Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

Ewelina

Siemanko, jest to moja pierwsza praca przez agencje za granicą i mam pytanie. Mam zapewniony pokój przez agencje za który jest potrącana dana kwota z mojego wynagrodzenia. Nie wiem jak mam zaprzestać pobierania kilkunastu ruro z wypłaty… Czy agencja dodatkowo może pobierać kilka euro z wypłaty za dodatkowe koszta? Np. Pranie w mieszkaniu? Używam własnych środków. W umowie jest tylko mowa o kwocie zakwaterowania i taka kwota jest zabierana. Są na to jakieś przepisy? I czy ten zapis ma jakiś związek z pobieraniem większej kwoty przez agencje niż powinna? Czy zalicza się to do wynagrodzenia i nie ma nic wspólnego z zakwaterowaniem? „Wszystkie płatności ponad taryfowe mogą być również zaliczane na poczet zbiorowego wynagrodzenia w przypadku retrospektywneo zbiorowego podwyższenia wynagrodzenia jeśli ulegnie to zmianie w wyniku podwyżek taryf, wprowadzenia taryfowych dopłat branżowych..”

Piter.

Miałem okazję w zeszłym roku pracować za pośrednictwem tej agencji pracy przy naczepach samochodowych firmy Kőgel.Rzetelni i pomocni ludzie do których zawsze można zadzwonić .Pomagają nie tylko na początku pracy ale w moim przypadku do samego końca przy wypowiedzeniu umowy.Szczegolnie polecam kontakt z Panią Pauliną i Panią Marzeną.Jak najbardziej polecam tą agencję pracy. Znaleźli nam dom o wysokim standardzie i dla osób bez auta firmowe autko.Sama praca była dość ciężka, wśród osób z różnych krajów ale po to się tam jedzie żeby pracować .

Też pracowałem - potwierdzam

@Piter.

Serdecznie dziękujemy za tę pozytywną opinię! Państwa zadowolenie jest dla nas ogromnie ważne. Czujemy się odpowiedzialni za wszystkie osoby, które podejmują pracę za granicą za naszym pośrednictwem, dlatego starannie dobieramy sobie pracodawców, dla których świadczymy usługi rekrutacyjne.

Katarzyna
@Piter.

Właśnie czytam opinie i brzmią mega zachęcająco :) Zastanawiam się czy nie spróbować wyjechać za ich pośrednictwem. A powiedz jak podchodzą do pracownika, gdy pojawia się jakiś problem i potrzebna jest interwencja, pomoc? Można na nich liczyć? Czy jeśli chce się szybciej skończyć kontrakt to robią z tego tytułu problemy czy idą na rękę?

Aleksandra

Witam Czy posiadają Państwo oferty pracy dla par ? Jesteśmy mobilni nasza dyspozycyjnosc od 2 tyg marca gdyz kończy nam się projekt z innej agencji w miejscowości weinstadt

Programista CNC

Dzień Dobry Czy rzeczywiście w każdym przypadku, warunkiem koniecznym jest "komunikatywna znajomość języka niemieckiego"? Pozdrawiam

PROGRAMISTA CNC
@Programista CNC

Ponawiam pytanie.

@PROGRAMISTA CNC

Aktualnie posiadamy dwie bardzo ciekawe oferty pracy dla operatorów maszyn cnc, gdzie język niemiecki nie jest wymagany. Zapraszamy do kontaktu tel. 71 343 80 73 lub e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu. Chętnie opowiemy o szczegółach oferty pracy. Pozdrawiamy Zespół Koncepcja

Łucja
@Agencja Pracy Koncepcja

Dzień dobry. Odbiegając od tematu, czy znajdę gdzieś oferty pracy u was, bezpośrednio w firmie? :) Właśnie jako rekruter?

