DIVERSE

Wrocław

Opinie o DIVERSE

anonim 2011-05-06 19:00:49
jedno wielkie dziadostwo, wszyscy w centrali mają sie za bogów [usunięte przez moderatora]
julita 2011-05-06 20:03:15
zgadzam się z twoją opinią ten człowiek doprowadził mnie do zwolnienia.
Firma nie najwyższych lotów
były pracownik 2011-05-14 10:46:16
może i mają w tej firmie pomysły na nową kolekcję ale podejście do pracownika się nie zmienia. Jesteś zwykłym nic nie znaczącym robolem [usunięte przez moderatora] ŻAL w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska! Zatrudniają takich buraków którym tylko słoma z butów wystaje i mają sie za wielką MARKĘ. Zero socjala, mundurki to kpina, jesteś sprzątaczką, praczką też czasem, zmieniasz sklep, witrynę i jeszcze musisz [usunięte przez moderatora] za klientami, a to wszystko uwaga za całe 1100zł !!!! Jak se sam nie kupisz herbaty albo wody to możesz zdechnąć z pragnienia bo oni mają cie w poważaniu. Kasę tylko daja na płyny do szyb i mop do podłogi. To jest rzeczywistość pracy w diverse, wielkiej marce z wielkimi aspiracjami do traktowania ludzi jak śmieci. Uwaga na zwolnienia lekarskie, bo jak sie rozchorujesz to możesz już nie mieć gdzie wracać.
Prawda 2015-02-27 21:28:39
"Diverse"- po angielsku -różnorodność, a wiecie dlaczego? Bo to nie jedna polska firma a kilka firm polskich typu garażowego, które swoje (usunięte przez administratora)szyte w Polsce i po części w Chinach wstawiają pod marką Diverse- w ten sposób mają szansę zaistnieć, inaczej tego gówna co szyją nikt by nie kupił, jakość? tak jak diverse po angielsku czyli różnorodność, od szmat skandalicznie gówniano uszytych, gówniano dobranych materiałów i skandalicznej wręcz jakości , po "takie sobie " do chodzenia na miesiąc i do wyjeb.. . Jeśli chodzi o design? nie mają żadnego, kurtki na człowieku wyglądają jak worki? Kroje? sorry, ale może kiedyś kogoś zatrudnią do projektowania odzieży bo na tą chwilę to nie znają się na tym zupełnie. Kontrola jakości? Kupiłem kurtkę i wiem , że nie mają absolutnie żadnej kontroli jakości: za 300zł ( cena regularna 499zł) otrzymałem niedoszytą wewnętrzną kieszeń ( materiał zagięty, szycie pod kątem 45 stopni, dziura na wylot do wnętrza kurtki o szerokości 10 cm) co świadczy o braku kontroli jakości , po tygodniu użytkowania zaczęły pruć się nitki na froncie kurtki ( co świadczy o złym szyciu i źle dobranej nici nieodpowiedniej wytrzymałości = brak specjalisty w firmie od doboru materiałów), po 3 tygodniach użytkowania tej kurtki, kołnierz przy szyi był tak zmechacony, że wyglądał jakby kurtka była chodzona przez 4 lata - co świadczy o taniej, źle dobranej tkaninie do wykończenia, złej jakości bawełny, która zaczęła się mechacić i łączyć w "małe kokony". Przez cały czas wychodził puch spod materiału co świadczy o źle dobranym materiale wykończeniowym- zbyt cienki lub źle dobranej jakości puchu ( zbyt twardy i mało delikatny= tani ) oraz metalowe okrągłe guziki zatrzaskowe.( zbyt delikatne i cienkie- widać od razu chiński chłam) . Dodam jeszcze , że musiałem poodcinać wystające nitki. To wszystko z napisem na metce, na kurtce od wewnątrz i nalepce od frontu „ high quality” i PREMIUM .
Powiem szczerze, nie spotkałem się jeszcze z taką firmą, która szyje tak skandalicznej jakości ciuchy i istnieje na rynku oszukując nadal klientów przy takiej ilości negatywnych komentarzy w internecie. Jakość gorsza niż bazarowa!
Mariola 2016-01-08 13:09:31
Byłam pracownikiem we wrocławskim DIVERSIE WOMAN nie za długo na szczęście. Brak szacunku dla pracownika przez WYŻSZĄ RANGĘ ludzi którzy myślą że są nie wiadomo kim a zapomnieli jak sami zaczynali od zera. Bardzo nie podobała mi się atmosfera jaką stwarzała kierowniczka regionalna( Katarzyna D.) Zupełnie nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu. Ludzie wyżej postawieni nie maja kultury ta firma to gwarancja chamstwa, braku sprawiedliwości i cwaniactwa.. Kpina co robią z ludźmi poniżenie na każdym kroku pomiatają nami jak pachołkami nie traktują nas jak ludzi tylko jak białych murzynów którzy wykonują wszystko za grosze (1100 złoty). Zero socjali zapieprza się w święta soboty i niedziele za jakie grzech za takie same pieniądze nie ma nawet co liczyć na premie bądź dodatek za wykonywaną prace (premia w wysokości 17 złoty). Po opiniach widać co się dzieje w tej firmie brak perspektyw na rozwój. Podejrzewam ze w takim tempie jak zwalniają ludzi i zatrudniają nowych firma nie utrzyma się długo na rynku co z całego serca im życzę. Rzeczy które trafiają na sklep są niezbyt dobre jakościowo ludzie kupują a za parę dni zwracają, reklamacji więcej niż towaru na sklepie kpina....Ceny kosmos przynajmniej jak w renomowanym salonie HUGO BOSS gdzie tam wiadomo przynajmniej za co się płaci. Z całego serca odradzam prace w firmie DIVERSE współpraca z nimi wiąże się z notorycznym stresem i nerwami nie zachęcają do pracy tylko żądają abyśmy zapieprzali.... Przy zbliżającym się Nowym roku pracownicy liczyli na premie choćby głupie 50 zł a co otrzymali e maila z życzeniami o treści " ŻYCZĘ WSZYSTKIM SATYSFAKCJI ZAWODOWEJ" Brawo dla nadawcy tej wiadomości satysfakcja była gwarantowana!!!!
Mariola 2016-01-08 13:59:52
Drodzy zainteresowani zapomniałam jeszcze dopisać w jakich warunkach zostałam zwolniona bo przecież to jest również ważną kwestią tej firmy. Więc wyglądało to w sposób bardzo prosty z samego rana przyszła dostawa która między czasie trzeba było przyjąć nie były to małe kartony więc trzeba było wziąść się do pracy. Stojąc za ladą gdzie przyjmowałam towar między czasie musiałam obsługiwać ludzi podchodzących do kasy więc musiałam uważać by nie pomylić się w naliczaniu rabatów oraz w wydawaniu reszty klientowi, oraz zwracaś szczególną uwagę na przyjmowany towar który nie został zaklipsowany. miedzy czasie do sklepu wpadła kierowniczka Regionalna jak harpagan przez nikogo nie zauważona z pretensjami do całego świata. Nie odpowiadało jej to że nikt nie powiedział DZIEŃ DOBRY PANI KIEROWNICZCE jak również to że nie została zauważona, oraz zachowanie moje na sklepie-zostało mi zarzucone że nie obsługiwałam klientów za lada czyli na sklepie co jest totalnym absurdem ponieważ jak wsześniej pisałam robiłam 2 inne rzeczy jednocześnie, jestem tylko człowiekiem nie jestem w stanie się rozdwoić bo ktoś ma tak idiotyczne wymogi. Absolutnie nie mam do siebie zastrzeżeń co do swojej pracy jak i pracownicy z którymi na co dzien pracowałam. Co najciekawsze Pani kierowniczka udała się na magazyn wołając zastępce kierownika i mimo że była osobiście na terenie sklepu nie raczyła mnie poinformować o zwolnieniu tylko cały ciężar odpowiedzialności został zrzucony na Zastępce kierownika Pana Kajetana co również jest kategorycznym zachowaniem WYŻSZEJ RANGI. Podjęta decyzja o moim zwolnieniu to jedno nie poinformowanie to drugie ale najbardziej przykre słowa jakie usłyszałam to mianowicie " ŻE JESTEM TYLKO ZWYKŁYM SPRZEDAWCĄ" A wyższa ranga z takimi jak JA nie rozmawia. Poniżona i sflustrowana całą sytuacją przed całym zaspołem zmianowym postanowiłam opisać swoją historie by uchronić innych od tak przykrych i trudnych chwil całą sprawę postanowiłam zgłosić do inspekcji pracy!!!!
anonim 2016-06-22 15:35:24
Nie wiem jak mogłam wytrzymać tam tyle czasu... nabawiłam się tylko nerwicy. Ciągłe obiecanki, zero pochwał jedynie ciągłę czepianie się że kurz, że wszystko wiecznie nie tak.. Ale tak na ludzki rozum jak można wymagać od pracownika wykonywania zadań najlepiej kilka na raz - rób dostawę! Dlaczego nie obsługujesz ?!Przecież to jest najważniejsze! Dlaczego stoisz zobacz ile jest prasowania! Dlaczego prasujesz jak jest brudna witryna! . Człowiek się stara zostaje po godzinach, robi rzeczy których nie powinien robić a i tak dostaję gołą pensje... Czy to jest normalne żeby kierownik zarabiał mniej niż osoba pracująca na umowę zlecenie? W tej firmie tak ;) Zleceniowcy mają wszystko gdzieś bo przecież mogą odejść z dnia na dzień a pracownicy na umowę o pracę odpowidają za wszytsko... A najlepsze jest to jak poświęca się cały dzień na przebudowę sklepu po czym przychodzi mail żeby jednak wrócić do poprzedniej wizualizacji ;) Można pisać i pisać ale to tylko strata czasu, na szczęście teraz mam normalną pracę wszystko na normalnych i jasnych zasadach ;) A jak ktoś jest tak zdesperowany że dalej tam pracuję pozostaję mi tylko współczuć bo wszędzie jest lepiej niż tam ;)
Zostaw swoją opinię o DIVERSE - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVERSE