Orion Electric Poland

beznadzieja
pracownik 2009-06-24 13:22:21
anonim - 2009-05-28 18:40:13

beznadzieja

Syf , kiła i mogiła, oni sobie nie zdają sprawy z tego, że jak sytuacja w kraju się polepszy to wszyscy od nich uciekną, ha-ha....
anonim 2009-06-27 12:20:04
Żal dla dyrektora,nie będę tego nawet komentował,szkolna przyzawodówka a nie firma...
Anonim 2009-09-30 19:51:09
Pracuję krótko. Póki co sama praca jest niezbyt męcząca, ale ludzie bywają nieznośni. Na szczęście nie pracuje jako monter na lince.

Zobaczymy jak będzie później.
anonimowo 2009-10-20 23:32:31
[usunięte przez moderatora]!!!Kierownictwo młode bez doświadczenia. Pełno zasad nie zgodnych z kodeksem pracy.Brak warunków do pracy!!
jaaaa 2009-11-28 08:13:17
żalllllllll....... dla ludzi ktorzy to pisza!!!!! nie podoba sie to wypad!!!!!! wszyscy tak narzekaja ale pracuja [usunięte przez moderatora]!!!!!
magda 2010-03-24 13:26:09
chciałabym pracować w orionie pomóżcie bo nie wiem jak złożyć CV czy musze osobiście czy jest jakis adres e-mail
zapomniana 2010-08-02 21:41:25
kiedyś pracowałam tej firmie, bardzo chęnie bym tam wróciła bylo nie najgorzej ;) pozdrawiam wszystkich
niedocenionyPracownik 2011-01-05 14:15:54
Chyba jestes jakims dyrektorem, ze tak piszesz. Brak doswiadczenia ze strony kadry, niewiedza w planowaniu i samej produkcji. Wszyscy wyzej postawieni wyzej [usunięte przez moderatora] niz tylek maja. Jeden wielki [usunięte przez moderatora]. Oferty maja takie piekne, pelen pakiet szkolen, mozliwosc awansu itp. KLAMSTWO. Bez znajomosci to jeszcze nikt tam nie awansowal. Naprawde nie polecam i uciekam stamtad jak tylko najszybciej bede mogl. Na awans czeka sie do smierci. za byle co obcinaja premie , z ktorej juz niewiele zostalo. NIECH NAJPIERW DOCENIA DOSWIADCZONYCH PRACOWNIKOW BO NA TYM SIE BUDUJE JAKOSC ( PODKRESLAM JAPONSKA, BO JAK NARAZIE TO JEJ NIE WIDAC )
holub 2011-01-05 14:17:43
magda - 2010-03-24 13:26:09

aczupich@orion-electric.pl jak jestes ladna to i moze na stale zostaniesz... tak to dziala. osobiscie odradzam
pracownik oriona 2011-06-09 17:22:16
Nikomu nie polecam tam pracy.............. całkowity[usunięte przez moderatora], praca w systemie nie wiadomo jakim, bo jest kryzys i tzw. zmiana Planu Pracy - czyli pracujesz do bólu i w sobotę - brak wolnego dnia za to , bo rozliczenie tych godzin jest do końca grudnia 2011.................. nie wiesz o której do domu wrócisz......... płaca też nie jest wysoka i do tego premia,którą tak naprawdę mogą ci za żucie gumy zabrać, lub za to że za głośno się śmiejesz bo przy linii jak robot masz stać i do nikogo się najlepiej nie odzywać tylko TV składać........ więc polityka firmy jest do .............
huszti 2014-04-21 21:53:10
istnieją, ale nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji może więc stąd ta cała cisza. I nie zakładajmy od razu, że musi być tu źle...
Ikty 2014-12-09 09:17:41
Myślę, że rekrutacji nie prowadzą już długi, długi czas http://orion-electric.pl/index.php/pl/oem/content/article/56.html Zastanawiam się tylko czy jest to spowodowane tym, że oferują naprawdę niezłe warunki finansowe, że ludzie ani myślą odchodzić od nich czy po prostu zatrudniają małą ilość ludzi, którzy przyzwyczaili się do pracy i nie chcą niczego zmieniać. Mógłby ktoś powiedzieć 2 słowa na temat warunków w porównaniu do konkurencji, o ile ma informacje jak to wygląda u innych.
Wastd 2015-02-25 16:46:11
Ja nie myślę, że jest źle...Jestem optymistą i mam nadzieję, że z czasem będą kogoś zatrudniali, bo osobiście słyszałem pozytywne komentarze dotyczące pracy w tej firmie , a jakjest to ręki nie dam uciąć bo opinie zawsze bywają różne. Ciekawi mnie jak jest aktualnie z wynagrodzeniami, bo to chyba najważneiejszy aspekt
Wollny 2015-03-12 08:58:20
Pomijając fakt, że Orion według mnie produkuje niskiej jakości produkty to raczej wypełnia niszę na rynku i dedykuje swoje produkty ludziom, których nie stać na jakieś Samsungi czy Panasonici... Obawiam się również, że ma to znaczne przełożenie na wielkość wynagrodzeń jakiego mogą spodziewać się pracownicy, ale ważna jest dobra atmosfera :)
kapucha 2015-03-30 23:00:42
Wchodziliście może na stronę internetową Orion Electric czy nie, bo chodzi mi o to że chciałem sobie pooglądać tam ich telefizory a jak wchodzę w zakładkę Produkty to wyświetla mi się "404 Not Found". Trochę szkoda że firma nie dba o to żeby ich produkty były widoczne na stronie. mnie interesuje telewizor orion bo znajomi posiadają i sobie chwalą a przy tym trochę kasy zostanie w kieszeni
mikuk 2016-05-15 14:52:21
kapucha, firma orion raczej nie jest potentatem na rynku . Mimo wszystko uważam, że jeżeli ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia to do nich zawsze mógł aplikować a co teraz ...
Zostaw swoją opinię o Orion Electric Poland - Ostaszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Electric Poland