@Łucja

Dzień dobry, aktualnie mamy otwartą rekrutację na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji do naszego Zespołu Koncepcja :) Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową www.koncepcja.eu Zachęcamy do aplikowania i pozdrawiamy, Zespół Koncepcja

@Programista CNC

Zależy gdzie jesteś przydzielony W moim przypadku ja pracowałem z samymi Niemcami więc trzeba znać chociaż minimum komunikatywny Ja dogadywałem się nawet również w jez ang i niemieckim

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
Spawacz Robert

Dzien dobry Jak najbardziej w 100 procentach polecam Panie sa mile I sa rzetelni Pomagaja w zalatwieniu wszystkiego Pozdrawoam caly personal oraz Polecam wszyskim

@Spawacz Robert

Panie Robercie, jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Kandydatów :) Pozdrawiamy, Zespół Koncepcja

Robert
@Agencja Pracy Koncepcja

Panie z Koncepcji są bardzo pomocne w załatwieniu spraw i formalności Nawet dotyczących Pracy w DE są godni polecenia Ta agencja jest naprawdę Bardzo dobra Polecam wszystkim

Kamil

Bardzo dobra Agencja Pracy????

Endriu

Witam,jest możliwość podania zarobków dla ogłoszenia operator CNC 89257 Illertissen, Niemcy?

@Endriu

Dzień dobry, wynagrodzenie na tym stanowisku jest uzależnione od poziomu znajomości j. niemieckiego oraz umiejętności kandydata np. czy dodatkowo potrafi programować maszyny cnc. Zarobki w tej firmie to od 1800 do 2300 euro netto/etat po opłaceniu kosztów zakwaterowania. Po otrzymaniu CV od kandydata na adres e-mail: rekrutacja@koncepcja.eu, przedstawiamy dopasowaną indywidualnie ofertę pracy. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 71 343 80 73. Pozdrawiamy, Zespół Koncepcja

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Agencja Pracy Koncepcja?

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych ztrudnieniem na następujących stanowiskach: operator cnc, ślusarz, spawacz, operator maszyn produkcyjnych, kowal, odlewnik, elektryk, lakiernik, pracownik budowlany, stolarz, rzeźnik, cukiernik, tapicer, monter. Zapraszamy do aplikowania rekrutacja@koncepcja.eu Czekamy również na Państwa pod numerem telefonu: 71 343 80 73

obiektywna opinia

Nie polecam pracy w firmie produkującej traktory w miejscowości Asbach Baumenheim o nazwie Fendt. Polska agencja wysyła ludzi do tej pracy nie wiedząc co tam się dzieje oraz nie ma kontaktu z firmą produkcyjną. Ludzie pracują po kilka dni i są zwalniani bez poważnych powodów albo nie zaczynają pracy. Więc nie jedzcie do tej firmy jesli nie chcecie stracić pieniędzy na drogę. Dzieki mnie zaoszczędzicie trochę pieniędzy. :)

@obiektywna opinia

Szanowny Panie - dziękujemy za podzielenie się Pana subiektywną opinią. W podanej przez Pana firmie zatrudnionych jest (za pośrednictwem naszej agencji) już kilkanaście osób. Ze wszystkimi osobami jesteśmy w kontakcie i wyrażają się one jak najbardziej pozytywnie na temat przedsiębiorstwa ( nowoczesny park maszynowy, bardzo dobrze wyposażone zaplecze socjalne, dopłaty do obiadów ect.). Oczywiście wiemy, że firma ma wysokie oczekiwania dotyczące zatrudnianych pracowników i dobiera bardzo rozważnie nowe osoby do zespołu zapraszając kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne. Firma nie ma obowiązku zatrudnienia kandydatów, którzy z różnych względów nie pasują do reszty zespołu lub jakość ich pracy nie spełnia oczekiwań przełożonych. Wszystkim kandydatów, którzy nie przejdą pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej oferowana jest w ciągu kilku dni, na miejscu w Niemczech, praca w innym przedsiębiorstwie w odległości do max. 150 km. Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną mogą również korzystać w trakcie zatrudnienia oraz prowadzonego procesu rekrutacyjnego z darmowego zakwaterowania w pokojach jednoosobowych. Podane tutaj informacje można zweryfikować u osób zatrudnionych w ww firmie ( nr telefonu podamy na życzenie). Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - osobom zainteresowanym chętnie podamy więcej szczegółów. Pozdrawiamy Zespół Koncepcja

Janusz

Agencja Pracy Koncepcja - POLECAM ! Bezproblemowy kontakt, duża pomoc w relacjach z zagranicznym pracodawcą.

