Stal-krak

Kraków

Opinie o Stal-krak

bigiel 2012-02-19 11:21:02
znam tą zbrojarnie i tych ludzi co pracuja tam od łysego po diabła kiedys było ta poko ale odeszło kilku dobrych ludzi . dobrze było jak zbrojarnia podlegała pod hutmar . dziwie sie ze jasniacki nie reaguje na takie zachowanie
Stal krak 2012-03-07 13:04:48
A co tam słychać jeszcze w stal kraku?? Dalej myją, i sprzątają. Czy się kręci interes??
Stal-krak 2012-03-25 14:57:59
chce sie przyjac do pracy czy warto
123 2012-07-06 19:12:16
wszystko ladnie ,ale ktory sprawdzal czy stal-krak placi za was zus ,wiem ze zalega ze skladkami juz od prawie roku
rico 2013-05-19 19:50:26
własnie czy firma jest wiarygodna a nie jakies [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy płaci zus i wypłaty na czas bo nieraz nie płaca zusu
ja robiłem w firmie z bytomia co nie płacił zusu przez 4 miechy
Kiler 2014-01-21 18:50:56
Witam nie warto tam pracować. Brygadzisci alkoholicy, zagonią Cię na smierć!
zbys 2014-05-02 11:02:03
A ciekawe kiedy tam pracowales?
johny 2014-06-01 13:55:35
Jestem w szoku... nie spodkałem się nigdy z takim terrorem ...mobing do potęgi,molestowanie psychiczne i fizyczme..łamanie praw człowieka..brak słów ,prowadzący M.R powinien dawno być na cwelowni paw.nr 7 Potulice brak słów odradzam wszystkim..!!!!!!g
krystianos 2014-10-03 17:12:52
bylem wczesniej w achen,dornstetten,dahn, kierownictwo te same i nie polecam,odn,M,R to niech sie lepiej pilnuje,wszystko do czasu
Ponic 2015-01-27 02:01:19
Podejrzewałem, że branża budowlana należy do tych, gdzie spodziewać się trzeba 'surowego' traktowania, bo nie chcę wszystkiego od razu nazywać mobbingiem. Natomiast zastanawiam się gdzie pracownicy schowali swoją godność. Jeżeli coś wydaje się być niesprawiedliwe, to dlaczego nie ma reakcji w tym temacie? Czy generalnie warunki jakie oferuje stal-krak można uznać za atrakcyjne?
22 2015-03-26 17:28:50
uwaga na b.a.m. stahl z pod lipska,barbara i mlody synuś,bajera super,gorzej z wyplatami,sa niewyplacalni,nie polecam
ktos 2015-04-09 08:30:12
do 22 Co to za firma b.a.m. stahl spod lipska??Może ktos coś więcej o niej napisać?
22 2015-04-09 13:22:03
Daj sobie z nimi luz.zapytaj czy wyplacili za jakis kolwiek urlop,czy znaja niem,bo ostatnio byli z tlumaczem ,bo tam jest umowa niem.i zapytaj ile ludzi juz sie zmienilo,nie wiadomo na jaki nr.dzwonic
Ma z 5-6nr tel.bo jak i nie placi tak tez zmienia te numery.oszusci i tyle.
22 2015-04-26 03:52:11
Krotko mowiac.pojawila sie pewna oszustka z synkiem.podpisali kontrakt.dajac niskie ceny jak np rumuny.i niem,ja trzyma bo jest tania.w zimie nie stac ja na wyplaty,oklamuje ludzi.naobiecuje a pozniej no co wychodzi inaczej.zero pojecia odn.organizacji.tylko mysli jak by sie nachapac.jest jeszcze wiele innych rzeczy,ktorych nie chce mi sie pisac
lange 2015-04-26 03:59:21
Krystian gdzie teraz sie bujasz?
kama 2015-06-25 20:01:38
Mam pytanie,co z tym molestowaniem fizycznym????? We firmie nikt nic nie wie????
234 2015-07-02 11:38:56
zgadzam się terror,mobbing i nic dobrego...kierownicy i brygadziści patrzą tylko na swój interes...nie polecam,można wykończyć się psychicznie...
ktos 2015-07-06 21:39:02
Pracowałem w Stal Kraku miesiąc i to był najgorszy czas w moim życiu,terror i mobbing mało powiedziane. Nigdy się z takim traktowaniem nie spotkałem. odradzam wszystkim!!!
4433 2015-09-20 14:18:20
a co będzie spawał?
tom 2015-09-26 13:28:48
Dzień dobry jakie są zarobki w Niemczech ile godzin w miesiącu się robi i co ile zjeżdża się do PL. Jestem zainteresowany praca teraz pracuje jako szlifierz monter mam uprawnienia na spawanie metodą mag 135 podstawowe i papiery na cięcie palnikiem.
poj 2016-01-20 11:18:01
Nie poradzam
Tomek 2016-02-09 11:50:14
Dzień dobry czy są przyjęcia do pracy jak z językiem czy trzeba go znać i czy przyjmują ludzi doświadczonych czy też do przyłączenia.ile godzin się tam robi?
125 2016-02-21 14:07:49
Jaka stawka???? Ile na miesiąc można wyjść
Toja 2016-03-14 13:46:01
Jak wygląda praca w firmie? Co ile zjeżdżają do PL i na ile dni? Ile godzin można zrobić w miesiącu bo jestem zainteresowany
aaa 2016-05-28 09:52:25
