Opinie o Orion Electric Poland w Ostaszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Orion Electric Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Orion Electric Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Electric Poland w Ostaszewo

Marek Nowy wpis

@tomson a na jakich umowach ?

Tomson Nowy wpis

Firma z końcem grudnia 2012 zakończyła produkcję nowych telewizorów. Przez okres 2013-2016 funkcjonował tylko serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przepracowałem tam prawie 5 lat i miło wspominam tą pracę :) Pozdrawiam Orionków.

Marta Nowy wpis

@mikuk czyli firma zatrudnia nowych pracowników nawet bez wielkiego doświadczenia? To bardzo ważne dla osób, które dopiero ukończyły szkole lub są po pierwszym stażu lub praktykach. Pracodawca inwestujący w młodych ludzi to bardzo dobry znak dla każdego.

mikuk Nowy wpis

kapucha, firma orion raczej nie jest potentatem na rynku . Mimo wszystko uważam, że jeżeli ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia to do nich zawsze mógł aplikować a co teraz ...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orion Electric Poland. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kapucha

Wchodziliście może na stronę internetową Orion Electric czy nie, bo chodzi mi o to że chciałem sobie pooglądać tam ich telefizory a jak wchodzę w zakładkę Produkty to wyświetla mi się "404 Not Found". Trochę szkoda że firma nie dba o to żeby ich produkty były widoczne na stronie. mnie interesuje telewizor orion bo znajomi posiadają i sobie chwalą a przy tym trochę kasy zostanie w kieszeni

Wollny

Pomijając fakt, że Orion według mnie produkuje niskiej jakości produkty to raczej wypełnia niszę na rynku i dedykuje swoje produkty ludziom, których nie stać na jakieś Samsungi czy Panasonici... Obawiam się również, że ma to znaczne przełożenie na wielkość wynagrodzeń jakiego mogą spodziewać się pracownicy, ale ważna jest dobra atmosfera :)

Wastd

Ja nie myślę, że jest źle...Jestem optymistą i mam nadzieję, że z czasem będą kogoś zatrudniali, bo osobiście słyszałem pozytywne komentarze dotyczące pracy w tej firmie , a jakjest to ręki nie dam uciąć bo opinie zawsze bywają różne. Ciekawi mnie jak jest aktualnie z wynagrodzeniami, bo to chyba najważneiejszy aspekt

Ikty

Myślę, że rekrutacji nie prowadzą już długi, długi czas http://orion-electric.pl/index.php/pl/oem/content/article/56.html Zastanawiam się tylko czy jest to spowodowane tym, że oferują naprawdę niezłe warunki finansowe, że ludzie ani myślą odchodzić od nich czy po prostu zatrudniają małą ilość ludzi, którzy przyzwyczaili się do pracy i nie chcą niczego zmieniać. Mógłby ktoś powiedzieć 2 słowa na temat warunków w porównaniu do konkurencji, o ile ma informacje jak to wygląda u innych.

huszti

istnieją, ale nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji może więc stąd ta cała cisza. I nie zakładajmy od razu, że musi być tu źle...

pracownik oriona

Nikomu nie polecam tam pracy.............. całkowity[usunięte przez moderatora], praca w systemie nie wiadomo jakim, bo jest kryzys i tzw. zmiana Planu Pracy - czyli pracujesz do bólu i w sobotę - brak wolnego dnia za to , bo rozliczenie tych godzin jest do końca grudnia 2011.................. nie wiesz o której do domu wrócisz......... płaca też nie jest wysoka i do tego premia,którą tak naprawdę mogą ci za żucie gumy zabrać, lub za to że za głośno się śmiejesz bo przy linii jak robot masz stać i do nikogo się najlepiej nie odzywać tylko TV składać........ więc polityka firmy jest do .............

holub

magda - 2010-03-24 13:26:09 chciałabym pracować w orionie pomóżcie bo nie wiem jak złożyć CV czy musze osobiście czy jest jakis adres e-mail aczupich@orion-electric.pl jak jestes ladna to i moze na stale zostaniesz... tak to dziala. osobiscie odradzam

niedocenionyPracownik

Chyba jestes jakims dyrektorem, ze tak piszesz. Brak doswiadczenia ze strony kadry, niewiedza w planowaniu i samej produkcji. Wszyscy wyzej postawieni wyzej [usunięte przez moderatora] niz tylek maja. Jeden wielki [usunięte przez moderatora]. Oferty maja takie piekne, pelen pakiet szkolen, mozliwosc awansu itp. KLAMSTWO. Bez znajomosci to jeszcze nikt tam nie awansowal. Naprawde nie polecam i uciekam stamtad jak tylko najszybciej bede mogl. Na awans czeka sie do smierci. za byle co obcinaja premie , z ktorej juz niewiele zostalo. NIECH NAJPIERW DOCENIA DOSWIADCZONYCH PRACOWNIKOW BO NA TYM SIE BUDUJE JAKOSC ( PODKRESLAM JAPONSKA, BO JAK NARAZIE TO JEJ NIE WIDAC )

zapomniana

kiedyś pracowałam tej firmie, bardzo chęnie bym tam wróciła bylo nie najgorzej ;) pozdrawiam wszystkich

magda

jaaaa

żalllllllll....... dla ludzi ktorzy to pisza!!!!! nie podoba sie to wypad!!!!!! wszyscy tak narzekaja ale pracuja [usunięte przez moderatora]!!!!!

anonimowo

[usunięte przez moderatora]!!!Kierownictwo młode bez doświadczenia. Pełno zasad nie zgodnych z kodeksem pracy.Brak warunków do pracy!!

Pracuję krótko. Póki co sama praca jest niezbyt męcząca, ale ludzie bywają nieznośni. Na szczęście nie pracuje jako monter na lince. Zobaczymy jak będzie później.

Żal dla dyrektora,nie będę tego nawet komentował,szkolna przyzawodówka a nie firma...

anonim - 2009-05-28 18:40:13 beznadzieja Syf , kiła i mogiła, oni sobie nie zdają sprawy z tego, że jak sytuacja w kraju się polepszy to wszyscy od nich uciekną, ha-ha....

beznadzieja

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Electric Poland - Ostaszewo

Orion Electric Poland
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • 57
    87-148 Ostaszewo