Jarek

Dzień dobry. Agencja Pracy Koncepcja jest Firmą godną polecenia. Wszystkim polecam. Sprawy związane z zatrudnieniem przebiegają szybko i sprawnie. Pozdrawiam.

GOŚĆ
@Jarek

potwierdzam

Krzysztof

Polecam każdemu!!! Bardzo dobra współpraca. Bardzo rzetelny i pozytywny zespół. Polecam szczególnie kontakt z Panią Pauliną oraz kontakt z Panią Marzeną.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby znaleźć jak najlepszą pracę dla naszych Kandydatów. Pozdrawiamy, Zespół Koncepcja

GOŚĆ
@Krzysztof

potwierdzam

Witam czy jest możliwosc pracy jako spawacz na warunkach Niemieckich bez znajomosci języka , tylko podstawowe zwroty ? .

KAISAW
@Piotr

TAK

@KAISAW

Dzięki za info

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony Polecam wszystkim jak najbardziej

Maciek

Firma pomocna w załatwianiu bieżących spraw na terenie Niemiec. Oferty jakie otrzymałem z agencji zawsze sprawdzone i rzetelne. Polecam z całą odpowiedzialnością.

@Maciek

Panie Macieju, pięknie dziękujemy, jest nam niezmiernie miło. Wiarygodność i rzetelność stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Aktualność
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Zespół Koncepcja!

Firma Agencja Pracy Koncepcja rekrutowała na stanowisko Monter. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4300 .

Tak mamy wiele ofert pracy na stanowisko montera - np. monter maszyn, monter przyczep samochodów ciężarowych. Wynagrodzenie od 1700 do 2000 Euro za etat w zależności od lokalizacji, już po opłaceniu kosztu zakwaterowania. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowym z internetem. Czasami są to pokoje z własnymi łazienkami, czasami pokoje z dzieloną łazienką z innymi współlokatorami. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego i własny samochód. Po więcej informacji zapraszamy pod nr tel. 71 343 80 73. Aplikacje należy wysyłać na adres: rekrutacja@koncepcja.eu

Janek

W agencji pracy ,,koncepcja,, pracuje od niedawna ale jestem bardzo zadowolony i nic nie wskazuje na to aby mogło być inaczej.Samo podejście pań z biura do pracownika jest fachowe,rzeczowe i merytoryczne.Same pytają np.o warunki na kwaterze a jakby coś nie tak to żeby od razu zgłaszać to poszukają innej.Jak miałem sprawę do wyjaśnia dnia z certyfikatem szczepień przez który nie zostałem wpuszczony do pracy na poranną zmianę to sprawa została wyjaśniona w takim trybie ,że jeszcze tego samego dnia poszedłem do pracy na drugą zmianę.Szczerze polecam tą agencję pracy.

@Janek

Dziękujemy za tak miłe słowa i cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą agencją. Każda pozytywna opinia powoduje, że umacniamy się w przekonaniu, że warto doceniać i wspierać pracowników, którzy podejmują pracę na naszym pośrednictwem. Pozytywne opinie są dla nas nagrodą i dodatkową motywacją. U nas liczy się jakość, a nie ilość, dlatego starannie dobieramy pracodawców, dla których rekrutujemy pracowników. Pozdrawiamy.

kaisaw

Witam.Pracowałem kilka razy na terenie Niemiec .Jestem zadowolony z mieszkania , warunkow płacy i pracyoraz firmy ,która mnie zatrudniała oraz Szefów tej Firmy.

@kaisaw

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą agencją. Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja