skala tych odejść? Możesz powiedzieć ile osób w ciągu ostatnich miesięcy odeszło ze sklepu, w którym Ty pracujesz?

Alicja Symbor

Pamiętajcie o tym, że od chwili, gdy powstała organizacja związkowa wszelkie zmiany w regulaminie pracy i wynagradzania (procedury itp.) muszą być zaakceptowane prze związek. Na razie nie było z naszej strony zgodny na jakieś zmiany.

K.
@Alicja Symbor

Tak tylko kiedy te zmiany nastąpią jak narazie jest coraz gorzej. Czy ludzie w biurze wiedzą co się dzieje na sklepach ? 2 osoby na zmianie i ma być czysto na sklepie ceny wyłożone półki dotowarowane a jak to zrobić? Kilenci się denerwują że jedna kasa otwarta że towary gazetkowe nieprzyjeżdżaja i czym tu ludzi przyciągnąć. Nadgodziny trzeba robić a potem jeszcze niechcą płacić tylko każa oddawać dni wolne jak leprzyciągną są obstawione. A koordynatorzy udają że jest wszystko pięknie na sklepie bo boja się o swoje t.... Nie ma wogóle ludzi chętnych do pracy bo firma niczym niezachęca nowych pracowników. Oprócz podniesienia najnizszej krajowej mogliby coś od siebie podnieść ,bo ludzie zaczęli uciekać tam gdzie proponuja więcej.

@Alicja Symbor

Pisze Pani bzdury .Dzieki Pani zaklamaniu ze zwiazkow zacznaja odchodzic ludzie ktorzy chcieli cos zrobic . Czas podac sie do dymisji bo Pani i tak tanczy jak jak graja Panowie z solidarosci. Wstyd Pani Przewodniczaca.

@Alicja Symbor

Dzieki Pani nieczystym gierkom ze zwiazku odeszla Pani zastepczyni Pani ANIA ktora chciala cos zrobic dla nas wszystkich a nie tylko dla siebie.Czas podac sie do dymisji bo Pani robi wiecej zlego jak dobrego.Takiej przewodniczacej to my niechcemy a wiec wniosek jest prosty.DYMISJA.

Ps
@alfred

Z anonima to każdy kozak. Proszę sie podpisywać, albo mówić prosto w twarz :)

Alicja Symbor
@alfred

Mądrzy ludzie zauważą, że ktoś bardzo się stara, aby rozwalić nam organizację. Konkretne zarzuty wobec mnie proszę zachować na zebranie. Nie boję się konfrontacji, ale nie zamierzam prowadzić dyskusji na forum. Wkrótce wybory związkowe, więc będzie szansa wybrać odpowiednich ludzi.

@Alicja Symbor

Dalej pisze Pani bzdury z kim Pani chce się konfrontować skoro w tymczasowym zarządzie została Pani sama . Pani zastępczyni zrezygnowala z funkcji i wypisala się ze zwiazkow dzięki Pani ; ale Pani udaje ze o tym nie wie-wstyd.Nikt niechce rozwalić zwiazkow Pani to już zrobila bo nawet tymczasowy zarząd nie może być jednoosobowy- ale Pani o tym nie wie no bo niby skad. A konfrontacje to z reguly domena policji a nie Pani. Zwiazki w ALDIKU nie powstaly z Pani inicjatywy-zrobil to calkiem ktoś inny a Pani spija smietanke- wsdyd.

zwiazkowiec-emeryt
@Alicja Symbor

Byłem długoletnim związkowcem i statut związku znam bardzo dobrze i musze stwierdzić ze racje ma Alfred . Zarzad to od 3-5 osob a z tego co czytam Pani jest sama to jest niezgodne ze statutem zwiazkow .Pisze Pani ze wybory już wkrótce jak chce Pani to zrobić skoro niema tymczasowego zarządu to będzie ewidetne naruszenie statutu związku i wybory jeżeli do nich dojdzie będą po prostu niwazne.

@Alicja Symbor

Po przeczytaniu wpisu ZWIAZKOWCA jestem pewny ze Pani bezprawne działanie niechybnie doprowadzi do rozpadu - ciekaw jestem czy powiadomila Pani dyrekcje ALDIK NOVA ze jest Pani jednoosobowym zarządem zwiazkow a to jest ewidetne naruszenie statutu związku.

@Alicja Symbor

W sms do zwiazkowcow podpisuje się Pani jako przewodniczaca komisji tymczasowej - czy widzila Pani komisje skladajaca się z jednej osoby bo ja nie .Zarzadu tez niema a może jest ale jednoosobowy-klania się statut .Pani Przewoniczaca nie wiem czy wypada tak się do Pani zwracać gdyż nie została Pani wybrana w sposób demokratyczny-tylko narzucona przez Pana z Solidarnosci.Pani dzalanie jest niezgodne ze statutem zwiazkow może w końcu przestala by Pani osmieszac siebie -ZWIAZEK SOLIDARNOSC iswojego pracodawcę.

Marika
@Alicja Symbor

Pani Alicjo - a słyszał związek o tym , że kierowniczka na a31 zażądała od pracowników przed remanentem żeby oddali fartuchowe na rzecz manka remanentowego , bo cały czas gada żeby nie robić strat bo się świecić będzie na czerwono w tabelce, że to w zasadzie nasz obowiązek oddać te 25 zł , dobrze że ja tam nie pracuje

@alfred

Rozumiem,że chodzi Pan na zebrania, obserwuje ich przebieg i był Pan świadkiem wyboru Pani Alicji na Przewodniczącą ZZ Pracowników Aldik Nova?? Czy tylko zna Pan to z plotek i relacji osób trzecich?? Pani Alicja nie została nikomu narzucona jako kandydatka na przewodniczącą i została wybrana większością głosów; podobnie zresztą jak i Pani Anna, była już zastępca ZZ Pracowników Aldik Nova. W Pana postach widać ewidentną chęć "dokopania" Pani Ali, umniejszenia Jej osoby w oczach innych. Ciekawe, kto stoi za Pana działaniami?? Prawda jest taka,że w sieci Aldik Nova pensje są śmiesznie niskie, socjal pożal się Boże , obowiązków coraz więcej,a ludzi do pracy coraz mniej. Personel ze sklepów zwalnia się, a na to miejsce nie ma nowych pracowników. Źle się dzieje na "dole", a "góra" nie chce tego dostrzec. Szeregowi pracownicy, którzy pracują na tą "górę" mają już dość i upominają się o podwyżki, których de facto nigdy w tej sieci nie mieli, bo to,co podnoszono w styczniu każdego roku,było podwyżką ustawową,wynikającą ze wzrostu najniższej krajowej. Fundusz socjalny też nie wiadomo,jak był wykorzystywany, bo przecież nie poszedł cały na te śmieszne "wykupy" świąteczne. Jeśli nie jest Pan pracownikiem sieci, to nie wie Pan, jak tu jest i co się tu dzieje, więc również niech Pan nie wypowiada się na temat działania ZZ Pracowników Aldik Nova. Pozdrawiam

@Oponent alfreda

Byłem na prawie wszystkich zebraniach i podczas wyboru Pani ALICJI na przewodniczaca i PANI ANI na zastepce nie było glosowania.Na temat P. ANI nie będę się wypowiadal- szkoda ze taki człowiek odszedł ze zwiazkow. Od samego powstania lamany jest statut - tymczasowy zarząd to od 3do5 osob a było tylko 2 obecnie jest jedna a wiec związki istnieja tylko na papierze .Placimy składki tylko po co - skoro lamany jest statut a jednoosobowy zarząd działa bezprawnie- ciekaw jestem co na to Panowie z Krolewskiej.Wszyscy wiemy jaka sytuacja jest sieci - związki tez niczego niezmienia z dnia na dzień tu potrzebna jest dobra wola obu stron i modrzy ludzie w zarządzie zwiazkow a nie karierowicze myslacy tylko o sobie. Przy odpowiedniej liczbie czlonkow przewodniczący przechodzi na etat - wszyscy wiemy o co chodzi i będzie to kolejny darmozjad na którego pensje będziemy pracować wszyscy. Tak wiec gra warta jest swieczki....

MIRKA
@alfred

Alfred dzięki w końcu ktoś nam napisał prawde jak to wszystko wygląda od srodka .Kasa i cieple posadki z naszych składek.

@Oponent alfreda

Alfred to mój pseldonim a wiec szanowny opnecie nigdy niedowiesz się czy jestem kobieta czy mezczyzna.

@alfred

Więc może ,szanowny Alfredzie,skoro wiesz,że w sieci jest źle,należysz do ZZ Pracowników Aldik Nova (napisałeś/aś ,że płacisz składki), to zastąp Panią Alę na funkcji przewodniczącego i zacznij działać :) zamiast wylewać jad w internecie :)

@Oponent alfreda

Nikt nie jest w stanie zastapic obecnej przewodniczącej ,nikt nie wylewa jadu w moich postach staram się opisac prawde, tym bardziej ,ze znam osobiście Pania ANIE i wiem dlaczego zrezygnowala z funkcji v-ce przewodniczącej i wypisala się ze zwiazkow.Wiem tez kto zalozyl związki na pewno nie P.Alicja.Ja tez po zebraniu pojde w slady P. Ani-zresztą nie tylko ja bo takich osob będzie więcej.Do zobaczenia na zebraniu.POZDRAWIAM.