rzeczywiscie mieszkania pelne, brygadzisci gonia do roboty, co chwile jakies pretensje o byle co, alkoholicy, czekaja tylko na weekend, problemy w wyjazdami do polski, ogolnie nie za ciekawie
1234 2016-07-25 12:42:08
szukają naiwnuch co byś mial np ,komornika na lecach i robił u nich za darmo stawka od przerobu ile ton bedzie przerobione w miesiącu /Srednio wychodzi 5.60 e na godzine .Nie polecam !!!!
Odez 2016-08-21 21:21:08
Witam. Mam pytanie do osób które pracowały już w firmie stal-krak. Jak ogólnie się pracuje? Jak z mieszkaniami ile osób w jednym pokoju? I ogólnie.
Nick 2016-08-22 08:10:25
Witam! Jestem pracownikiem firmy stal-krak od około 5 lat. Mam wrażenie że cześć wyżej napisanych komentarzy pochodzi od ludzi zwolnionych za gorzałę lub od tych co zatrudnili sie na 2tygodnie i przepadł bez śladu... taki rodzaj zemsty (poprzez hejt w internecie:) Praca jest po 12 godzin standardowo ale czasem krócej zależy od ilości zamówień (możliwość przyuczenia obsługi maszyn- ja przyjechałem bez doświadczenia a teraz obsługuje wszystkie maszyny na hali) , mieszkania po 2 - 3 os w pokoju firma wynajmuje dom i wszystko opłaca (włącznie z środkami czystości, papierem do d... itp...) dojazd do pracy służbowym busem (czystym), wyjazd na kontrakt, odzież robocza, badania lekarskie itp. Płaci wszystko firma. Trzeba tylko kupić sobie jedzenie i ugotować samemu (no i chcieć pracowac). Wypłaty terminowo, w całości na konto, żadna lewizna, full składki, możliwość Kindergeld i raz w roku zwrot podatku. Na miejscu opieka w razie spraw urzędowych, lekarza - prowadzący mówiący biegle po niemiecku. Pozdrawiam wszystkich, jestem akurat w PL na urlopie (płatnym), jak są chętni to mogę kogoś zabrać 28.08 do De!
Cześć!
Odez 2016-08-22 22:23:50
Witam.
Mam pytanie ile realnie można tam zarobić? Najbardziej interesuje mnie czy godziny pracy są adekwatne do zarobków.
Pozdrawiam.
Nick 2016-08-23 19:01:11
Na temat zarobkow musicie pytac podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bo jak jestes nowy i do przyuczenia to na początek napewno nie dostaniesz równo z fachowcem. Niewiem dokładnie ilu zbrojarzy firma zatrudnia, ale napewno dobre kilkadziesiąt jak nie koło 100 (biorąc pod uwage wszystkie zbrojarnie) wiec nie uważam aby udało sie zebrać 100 "naiwnych" jak napisane wyżej. Podobnie 5,6€ to jakas bajeczka, zarobki są wyższe (chyba że 3/5 zabiera komornik).
cheetos 2016-08-24 06:45:10
Praca jest po 12 godz.dziennie na dwie zmiany, i w sobotę 8 godzin.To daje 272 godz.na miesiąc.
Zarobki w sezonie ok.1600 euro, ale nowy,bez doświadczenia zarobi napewno mniej.
Więc "szału" nie ma, podobno w innych firmach płacą więcej...
Nick 2016-08-26 11:10:19
Tak tak... można by tu wymieniać bez końca dobre strony i złe strony, że długo, ze po 12 godzin itd. I rozprawiać... warto czy nie warto. ALBO można poprostu się zatrudnić tu czy gdzie indziej i zarabiać pieniądze. A kto nie chce pracować, to mu zawsze nie będzie coś odpowiadało. Dla Sz.P. Ferdynanda Kiepskiego też niema w tym kraju pracy dla ludzi z jego wyksztalceniem.
Mi tu pasuję więc tu zostaje...
Pozdrawiam
ByłyPracownik 2016-09-04 21:05:42
Zarobki beznadziejne jak na tyle godzin, płatne akordowo. Nie wszędzie jest dobrze. Są miejsca gdzie jest dobrze jak na te 12 godzin a są też miejsca gdzie przez te 12 godzin trzeba tyrać non stop w deszczu lub w innych mało sprzyjających warunkach. Niecałe 7 euro nie jest tego warte. Towarzystwo sympatyczne. Weekendami nudno nie jest. NIE POLECAM!!!
234 2016-09-04 21:11:13
hej no wlasnie to tak na prawd wszystko zależy od tego na jakim się stanowisku pracuje i gdzie teraz akurat widze ze suzkaja ślusarzy- speawaczy w Niemczech od zaraz a tutaj to w sumie nie wiem jakie konrketnie zarobki sa tak na prawde ktoś cos wie ??
ŻYCZLIWY 2016-11-16 18:41:06
Tobie się chyba coś pomyliło kolego ,firma złodziejska jak jej szefostwo,a pensja taka jak w innych firmach za 3 tygodnie
Nick 2016-11-26 11:04:06
No tak w sumie racja, jak ktoś jest cienki to i słabo zarabia - a FACHOWIEC zarabia co miesiąc dobrą kasę (także zimą).
Zostaw swoją opinię o Stal-krak - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stal-krak