Thornmann recycling

Toruń

Opinie o Thornmann recycling

Były pracownik 2009-10-19 19:42:27
Nie polecam tego pracodawcy. Niesolidny, nie szanuje pracowników i łatwo się ich pozbywa.
bii 2014-07-03 11:25:36
chcesz stracić zdrowie to proszę bardzo
olo 2014-09-23 10:00:44
niby utylizuje tonery i szkło z monitorów ???????????????
co z nim robi naprawdę?????????????????? stracisz tylko zdrowie
Sahara 2015-10-30 15:57:23
Pracuję w tej firmie i dziwię się jak można pisac o tej firmie takie rzeczy ?
Pracodawca owszem wyrzuca ale tylko tych co kradną metale kolorowe,albo jak wpisuja lewe godziny.
Ja prauje 8 lat i nie zamierzam się z tej firmy zwalniać. Nie jest chyba taka zła skoro odrzuca oferty i obsługuje największe firmy z Polski.
A, jesli chodzi o zdrowie to zyczę wszystkim takiiego jak maja moikoledzy i ja zatrudnieni w Thornmann Recycling.
Litek 2015-11-05 16:52:47
Ja również pracuję dla Thornmanna i mam opinię pozytywną. Pieniądze na czas, premię za działania również od czasu do czasu otrzymam. Praca jak praca, wymaga poświęcenia i zaangażowania.
ktoś 2016-03-11 16:29:42
Pracuje w tej firmie od 10 lat.Inni troche krócej 8 i 6. Innych tu nie ma.
Czy gdyby gościu był s-synem,ktoś by wytrzymał tak długo?
A, ten co pisze ,ze stracił zdowie,- chłopie pewnie szef wyrzucił cie za palenie w pracy ( on tego nie toleruje) albo za opierniczanie się ( tego tez nie toleruje,ale jak płaci uczciwie to ma prawo wymagac)
I na koniec.
Zyczę wszystkim takiego szefa jakiego my mamy ! Panie szefie zyj nam 100 lat!
jaco 2016-05-18 09:32:54
Wiec chyba kazdy chcialby tam pracowac bo nikt nie przylapuje ich czesto na kradziezy, a wiadomo ze jak ktos ukradnie jakies metale to pozniej sprzeda za bardzo dobra kase i ma zysk jeszcze, ale dobrze ze pracodawca trzyma reke na pulsie i zwalcza to wszystko
Zostaw swoją opinię o Thornmann recycling - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thornmann recycling