@Alicja Symbor

Alfred na forum pisal prawde ; wyborow już pewnie nie będzie /4 osoby które Pani podaje jako zarząd ,kto i kiedy ich wybral i jaka iloscia glosow skoro nie było glosowania/,awiec zarząd z kosmosu. Fundusz socjalny tak rozdysponujecie ,ze na swieta nie dostaniemy ani grosza.Przestancie obiecywać ludziom gruszki na wierzbie/wczasy pod grusza itd./ to jest stek kłamstw . Co przez okres 6 miesięcy zrobiliście dla załogi- NIC, i nic nie zrobicie bo nie macie zielonego pojęcia jak to zrobić ,ponieważ nie wiecie co dla załogi jest dobre a co zle.U was za członkostwo trzeba slono placic 14zl- miesięcznie , ale ptaszki cwierkaja ,ze powstają związki bezskladkowe i raz na zawsze skończy się wasz wyzysk - ciekawi nas co zrobicie jak ludzie przestana placic składki a nastapi to szybciej jak wam się wydaje.

Niesmak
@pracownicy ALDIKA

Żenada. Jak dzieci w piaskownicy. Co wy chcecie dla pracowników zyskać,skoro nie potraficie się zjednoczyć w jeden związek i stanowić jeden front w negocjacjach z władzami spółki? Lepiej obrzucać innych błotem i ujadać na forum...żal

@Niesmak

Widocznie nic nie wiesz ,nikt nikogo nie obrzuca blotem taka jest prawda,zwiazki caly czas lamia prawo i robia dobra mine do zlej gry.A co ugrali dla nas NIC I NIC NIE UGRAJA .

@Niesmak

Piszesz ,ze nie potrafimy się zjedoczyc w jeden związek dlaczego w tak ogromnej sieci ma być tylko jeden związek . 100- tu zwiazkowcow ma decydować w imieniu reszty ,to wydaje się nie demokratyczne.Zwiazki intersuje tylko kasa ,która na zywca chcą wydrzeć od firmy ,nie pytając czy w obecnej chwili firme na to stać .Jak związki zaczna rozporzadzac funduszem socjalnym ,to na swieta nie dostaniemy NIC. I dlatego powstaje rada zakladowa ,która będzie reprezetowac wszystkich zatrudnionych w sieci ALDIK NOVA i dbac o nasze interesy.

Edyta

@antekrozumiem, że masz zastrzeżenia do firmy. Możesz powiedzieć jakie konkretnie? W jakim dziale Ty pracowałeś? Rzetelne informacje o plusach i minusach pracy będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca pracy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Aldik?

antek

nie lepiej na kase do Biedry

Szamot

Specjalista ds. Analizy rynku - warto skladac cv na takie stanowisko do aldika?

Ja to wiem
@Szamot

jeśli to twoja pierwsza praca to tak, poznasz sap, a teraz wszystkie korpo na tym pracują, poznasz pracę, jak dobrze pójdzie to wezmą Cię na szkolenie na Litwę, na dalszą drogę dobry start, tylko się nie zasiedzieć

Ela

Szukają teraz na kupca do działu handlowego, co możecie o tym powiedzieć? Jakie warunki i czy warto składać? W jakich godzinach praca i czy są nadgodziny ?

zapyatnie
@Ela

Praca 18 godzin na dobę. Wynagrodzenie to najniższa krajowa. Zadowolona? Dziękuję. Dobranoc.

Ela
@zapyatnie

Pracujesz 18 godzin dziennie ha ha za najniższą krajową ha ha. Biuro czynne tak długo?? I tu już widać ze to opinia nieprawdziwa.

zapytanie
@Ela

Ktoś tutaj nie czuje ironii. Chyba jesteś prawdziwą kretynką, że o takie rzeczy pytasz się na forum. A tak naprawdę to masz inne zadania prawda? Wszyscy wiemy jak biuro i koordynatorzy lubią tutaj pisać. Wiemy również, że aldik to dynamiczna firma która oferuje wszystko co sobie tylko zamarzysz... Boże jak tacy ludzie mnie irytują.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldik Nova Sp. z o.o. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldik Nova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldik Nova Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldik Nova Sp. z o.o.