p.z.p.g. stomil piastów

Piastów

Opinie o p.z.p.g. stomil piastów

PRACOWNIK 2009-05-15 15:08:08
Na jakiej podstawie pracownicy są wysyłani na bezpłatny urlop, podczas gdy przysługuje im płatny? W jakim celu kazano wybrać rade pracowniczą, jak zarząd nie che z nią rozmawiać?
0606 2009-12-22 17:52:29
Myślisz,że ktoś to cztya?
Zapomnij !
The BIG M. 2011-11-04 00:26:51
Pracowałem tam i szczerze mi się w miarę pracowało głównie z powodu na zarobki ale i na względny luz choć fakt faktem dużo w tej firmie było do poprawy.
The BIG M 2014-05-28 18:49:00
Wątek urlopów bezpłatnych? W moim wypadku wyglądało to tak. Idziesz na półtora miesiąca na bezpłatny albo cię zwalniamy. Wybrałem zwalniamy tylko jak im się to opłaciło. Ja pracownik na umowie na czas nie określony znający każdą maszynę i jeszcze mi musieli odprawę płacić. Zero logiki w tej firmie. To tak jak nastawienie się na produkcję dla jednego odbiorcy.
ekstra 2016-05-18 12:35:06
wydaje mi się, że urlop, jeśli oparty o umowę, jest zawsze płatny, nie ma innej możliwości @płotka :)
Zostaw swoją opinię o p.z.p.g. stomil piastów - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.z.p.g. stomil piastów