Tewes-Bis Sp. z o.o.

Barczewo

Opinie o Tewes-Bis Sp. z o.o.

anonim 2010-04-21 14:02:22
Beznadziejna firma.
Potrafią rekrutować osobę nie wiedząc na jakie stanowisko aplikuje!
lalamido 2012-08-06 21:23:17
Po wejsciu mlodych wilkow i po oddaniu wszytkiego mlodemu, firma dąży po równi pochyłej do upadłości. Nie ma dobrej atmosfery. Każdy patrzy na każdego wilkiemi i na wy...bane.
Nie polecam. Są osoby z dyrekcji które biorą duzą kasę za nic nierobienie. Niedługo odejdą kluczowi pracownicy i zostaną z ręka w nocniku. Pracownik nie jest osobą szanowaną, chwaloną i docenianą.
Przykre to ale prawdziwe
Anonim 2012-10-12 17:39:12
anonim - 2010-04-21 14:02:22

Beznadziejna firma.

Potrafią rekrutować osobę nie wiedząc na jakie stanowisko aplikuje!
Dzięki młodej kadrze firma rozwinęła się bardzo mocno przez ostatnie 5 lat. Cały czas jest powiekszana liczba zatrudnien, co dowodem jest, ze ludziom podoba się atmosfera i polityka zarządzania w firmie
aaaaaaaaaaaaaaaaa 2012-11-01 08:58:41
Że niby co ? Nie wiem kto to pisze. Ktoś kto chyba tam rządzi. Ja drugi raz tam nie przyjdę do pracy. Wszystkie zarządzenia mają na celu upodlenie osób pracującycych. Pracownikom się nie ufa, tylko podejrzewa że są leniami, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ami,kłamcami itd. (usunięte przez administratora)
lalamido 2015-01-29 22:07:39
Nie polecam!! Pracy brak.Najlepsi odchodzą..Niby kogoś rekrutują ale bez tych ludzi którzy tam byli ta firma nic nowego nie zrobi.Totalny chaos..
tomozo 2015-02-09 21:49:13
Podobnie jak mój przedmówca nie polecam. Starzy pracownicy odchodzą, kierownictwo twierdzi, że w ich miejsce przyjdą wartościowi zmiennicy. Niestety prawda jest taka, że jeszcze nikt od razu po studiach nie stał się wartościowym pracownikiem, a właśnie takich najchętniej widziałoby kierownictwo, głównie ze względu na możliwość zaproponowania niskich stawek. Ogólnie płaca oferowana pracownikom w tej firmie to jawna kpina, no chyba, że jesteś jakimś znajomym lub rodziną. Jeżeli potrzebujecie zdobyć doświadczenie to można próbować, lecz jeśli sądzicie, że jest to firma lepsza od waszej poprzedniej, to radzę się zastanowić.
arh 2015-03-05 21:27:00
Panie Prezesie nie zatrudnia sie starych ludzi !!! Bez doswiadczenia,nie majacych zielonego pojecia w temacie.A uczyć sie nie odzywaj lepiej.
kieran 2015-07-17 10:16:01
W tej firmie panuje jeden wielki chaos. Brak zleceń. Pracownicy produkcyjni są zwalniani, a zwiększa się rzesza zarządzających. Nie ma dobrej atmosfery. Zarobki pracowników wołają o pomstę do nieba. Firma dąży do upadłości - NIE POLECAM !!!
spawacz 2015-07-20 11:06:39
Firma ok Tylko brakuje tam Czlowieka z Jajami .Duze mozliwosci firmy nie przekladaja sie na co dzien Dlaczego za duzo schodow do ludzi ktorzy nie potrafia podjac prostej decyzji odbijaja pileczke
Anonymous 2015-08-22 23:29:44
Pracuje tu sporo ponad 10 lat i takiego marazmu nie było jeszcze nigdy.Był za to mega potencjał. W sumie to oprócz wielu odeszło dwóch kluczowych pracownikow ( jednego zwolnili bo miał wspomniane jaja).wtedy inwestycje szły najlepsze w rozwój i maszyny. Teraz to strach coś powiedzieć . Z handlowego karetkami zabierają !! Atmosfera strachu i totalny brak zarządzania . Chyba chcą doprowadzić to do upadłości.Musza wrócić stare osoby i kontrakty. Ps. Po zwolnieniach sami prezesi a nie ma nikogo do kierowania.
Kazik 2015-08-27 19:16:57
Witam, pracuję juz w tej firmie 12 lat - szczerze takich głupot jakie o tej firmie piszą już nie słyszałem dawno - dopiero córka pokazała mi te portal i pokazała co gdzie i dlaczego. Pamiętam okresy kiedy pojawiły się nowe osoby na wysokich stanowiskach które chciały na siłę bez własnej wiedzy coś zmienić. Ale te osoby już dawno nie pracują - bo NIE MIAŁY WIEDZY i UMIĘTNOŚCI -oraz traktowali ludzi jak zwierzęta. Mi tu się pracuje bardzo dobrze. Ale szkoda mi takich głupot jakie piszą ludzie którzy odeszli z firmy lub zostali zwolnieni. Powiem krótko firma jest OK
Zenek 2015-08-27 19:21:58
Ty od jaj uważaj bo już chodzą słuchy że już cię namierzyli- lepiej nie pisać takich głupot na porządną firmę
Ziomal z produkcji 2015-08-27 23:13:01
Powiem krótko - da się żyć - resztę to ploty ludzi którzy chcieli coś udowodnić, ale im się nie udało. I jak ich wyawlili to się do piero obudzili.
A było się wcześniej wykazywać. Ja pracuję robię swoje i jest mi z tym dobrze od 7 lat.
Prawda 2015-08-28 00:14:36
Widzę ze jeden obrońca w trzech osobach występuje.Naiwne trochę.Możesz namierzać i tak jak tylko coś znajdę to odejdę. Widze ze nerwy pusciły,oj żeby tylko wszyscy to przeczytali.
Krajan 2015-08-28 10:24:13
Prawdą jest, że da się żyć, bez niektórych nawet lżej się oddycha i w końcu można zacząć pracować, a jeżeli komuś nie odpowiada praca i władza, to niech idzie tam, gdzie mu będzie lepiej, bo z niewolnika nie ma pracownika, a tak jest jeżeli ktoś musi pracować.
Krajan 2015-09-17 13:47:53
Melisa - zastanów się co piszesz, brak ofert pracy? sprawdź proszę http://tewesbis.com.pl/o-firmie/kariera/, chyba że szukasz ofert w gazecie olsztyńskiej, to i nie znajdziesz "jakiejś" pracy (może prace interwencyjne, ale to nie ta firma). Atmosfera strachu i brak zarządzania?- nie bądź śmieszny, niektórym nigdy nie dogodzi.
pytanko 2016-05-12 21:03:14
Witam, mam pytanie do obecnych pracowników firmy. Chciałem złożyć podanie na jedno ze stanowisk wymienionych na ich stronie internetowej. Ale dowiedziałem się że ostatnimi czasy mnóstwo ludzi od nich odchodzi, między innymi cały dział automatyki, czy kilku konstruktorów. Jak tam jest w rzeczywistości?
Zośka 2016-05-13 12:06:11
Nikt Ci nie odpowie - wszyscy odeszli ;)
Michał 2016-05-13 12:40:17
Witam obecnie firma zatrudnia 116 osób z czego 60 inżynierów.
W ostatnim czasie do zespołu dołączyło kilka doświadczonych specjalistów z długoletnim stażem pracy w innych firmach.
Firma stawia przede wszystkim na dobry zespół.

Dlaczego polecam pracę w firmie Tewes Bis?
Przede wszystkim ze względu na:
- dobrą atmosferę w pracy
- krótką drogę decyzyjności - bezpośredni dostęp do Prezesów
- innowacyjność
- możliwość rozwoju
- dobre zarobki uzależnione od stopnia zaangażowania
- pakiet opieki medycznej

W firmach z długoletnim stażem pracy nie uniknie się rotacji w zatrudnieniu.
Każdy ma swoją wolę. Najważniejsze jest aby mieć możliwość wykonywania pracy którą się lubi :)

Najlepiej się przekonać osobiście.
Pozdrawiam

Michał
pytanko 2016-05-13 16:56:12
Tak mniej więcej wyglądają wszystkie ogłoszenia o pracę, z uwzględnieniem nieśmiertelnego "praca w młodym i dynamicznym zespole". Pytałem się o konkretny przypadek, bo jak w krótkim czasie odchodzi cały dział to nie jest zwykła rotacja pracowników.
Zośka 2016-05-14 10:16:04
Nie wiem gdzie kolega słyszał o odejściu całego działu, dlatego zapraszamy do złożenia aplikacji i własnej weryfikacji zasłyszanych "informacji"
Witek 2016-06-06 14:23:17
Firma nienajgorsza jednakże brakuje osób które potrafią podejmować decyzje. Pracowałem tam kilka lat i z tego co pamiętam kierownik produkcji był OK, czego nie można było powiedzieć o technologu produkcji. Zarobki oferowane przez firmę ogólnie słabe, ale można było narobić nadgodzin.
były 2016-07-11 10:49:38
Pracowalem tam jakis czas. Jak na firmę "inżynierską" oferuja psie pieniądze inzynierom. Maja zawsze swiezy napływ z pobliskiego UWM. Firma do zdobycia pierwszego doswiadczenia i ruszenia dalej. A tak ogolnie nie polecam.
Kolo 2016-07-25 13:48:20
A jak stawka za 1h dla inżynierów?
Krajan 2016-07-28 18:06:37
Wypłata z zegarkiem na ręku, miesiąc w miesiąc, wszystko na czas.
litości 2016-07-29 00:53:57
Proszę cię,
z jednej strony piszesz że z chęcią podjąłbyś pracę a zaraz dodajesz ze na zarobki nie ma co "tutaj" narzekać. Aż z daleka cuchnie ściemą i wpisem kogoś z tej cudownej i wychwalanej firmy - co ma 2 gwiazdki na podstawie 48 opinii.
Jacek 2016-07-29 13:16:27
13zl na reke
ezet 2016-08-02 16:09:45
13 złotych na rękę dla inżyniera! Taka płaca to chyba jakiś żart. Żaden szanujący się inżynier będący przy zdrowych zmysłach nie przyjdzie tu pracować. Co najwyżej osoba świeżo po studiach, żeby zdobyć trochę doświadczenia i ruszyć dalej.
były 2016-09-13 10:53:07
Jak słyszałem ostatnio 4 inżynierów z firmy odeszło.
Rotacja pracownikow jak na firme z "długoletnim stażem" jest spora, a to swiadczy o firmie.
radek 2016-09-25 21:51:03
Też słyszałem, że ostatnimi czasy kilku doświadczonych pracowników odeszło i to nie na emeryturę.
rekrut 2016-09-26 16:21:17
nie wiem kto to pisał, ale widać nie załapał się nawet na stanowisko młodszego inżyniera
pokoju 2016-10-03 09:48:21
Ważne, że w muszelkach nie płacą tylko michę ryżu dostaniesz. A to dobry znak.
Myśl i technologia jutra... 2016-10-13 21:43:27
Firma jest fajna ;-) Super !!!Kasa jest zawsze na czas do 10 . I to jest jedyny plus tej firmy. A o co mi chodzi ??? To zapraszam do tej firmy !!! Stanowisk Pracy Jest bardzo dużo
Jarosław 2016-10-20 12:40:20
Z tego co piszesz wynika, że w firmie jest duża rotacja (stanowisk pracy jest bardzo dużo). O czymś to musi świadczyć. Mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym zakładzie. Chodzi mi przede wszystkim o atmosferę, stosunek przełożonych do pracowników, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, itp. ......
W jakich granicach oscylują płace?
Tewes zbaw 2016-11-25 18:10:38
Kasa zawsze do 10? no super. I jeszcze może do tego zapewniają możliwość korzystania z papieru toaletowego w toaletach? Firma ideał.
Zostaw swoją opinię o Tewes-Bis Sp. z o.o. - Barczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tewes-Bis Sp. z o.o.