Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Witam . Serdecznie polecam Agencje Pracy KONCEPCJA z Wroclawia szczegolnie z P.Magda na czele ktora ze tak powiem potrafila mi dogodzic nie widzac mnie nawet na oczy oczywiscie chodzi o prace. Jestem w DE juz 3 lata i oferte ktora ptrzymalem od P.Magda jest wiec to moja pierwsza prace z tej Agencji i naprawde jestem zadowolony nie bylo obiecanek kokosow na wierzbie tylko przedstawiony stan faktyczny poza praca rowniez przyczynili sie do pomocy w znalezieniu niezaleznego mieszkania i podobaly mi sie naciski z Ich sttony szczegolnie P.Magdy na standard mieszkania ktory sobie zazyczylem ale oczywiscie dali rade wiec serdecznie polecam Moje sugestie dla Agencja Pracy Koncepcja: Tak oby tak dalej Lubię atmosferę w Agencja Pracy Koncepcja za: Kontakt i ze nie zachowuja sie jak DUPNE PANSTWO

Damian

Rzetelna agencja. Pracownicy kompetentni. maksymalnie zaangażowani podczas szukania nawet tych egzotycznych ofert pracy

Joanna

@gość proszę Cię o rozwinięcie Twojej wypowiedzi. Co konkretnie sprawiło, że uważasz Agencję Pracy Koncepcja za bardzo dobrą? W tej chwili z Twojego komentarza niewiele możemy wywnioskować, a każda rzetelna i wyczerpująca opinia bazująca na osobistym doświadczeniu jest na wagę złota dla potencjalnych pracowników.

Dorota

O Agencji Pracy Koncepcja mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Firma charakteryzuje się profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do pracownika. Posiada ciekawe oferty pracy oraz bardzo dobre warunki płacowe. Szefowa firmy Pani (usunięte przez administratora), to zawsze uśmiechnięta, uczciwa i przede wszystkim ludzka osoba, na której można polegać! Dzięki niej w biurze panuje mila atmosfera, która zachęca do odwiedzin i współpracy. Z czystym sumieniem polecam pracę w tej agencji :) !!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
gość

bardzo dobra

Koncepcja

Nasza firma nie zajmuje się wyjazdami aupair ( praca połączona z nauką ) już od ponad 4 lat. Powyższa opinia jest zatem nieprawdziwa i powinna zostać usunięta w trybie natychmiastowym przez administratora portalu, gdyż wprowadza użytkowników w błąd.

Ta agencja jest najlepsza z tych które mi załatwiały prace a już od dobrych kilulat pracuje w Niemczech

Czy tak dobrze pracuje się z agencją, że nie chce się pisać?

Iga

Szkoda, że osoby które już pracują dzięki agencji nic nie piszą. Liczyłam na jakieś info.

Kinia1985

Witam,czy pracuje ktoś przez tą agencję albo pracował koło Berlina przy pakowaniu słodyczy? Proszę o jakieś informacje na temat pracy i jak wygląda zakwaterowanie.Dziękuję.

Zainteresowana

Czy agencja w dalszym ciągu posiada w ofercie pracę opiekunki?

Koncepcja

Szanowny Panie, trudno nam prowadzić dialog z anonimem. Zapraszamy do osobistego kontaktu z naszą firmą. Na bieżąco rozwiązujemy ewentualne sytuacje problematyczne pracowników, którzy podjęli zatrudnienie za pośrednictwem naszego biura i wkładamy w to wiele zaangażowania i serca. Jeżeli ma Pan jakieś negatywne spostrzeżenia dotyczące zatrudnienia prosimy o ich zgłoszenie u nas. Dzisiaj kontaktowaliśmy się telefonicznie z kilkoma Panami zatrudnionymi w firmie i osoby te są zadowolone z zatrudnienia. W najbliższych dniach nawiążemy kontakt z innymi osobami pracującymi w tej firmie osobami. Jeżeli ktoś zgłosi nam jakieś uwagi, to będziemy je omawiać z naszym niemieckim partnerem.

@Koncepcja

Niestety żaden Damian nie wyjechał do tej firmy za pośrednictwem naszej agencji.

Peter

Faktycznie w ofercie było ok. 1800 euro netto. Czyli kolejna agencja która mija się z prawdą. Może jest ktoś kto pracuje bądź pracował i opisze jak jest naprawdę. Albo potwierdzą się słowa kolegi Damiana i Koncepcja urealni zarobki w ogłoszeniu. Chociaż zauważyłem ostatnio, że w swoich ogłoszeniach rekrutacyjnych już nie podają zarobków. Możliwe więc, że kolega Damian pisze prawdę.

@Peter

Zweryfikowaliśmy zadowolenie umieszczonych przez nas pracowników ( w firmie o której mowa) i nikt nie zgłosił nam żadnych reklamacji. Dodatkowo firma ( po naszej reakcji) zwiększyła możliwość wypracowania większej ilości godzin i każda z zatrudnionych osób może zarobić więcej. Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem, które mają nadal wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą firmą www.koncepcja.eu

Życzliwy
@Peter

Ja pracowałem to mogę powiedzieć

Życzliwy
@Koncepcja

To proszę zapytać Pani Moniki która werbuje Polaków Ja mam kontak zwieloma Polakami tam pracującymi przez Państwa i inna firme

Jerzy

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencją za granicą?

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Agencja Pracy Koncepcja? Taka informacja będzie pomocna.

same plusy -rzetelni i pomocni.

Koncepcja to zielony kontener

4 lata na stolarni to niewielkie doświadczenie , (jeszcze montowanie jakiegos duperela tam przy oknach A tu człowiek się nie nadaje)(usunięte przez administratora). rozmowa przez telefon żenada,ciekawi mnie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna (usunięte przez administratora). Nie pozdrawiam

Krzychu
@Koncepcja to zielony kontener

Moze byłeś za dobry dla nich ,A oni szukają pijakow albo osób z 40letnim doświadczeniem by ich (usunięte przez administratora) Przez telefon to m9zna konto w banku odblokować A nie rozmowe kwalifikacyjna przeprowadzac(idioci) moze to i lepiej ze ci sie nie udalo przynajmniwj nie jestes smieciem

@Koncepcja to zielony kontener

Ja jeżdżę tylko przez nich. Jak slaby jesteś to Cię pewnie nie przyjeli.

kandydat

Bardzo profesjonalne podejście. Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej - dostałem umowę i wyjeżdżam w styczniu jako stolarz. Myślę, że można polecać agencję.

elektryk
@kandydat

Też potwierdzam, że dobra agencja- od dwóch lat pracuję w de i cały czas mam z nimi dobry kontakt.

Szukajcy

Domino

Też jadę 01.02 daj info.jak tam jest darekchel24@wp.pl

sllaw
@kandydat

Czy pracujesz może w firmie (usunięte przez administratora)koło Zwickau przy oknach? Jak się tam pracuje bo też jestem zainteresowany wyjazdem do nich. Napisz coś bliżej, jeśli możesz.

Szukajcy
@ślusarz pracownik

Ty mi napisz A nie potwierdzaj....

pracownik stanowisko stolarz

Myślę, że to bardzo dobra agencja. Rzetelna i kompetentna.

Aaa

To nie są szykalujące wpisy tylko prawda o waszej pracy na Bawarii a ile mailów i zażaleń żeście mieli to i tak na forum się nie przyzncie, także że forum jest od tego by opisywać pracodawcę i dobre i złe strony

Cyrograf
@Aaa

Taka agencja jak ta i wiele innych im zalezy na tym ze bys sie zfodzil przez nich wyjechac a jak juz podpiszesz cyrograf z djablem i zajedziesz na miejsce radz sobie sam oni tylko dostaja kase od glowy obiecuja gruszki na wierzbie a jak przekarza cie do kolejnej agencji w niemczech umywaja rece a pracujesz u trzeciego niemca wiec trzech musi zarobic na tobie a tobie dadza ochlapy i nikt toba sie nie przejmuje

Gosc
@Cyrograf

Co masz konkretnie na mysli? Dostalem oferte pracy i szczeze mowiac po tych opiniach troche sie wacham czy pojechac

Koncepcja

Zwracamy uwagę, że do reklamowania konkurencyjnych ofert pracy przeznaczone są portale z ogłoszeniami o pracę. Mamy prawo sądzić, że autor posta podszywa się pod naszego klienta.

Joanna

@Gowin Nie mam możliwości usuwania komentarzy. Decyzję o archiwizacji wpisów oraz tego, czy są one zgodne z regulaminem podejmuje administrator portalu. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do jego decyzji, prosimy o kontakt pod adresem admin@gowork.pl

Miłosz86

Czy przez agencję można zdobyć certyfikat "RZETELNY KANDYDAT"? proszę o informacje, jeżeli ktoś je ma!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja