Opinie o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. w Tarnów

Pracownik cnc

Ludzie pracujący na zakładzie jako operatorzy maszyn cnc zaczynają się zwalniać poniewaz nie ma żadnych perspektyw rozwoju i zwiększenia uposażenia.("nie pasuje to proszę się zwolnić) zatrudniają na ich miejsce młodych po szkole żeby zapłacić minimalną i będzie robił jakiś czas a potem nastepny .Totalny brak szacunku do ludzi z doświadczeniem

Mundek

poza tym skoro dukrotnie jak nie trzykrotnie Łabędź (prezes) zwiększył zatrudnienie w administracji to perspektywy muszą być, przynajmniej dla znajomych (wybrorców) prezesa ...

BlacWhite

Czy w Polsce brakuje osób które byłyby w stanie sprawować zarząd, chyba nie. A tymczasem kolejna paranoja oto członek Zarządu ZMT Robert P jest jednocześnie w Zarządzie Huty Stalowa Wola S.A. Czy ktoś w PGZ oszalał ? Ta osoba w dwóch firmach może być najwyżej figurantem, a nie spełniać dobrze swej roli. Z tego co słyszę sytuacja w ZMT nie jest dobra a ma być jeszcze gorzej. Czyli Zarząd ma co robić aby ten stan poprawić a nie zajmować się prowadzeniem drugiej firmy.

@Mario

nie skończy się, bo za (usunięte przez administratora) jak wyszli na ulicę to wiedzieli po co. A dzisiaj jak wyjdą to tylko po to by żebrać.

Byłem na roznowie

Byłem na rozmowie o pracę, przyją mnie kierownik który wyglądał jak kloszard ale za każdym razem podkreślał że jest kiero. Odniosłem wrażenie że panuje tam duży nieład, kiero mówił że są tygodnie gdy nic się nie dzieje bo nie dostają pieniędzy na czesci i że jak dostają pieniądze to zamawiają dużo części i trzeba zostawać po godzinach żeby nadrobić zaległości. Widać że zarządzania z poprzedniej epoki. Po szczegółowych pytaniach które zadałem odniosłem wrażenie że pracują tam ludzie w większości bez kompetencji lub z niskimi kompetencjami! Jeżeli ktoś ma ambicje lub zależy mu na rozmowie to są lepsze firmy. Ta firma jest dla typowego tatucha bez ambicji, byle poszedł wypierdział 8h i chałupa i tak całe życie.

bartek.j3
@Tomek

To możesz podzielić się informacją jakie zarobki premie i tym podobne rzeczy są w zakładzie?

Małgosia Nowy wpis

Takie mam pytanie do państwa. Słyszałam o Lean ale nie miałam okazji z tym pracować, z kolei w ogłoszeniu na technologa mile widziane takie doświadczenia. Chodzi im o jakieś konkretne kursy myślicie?

Znalazłam ofertę jako pracownik sprzątający/ gospodarczy. Zaciekawiła mnie w ogłoszeniu informacja o możliwości rozwoju zawodowego. Możecie napisać coś więcej na ten temat? Co dokładnie oferuje firma, jakieś szkolenia..?

pracownik Nowy wpis

ZMT nie zatrudnia pracowików na takie stanowiska, więc nie ma takiej oferty pracy marna prowokacja

Perasperaadastra Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

W USA uzbrojenie robią prywatne firmy oczywiście pod nadzorem służb państwowych chodzi o wywiad gospodarczy ale i obcy wojskowy chiński czy rosyjski. Niestety w Polsce większość firm prywatnych ma kapitał chiński i cała dokumentacja techniczna wędruje do "państwa środka". Rozumie zatem dlaczego ZMT są państwowe. Kwestie zarządzania są tu istotne interesuje mnie jakie jest zarządzanie. Jak optymalizuje się zużycie materiałów, narzędzi, czasu (usunięte przez administratora) pracowników, kontroli technicznej ponieważ te czynniki wpływają na istnienie firmy, można produkować nowoczesną broń ale czynnik ekonomiczny jest decydujący o trwałości. Zamiast np wyprodukować 2 sztuk przy zoptymalizowanym zarządzaniu za te pieniądze można wykonać 3 sztuki. Po wpisach przypuszczam że w ZMT nie ma takiego podejścia. Mam także pytanie jak kadra techniczna na każdym etapie produkcji jest dodatkowo premiowana za wprowadzane innowacje i nie piszę o tych innowacjach w wyrobach(bo wiadomo że nie można) ale o sposobie wytwarzania , maszyny , narzędzia, utrzymanie ruchu o zaoszczędzanu np energii na poszczególnych etapach produkcji, na co specjalista może liczyć od zarządu fabryki? Jeśli ZMT chcą posiadać naprawdę fachową kadrę techniczną na co ci ludzie mogą liczyć?

Alutka

To jak jest z tymi operatorami CNC, że w ogłoszenie wpisali rok doświadczenia, a tutaj któryś z panów pisał, że na miejsce doświadczonych przyjmują uczniów? Ja właśnie takiego ucznia mam, który by chciał zacząć pracować na skrawaniu, a już w fabryce broni, koniecznie! I nie wiadomo, czy składać ma cv, czy przyjmą takiego zielonego, czy bedzie komu nauczyć :/

@Alutka

Z moich obserwacji - składać. Cały czas trwa rekrutacja na cnc i z tego co widzę przychodzą osoby np po samym kursie ale też osoby z dużo większym doświadczeniem ;) Jak ktoś ma chęć się nauczyć to i nauczyciel się znajdzie

konstruktor mechanik

Drugi etap rekrutacji (pierwszym była weryfikacja przesłanych dokumentów z wymaganiami zawartymi w ofercie pracy) odbywał się nie w siedzibie Zakładów Mechanicznych Tarnów, a w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie. Po wpisaniu się na listę przybyłych i odczekaniu w kolejce kandydaci byli wyczytywani przez młode panie z HR ZMT i zapraszane do drugiej sali, gdzie znajdowało się kilku pracowników Firmy z różnych jej działów. Następnie po zaproszeniu do konkretnego stolika i przedstawieniu się przez Pana przeprowadzającego rozmowę kwalifikacyjną zostałem poproszony o ponowne przedstawienie mojego CV. Podczas, gdy Pan rekrutator przeglądał moje CV ja dostałem do rozwiązania test wyboru podobny do tego jaki zdaje się podczas egzaminu inżynierskiego. Było na nim napisane, że jest to test na 10 min. Jednak Pan rekrutator dał mi na niego 5... co mnie trochę przeraziło... ale udało mi się go rozwiązać w 3 min i ze 100% poprawnością co bardzo mnie ucieszyło. Pytania na nim były w zasadzie z wszystkiego od mechaniki zaczynając, przez wytrzymałość materiałów, materiałoznawstwo, grafikę inżynierską, itp., a na prostym teście na inteligencję kończąc. W zasadzie taka powtórka ze studiów. Następnym etapem była rozmowa w języku angielskim. Trzeba było opowiedzieć coś o swoim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, itd., a następnie odpowiedzieć na kilka pytań. Później byłem odpytywany z rysunku technicznego, gdzie palnąłem pierwszy i w zasadzie jedyny błąd. Na koniec padło kilka zasadniczych pytań o konstrukcję mechanizmów broni, kaliber itp. Oraz luźne pytania na temat pasji i hobby oraz systemów uzbrojenia, którymi najbardziej się interesuję. No i jeszcze zostałem zapytany na temat oczekiwanego wynagrodzenia więc podałem takie jakie widniało w ogłoszeniu, czyli coś około 2400 zł netto. Czas rozmowy to między 20-30 min. Atmosfera była bardzo przyjazna i mniej stresująca niż oczekiwanie na nią… Zostałem pochwalony, że poszło mi bardzo dobrze co tym bardziej mnie ucieszyło i napawało optymizmem. Pan rekrutator powiedział mi, że on co prawda nie odpowiada za przebieg dalszego etapu rekrutacji jednak to on wystawia mi ocenę za ten etap. W najbliższym czasie ktoś się miał ze mną skontaktować i zaprosić na dalszy etap rekrutacji odbywający się już w siedzibie firmy połączony z jej zwiedzaniem i odpytywaniem kandydatów z różnych dziedzin oraz jakimiś zadaniami praktycznymi. Wszystko więc wydawało mi się bardzo ekscytujące i nie mogłem się doczekać! Tym bardziej, że na to stanowisko było tylko kilku kandydatów więc miejsce w kolejnym etapie mam wręcz gwarantowane zwarzywszy na przebieg rekrutacji… Niestety, ale po dzień dzisiejszy nikt się ze mną nie skontaktował, a z ostatnich informacji na stronie Firmy można wywnioskować, że pracowników już znaleziono i firma na razie nie poszukuje nowych. I tak moje marzenia prysły jak bańka mydlana…

