Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Marecki

Czy ktoś wyjechał za pośrednictwem Koncepcja do pracy w charakterze konserwator/hausmaister? Czy agencja oferuje takie stanowiska?

Maja
@Marecki

@Marecki, tego nie wiem, ale w lutym szukają posadzkarzy, piekarzy i pomocników do gospodarstwa rolnego w Brandenburgii. Coś z tego zainteresowałoby Cię? Ja jestem ciekawa, czy na to ostatnie przyjmują też kobiety. Dodam, że mam doświadczenie z rodzinnego gospodarstwa.

Agnieszk Górecka - rekruter
@Maja

@Maja Obecnie skończyły nam się wolne etaty w opisanym gospodarstwie rolnym. Nie było wytycznych od klienta, jakoby do zatrudnienia preferowani byli Panowie. Czasami przy takich ofertach, przewagę bierze obsługiwanie i naprawianie maszyn rolniczych (w tym przypadku ogromna hodowla trzody chlewnej). Natomiast czekamy na otwarcie sezonu i nowe oferty współpracy, także prace na roli. Pani doświadczenie jest jedną z najlepszych rekomendacji dla tej branży. Obecnie spotykam coraz więcej kobiet z uprawnieniami na kosiarki (tzw. traktorki), o przeszkoleniach i uprawnieniach do wycinki lub obsługi małych urządzeń niebezpiecznych (faceci nie bardzo lubią drobniejsze i bardziej skrupulatne prace, z wyjątkami ). Proszę tylko pamiętać, że 85% naszych ofert, jest dla kandydatów mówiących w języku niemieckim, przynajmniej komunikatywnie. :)

pracujący

Mega rzetelna firma !

Chef

Witam,jak najbardziej polecam wybór tej właśnie agencji. Wyjechałem do niemiec,za pośrednictwem i absolutnym profesjonalnym doradztwem Pani Agnieszki Góreckiej,która do ostatniej minuty czuwała czy wszystko jest ok , a zaznacze tylko, że jeżdżę przez agencję różnego typu już 15 lat. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Danuta

Witam, bardzo chciałabym się dowiedzieć ,jakie są możliwości -szanse na znalezienie pracy dla dwojga młodych ludzi. Dla pary? Napomknę że chodzi o pracę za granicą z mozliwościa zamieszkania. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Gabriela Szczepanik
@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto, Bardzo dziękuje za zainteresowanie ofertą. Jak najbardziej znajdujemy również prace dla par w chwili obecnej poszukujemy kontrolerów jakości. Wymóg ze strony pracodawcy język niemiecki na poziomie komunikatywnym. Po więcej szczegółów zapraszam na maila rekrutacja@koncepcja.eu lub można do mnie zadzwonić bezpośrednio na numer +48 792 785 242. Pozdrawiam Agencja Pracy Koncepcja Gabriela Szczepanik

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
Zenon

Podpowiedzcie ,jakie warunki mieszkaniowe zapewnia agencja dla ludzi wysłanych do pracy?

Agnieszka Górecka
@Zenon

Agencja Pracy Koncepcja, współpracuje jedynie z agencjami pracy oraz pracodawcami bezpośrednimi, które zapewniają jednoosobowe pokoje, mieszkania. Pozdrawiam, Agnieszka Górecka Koncepcja.eu

Majkel

Polecam Agencje Pracy Koncepcja. Dzięki ich pomocy wyjechałem do pracy przy produkcji baterii na Bawarii i od prawie czterech miesięcy tu pracuję. Wszelkie informacje podane przez firme Koncepcja sa zgodne z tym co zastałem na miejscu. Jeżeli będę zmieniał prace, w pierwszej kolejności bede sie kontaktował z Koncepcją.Polecam:)

Bardzo dobra agencja

Aneta
@pracownik

Chciałabym, żebyś napisał coś więcej na temat tej agencji na przykład, czy korzystałeś z jej pośrednictwa lub czy pracujesz wewnątrz jej struktur. Będę również wdzięczna jeśli napiszesz, czym Agencja Pracy Koncepcja wyróżnia się od pozostałych w swojej branży?

sllaw

Też dołączam się do pytania. Czy warto tam się wybrać?

NOWY

Witam czy ktoś pracuje na produkcji okien koło zawicku w Niemczech? Chciałbym się dowiedzieć jak tam jest i ile jest km do pracy z zakwaterowania Czy dobrze płacą

Jasiek

Nie polecam. Ignorancja podczas rozmowy i śmieszki. Brak poważnego traktowania. Tak nie powinno się traktować kandydata. Dzwoniłem kilka razy co z moją pracą o oni nic nie wiedzą tylko Pani Gabriela się posmiechuje. Jeśli ktoś chce czekać bez końca na pracę to wybrał dobre miejsce by jej tam szukać.

Koncepcja właściciel
@Jasiek

Bardzo nam przykro w związku z dodaną przez Pana opinią. Mogę zapewnić, że każdego kandydata traktujemy bardzo poważnie. Niestety ostateczną decyzję w kwesti zatrudnienia podejmują nasi kontrahenci. Jeżeli zbyt długo czeka Pan na akceptację ze strony pracodawcy mogę zakładać, że nie zna Pan języka obcego na poziomie komunikatywnym lub istnieją inne przyczyny wpływające na brak pozytywnego zakończenia procesu rekrutacyjnego. Niestety podał Pan zbyt mało szczegółów abyśmy mogli merytorycznie odnieść się do zamieszczonych tutaj uwag. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 791080654. Pozdrawiam

Waldeeek 80

Hej ! Pracuje juz jakis czas z ta firma. Pani Gabriela mowi dokladnie jak jest i jak cos dopyta. Ogolnie miel zaskoczenie bo te agencje wiecie znikaja jak juz wyjedziemy. A ona sama zadzwonila w niedziele czy doje halem czy wszystko okej jak mieszkanie ? Szok ! Wiec jak ktos nie ma mnie gdzies to ja tez nie POZDRAWIAM PANIA GABRYSIE !! ;)

Przemek

Ja właśnie jestem w Niemczech od zeszłego poniedziałku ,właśnie podjąłem pracę przez agencję Koncepcja. I jak na razie do tej pory jestem mile zadowolony z Mieszkania że jest czyste z pracy że jest praca w mojej dziedzinie a nie jakiejś innej jak to nie raz bywa. Z kobiet pracujących w agencji Koncepcja czy tu na miejscu . Bo pomagają załatwić twoje sprawy które masz na głowie np . Założenie konta w Banku a nie utrudniać komuś życie i to jest plus . I to duży! Jednak ja nie będę tu za długo bo muszę wracać do Polski zrobić sobie prawo jazdy ,jak każdy mam swoje sprawy związane z moim życiem .Chciał bym tu wrócić ale zobaczymy jak to będzie .Jednak polecam pracę i agencję . Jak nie ma kłamstwa za dużego to i Nie ma problemu .

Tomek76

Zaczynam pracę w poniedziałek koło Zwickau zobaczymy jak będzie do czasu wyjazdu wszystko jest okey jeszcze Panie z biura dzwoniły czy wszystko okey i czy jadę więc wydaje mi się spoko. Powiedzialy żebym zapisał numer i dzwonił to postarają się pomoc jak by było trzeba.

Krzysztof
@Tomek76

Jak Twoje wrażenia po pierwszych dniach w pracy za pośrednictwem firmy Agencja Pracy Koncepcja? Wszystkie ustalenia, które miałeś w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdziły się w rzeczywistości? Zachęcam, abyś podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Pablooo

Hej, Polecam kontakt z P.Gabriela mówi konkretnie i szczerze o ofercie. Ostatnio poddała w moją wątpliwość mocno konkurencyjną ofertę jaką otrzymałem (okazalo się ,że chcieli mnie oszukać !!) Jeśli się uda będę chciał jechać z Koncepcją - polecam !!

Pedro

Dziwna opinia, agencja jest dobrym pracodawcą ale wiadomo konkurencja nie śpi.

waldek

Odradzam. dzwonilem w sprawie pracy jako spawacz do Niemiec, pani w biurze byla nie przytomna, nie wiedziala o co pytam rzadnych szczegoluw nie dala. chciala mi wcisnac jakiego daka z in witro jak ja bym babom byl. Zero info o robocie jakies bzdury gadala i sie smiala. O co kamam... jade z inna firma. Nie polecam

właściciel
@waldek

Dzień dobry, Przykro nam bardzo z zaistniałej sytuacji. Zapewne rozmawiał Pan z osobą odbywającą u nas praktykę, która powinna przekazać telefon doświadczonemu rekruterowi. Przepraszamy za niedogodności.

