Opinie o Slawex w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Slawex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Slawex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Polska

Nie to nie ja

Tylko(usunięte przez administratora) są nietykalni, reszta to (usunięte przez administratora) na które drze się (usunięte przez administratora) kadra kierownicza obgaduje ludzi jako pierwsza zmianowa E to koszmar tylko (usunięte przez administratora) przewraca M jeszcze lepsza dni i wodorosty nie szukajcie tam pracy za żadne skarby Najlepszy dzien życia to jak złożyłem wypowiedzenie

nick
@Addd

te pytanie zawiera odpowiedz trzeba umiec wrzeszczec i nienawidzic wszystkich ludzi

Witam. Czytam czasem opinie o byłej firmie w której przepracowałem 10 lat i uważam że po tak długim okresie mogę się wypowiedzieć i odnieść do niektórych wpisów. Pierwsza rzecz - precyzyjnie piszcie i wyrazajcie opinie o danym oddziale w którym pracowaliście. Osobiście nie mam nic do samego projektu jakim jest Slawex. Nie neguje tego jak to działa jak zarabia i dlaczego tak jest choć uważam że każdy który dokłada cegiełkę, zdrowie i zaangażowanie powinien być zatrudniony na umowę o pracę. Mam tutaj na myśli kierowców którzy rozwożą leki po aptekach. Więc dla wszystkich przyszłych kandydatów - zastanówcie się czy samozatrudnienie to Wasze marzenie. Podatki składki ZUS księgowość jest po Waszej stronie. Jak podsumujecie te wydatki to z Waszej wypłaty nie wiele zostaje. Zero wolnego zero chorobowego zero jakichkolwiek praw i praca przez 6 dni w tygodniu. Teraz kilka innych ciekawych szczegółów. Napiszę również że moje spostrzeżenia dotycza oddziału Sierosław. Zatrudniając się tak naprawdę nigdy nie będziecie wiedzieć ile zarobicie a jak wspomniałem wyżej koszta prowadzenia działalności są stale. Dlaczego tak jest? Ponieważ kwota faktury sklada się z kilku rzeczy na które Wy nie macie wpływu. I tutaj od razu napiszę że znajdzie się "osoba" która będzie twierdziła inaczej. Zapytajcie wtedy jaki macie wpływ Wy kierowcy na całościowy target nałożony na Oddział? Czy jeżdżąc "pod krawatem" ktoś więcej kupi? Czy jak będziecie mili grzeczni i uprzejmi to apteki które są do Was przypisane zrezygnują z konkurencji która oferuje lepsze cenę? I na koniec - jaki macie wpływ skoro dużo aptek robicie "pod klucz" i nawet nie widzicie pracowników czy właścicieli? Inna składowa to premia uznaniowa. Na wypłatę składa się także kwota faktur które codziennie wywozicie. Jeśli chodzi o mnie to taki system powinien obowiazywac PH których stanowisko jest strikte związane ze sprzedażą. I na koniec - nawet gdybyście liczyli w domu samodzielnie wszystkie skladowe to nie ma możliwości żeby się doliczyc co i jak. Poprostu dostajecie informacje jaką kwotę macie wystawic i tyle. Co jest najciekawsze NIGDY nie dostaniecie kwitka z wyliczeniem co samo w sobie budzi podejrzenie. I proszę nie próbować pytać dlaczego tak jest bo odpowiedź jest zawsze ta sama - niema takiej możliwości. Wiem bo wielokrotnie próbowałem uzyskać kwitek do księgowej do urzędu skarbowego itp. Co do samej pracy to wstać trzeba w nocy tzn niektórzy wstają o 2.40 w nocy inni o 3 w nocy a jeszcze inni o 4 w nocy. Są wyjątki którzy mogą "pospać" do 6 rano. Ładujecie wszystko ręcznie na "pseudokomorze przeładunkowej". Nie piszę tutaj o oddziale w Sieroslawiu tylko o komorze przeładunkowej w innej miejscowości Dlaczego piszę na pseudokomorze? Bo jest przystosowana do załadunku w tym samym czasie dla 4 aut. Reszta żeby nie czekać robi załadunek "pod chmurką" co jest niezgodne z przepisami a co jest skutecznie "zamiatane pod dywan" Wymagane będzie liczenie pobieranych pojemników kartonów itp co w takich warunkach jest ....śmieszne. Później wiadomo. List przewozowy i rozwozka po aptekach. Od razu mówię ze jest zbieranie pieniędzy. I w tym temacie ( pieniędzy) nic więcej nie napiszę by nie zaszkodzic tym którzy jeszcze pracują. Po pracy kasa do banku za co oczywiście nikt Wam nie zapłaci. Mam tutaj na myśli codzienny czas który musicie zmarnować na siedzenie w placówkach bankowych. Proszę mi wierzyć że miesięcznie tych minut robi się naprawdę sporo. Przyszli kandydaci pomyslcie również jak chcecie rozwiązać temat zdawania pojemników pustych za które jesteście odpowiedzialni. Nie ma żadnych skanerów więc czy apteka Wam odda czy jak zostawicie na komorze przeładunkowej nikt sobie nie "pożyczy" czy dotrą one do oddziału Wy nie macie żadnego wpływu czy potwierdzenia. Więc żeby krótko podsumować temat pojemników - będzie za nie płaci. Ogólnie samochód dostajecie pod dom. Jesteście pod telefonem całą dobę mimo że skończyliście pracę dużo dużo wcześniej. Praca 6 dni w tygodniu. Proszę być przygotowany na nocne telefony i jeżdżenie do Oddziału po towar samodzielnie bo ...nie ma komu przywieźć bo są opóźnienia itp. Oczywiście za dodatkowe godziny za dodatkowe kilometry nikt Wam nie zapłaci czy nawet nie podziękuję. Jak wspomniałem wcześniej są to sytuacje które mają miejsce by cały organizacyjny bałagan " zamieść pod dywan" przed centrala. Tak samo nikt nie zapłaci za odporowadzanie i czekanie w serwisach kiedy to Wy musicie odprowadzić nadzorować i pilnować nie swoich samochodów w temacie przeglądów itp. Na koniec kilka słów o atmosferze i profilu wymarzonego pracownika. Atmosfera zakłamania fałszywych uśmiechów. Oczywiście nie twierdzę wcale że wszyscy ludzie którzy przychodzą i pracują są tacy - raczej są tak zastraszeni tak boją się mieć swoje zdanie że ...tak jest. Jest to oczywiście na rękę "osoba" które są odpowiedzialne za oddział. CDN 1/2 wpisow

Kamil Gromuł
@Tomek

Znam chłopa i pisze prawdę, a ja byłem kierowcą i osobiście zostałem (usunięte przez administratora) na pieniądze i to co mówią na początku, a jaka jest rzeczywistość to się bardzo mija. Do tego auta w fatalnym stanie z przebiegami po 900tys. (usunięte przez administratora)

Szybki

Dla mnie spoko. Start o 5 kończysz o 18 albo 20 i tak wszystkiego nie zdążysz dostarczyć bo trasy wyśrubowane na maksa a większość czasu siedzisz na magazynie i czekasz na towar bo się nie wyrabiają, ale mam na godzinę . ????

Joanna

Za tyle godzin miesięcznie to jaką kwotę można wyciągnąć? Widziałam że już pytali ale nikt nie odpisał. Jeśli możesz to daj znać

Denis Nowy wpis

Rozglądam się po ogłoszeniu na pracownika działu reklamacji, a tam albo umowa zlecenie, albo kontrakt b2b. Jest to praca dla kogoś, kto chce pracować na umowę o pracę, i to w dodatku taką na stałe? Piszcie, czy taka forma zatrudnienia może się pojawić, jak nie od początku, to chociaż później?

Klucz do sukcesu Nowy wpis
@Denis

Akurat umowa zlecenie w tej firmece to zaleta, bo po tygodniu już będziesz mieć dość obrabiania pupy innym, wszelkich donosów itd więc po miesiącu pomachasz im na pożegnanie.

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam Chciałbym się dowiedzieć od kierowców w Sierakowie jak się podoba praca ,jak wygląda dzien pracy i zarobki , przez telefon usłyszałem,że 8 godzinny dzień pracy plus sobota ,auto pod dom i Faktura na 7500 co miesiąc,jest to stan faktyczny czy to naciagane wszystko ? Pozdrawiam

BezCuCrew

Cześć! Bodajże w styczniu było ogłoszenie na Planistę Zamówień, a teraz znowu pojawiło się ogłoszenie na takie same stanowisko, wiecie dlaczego? Warto aplikować? Chodzi o Lublin.

Klucz do sukcesu Nowy wpis
@BezCuCrew

Ogłoszenie się pojawiło ponownie bo wszyscy kandydaci którzy w styczniu złożyli CV byli zbyt drodzy i blondynki nie stać na takich pracowników. Jeżeli zadowoli Cię minimalna płaca i lubisz donosić na innych pracowników to jak najbardziej masz szansę.

akacja

Widzę ogłoszenie na koordynatora zmiany w Mysłowicach. Czy ktoś może powiedzieć, ile tak +/- można zarobić ? Będzie piątka na rękę ?

Mike
@akacja

Witam czy już kogoś wybrali na to stanowisko koordynatora zmiany

@Mike

nie , jeszcze nie, wszyscy kandydaci chcą wynagrodzenie powyżej płacy minimalnej a to jest nie zgodne z polityką firmy i szukamy kogoś kto będzie pracował za minimalną krajową.... fajnie było by jak by kandydat nie chciał umowy o pracę tylko zlecenie

Szybki
@akacja

5 na rękę nie zarabia nawet kierownik hurtowni. Poza tym nawet jak by dalii 10 to wierz nie warto tracić zdrowia i czasu.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Gizmo

Cześć, czy jest tutaj ktoś kto może merytorycznie odpowiedzieć na pytanie po ile mają punktów dziennie kierowcy i jakiego można się spodziewać wynagrodzenia?

@Gizmo

Merytorycznie w zależności jaka masz trasę, a wypłata ? Najniższą krajową ! Z czego warunkiem własna działalność czyli pracujesz na działalność nie na swoją pensję tylko na opłaty,pozdrawiam

Klaudia Łyp

Cześć! Dziękuję życzliwym i szczerym ludzia za informację co wydarza się na Goworku. Miałam nie wchodzić bo nie interesują mnie afery Goworka. Natomiast usłyszałam, że sprawa kręci się wokół mnie i Pati. Powiedzcie mi co wam zrobiłyśmy? Że w ten sposób nas oczerniacie za plecami, że jakieś bzdurne komentarze wypisujecie i wręcz pewni jesteście że to ja i Pati. Zejdźcie na ziemie. Ktoś kto pisze te komentarze pod przykrywką nasza niech odejdzie z firmy w której tak wiele złego się jej dzieje, że ludzie, kierownicy, pensje i wiele innych rzeczy. Zasadnicza różnica dorosłego człowieka polega na tym, że wychodzi z firmy z twarzą czy w niej było dobrze czy nie. Myśmy odeszły z wyboru nie z przymusu, pożegnałyśmy się z ludźmi jak i z kierownictwem bo tak postępuje dorosły człowiek który ma szacunek do samego siebie. Niestety to co się tu wydarzyło jest mega niedojrzałe jak można było opluć kierownictwo i tak potraktować ludzi którzy odeszli. Dla zabawy? Czy może ulżyło wam że nabluzniliscie, napisaliście publicznie jaka to zła firma. Jeżeli chcecie znać naszą opinie ? Pracowałyśmy tam kilka miesięcy dawałyśmy z siebie wszystko starałyśmy się dopasować do zespołu. Dlaczego odeszłyśmy ? Nie ze względu na nowe zmiany czy co tam sobie wymyślicie . Odeszłyśmy bo stawiamy na rozwój przede wszystkim szukamy stabilizacji i przede wszystkim umowy o pracę . Ale co wy możecie wiedzieć! Wy własną teorię na nas macie, na wypisywanie bzdur pod naszymi nazwiskami. Myślę, że SLAWEX jest firmą która nie zostawi tych oszczerstw bez echa i zgłosi w odpowiednie miejsca te wpisy, a osoba która tak dumnie wyzywała , wypisywała poniesie odpowiednie konsekwencje. Również dziękuję ludzia którzy uwierzyli w to, że to my bo przecież byłyśmy głośne tak głośne , ale nie puste z zerowym ilorazem inteligencji . By się zwolnić i wypisywać bzdury. Również dziękujemy ludzia którzy nas zwyzywali przypominam wam, że naszym materacem nie jesteście by móc oceniać. A odnośnie naszej pierwszej dniówki i bycia nafur anym wyglądu jak z kryminału to chciałam się odnieść do tego ale nie będę się zniżać do tak niskiego poziomu .

Pracownik miesiąca

Nie szerz dezinformacji, angielski nie jest wymagany na stanowisku kierownika zmiany, a jedynie mile widziany.

Dzisiaj zadzwoniła pani w odpowiedzi na aplikację o pracę na stanowisku kierowca. Warunki przy B2B to jakiś żart chyba

@Kandydat

Ja jeszcze nie składałem aplikacji, ale chciałem. Co to za warunki zostały ci zaproponowane, że aż tak słabo oceniasz? Kasa słaba czy o coś innego chodzi?

Na szczęście były pracownik

Kasa to minimalna krajowa a praca po 12 godzin dziennie.....

Xyz

(usunięte przez administratora)- na porządku dziennym. Kadra "kierownicza" Nie przeszła absolutnie żadnego szkolenia związanego z tym jak zarządzać ludźmi. Podwyżki tylko jak kierownictwo jest postawione pod ścianą. W innym wypadku dawane na zasadzie tego lubię to mu dam. Szkolenie zapomnij, ale Twój przełożony też nie będzie wiedział co Ty w zasadzie robisz. Umowa za każdym razem na inną spółkę powiązaną ze Slawex. Nie ważne czy pracujesz 14 lat czy rok co umowa inna spółka. Jak umowa to najniższa krajowa + ewentualna reszta w "premii" Zakres obowiązków w umowie - wszystko co zleci przełożony. Zdanie aptek o Slawex no cóż.....CENTRALA LUBLIN

ZglaszamSie
@Tomek

Warto dodać , że oprócz tego że firma robi z kierowcy, konwojenta, to jeszcze robi sobie u niego "parking strzezony" bo na auto daja do podpisu weksle inblanko argumentujac,ze raz mozesz dostac samochod gorszy (mniej wart) a raz lepszy.

@ZglaszamSie

Cześć. Słuszna uwaga. Ale ja dorzucilbym do tego konwojenta jeszcze ....sprzątaczkę! Ok można i trzeba zadbać o swoje miejsce pracy ktorym jest auto służbowe. Ale żeby zmuszać pod kontrolą podpisu daty i godziny kierowcę do latania z mopem? Do ścierania kurzu na regałach? No ja rozumiem że się użytkuje komorę ubikacje itp ale ....Panowie kierowcy albo jesteśmy kierowcami i mamy za zadanie szybko bezpiecznie z uśmiechem na twarzy czyści i schludni dostarczyć odbiorcy leki albo ...mamy (usunięte przez administratora) na mopie i innych środkach czystości by później spoceni brudni itp wchodzić do aptek!!! Przypomnę tylko że zgłaszamy się jako kierowcy do pracy a nie konwojenci pieniędzy ,sprzątaczki, mechanicy samochodowi, ludzie do sprzedaży by zwiększać obroty itp!!! Pozdrawiam

Katowice/Mysłowice

I tu jest identyczne

@Katowice/Mysłowice

Witam kolegę z Katowic Czyli (usunięte przez administratora) jest wszędzie. Szkoda że nigdy nie robiło się imprez dla pracowników tylko "pikniki" dla aptekarzy bo można by było wymienic uwagi. Może wtedy pewnego poranka nikt by nie wyjechał w trasę i albo by się coś zmieniło albo ...zero rozwozki. Ciekawe czy u Ciebie też było wielu "mądrych" jak nikt nie widział i nie słyszał to mówili różne rzeczy bo wiadomo "mieli jaja" a jak dochodziło co do czego to okazało się że są "wydmuszki"

Alonso
@Tomek

To po co się godzisz na latanie z mopem skoro jestes kierowca, pewnie rzucili ci 500 zł i już o tym nie piszesz

@Tomek

Witam, w jakim przedziale mieści się kwota faktury netto? Mam rozmowę w charakterze kandydata na kierowcę i nie wiem czego się spodziewać. Z góry dziękuję.

@Nowy

absolutnie niczego się nie spodziewaj, będziesz (usunięte przez administratora)a za minimalna stawkę (usunięte przez administratora), zero premii, zero podwyżek, zero dodatków...uciekaj jak najdalej

Kamil Gromuł
@Tomek

Opowiecie o tej pracy zmianowej, jak się jest tutaj pracownikiem obsługi klienta w dziale sprzedaży? Czyli, jakie są godziny zmian i czy jak jest jakaś zmiana nocna, to są za ten czas dodatki finansowe?? Czy system zmianowy dotyczy pracy w tygodniu, czy też weekendami?

Ile osób stanęło w obronie firmy, atmosfery i samych ludzi. Dobrze, że są jeszcze pracownicy którzy wiedzą, że praca jest od tego, żeby pracować i za nic nikt nikomu płacić nie będzie a liczą się efekty. Pracownik Obsługi Klienta, zainteresowało mnie właśnie to stanowisko, jeszcze bardziej interesują zarobki ale napisane jest w ogłoszeniu, że są one uzależnione od wyników. Jako pracownik z doświadczeniem w tej branży czego mógłbym się spodziewać? Nawet widełki będą w porządku? Rozwój w firmie to szkolenia? Jakieś zewnętrzne też są organizowane?

minimalna krajowa + jakieś 200 lub 300 zł dodatku

Anonimowy123

Jestem dumnym pracownikiem slawexu i brednie które przeczytałam są karygodne. Kierownik magazynu jest zawsze zadbany i dobrze ubrany. Kierownik pierwszy jak i drugi znają się na rzeczy są bardzo sympatyczni i można zawsze dojść z nimi do porozumienia. Jest mnie niezmiernie miło że już nie mam takich współpracowników jak ty i reszta tych (usunięte przez administratora) co piszą te brednie. Nie pozdrawiam ????

Wandzia

Radzę zająć się szukaniem pracy, a nie wylewaniu swoich żalów, które nie maja ani trochę pokrycia z rzeczywistością.

Brawo za dojrzałość.

Widząc to, czytając to. Nie spotkałam sie jeszcze z tak obłudnymi ludzi. W pracy znajomi, a teraz nagle ktoś znika z firmy i wyzwiska ? Ludzie ogarnijcie się naprawdę .Oczernianie, że ktoś kto się zwolnił wypisuje bzdury ? Wydaje mi się, że osoba która podczas pracy nie wypisywała bzdur tylko mówiła głośno o pewnych rzeczach to nie będzie usatysfakcjonowana durna anonimowa wypowiedzią . Bo co miało paść z ust i ujrzeć światło dzienne tak już też się stało. Nagle teraz ktoś jest mądry i wykorzystuje fakt, że kogoś zwolnili czy ktoś się zwolnił i podszywając się wypisuje bzdury jest mu lżej na duszy? I dość dziecinne sa wyzwiska kogoś od dziwek od lesbijek od tego czy piję czy nie pije. (usunięte przez administratora)I wiedza o tym wszyscy i nikt z tym też nic nie robi i żyje i ma się świetnie. Więc bądźcie dorośli dojrzali i naprawdę nie znacie psychiki drugiego człowieka by wyzywać go oczerniać. Nie wiesz czy to czyta czy nie odczyta, ale nie powinno się nikogo wyzywac za poglądy, za orientację, za wygląd, za potknięcie się czy za uniesioną głowę. Pozdrawiam.

Pracownik 10
@Brawo za dojrzałość.

No tak w twoim mniemaniu ktoś może wypisywać jakieś bzdury , kłamstwa i pomówienia w wulgarny i nie uczciwy sposób a w przysługę gdy ktoś odpowie takiej osobie to nagle jest źle , totalna hipokryzja , samo to że ktoś się zwalnia i pierwsze co robi to pisze wymyślone bajeczki które są nie prawdą świadczy o tym człowieku , śmieszni jesteście , pracuję w tej firmie tyle lat i nigdy nie spotkałam się z tak fałszywymi ludźmi jak za ostatnich paru miesięcy . Serdecznie nie postawiam

Brawo za dojrzałość
@Pracownik 10

Wydaje mi się, że ktoś kto się zwalnia z wyboru jaki cel ma w wypisywaniu tych bzdur ? Wpisy są od osoby która wciąż jest na terenie zakładu, a wykorzystuje fakt, że kogoś już nie ma i wie, że nie zostanie wzięty pod lupę tylko wina spadnie na osoby których nie ma. Pracuje również wiele lat dla firmy i poznałam wszystkie osoby które są niżej czy wyżej wymienione. I śmieszną niedojrzałością wykazują się ludzie którzy twardo uważają że winowajcą są osoby których nie ma wyzywają je ubliżają im może warto zadać sobie pytanie ile wrogów jest wśród nas i na kogo z nas mogły paść te oszczerstwa bo odkąd zakład jest na Mysłowicach dojrzałych ludzi można policzyć na palcach u ręki.

Incognito

Kontakt z kierownictwem? Zapomnijcie można pisać dzwonić, i tak mają w(usunięte przez administratora) pracownika. Żenada gdy nie mają odwagi zwolnić kogoś tylko do samego końca męczyć go psychicznie a to szczególnie P. Martin, skarży się a do pracownika podejść nie potrafi. Robił więcej błędów niż nie jeden pracownik pracujący na magazynie nie dłużej niż 3 miesiące.

Słonecznik
@Incognito

O jakim kontakcie mówisz ? Pracuję w tej firmie wiele lat i nigdy nie miałem problemu z kontaktem z kim kolwiek z kierownictwa , praca jak każda inna ma swoje plusy i minusy ale co do kierownica o którym wspominasz to są to wyrozumiali i w porządku ludzie , nie było sytuacji żeby zostawili kogoś bez pomocy , nowa kadra kierownicza jest dużo bardziej kompetentna niż ta co była kiedyś , skoro tak ci nie pasowało pracą to może się przedstaw i daj jakieś konkrety a nie zarzucasz nie wiadomo co

Lora329

Chyba wszyscy wiedzą że to pani P i K Pani P zmianowa z przypadku, której odebrali funkcję z konkretnych powodów

Wiecie, czy Slawex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Klucz do sukcesu

Laptop tylko jak jesteś PH, ale cos takiego jak praca zdalna tam nie istnieje, wielokrotnie prezesowa chciała obcinać wypłatę jak ktoś chciał iść na zdalne bo jak go nie ma w biurze to nie pracuje 8 godzin tylko mniej ... ale (usunięte przez administratora)ona nie ogarnia że w domu trzeba zapłacić prąd itp.

Ciekawa
@Klucz do sukcesu

To nie liczą się efekty pracy tylko przesiedziane 8h? Żadne stanowisko nie pracuje zdalnie, nawet w wyjątkowych sytuacjach? Ile szefowa chciała zabrać kasy za pracę w domu?

@Ciekawa

jeżeli masz efekty to dowalają Ci kolejnej roboty i mają Cię w poważaniu ... i nie nie ma to przełożenia na wypłatę po prostu robisz za kolejną osobą za to co wcześniej... więc nie warto dawać z siebie "więcej" ile chciał zabrać.... pewnie ile tylko by mogła....

akacja

Ogłoszenia o pracę na magazynie w Mysłowicach wiszą na portalach od miesięcy, na pracuj zyskał już status SU PER O FER TY!!!! Ja wam zdradzę jeden prosty trik, podam go gratis. Trik w jaki sposób sprawić żeby ogłoszenia zniknęły. Dajcie ludziom godną płacę. Trzy zmiany, trudna branża i presja czasu. Dajcie 4k na rękę to ludzie się znajdą od ręki

@akacja

człowieku !!!! blondynka z budowlanej nigdy sie na to nie zgodzi !!! ona ciągle żyje w przekonaniu że każdą złotówkę jaką wydaje sraywex czy to na pracownika czy np na zakup paliwa do auta to blondyna z własnej kieszeni z własnego portfelika daje te pieniądze. w takiej firmie jak ta godność nie istnieje !!!! i nigdy nie będzie istniała !!! podwyżki są tylko i wyłącznie wtedy gdy rząd wprowadza podwyższenie płacy minimalnej !!!!

Skorpion
@Na szczęście były pracownik

Niestety nawet to nie obowiązuje, jak się ma stałą pensję .Nawet, gdy została ustalona pięć lat temu.

@Skorpion

Ale to wtedy zdarzają się przypadki, że na cały etat ludzie zarabiają mniej niż najniższą krajową? Na magazyn też pracuje się nocki? Gdybym się zdecydował to muszę mieć uprawnienia na wózki?

Na szczęście były pracownik

nie tyle lat ludzie już tam pracują i nie mają to i od Ciebie nie będą chcieli kwitów na wózek...

Z osób, które tu już były na rozmowie o pracę na stanowisko Kierowcy kat. B, kto opisze w jakiej atmosferze się ona toczyła, o co pytano i czy ze strony rekrutującego padały konkrety, co do roboty oraz pieniędzy? W samym zakresie obowiązków w ofercie piszą o załadunku i rozładunku auta, no i życzą sobie dyspozycyjności. Czyżby chodziło o nadgodziny, bo jeśli tak, to czy płacą za nie dodatkowo?

Klucz do sukcesu

nadgodziny to norma, ich nie obchodzi ile czasu będziesz rozwoził towar, możesz trasę zrobić w 6 godzin a możesz i w 9 godzin. Dopytaj lepiej co jak uszkodzisz jakieś opakowanie lub jak mając dużo paczek zdarzy Ci się że zapomnisz o jednej i pod koniec trasy Ci zostanie

Świeżak

Witam, mam pytanie odnośnie pracy kierowcy. Na jaką mniej więcej wysokość faktury mogę liczyć po zatrudnieniu się. Chodzi o Mysłowice. Jaka jest przeciętna faktura netto? No i oczywiście jak wygląda praca kierowcy mniej więcej. Dodam, że mogę pracować więcej jeśli będzie zapłacone. Ktoś jeździ i mógłby po krótce opisać?

Mira

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko serwisanta systemu automatyki magazynowej - konserwatora. Firma oczekuje od pracownika dyspozycyjności. W jakich godzinach? Od poniedziałku do piątku? Jest to praca na zmiany? Czy poza dofinansowaniem zajęć sportowych oraz ubezpieczenia na życie można liczyć na jeszcze inne benefity? Będę tutaj aplikować.

@Mira

Dyspozycyjność w tej firemce oznacza że pracujesz 24h dziennie i masz być zawsze pod telefonem, pracujesz też w soboty !!! Warto podkreślić że serwisanta systemu automatyki magazynowej to tylko 10% tego co będziesz robić, pozostałe 90% to miedzy innymi malowanie ścian, naprawa hydrauliki w budynkach, ale najważniejsze że będziesz jeździł po aptekach i naprawiał jakieś światełka bo produkty na ekspozycji są źle oświetlona , albo trzeba rącze od szuflady dokręcić bo odpada. Nie ma żadnych dodatkowych benefitów, nic nie dostaniesz na żadne święta, zapomnij też o jakiejkolwiek premii uznaniowej... jedyne co dostaniesz to opiernicz jak czegoś nie wykonasz na czas... na pochwały też nie masz co liczyć...

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Polska

• Jak się pracuje w Slawex?

Zobacz opinie na temat firmy Slawex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slawex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Slawex?

Kandydaci do pracy w Slawex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Slawex