Pytania znajdują się w tekscie powyżej.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Byłem na roznowie

@Byłem na roznowie

to jest PGZ czyli chlewnia z korytami tylko dla pisiorów, więc nie dziw się tam kompetencje i uczciwość ma jakąś wartość

były

bo jest niestety prawdziwa

Teresa
@były

Ale skoro są rozmowy to wygląda że zatrudniają bez znajomości. Dużo tam jest ludzi z innych opcji? Czy tylko tak jak piszecie?

@Teresa

Mechaniczne to firma rodzinna ;)

Zuzanna
@Tomek

no ale raczej nie cała skoro piszą o tak sporej liczbie pracowników? naprawdę biurowych jest dwa razy więcej niż fizycznych? czym oni konkretnie się zajmują i jak z zarobkami mogą przy tym obecnie stać?

@Zuzanna

Tak, biurowych jest dwa razy więcej niż ludzi na produkcji. Czym się zajmują...hmmm dobre pytanie ;) chyba piciem kawy , plotkami i aferami bo w tym zakładzie jest to na porządku dziennym i nie tylko w biurach ale na produkcji też . Nie wiem jak tam teraz z zarobkami bo na szczęście już w tym zakładzie nie pracuję :) :) :)

Były
@Tomek

niestety jest to prawda choć nie można generalizować, wniosek jest jeden część nieprodukcyjna wymaga reorganizacji i stanowisk do zadań a nie tylko stanowisk z polecenia partyjnego a pracę jakąs sie znajdzie.

Hahaha
@Teresa

Za tak gow.... kasę jaka mi zaoferowali to nawet nie chciałoby mi się rano wstawać.

@Hahaha

Zarząd musi wykazać się przed właścicielem dużym zyskiem więc dla pracowników nie ma kasy na wynagrodzenia

WFC
@Tomek

Niestety, szczera prawda. Na jeden dział średnio jedna, dwie osoby pracują, następni udają, ze coś robią, a reszta np śpi. Warto wiedziec jednak, ze zarobki szeregowego pracownika są dosyć mizerne, wiec ktoś kto nie jest zapewne w jakimś większym bądź mniejszym układzie nie może liczyć na cuda. Kadra kierownicza? Na palcach jednej ręki można policzyć wykazujących chęci do pracy kierowników, reszta robi wszystko by się nie narobić. Dla wielu osób takie miejsca to po prostu przechowywalnia, byle dociągnąć jak najdłużej.

Były
@WFC

Ale niestety zwolniono tych którzy próbowali coś zrobić tylko popełnili jeden błąd zaczęli mówić prawdę i pytać zarząd gdzie są środki na produkcję i jaki mają plan na dalszą pracę i zabezpieczenie w materiał i narzędzia nie wspominając o ludziach

Robut
@Byłem na roznowie

Takiej roboty właśnie szukam "(usunięte przez administratora)8 godzin i chałupa", niestety już sie kilka razy przekonałem że bycie ambitnym i zaangażowanym jest nieopłacalne u polskich pracodawców

@Robut

to jeszcze zapisz się do (usunięte przez administratora), chwal głośno inteligencję prezesa, księgowej i prawników i do emeryturki dociągniesz migiem

Kamil
@Hahaha

Tzn. jaką kasę Ci zaoferowali na start i przy jakiej umowie, możesz napisać konkretną sumę albo chociaż przedział, bo to dosyć ważna informacja? Chyba nie chodzi o najniższą? Rozmawialiście też o jakichkolwiek szczegółach, takich jak np. czy jest okres próbny?

@WFC

No co ty? Ktoś śpi w pracy? Nie ma monitoringu żeby takie sytuacje wyłapywać? Ktoś potem rozlicza ludzi z wykonanej roboty czy wolna amerykanka?

olek
@Piotr

ty akurat jestes najgorszym leserem w tej firmie piotrze tylko lewizne bys robil i sie obijal

bartek.j3
@Tomek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Xyz
@Pracownik cnc

Szkoda, że sami nie programują. Mają kawę na ławę, a chcą w UJ zarabiać paproce. Na innych zakładach programują sami i zarabiają mniej.

Gutek
@Pracownik cnc

Dużo osób w ostatnim czasie złożyło wypowiedzenia? Generalnie jak nie ma perspektyw rozwoju to może chociaż idzie wynegocjować dobrą stawkę, jak tyle czasu ktoś pracuje i jest wierny firmie? Nie wiem, jak to szefostwo do tego podchodzi

BlacWhite

Ilona
@BlacWhite

Czemu masz takie negatywne zdanie o tym wszystkim? Stało się coś konkretnego? Bo widzę żadnych szczegółów nie dajesz.

@BlacWhite

pytasz o "tłustego kota" więc się nie dziw.

leo

bo jest prawdziwa

Zuzanna
@leo

jeśli sądzicie, że to prawda to czy zarządzający o tym mają większe pojęcie? nie znam sytuacji od środka fajnie byłoby jakby ktoś jakieś wyjaśnienie podrzucił a najlepiej jakieś własne sugestie, te zmiany to w ogóle wykonalne są skoro takie sugestie na forum padają?

Fan
@BlacWhite

Spółki państwowe to i polityka nimi rządzi nie rozsądek i dobro spółki.

Mario
@BlacWhite

Jest to karygodne, oprócz tego jeszcze ten Pan jest w Radzie Naukowej PWSZ w Tarnowie. Zwykły człowiek ledwo zarobi najniższa krajowa a te komuchy po 3 stanowiska i śpią na pieniądzach..... kiedy się to skończy. Chyba jak rząd zmieni się w PL.

@Mario

Jak tam oceniacie wynagrodzenie dla Specjalisty ds. Planowania? Ile zakład zatrudnia osób na tym stanowisku? Współpraca z innymi działami idzie gładko, czy nie ma za łatwo?:) Ten socjal i premie mnie przekonują, zastanawiam się tylko jak kwestia podwyżek wyglada? Przyznają je regularnie jakoś odgórnie, czy może indywidualnie trzeba negocjować? Wiecie czy dużo osób aplikuje do zakładu? Mam dwa lata doświadczenia, niby tyle wymagają, ale trochę siedzi mi w głowie, jak tsm konkurencja:P myślicie ze się odezwa z zaproszeniem na rozmowę? Po jakim czasie z wami się skontaktowali?

Czy w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Aha, a na jaką sumę i kiedy? W grudniu? Odpowiedzi tutaj to jak krew z nosa, kto pytając napisał kilka zdań, to po dziś dzień się nie doczekał. Nie lubicie ludziom pomagać, czy jak?

w tamtym roku było ok 1200 na repłacone w polowie grudnia, dodatkowo sa paczki na mikołaja dla dzieci

@pracownik

Paczki na bogato czy tylko ze słodyczami? Dla pracowników jest wigilia firmowa albo jakaś dodatkowa impreza gwiazdkowa po pracy?

Bunia

Dla dzieci bon do empiku i kalendarz adwentowy, dla pracowników wigilia firmowa 18 grudnia 2023 r.

wu
@Bunia

do tego premia świateczna 1000 zł i 800 zł z socjalu

Don
@wu

Okay, a jeśli chodzi o zwykłą, comiesięczną premię, to można na taką tutaj liczyć czy jest tylko ta świąteczna? Jeśli jest, to w jakiej wysokości (no chyba, że się różni) i od czego zależy, jakie wymagania trzeba spełnić?

CAD/CAM

Jak w ZMT wygląda praca programisty CNC oraz sama rekrutacja? Wyższe wykształcenie musowo czy doświadczenie i dobra znajomość środowiska CAM wystarcza

Poszukują ślusarza montażowego. Ja mam pytanie odnośnie umowy. Po jakim czasie można dostać na czas nieokreślony ? Z poprzednich info tutaj wnioskuje ze praca jest na 8godzin? Jest kilka zmian czy tylko ranne ? W soboty tez robicie czy nie ?

Zmiany

Zakład z dużym potencjałem ale niestety zarządzany nieumiejętnie, co niestety wiąże się z bylejakimi zarobkami jak na zbrojeniówkę w tak militarnym czasie jak teraz, nie oszukujmy się połowa kierownictwa, połowa mistrzów, połowa brygadzistów i połowa tych wysoko tam na górze niestety nadaje się do zmiany na bardziej kompetentnych ludzi, ale jak to na państwówce każdy na wszystko ma wywalone ale ciekawe czy jak by Ci ludzie mieli tak swoje działalności czy pozwolili by sobie na taki bałagan, myślę że nie bo szybko poszli by z torbami, ale nie martwcie się już niedługo przyjdzie nowa władza z żelazną miotłą i to wszystko zmiecie razem z ludzimi i zakładem bo nikt nie będzie trzymał zakładu który przynosi straty państwu. A ta władza nie będzie miała litości jak ta wcześniejsza i nie będzie rozdawnictwa za darmo.

@Zmiany

Jeżeli chodzi o kadrę to masz rację, z pewnością jest wiele mądrych osób, którym nie jest po drodze w uzyskaniu awansu. Natomiast mylisz się co do sytuacji finansowej spółki, która jest dostępna dla wszystkich obywateli pod adresem: https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df Wynika z niej jasno, iż Spółka za rok 2022 uzyskała następujące wyniki finansowe: 1. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi: 270 623,7 tys. zł (czytaj 270 mln zł) 2. Koszty działalności operacyjnej: 237 176,0 tys. zł (czytaj 237 mln zł) 3. Zysk (strata) ze sprzedaży: 33 447,7 tys. zł (czytaj 33 mln zł) 4. Zysk (strata) netto: 15 499,8 tys. zł (czytaj 15 mln zł) 15 mln czystego zysku to sporo. Przewidywalne Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi planowane w 2023 roku wyniosą 322 301,6 tys. zł (czytaj 322 mln zł)

ciekawy
@Adam

To jakie mogą być zyski firmy, gdyby firma była zarządzana kompetentnie?

mundek
@Adam

przychody bilansowe w tym wypadku są ciekawe, należy patrzeć na zysk operacyjny a nie na zysk brutto

@Adam

Adam, Gdzie można znaleźć dane finansowe Spółki planowane w 2023 roku?

@Tomek

tu się planów nie robi, jest wojna, tu się stare plany przepisuje i tylko daty odświeża.

Dlaczego jeden z pracowników działu utrzymania ruchu przychodzi do pracy z uszkodzonym i zabandarzowanym palcem u dłoni jak taki pracownik może przychodzić z taką ręką do pracy i pracować, mam pytanie jak na to jego przełożeni, dział kadr i dział bhp, dlaczego taki pracownik nie przebywa na zwolnieniu lekarskim tylko przychodzi z taką ręką do pracy, skoro i tak nie da mu się tą ręką nic robić, dlaczego to jest tolerowane i dlaczego zakład nie wyślę go na L4 tylko zmusza go do przychodzenia do pracy, łamiąc przy tym przepisy o bezpieczeństwie.

@Paweł

chciałem właśnie pytać jak u was sytuacja z działem BHP wygląda, cos ofert do niego nie widzę, czy specjaliści na nim w ogóle rotują? Mnie akurat interesuje praca jako specjalista ds. planowania, bo mam doświadczenie w tym zakresie, lecz moja narzeczona właśnie w BHP siedzi i ciekaw byłbym czy razem nie udałoby się nam przyjąć. : ) dałoby rade prosić o ocenę zarobków na tych dwóch stanowiskach oraz ogólnej atmosfery?

Szukający

Jak wygląda praca w inżynieringu / R&D? Czy jest duża rotacja pracowników? Jakiego wykształcenia oczekują?

Marzena

Nie widzę, żeby tu się paliły do wypowiedzi osoby z biura. Proszę, czy jest ktoś z Działu Handlu? Jest do Was nabór i powiem, że oferta jest mocno ogólnikowo napisana. Co to znaczy dogodne warunki zatrudnienia w przypadku pracownika dh? Owszem, umowy są wyjaśnione, ale zarobki, jakieś pakiety socjalne - są?

Ptyś

Czy na produkcji można pracować na jedną zmianę?

Danka

Z wykształcenia jestem Księgową i właśnie szukam pracy w zawodzie. Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Głównej Księgowej w tej firmie. Firma informuje o tym, że umożliwia rozwój zawodowy pracownika. W jaki sposób? Są to jakieś kursy, szkolenia? Faktycznie można się na tej posadzie rozwijać? Bo jak była mowa o innych stanowiskach, to komentarze nie były zbyt przychylne...

Witam oferta pracy oczyszczacz mechaniczny czy warto aplikować? Na jakie zarobki można liczyć?? Praca zmianowa??

Xyzabc

Witam, orientuje się ktoś w jakim programie CAM programują maszyny CNC w ZMT? Są może obecnie przyjęcia na stanowisko programisty? Jeśli są tu obecni jacyś programiści ewentualnie operatorzy byłbym wdzięczny za merytoryczna opinie na temat pracy w ZMT pozdrawiam serdecznie

@Xyzabc

NX Cam , są teraz przyjęcia na programistów.

Maria
@.

Hej:) W takim razie masz jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? Jest się czym stresować? Pytają o coś konkretnego? Chciałabym dostać pracę, no i wiadomo, wypaść jak najlepiej. Chyba że nie polecasz pracy w firmie? Jak tam kwestia zarobków?

Byłem na rozmowie ostatnio

Absolutnie się nie zgadzam z taka opinia byłem ostatnio na rozmowie, bardzo merytorycznie i konkretnie sprawdzone kompetencje Bardzo dobrze określone oczekiwania zarówno jednej jak i drugiej strony Byłem pod wrażeniem

Witold

Naprawdę przyjmą każdego nawet bez większego doświadczenia? Przyuczają na początek? Może dlatego że niskie wymagania to dają minimalną? No ale jak można się tu dużo nauczyć to na plus. Na szkolenia wysyłają czy tylko nauka poprzez pracę?

Xyz
@.

Właśnie widziałem oferte pracy z czystej ciekawością wymagają wykształcenia wyższego obowiązkowo? Mam doswiadczenie i jako operator/programista i jako programista cam z tym ze w innym również zaawansowanym programie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
2.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • J. Kochanowskiego 30
    33-100 Tarnów

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.