Janjan

Pracuje ktos obecnie w Zwickau? Na produkcji drzwi i okien? Chetnie przeczytam opinie na temat tej pracy.

Joanna

@Gowin jeśli masz zastrzeżenia do pracy, jak rozumiem osoby, która jest przez firmę zatrudniona lub z nią współpracuje, to warto z taką informacją zgłosić się bezpośrednio do firmy. Kontakt znajdziesz stronie internetowej http://koncepcja.eu/Kontakt/Kontakt.html Przypominam również o tym, że wszystkich użytkowników wątku obowiązuje stosowanie się do regulaminu portalu. Nie są dopuszczalne wpisy, które naruszają dobra osobiste. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu. http://www.gowork.pl/regulamin

Gowin
@Joanna

Szanowna pani Joanno nie rozumiem dla czego usunela pani post. Tak jak pisalem do koncepcji nie moge powiedzieć zlego słowa wręcz przeciwnie moi koledzy zatrudnieni chwalą sobie mam tylko zastrzeżenia do pani która działa na terenie Norymbergi i okolic zajmuje się kierowcami autobusów jej działania to skandal często powołuje się na koncepcję wiec przypuszczam że współpracuje z wami sprawy mają sie dość poważnie jest przygotowany nie jeden wniosek do sądu o zapłatę zaległych wynagrodzeń i ostatnio dojdzie jeszcze jeden proba wyłudzenia pieniędzy od pracodawcy w ktorej pracuje mój kolega nie dosc ze go oklamala to żąda od niego pieniędzy za co tego nie rozumiem nie przepracował u niej ani jednej godziny a wręcz przeciwnie po obietnicach tej pani zwolnił się z pracy oby pracować bliżej Polski to nie jedyny przypadek

marcin.-
@Gowin

Jak można napisać tyle słów i nie postawić żadnej kropki i przecinka. To jest jeden bełkot.

polonista
@marcin.-

Jak jesteś analfabetą i nie umiesz czytać , to na pewno tego nie zrozumiesz. UPS.... ! Walnąłem przecinka.

@polonista

Bardzo Cię proszę, o niestosowanie personalnych zaczepek wobec innych użytkowników. Forum służy do dyskutowania o firmach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami i pozostańmy przy tej tematyce. Czy współpracowałeś z Agencja Pracy Koncepcja? Jeżeli tak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. Merytoryczne komentarze są nieocenioną wskazówką dla osób chcących podjąć zatrudnienie.

sprincik
@Gowin

a czy ta pani od autobusó to nie przypadkiem (usunięte przez administratora)

Łukasz

Stolarz jak najbardziej polecam Agencja Pracy Koncepcja pracuję już ponad 1,5 roku w Niemczech i bez żadnych problemów dobry kontakt z kordynatorem jak i wszystko co było dogadane przed wyjazdem się zgadza teraz z przyjemnością pracuję w swoim zawodzie dzięki Agencji Pracy Koncepcja i mogę ją polecić nie tylko kolegami szukającymi pracy w zawodzie Stolarz ale i również osobami poszukującymi godnej i bezstresowej pracy na dobrych warunkach

KierowcaD

Witam Polecam kontakt z Panią Magdaleną . Pani wszystko wytłumaczyła odnośnie pracy, warunków, itp. Wszystkie informacje uczciwie podane. Agencja bardzo uczciwa którą można polecić! Nic nie ukrywają, wszystkie informacje są rzetelne. Dla kierowcy szukającego zatrudnienia jest to bardzo dobra sprawa, gdyż wiele firm ukrywa stan faktyczny jaki może być w danej firmie. Tutaj informację dostajemy uczciwie i od ręki. Polecam i Pozdrawiam

@KierowcaD

Regulamin forum zabrania wspominania w komentarzach imion osób zatrudnionych w danej firmie. Wynika to z ochrony danych osobowych. Jeżeli wpis zawiera takie informacje, może być usunięty przez administratora. W przypadków wątpliwości, po więcej szczegółów odsyłam pod adres: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja